55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

La Tene käekett lastele OONÜKS "TÄHEKE"

-15%
  • 9.60€
  • 8.16€

Toote detailid

  • Mudel: La Tene käekett lastele OONÜKS "TÄHEKE"
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses.


La Tene käekett lastele OONÜKS "TÄHEKE" on valmistatud tähekujulistest ja pärlikujulistest Oonüksitest. Käeehe on kokku pandud spetsiaalse käeehte kummiga, mis teeb selle ehte kandmise väga mugavaks. Olen lastele kandmiseks sellise ehte loonud, et neid kaitsta ebaõnne, õnnetuste ja stressi eest.


MUST OONÜKS on peamiselt tundud oma kaitsvate omaduste tõttu. Oonüks on musta värvi kristall, mis on tekkinud Laava kivistumisel. Oonüks kaitseb selle kandjat energiarünnakute ja -vampiirluse eest. Energiavampiirlus on tõsine asi, kuna selle käigus varastatakse meie isiklikku jõudu ja muudetakse meie hing negatiivseks, senikaua kuni me suudame ise ennast uuesti laadida. Pikalt energia varastades kujuneb välja tugev stress ja peale seda ka depressioon. Energia varastamine on see, kui sinuga kõneledes ammutab inimene sinu enda energiat, saades ise õnnelikuks ja jättes sind tühjana maha. 


TÄHT, millel on viis tippu, see sümboliseerib harmooniat. Tähe sümbol toob kristallis esile kõik võimalikud erinevad energiad ja aitab nendel energiatel õigesse kohta Auras liikuda. Täht sümboliseerib harmooniat, valguse ehk energialainet, hinge, sügavamate hinge tasandite, saatuse ja materiaalse maailma vahel. Täht aitab harmooniasse viia kogu hinge ja keha. Aidates kristallil teha just sellist tööd, mida kõige enam on vaja.         


OONÜKS JA TÄHT


Oonüksi peamiseks omaduseks kaitsta inimese hinge kõige halva eest, millega ta kokku puutub. See on kristall, mis kaitseb teiste inimeste negatiivsuse ja pahatahtlikkuse eest. Kaitseb füüsiliste õnnetuste ja halbade kogemuste eest, kurbuse ja melanhoolia eest. Oonüksi tähe talisman sobib neile, kes soovivad enda ellu harmooniat ja pidevast ebaõnnest vabaks saada. Sobib lapsele tema Aura kaitsmiseks. Kingi enda lapsele Oonüksi tähe talisman, et teda kõige halva eest kaitsta. Et ta oleks kaitstud ka siis, kui sa temaga koos ei ole. Kaitseb ka teiste inimeste halva mõju eest.


OONÜKSI KÄE PEAL KANDMINE ANNAB (võib kanda mõlemal käel):

- Kaitseb energiavampiirluse ja energia kadumise eest. Oonüks loob tugeva kaitsekilbi ümber selle kandja, aidates kaitsta teiste inimeste negatiivsuse ja pahatahtlikkuse eest. Kandke koos ükskõik millise kaitsekristalliga, kui soovite veelgi võimsamat tulemust saada. Oonüks on selline kristall, mis sobib kõikide kristallidega kombineerimiseks, kuna see ei mõjuta teiste kristallide oskust, vaid võimendab nende tegutsemist.

- Kandke Oonüksi käeketti koos armastusekristallidega, et enda suhet, enda tundeid või partneri tundeid hoida ja kaitsta.

- Suurendab enesevalitsust, distsiplineerib, aitab enesekindlust suurendada ja aitab sul end vaos hoida olukordades, kus see on hädavajalik.

- Oonüksi käepeal kandmine suurendab intuitsiooni kätes ja seega on see kasulik neile, kes soovivad õppida pendeldamist.

- Kaitseb musta maagia ja mustade rituaalide eest. Soovitan siiralt end nende eest kaitsta, kuna väga paljud halvad inimesed lähevad teiste nõrgestamiseks või enda eesmärgi saavutamiseks seda teed.

- Oonüks on hea õnne, kaitse ning toetava energiaga kristall neile, kes on sündinud Poolkuu Kuu faasil. Oonüks annab nendele inimestele oskuse õigel ja valel vahet teha ning see on kristall, mis tugevdab nende intuitsiooni. 

- Kanna Oonüksit koos Kuntsiidiga ja Mäekristalliga, kui soovid ärevustundest, stressist, vaimsest pingest ning melanhooliast lahti saada. Nende kolme kristalli kombinatsioon aitab selliseid sügavaid ning raskesti tervendavaid probleeme terveks teha.

- Kanna Oonüksit koos Apatši Pisaraga ja Angeliidiga, kui soovid üle saada enda lähedase inimese või looma surmast. Need kolm kristalli aitavad surmaga leppida ning mõista seda, et surm ei ole halb asi.

- Kanna Oonüksit koos Tiigrisilmaga ja Oranži Kaltsiidiga, kui soovid enesekindlust suurendada ning lahti saada suhtlemisprobleemidest. Sobib neile, kes hakkavad veidralt käituma, suhtlema ning veidraid jutte rääkima võõraste inimeste ees, aga tegelikult ei ole selline lähedaste juures. Need kristallid aitavad kontrollida, mida sa räägid ja kuidas sa kellegi ees käitud. 

- Oonüks on kristall, mis aitab sinu elust eemal hoida vägivalda ja õnnetusi. Kristall, mis kaitseb sind ohtlike olukordade eest ja aitab sul õigel ajal ohu kõrvalt ära minna.

- Oonüks kaitseb needuse ja musta maagia eest. Kui keegi soovib sinule halbu sõnu peale lugeda, sinule maagiat teha selleks, et sinu elu ära rikkuda, siis Oonüks ei lase sellel juhtuda. Oonüksis peitub vägi, mis võitleb selliste energiate vastu ja millel on oskus sellist kurjust ära blokeerida. Soovitan kindlasti Oonüksit, kui sa ise tunned, et keegi on olemas, kes soovib sulle väga palju halba.

- Sellel kristallil on oskus inimese Aurat tervendada, aidates Auras eksisteerivaid energiaauke kinni uuesti panna. Energiaaugud on need kohad sinu Auras, mis lasevad sinu heal energial ära kaduda ja kui sul on energiaaugud, siis tavaliselt sellel inimesel ei lähe hästi. Igas elu aspektis võib olla takistusi ning probleeme ja õhus on palju segasuse tunnet. Samas võib tunda see inimene ka seda, et kõik soovivad talle liiga teha. 

Tihtipeale on nii, et kui inimese Auras on augud, siis teised inimesed hakkavad seda inimest kiusama. Hakkavad energiat varastama, kritiseerima, mõnitama ja lausa ahistama. Nendel, kelle Aura on terve ehk ilma Aura aukude või leketeta, siis nende juurde naljalt keegi ei tule oma negatiivsusega.

- Oonüks aitab sinu hingest eemale hoida ebavajalikku energiat, millest sul kasu ei ole. Oonüks kaitseb selliste probleemide, katsumuste ja sündmuste eest, mis sind ei õpeta. Abiks neile, kes satuvad pidevalt ebameeldivatesse ja halbadesse olukordadesse. Oonüks kaitseb ebaõnne eest!

- Oonüksil on üks väga hea ja kasulik toime millepärast soovitan ma seda kristalli päris tihti paljudele inimestele. Oonüks suudab maandada negatiivseid mõtteid, neid kinni panna, neid eemale hoida ja seda siis, kui need ei ole väärt mõtlemiseks. On olemas negatiivsed mõtted, mis tekivad inimese sisse, millele tuleb lahendusi leida, mis on kui märgid ja hoiatused, kuid enamus negatiivsetest mõtetest on siiski üleliigsed. Oonüks aitab neid üleliigseid negatiivseid mõtteid ära blokeerida, lõpetades nende tekke ja nendele keskendumise. 

- Oonüks on kasulik neile, kes soovivad enda tegude ja sõnade üle rohkem kontrolli saavutada. Sobib neile, kes ei oska ennast aeg-ajalt kontrollida ning sooviksid kavalamad suhtlejad olla. Kavalamad selles mõttes, et õppida suhtlema nii, et sa suudaksid vajadusel enda eest seista ja öelda asju välja õigel ajal, et teisi inimesi paika panna. Eriti kasulik on see neile, kes ei julge enda eest seista ja kes lasevad endale liiga teha.

- See on kristall, mis õpetab sul enda eest seisma ja õpetab sind olema enda elu eest vastutav. Oonüks aitab sul mõista seda, et kui sa ise midagi ei muuda, siis mitte midagi reaalselt ei muutugi.

- Oonüksil on üks ülimalt hea omadus, milleks on valedele jälile jõudmine. Kui sa kannad Oonüksit endaga pidevalt või lausa igapäevaselt, siis see aitab sul tabada valetajaid. Ehk kui sa kannad seda kristalli, siis sa tunned jutuajamise käigus ära, kas inimene on sinuga siiras või mitte.

Väga paljudel inimestel reageerib Oonüks valetajate või kurja soovivate inimestega nii, et see läheb samal ajal keha peal kuumaks, kui sulle valetatakse või halb inimene seisab sinu kõrval.

- See kristall aitab sul endal vabaneda valetamisest, mis võib sulle kahju teha. Küll aga aitab see õppida mitte tõe rääkimist nendes kohtades, kus sa pead rääkima teist juttu, et iseennast kaitsta. Seega see edendab positiivset valetamist ja eemaldab halba valetamise oskust sinu seest.

Olen soovitanud väga paljudel lastevanematel kinkida Oonüksit teismelistele, kes pidevalt varjavad enda tegemisi või valetavad ning põhjustavad sellega vanematele probleeme. Oonüks aitab sihilikul ja halbadel eesmärkidel valetamise lõpetada.

Mul on endal on mitmeid Oonüksi käekette ja kui ma ühte või teist nendest kannan, siis see hakkab minu käes sügelema, kui minuga vestluses olev inimene mulle valetab või soovib salakavalaid võtteid kasutada. Seega sügelemine või ebamugavustunde tekkimine tähendab valelikku inimest!

RAVITSEMINE 

Oonüksi kandmine annab tervendust eeterkehale järgmiste probleemide ravitsemiseks:

- tervendab Juurtšakrat ja Sakraaltšakrat,

- stress, depressioon

JUURTŠAKRA 

Oonüks töötab peamiselt Juurtšakra kasuks, aidates seda tervendada ja selle Tšakra energiat taastada. Oonüks aitab mõista sinu enda stressi, viha või meeleolukõikumiste tagamaid, kui neid mõista, siis vabaneb Juurtšakralt ka teatud hulk negatiivset energiat, mida sa seal ise läbi nende emotsioonide kinni hoiad. Seega Oonüks on kasulik, kui sul on probleeme meeleolu kõikumistega ja vihaga. Need emotsioonid võivad tekitada Juurtšakrasse haiguseid nagu näiteks naistele viljakuse probleeme ja tsüste. 

Oonüks mõjub ka KROONTŠAKRALE, aidates depressiivsetest, ennast alla suruvatest, ärevusprobleemidest, negatiivsetest mõtetest ja suitsiidsetest mõtetest lahti saada.

SODIAAK


Tähemärgilt mõjutab Oonüks kõige enam KALJUKITSE, aidates tema Aurasse tugevat kaitsekilpi luua. Peale Kaljukitse hakkab Oonüks ka teistega tööle, küll aga töötab see Kaljukitsega kõige paremini just kaitse-eesmärgil. Tervendab ja taastab Juurtšakra energiaid.Oonüks on kristall, mis on üheks parimaks kaitsekristalliks Kaljukitse meestele. Oonüks hakkab mehe Auras väga kiirelt tööle ja aitab tema Auras olevat sressi välja juhtida. Peale seda loob Oonüks tugeva kaitse selle kandja ümber. 


Oonüks on kasulik kristall neile, kes on sündinud Neitsi ja Kaalude ülemineku sodiaagil, aidates tugevdada intuitsiooni ja suurendada oskust inimeste tõelist palet näha ning blokeerides ära selle sodiaagi üleminekul tekkinud intuitiivseid probleeme.


Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.


Oonüks on filteerija kristall, mis tähendab seda, et see neelab sinu Aurast ja hingest kõik negatiivsuse endasse. Kui sa soovid, et sinu kristall sinuga korralikult tööd teeks, siis tuleb selle eest ka hoolt kanda. Pidevalt laadides ja korrapäraselt seda puhastades. 

Oonüksi kristalli soovitan ma laadida Ahhaadi geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaimega

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad pikemalt lugeda SIIT.

Sildid: Tene, lapsed, OONÜKS, TÄHEKE, la tene, la tene käekett, la tene käekett oonüks täheke, käekett, oonüks käekett, kaljukits, lõvi, kaalud, energiavampiirlus, energia kadumine, lastele, kaitse, armastus, suhte tugevdamine, juurtšakra, sakraaltšakra, valetamine, pendel, must maagia, poolkuu kuu faas, ohtlikud olukorrad, neitsi-kaalud sodiaagi üleminek, tavaline oonüks, laste

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja