55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

La Tene käekett "POSITIIVNE MÕTLEMINE"

-30%
  • 13.80€
  • 9.70€

Toote detailid

  • Mudel: La Tene käekett "POSITIIVNE MÕTLEMINE"
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses.


La Tene käekett "POSITIIVNE MÕTLEMINE" on loodud kandmiseks nii naistele kui tüdrukutele. Käekett koosneb väikestest pärlikristallidest ja on kauni kollase tooniga käeehe. Selles ehtes on vaid naturaalsed poolvääriskivid, nii nagu kõikides La Tene butiigi ehetes. Käeketis on rõõmu, positiivsust ning optimismi võimendav Tsitriin. Peale Tsitriini on selles elujõu-, motivatsiooni- ja tahtejõukristall Merevaik. Tsitriini ja Merevaiku kaunistavad ülekullatud Hematiidi pärlid.


- "Positiivse mõtlemise" käekett koosneb kristallidest, mis panevad sind positiivselt mõtlema ja suurendavad sinu õnnetunnet. See ehe on sinu jaoks, kui sa soovid enda ellu rohkem päikesevalgust, õnne ja rõõmu.

- Merevaik on sellise toimega kristall, mis aitab leevendada pidevat muretsemist ja eriti veel sellist muretsemist, mis on seotud keha ning hingega. Näiteks aitab Merevaik eemaldada mõtted ja hirmud haiguste eest.

- Tsitriin on ülim positiivsuse edendaja, andes sulle väga palju rõõmu ja head enesetunnet. See on ka kristall, mis suurendab huumorimeelt ja aitab sul vabalt naerda ning õnnelik olla.

- Hematiit kaitseb emotsionaalsete haavade eest, aidates sinu elust eemal hoida kurbust. Hematiit aitab Tsitriinil ja Merevaigul oma tööd teha.

- Sobib nii naistele kui ka tüdrukutele kandmiseks, et suurendada nende positiivsust ja elurõõmu ning takistada negatiivsete asjade peale mõtlemist.

Öösiti hoia seda käeehet Tsitriin geoodi peal, et see laeks endasse uut energiat ning taastaks enda energiavälja. Puhasta vähemalt ühel korral kuus Palo Santo suitsuga või Kaneeli viiruki suitsuga.

Kristallehete puhastamise ja laadimise kohta saad eraldi veel lisaks lugeda SIIT artiklist.

Sildid: Tene, käekett, POSITIIVNE MÕTLEMINE, tooted, la tene positiivne mõtlemine, positiivne mõtlemine, tüdrukutele, positiivsus, merevaik, tsitriin, hematiit, optimistlik suhtumine, rõõm, elurõõm

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja