55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

La Tene käekett poistele "TAHTEJÕUD"

  • 8.90€

Toote detailid

  • Mudel: La Tene käekett poistele "TAHTEJÕUD"
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


La Tene käekett poistele TAHTEJÕUD on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest. See ehe on kokku pandud spetsiaalse käeehte kummiga, mis muudab selle kandmise väga mugavaks.


Tahtejõud ehtes on Picasso Jaspis ja matt Hematiit. Mõlemad kristallid suurendavad isiklikku jõudu, väge, tahtejõudu, annavad enesekindlust, energiat ning panevad enda unistuste nimel pingutama.


See ehe sobib väga hästi poisile, et teda julgustada ja anda talle vajalikku energiat eneseteostamiseks.


Picasso Jaspis on kristall, mis aitab sul enda sisemist tasakaalu hoida ka kõige raskemal, keerulisemal ja närvilisemaks muutval perioodil. Kanna seda kristalli endaga siis, kui sa tunned, et sa ei pea elu poolt seotud pingele vastu. See suurendab sinu vastupidavust ja muudab sinu emotsionaalse poole tugevamaks.


Hematiit aitab suurendada enesekindlust ja on väga neile, kes tunnevad, et nad ei suuda ega ka julge vastu seista erinevatele olukordadele, mis neile liiga teeb.


Tuua siinkohal välja sobilikku teksti nende kahe kristalli kohta.


Lae seda väeeset öösiti Ahhaat geoodi peal ja puhasta aeg-ajalt Mürriga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Sildid: Tene, TAHTEJÕUD, käekett, la tene, la tene käekett poistele tahtejõud, laste käekett, isiklik jõud, väge, enesekindlus, energia, unistused, julgustus, hematiit, picasso jaspis

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja