55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

La Tene sõrmus "AMASONIIT"

  • 5.30€

Toote detailid

  • Mudel: La Tene sõrmus "AMASONIIT"
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


La Tene sõrmus "AMASONIIT" on valmistatud Amasoniidist, millel on erksinine värvus. Ehe on kokku pandud spetsiaalse ehtekummiga, mis muudab selle kandmise väga mugavaks.


AMASONIIT on rohekas-sinakas kristall, mida leidub väga heleda-pastelse tooniga kui ka väga erksa värvusega. See oleneb täpselt sellest, kust see kristall on kaevandatud. Erksamat tooni Amasoniiti leidub kindlasti Venemaal. Amasoniiti on üleüldse võimalik peamiselt kaevandada Peruus, Indias ja Madagaskaril. Amasoniit on väga hea energiate filter-kristall, nagu on ka Mäekristall, millel on oskus negatiivset energiat Aurakehast välja saata. Amasoniiti on hea kanda, kuna see aitab neid, kellel ei ole oskust enda intuitsiooni arendada. Amasoniit avab blokaade, mis ei lase alateadvusel võimekamaks muutuda.


Amasoniiti võib kirjeldada kui kristalli, mis avab hingede maailma, avab sinu enda hinge ja rahustab seda. Amasoniit on väga rahustava toimega ja see aitab viia elu väga stabiilsele rütmile. Amasoniit avab julguse rääkida välja tõde ja oskuse näha tõde.

Juba Mesopotaamias kanti Amasoniidist valmistatud ehteid selleks, et kaitsta end ebaõnne eest, mis võis ära viia nii jõukuse kui ka tervise. Amasoniiti kanti ka selleks, et kunagi hiljem, kui meie aeg selles kehas hakkab läbi saama, ei jääks hing siia ellu kinni. Amasoniit laskvat hingel uude ellu ilma probleemideta kiirelt ümber kehastuda. Vana-Egiptuses on Amasoniiti kasutatud väga palju kristalliehitistes ja -templites selleks, et see kristall aitaks spirituaalsel kohal veelgi spirituaalsem olla. Amasoniit aitas spirituaalseid rituaale läbi viia.

Amasoniit julgustab suhtlema, end avama, enda tõelist palet välja näitama. See kristall aitab suurendada oskust iseenda emotsioone väljendada nii, nagu mõtetes on soov olnud. Hea suhtlemise kristallina saab tavalist kristalli hoida kodus enim läbikäidavas ruumis selleks, et kõik seal elavad inimesed oleksid üksteise vastu ausad, lahked ja avameelsed. Mida rohkem inimesed oma tundeid ja mõtteid välja räägivad, seda vähem on võimalik konfliktidel tekkida.

Amasoniit on kristall, mis kannab endaga kaasas väga rahustavat jõudu, ja kindlasti võta see enda ellu, kui sul on vaja midagi, mis tooks sulle hingerahu. Amasoniit leevendab stressi ja aitab erineval tasandil ärevaks tegevast energiast vabaks saada. Amasoniit loob vabadustunde ja tasakaalustab vaimset keha. Amasoniit aitab närvilisusest vabaks saada ja see on kristall, mis aitab sul enda intuitsiooniga kontakti saada. Amasoniidil on oskus sinu intuitiivsemat poolt tugevamaks muuta, aidates sul olla energiatele tundlikum ja mõista seda, miks ja mida sa millegi kohta tajud. Amasoniit avab sind Inglitega suhtlema, aidates sul neid rohkem mõista ja enda kaitseingliga kontakti leida. Amasoniidi kristalli kasuta selleks, et end spirituaalsemaks muuta ja selles maailmas kiiremini areneda. Amasoniidi kristalli hoia enda voodi lähedal, kui sa soovid end paremini välja puhata. Amasoniit aitab ka prohvetlikke unenägusid näha ja seega on see une ajal väga kasulikuks kristalliks. 

Amasoniidil on oskus leevendada üksildustunnet nii üksikutel inimestel kui ka suhtes olevatel inimestel. 

Kui sa seda kristalli sõrmusena kannad, siis läbi konkreetse sõrme tuleb sellest kristallist mõni konkreetne jõud välja ja lisaks Amasoniidi üldistele mõjudele annab see siis sellist väge, mis siin allpool kirjas on.

Kristallidel kõigil on oma iseloom ja oskused, kui neid aga erinevalt kasutada, kanda, paigutada või kombineerida, siis nad annavad omakorda veel huvitavama jõu, mõju ja müstilise energia meile või keskkonda.

AMASONIIDI maagiline mõju sõrmusena:

Kui Amasoniiti kanda sõrmusena, siis see mõjub erimoodi igas erinevas sõrmes kantuna. Kuna minu kirg on Hiromantia, siis seletan teile veidi lahti, kuidas just Amasoniit teid aitab:

PÖIAL

Amasoniiti ükskõik, millises pöidlas kantuna aitab sinu hingest vihatunnet või liigset egoismi välja viia. Seda selles mõttes, et see aitab halbadest isikuomadustest vabaks saada, aidates paremaks inimeseks muutuda.

NIMETISSÕRM EHK JUPITER

Vasak - Kui kanda vasakus Jupiteri sõrmes Amasoniiti, siis see aitab tervendada sinu Kurgutšakrat. Selle kristalli energia kandub edasi läbi selle sõrme energiakanali. Aidates vabastada pingeid, mis seal eksisteerivad ja aidates paremini / vabamalt suhelda teiste inimestega.

Parem - Amasoniit aitab siin sõrmes kantult tervendada samuti Kurgutšakrat aga selles sõrmes juba füüsilises mõttes seda kohta. See aitab tervendada haiguseid, mis on Kurgutšakraga seotud nagu näiteks ülemiste hingamisteede nõrkust, pidevat haigestumist, lümfe ja ka astmat / tolmuallergiat.

KESKMINE SÕRM EHK SATURN

Vasak - Kanna seda selles sõrmes, kui sa soovid erinevaid olukordi enda elus paremini õppida hindama. Seda selles mõttes, et see aitab näha olukordi selgelt, ilma selleta, et sa mõnest asjast valesti aru saaksid. See aitab valedest aru saada.

Parem - Paremas Saturni sõrmes aitab Amasoniit leevendada stressi, tuues hingerahu, aidates emotsionaalset tasakaalu luua sinu hinge. Amasoniit selles sõrmes aitab leevendada pingeid ja närvilisust.

NIMETA SÕRM EHK APOLLO

Vasak - Amasoniit selles sõrmes aitab sul koguda enesekindlust ja muuta sind enesekindlaks suhtlejaks. See aitab ületada hirmud näiteks mis on esinemise ees või vööraste inimestega suhtlemisel.

Parem - Selles sõrmes on see kasulik siis, kui on üle elatud lahkuminek või on olnud väga raske eluperiood. Amasoniit aitab taastada sinu optimismi. Isegi, kui ei ole rasket perioodi olnud, siis see aitab ennetada sinu emotsionaalse tasakaalu ära kadumist. See aitab sind positiivsena hoida.

VÄIKE SÕRM EHK MERKUUR

Vasak - Vasakus Merkuuris aitab Amasoniit suurendada enesekindlust enda eriala peal või sellel ametil, mida sa õpid/töötad. Amasoniit aitab tunda, et kui sa midagi tahad, siis sa ei pea teiste käest ootama tuge. Aitab teha asju, mida võib-olla teised niiväga heaks ei kiida nii, et see sulle haiget ei teeks.

Parem - Paremas Merkuuris kanna siis, kui sa soovid tervendada Kolmandat Silma ja anda sellele Tšakrale lisaenergiat töötamiseks. Kui kanda selles sõrmes Amasoniiti, siis see aitab astraalrännakuid kogeda ja nendes nähtut meelde jätta/nendest õppida.

RAVITSEMINE


Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.


- Amasoniit on ravitsemise eesmärgil väga kasulik, kuna sellel kristallil on oskus näiteks peale haigust või vigastust anda inimesele tervendavat energiat, et taastumine saaks olla kiirem ja lihtsam. Amasoniiti on kasulik hoida enda lähedal ja kasutuses, kui keha vajab tervenemisel abi.


- Tegemist on ühe parima südamehaiguste tervendajaga. Kristall, millel on oskus südamenärve rahustada, pinges ülakeha tervendada ja südamenärvidest stressi väljutada. Väga kasulik kristall kandmiseks ning kasutamiseks südamepuudulikkuse, südamerütmihäirete ja teiste südamehaiguste korral.


- Soovitan Amasoniiti enda ellu lülitada ajal, mil keha ja hing on väga närvilised. Amasoniit on närvilisuse maandaja, aidates närvidel taastuda ja terved olla. Amasoniit toetab närvisüsteemi, ja isegi kui sa ei ole haigestunud ning sa kannad või kasutad seda kristalli, siis Amasoniit aitab närvisüsteemi ikkagi tugevana hoida.


- Amasoniit on väga kasulikuks kristalliks naistele, kellel on väga madal libiido, kellel puuduvad tervislikud seksuaalsed ihad ja kellel on tekkinud mentaalne blokaad seksuaalsuse ees ühel või teisel põhjusel. Amasoniit aitab seda poolt naises tervendada ja tuua esile tervislik seksuaalne iha.


- Amasoniiti kanna ja kasuta kristalliteraapias siis, kui sinu juuksed ei ole sellised, millised sa sooviksid, et need oleksid. Amasoniit aitab juuste kasvu parandada ja see võitleb juuste väljalangemise vastu.


KURGUTŠAKRA

Amasoniit on peamiselt seotud Kurgutšakraga. Amasoniit tervendab Kurgutšakrat, aidates vabastada sellelt blokaade, mis ei luba enda seisukohta selgitada ja mis tekitab ärevust suhtlemise ajal. Amasoniit vabastab selle probleemi ja muudab selle kandja enesekindlaks suhtlejaks.

Amasoniit tasakaalustab mees- ja naispoolt, mille tasakaal on inimese jaoks väga tähtis. Kui me oleme harjunud, et Mäekristall ja erinevad Kvartsi liigid on head Aurapuhastajad, siis Amasoniidil on samuti oskus energiaid filtreerida. Amasoniiti tuleb kanda selleks, et see saaks üleliigsed emotsioonid vabastada. 

SODIAAK


Amasoniit on väga mitmekülgne kristall, mis sobib tegelikult kõikidele kandmiseks, kes tunnevad selle kristalliga sidet ja erinevatele sodiaakidele ehk tähtkuju esindajatele mõjub Amasoniit veidi erinevalt.


Amasoniit on VÄHI ♋  ja SKORPIONI ♏ jaoks väga rahustava, pinget maandava ja tasakaalustava toimega. Neile kahele vee-märgile toob Amasoniit lisaks rahule ka armastuseõnne. Seega on Amasoniit neile kahele tähtkujule väga vajaliku väärtusega kristall, tuues neile kaks eluks vajalikku elementi ja viies need paika.


Amasoniit mõjub KALADELE ♓ ja JÄÄRALE ♈ nagu stressipall. Amasoniit suudab neis kahes sodiaagiesindajas stressienergiat väga tõhusalt vabastada. Amasoniit võtab neilt stressi kiht-kihi haaval ära ja aitab maandada närvilisust ning rahutustunnet. Mõlemad, nii Kalad kui Jäär, on oma loomuselt rahutud, soovivad palju saavutada ja palju jõuda, see kõik loob nende sisse aga närvilisust, mille Amasoniit edukalt vabaks laseb.


Amasoniit on JÄÄRADE intuitsioonikristall, mis aitab parandada nende energiatunnetust ja eneseväljendust. Amasoniit toob Jääradele visioone, prohvetlikke unenägusid ja aitab tal spirituaalselt areneda. See kristall viib nende unistusi täide ja toob teadmisi, kuidas sihile jõuda.


NUMEROLOOGIA


Amasoniit on 27. kuupäeval sündinute õnne-,  julguse-, edu-, tööõnne-, erialalise edu, enesekindluse- ja hea enesetunde kristall. Amasoniit on üks kristallidest, mis võiks alati 27. kuupäeval sündinu elus olla.


Amasoniit võtab väga kiirelt teiste kristallide energia omaks, aga pigem on see positiivne, kuna Amasoniit aitab teistel kristallidel võimsamalt tööd teha. Amasoniit aitab võimendada samalaadse energiaga kristalle, nagu näiteks Akvamariini või Morganiiti.

Amasoniidi kristalli on kõige parem laadida Tselestiit geoodil nii Kuu- kui ka Päikesevalgusega. Puhastatakse valge küünla kõrval koos Salvei viirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud Pärl ca 3 mm

Sildid: AMASONIIT, La Tene, sõrmus, amasoniit sõrmus, kurgutšakra, hea õnn, enesekindlus, lähedus, intuitsioon, südamerütmihäire, südamenärvid, jäär, lõvi, skorpion, rahu looja, energiate tasakaalustaja, 27. kuupäeval sündinud, närvilisus, südamehaigused, närvisüsteem, madal libiido, seksuaalsus, juuksed, juuste väljalangemine, intuitsioon, vähk, skorpion, kalad, jäär

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja