55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

La Tene käekett poistele "OPTIMISM"

-25%
  • 7.90€
  • 5.93€

Toote detailid

  • Mudel: La Tene käekett poistele "OPTIMISM"
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


 Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.La Tene käekett poistele "OPTIMISM" on loodud poistele kandmiseks. Selles ehtes on kaks erinevat kristalli, mille kooslusel avalduvad positiivsed energiad ja nende kristallide vägi annab poisile väga palju optimismi ning head tuju. See käeehe on loodud Bronsiidist ja Hematiidist. Käekett on kokku pandud spetsiaalse elastse käeehte kummiga, mis teeb selle käeehte kandmise väga mugavaks.


- Poistele loodud käekett, mis aitab poisil õnnelik ja optimistlik olla. Nende kristallide kooslus aitab elust rõõmu tunda, naerda, nalja teha, need suurendavad huumorimeelt ja aitavad elu kergemalt võtta. Ehe, mis aitab muremõtteid eemal hoida ja negatiivsust blokeerida.


- Bronsiit on kristall, mis aitab olla kõigest halvast eemal, blokeerida negatiivsuse süvenemist ja see aitab poisil end paremaks inimeseks muuta, vigadest õppida ning headust külvata.


- Hematiit kaitseb ebaõnne, negatiivsuse ja stressi eest. Hematiit koos Bronsiidiga aitab poisil olla õnnelik, optimistlik ja positiivne.


Käeketti hoia öösiti Vanadiniit Bariit geoodil või Tsitriin geoodil, et selles ehtes olevad kristallid saaksid kaua töötada ja puhasta seda ehet vähemalt korra kuus rituaalitaime suitsuga, soovituslikult Palo Santoga.


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Sildid: Tene, poiste, käekett, optimism, la tene, poiste käekett, poistele, poisid, laste, lastele, la tene optimism, la tene poiste käekett optimism, bronsiit, hematiit

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja