55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

La Tene käekett lastele "LOOVUS"

-15%
  • 10.90€
  • 9.26€

Toote detailid

  • Mudel: La Tene käekett lastele "LOOVUS"
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses.


La Tene käekett lastele "LOOVUS" koosneb kahest kristallist, milleks on Picasso Jaspis ja Hematiit. Hematiite on selles väeehtes mitut erinevat sorti ja see käekett on kokku pandud spetsiaalse käeehte elastse kummiga, mis teeb selle kandmise väga mugavaks. Lastele väga sobivad Picasso Jaspis ja Hematiit. Seda käeketti võib kanda nii poiss kui ka tüdruk.


- Loovuse väeehe aitab lapsel olla loominguline, see on kristallehe, mis aitab suurendada kujutlusvõimet ja seda väga tervislikul tasandil. See omakorda aitab lapsel hingelt terve olla ja ei lase ära kaotada lastele omast fantaasiamaailma. Senimaani kuni laps suudab eksisteerida kujutlusvõime sees ja olla loominguline, senimaani suudab laps olla hingelt terve.


Lisaks sellele aitab Loovus väeehe last kaitsta ja selleks olen ma sellesse väeehtesse Hematiidi lisanud. Hematiit kaitseb stressi ja vaimse surve eest, aidates blokaadi luua kõige negatiivse suhtes, mis keskkond ja teised inimesed võivad talle osutada.


Picasso Jaspis kombineeritult Hematiidiga aitab lapsel elada enda maailmas, avada tema loomingulisi andeid ja lasta tal olla selline nagu ta soovib olla. Äärmiselt kasulik väeehe ülitundlikule lapsele, kunstilembelisele, muusikalembelisele ja artistlikule lapsele. See väeese aitab lapsed edasi end arendada ja kui selle lapse sees on olemas loominguline anne, siis see väeehe aitab sellel veelgi tugevamaks muutuda.


- See on loomingulise mõttemaailma kristall. Kui sa Picasso Jaspist kannad või kasutad, siis see avab sinu loomingulise meele ja see on väga kasulik olukordades, kus on tekkinud loominguline blokk. Eriti kasulik on Picasso Jaspis neile, kelle tööks on pidevate uuenduste tegemine ja kes töötab loomingulises valdkonnas.


- Picasso Jaspisel on oskus inimest loomingulisemaks muuta, see aitab inspiratsiooni saada ümbritsevast keskkonnast ja läbi selle inspiratsiooni saamise alustada loomingu loomist. Väga kasulik kristall enda loomingulise meele veelgi võimsamaks muutmisel, kui ka loomingu puudumisel loomingulise meele avamiseks.


Hoia seda väeeset öösiti kindlasti Mäekristall geoodil, et see enda väge saaks selle geoodi peal taastada. Geoodide peal ehete laadimine on väga oluline ja see aitab kristallehetel kauakestvalt sinuga tööd teha. Puhasta vähemalt korra kuus Salvei suitsuga seda ehet, et vabastada nendesse kristallidesse kogutud halba energiat.


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Sildid: Tene, lapsed, LOOVUS, la tene, la tene käekett, la tene käekett loovus, hematiit, picasso jaspis, loominguline, lastele, käekett lastele, laste

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja