55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

La Tene käekett lastele INDIGO "INTUITSIOON"

-25%
  • 19.50€
  • 14.63€

Toote detailid

  • Mudel: La Tene käekett lastele INDIGO "INTUITSIOON"
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses.


La Tene käekett lastele INDIGO "INTUITSIOON" on kokku kombineeritud Indigo Küaniidist, Dumortjeriidist, Kuukivist ja Mäekristallist, mis on koos 925 hõbeda pärlitega.


See käekett " on mõeldud indigolastele intuitsiooni tugevdamiseks, selle kiiremaks arendamiseks ja kaitsmaks intuitsiooni kadumise eest. Indigolapsed on üks hinge liikidest, kes siia Maale on saadetud Maailma parandama ja struktuuri lõhkuma, mis enam ei toimi.

Indigo ehk helesinine Küaniit on selle käeketi kõige tähtsam kristall, kuna see aitab Indigolastel säilitada neile omane helesinine Aura värv. See on tähtis selleks, et indigolaps oleks intuitiivne, oskaks enda elu üle kontrolli hoida ja suudaks nii-öelda "õiget rada" käia.


Dumortjeriit kaitseb haavatavat indigolast ja ei lase tal iseenda mõtetega liiga teha. Eriti kasulik on see selleks, et see kaitseks indigolapsel valesid valikuid teha ja aitab iseennast usaldada. Enda usaldamise küsimus on indigolastel pidevalt ja see on kohati nende jaoks ka saatuslik. Kuukivi aitab visioone tuua ja otse loomulikult Mäekristall ühendab terve käeketi võime kokku ning suunab selle kandja Aurasse edasi.

Käeketti lae vaid Tselestiit geoodil ja puhasta aeg-ajalt erinevate rituaalitaimetega või nendest valmistatud viirukite/küünalde/õlidega. Käekett soovib Salveid, Lavendlit või Jasmiini.


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Sildid: Tene, käekett, INDIGO, INTUITSIOON, tooted, la tene käekett, la tene käekett indigo intuitsioon, indigo küaniit, küaniit, dumortjeriit, kuukivi, mäekristall, hõbe, õige rada, indigolaps, intuitsioon,

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja