55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

La Tene käekett meestele "ELUJÕUD"

  • 31.50€

Toote detailid

  • Mudel: La Tene käekett meestele "ELUJÕUD"
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


La Tene meeste käekett ELUJÕUD on valmistatud vaid naturaalsetest kristallidest ja see on kokku pandud spetsiaalse käeehte kummiga, mis muudab selle kandmise väga mugavaks.


Elujõud ehtes on matt Tiigrisilm, Kivistunud Puit ja Räni. Need kaks kristalli ja metall loovad hea koosluse energiast, mis aitab taastada elujõudu ja suurendada üleüldist vaimset, kui ka füüsilist jõudu.


See ehe mõjub mehele suurepäraselt, parandades Auravälja energiaid.


Tiigrisilm on õnne, külluse, kaitse ja rikkuse kristall. See on enesekindluse tõstja, aidates sul võimekamaks muutuda ja suurendades sinu jõudu erinevatele keerulistele situatsioonidele vastu seista. Tiigrisilm suurendab sisemist jõudu, andes sulle julguse enda soovide nimel võidelda ja enda eest seista.


Kivistunud Puit on spirituaalse tarkuse ja heaolu kristall. Kivistunud Puit on selline kristall, mis aitab sul väga rahulikult end tunda isegi siis, kui tegelikult on sinu ümber palju paanikat, probleeme, ärevust, närvilisust ja kui teised inimesed on endast väljas. Kivistunud Puit ei lase sul endast välja minna ka kõige raskemal perioodil, aidates sul olla tasakaalukas, et sa saaksid olemasolevaid probleeme lahendama asuda.


Räni aga suurendab hüppeliselt energiaid ehk annab lisajõudu neile kahele kristallile ja muutes selle ehte väe eriti tugevaks.


Öösiti hoia seda käeketti Muskoviit geoodi peal laadimas, et kristallid taastuksid sinu abistamisest. Puhasta ühel korral kuus Viirukipuu suitsuga.

Sildid: La Tene, käekett, ELUJÕUD, meeste, meeste kristallid, la tene käekett meestele elujõud, tiigrisilm, kivistunud puit, räni

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja