55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

La Tene käekett poistele "SEA-AASTA VÄEESE"

-30%
  • 13.30€
  • 9.31€

Toote detailid

  • Mudel: La Tene käekett poistele "SEA-AASTA VÄEESE"
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses.


La Tene käekett poistele "SEA-AASTA VÄEESE" on Sea-aastal kõikidele poistele õnne toov väeese, mis aitab sellel aastal selle kandjale ligi kutsuda head õnne, häid võimalusi, küllust ja rikkust.


Sea-aasta on 5.02.2019-24.01.2020. Lisaks on see ehe kõikidele neile, kes on Sea-aastal sündinud ja nende jaoks on kasulik seda ehet kanda ka siis, kui Sea astroloogilist aastat ei ole. Kõikidel neil, kes pole Sea-aastal sündinud, soovitan ma seda väeehet kanda vaid Sea-aastal. 


Sea-aasta väeese on loodud Sinisest Kvartsist ja Turmaliinsuletistega Kvartsist. Sinine Kvarts on Sea-aasta õnnekristall. Turmaliinsuletistega Kvarts kaitseb sind Sea-aastal ebaõnne, stressi, halbade kogemuste, õnnetuste, haiguste ja negatiivse energia eest. Selles ehtes on vaid naturaalsed poolvääriskivid, nii nagu kõikides La Tene butiigi ehetes. Käekett on kokku pandud spetsiaalse käeehte elastse kummiga, mis teeb selle kandmise väga mugavaks.


- Sinine Kvarts toob sellesse sea-aastasse rahu, tasakaalu, harmooniat, puhkust ja head õnne. Sinine Kvarts aitab sul sel aastal võtta maksimumi sellest, mida Siga on andma tulnud. Sinine Kvarts parandab sellel aastal intuitsiooni ja aitab sul õige ning edutoova vooluga kaasa liikuda. Väga kasulik on hoida Sinist Kvartsi enda elus just Sea-aastal. Kanna seda kristalli ehtena või hoia seda kristalli enda kodus nähtaval kohal.  


- Turmaliinsuletistega Kvarts hoiab ära probleeme, aitab neid poistel lahendada ja abistab aastaringselt. Lisaks on see kristall ka intuitsiooni-, spirituaalse arengu, enesemõistmise ja selguse kristall. Turmaliinsuletistega Kvarts on väga hea kaaslane kõigile, kes soovivad spirituaalselt areneda. See on kristall, mis aitab sul alati olla kahe jalaga maa peal, aga samas arendada enda intuitsiooni ning õppida elu vaimsemat poolt.


"Sea-aasta väeese" toob edu, küllust, rikkust ja õnnestumisi. Soovitan seda kanda poisil, kes soovib sellel aastal võimalikult palju midagi saavutada, luua ning areneda.


Sea-aastal sündinu kohta saad pikemalt ja põhjalikumalt lugeda artiklist "Siga - astroloogiline aasta ja iseloom", mille leiad SIIT.

"Sea-aasta väeeset" lae kindlasti Mäekristall geoodil. Puhasta vähemalt korra kuus Salvei eeterliku õli, rituaaltaime või viirukiga.


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Sildid: Tene, poiste, käekett, la tene, poiste käekett, sea-aasta, poistele, poisid, laste, lastele, la tene, õnn, küllus, rikkus, sinine kvarts, turmaliinsuletistega kvarts, maasiga 2019-2020

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja