55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

La Tene sõrmus "CRAZY AHHAAT"

  • 6.90€

Toote detailid

  • Mudel: La Tene sõrmus "CRAZY AHHAAT"
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel olla mõnevõrra erinev sellest, mis on pildil.


La Tene sõrmus "CRAZY AHHAAT" on valmistatud Crazy Ahhaadi kristallidest. Ehe on kokku pandud spetsiaalse ehtekummiga, mis muudab selle kandmise väga mugavaks.


CRAZY AHHAAT on üks Ahhaadi vormidest, millele on iseloomulikuks ebakorrapärane struktuur, aga peamisteks toonideks jääb helekollakas/beež kuni punakaspruun tekstuur. Crazy Ahhaat on väga omapärase välimusega ja iga kristall on väljanägemiselt erinev. Iseloomulik on ka triibuline muster, mis võib joosta kogu kristallist läbi.


Crazy Ahhaat on minu jaoks kui "rõõmu ja nalja" kristall, kuna selle omadused on vaid positiivsed. Ükskõik millisest Ahhaadist me räägime, on alati hea Ahhaati kanda teiste kristallidega koos, kuna need aitavad Aurat tasakaalustada ja teistel kristallidel oma tööd teha nii, et nende ravitsemine mõjuks eeterkehale kiiremini. Crazy Ahhaat aitab tasakaalustada närvilist energiat, mida võib tugevatoimeliste kristallide kandmisel tunda. 


- Crazy Ahhaat avab naerma, suhtlema, lõbutsema, meelelahutust nautima, elu hindama, suurendab positiivseid emotsioone, aitab vabastada negatiivsusest, eemaldab stressi, ülemõtlemist ja suurendab elujõudu.

- Tasakaalustab Ying ja Yang energiaid ning kaitseb kõige negatiivse eest, mis on seotud keskkonnaga. Näiteks on see kasulik talisman siis, kui oled sunnitud viibima kohtades, asutustes või enda töö juures, kus energiad on väga halvad. Crazy Ahhaat aitab sul lühikest aega olla kaitsekilbi all, kui pead viibima ebameeldiva energiaga ruumides. Kui sellistes kohtades käiakse pidevalt, siis tuleb seda talismani ka igal õhtul Kuuvalguse käes laadida. Crazy Ahhaati soovitan sellisel juhul hoida Tsitriin geoodil, et see säilitaks oma energeetika.

- Töö osas talismanina kandes aitab Crazy Ahhaat oma töökaaslastega paremat kontakti saada, aitab sul end avada ja on sobilik neile, kes vahetavad töökohta ning soovivad kiiremini seltskonda sulanduda.

- Crazy Ahhaati soovitan ma kanda sul siis, kui sa pead pidevalt olema koos inimestega, kes on pessimistlikud. Crazy Ahhaat aitab sind kaitsta teise inimese poolt tulevat negatiivsuse ja pessimismi eest, mis sinu Auravälja lõhub. Kanna seda alati, kui sa soovid ise rõõmsameelseks jääda ka siis, kui teised seda ei suuda.

- See on kristall, mida kantakse selleks, et enda suhet ja ennekõike abieluõnne hoida, seetõttu sobib eriti hästi abielus inimesele. Crazy Ahhaat aitab teist poolt paremini mõista, olla tema olemasolu üle õnnelik, olla tolerantsem ja heatahtlikum. Toob head suhtumist oma kaaslasesse ja samas suurendab ka abieluõnne. 

- Crazy Ahhaat on kasulik kristall meditatsiooni ajal kandmiseks. Miks? Kuna see aitab sinu maisetele ja materiaalsetele küsimustele või soovidele visioone tekitada. Mediteerides selle kristalliga, avaneb sul võimalus leida meditatsiooni käigus lahendusi just sellistele teemadele.

CRAZY AHHAADI kandmine erinevates sõrmedes


Pöial


Vasak - Vasakus pöidlas kanna Crazy Ahhaati selleks, et enda sisemistest konfliktidest üle olla ja nendest võitu saada. Crazy Ahhaat suunab selle sõrme kaudu sinu Auravälja enesekindlust ja oskust iseenda nõrgemate pooltega tööd teha.


Parem - Paremas pöidlas kanna Crazy Ahhaati selleks, et end julgemaks ja tegusamaks muuta. Crazy Ahhaat suurendab isiklikku jõudu ja teotahet, kui kanda seda selles sõrmes.


Nimetissõrm ehk Jupiter


Vasak - Crazy Ahhaat pakub tuge sulle, kui sa ei oska elust rõõmu tunda. Tegemist on õnne ja rõõmu pakkuva kristalliga. Kanna seda selles sõrmes, et end positiivsemaks muuta.


Parem - Selles sõrmes kantuna ei lase Crazy Ahhaat sinu rõõmul, õnnetundel ja edul ära kaduda. See on kaitsva väega, kui seda just paremas Jupiteri sõrmes kanda. Hoia enda õnne ja ära lase sellel enda juurest minema minna.


Keskmine sõrm ehk Saturn


Vasak/Parem - Mõlemas Saturni sõrmes on kasulik Crazy Ahhaati kanda, kui soovid edukamaks ja rikkamaks inimeseks saada. Kanna seda, et hiilgavad ideed ja soodsad võimalused saaksid sinu ellu saabuda. Kui hakkad Saturni sõrmes või sõrmedes Crazy Ahhaati kandma, siis hakka ka jälgima, mis võimalused sinu ellu saabuvad. Haara neist kinni!


Nimeta sõrm ehk Apollo


Vasak - Selles sõrmes kantuna suudab Crazy Ahhaat kaitsta sinu mainet, autoriteeri, sinu nime ja kogu isiksust. Kui soovid head mainet, teiste inimeste poolset poolehoidu, siis kindlasti vali see sõrm Crazy Ahhaadi jaoks.


Parem - Kui sind huvitab enda sotsiaalse elu poole parandamine, sa soovid rohkem positiivset tähelepanu saada, uusi tutvusi kergemini luua ja olla karismaatilisem teiste inimeste silmis, siis Crazy Ahhaat suudab seda sulle pakkuda. Panna paremas Apollo sõrmes Crazy Ahhaati ja lase sellel end säravamaks isiksuseks muuta. Eriti kasulik neile, kellel on tööalaselt vaja olla väga külgetõmbav ja sotsiaalne.


Väike sõrm ehk Merkuur


Vasak - Vasakus Merkuusi sõrmes aitab Crazy Ahhat kõige enam tervendada sind ja selles aktiveeruvad selle kristalli ravitsemise omadused.


Parem - Selles sõrmes kantuna aktiveeruvad Crazy Ahhaadi emotsionaalsed tervendavad omadused. Kui sa loed Crazy Ahhaadi omaduste kohta ja kuidas see inimese hinge muudab, siis siin teeb see seda kõige edukamalt.


RAVITSEMINE

Kandke Crazy Ahhaadi kristalli talismanina, kui soovite kristalliteraapiat anda järgmistele probleemidele:

- Aseta Crazy Ahhaat kõhu peale mediteerimise või tervendusteraapia ajal või kanna sellest kristallist valmistatud ripatsit pika paela otsas, et see ulatuks naba kohale. Seda selleks, et Crazy Ahhaat saaks aidata sinu kõhul ja soolestikul terveneda. Tegemist on kristalliga, mis sobib refluksihaigetele ja neile, kellel on magu happeline või seedimisega probleeme.


- Kui on soovi Crazy Ahhaati tervendaval eesmärgil kasutada, siis on igati mõistlik selle poleeritud variandist endale kristallivett valmistada. Aseta veekannu sisse üks kristall ja lase sellel seal seista vähemalt 20 minutit enne vee tarbimist. Eriti kasulik seedetrakti tervendamiseks.


- Crazy Ahhaat on lisaks seedeprobleemide tervendamisel kasulik ka veresoonkonna tugevdamisel - veresoonte lupjumine, veenilaiendid, veresoonkonna haigused. Crazy Ahhaati kanna, kasuta või valmista sellest eliksiire, kui soovid veresooni tervendada.


- Lisaks sobib ka südamelihaste tugevdamiseks ja südamerütmihäirete korral. 

PÄIKESEPÕIMIK, KOLMAS SILM JA KROONTŠAKRA


Crazy Ahhaadi puhul on tegemist kristalliga, mis ühendab PäikesepõimikuKolmanda Silma ja Kroontšakra tööle ehk aktiveerib neid Tšakraid omavahel energiaid jagama. See tähendab aga seda, et maised ja materiaalsed soovid saavad sinu elus täituma hakata. Päikesepõimik jagab külluslikke ja maiseid soove ülemistele Tšakratele, Kolmas Silm aitab sul mõista seda, kuidas enda maiseid soove täide viia ja Kroontšakra lubab saatusel nende soovide jaoks ruumi teha, kui need ei ole ahned ega kellelegi teisele liiga tegevad. Ideaalne kristall kandmiseks külluslikel eesmärkidel.


SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Crazy Ahhaat kõige enam SKORPIONEIDKAALUSID ja KAKSIKUID, aidates nendele tähemärkidele kõige enam positiivsust ellu tuua. Nendel kolmel tähemärgil on üks ühine joon - kui nad ei tunne armastust, siis võivad väga negatiivseks minna ning ei pruugi selle emotsiooniga enam toime tulla või võivad uude suhtesse selle kompleksi kaasa võtta. Crazy Ahhaat ei luba sellel aga juhtuda ja aitab nendel kolmel tähemärgil pidevalt vabastada Aurast kurbust.

Crazy Ahhaati on kasulik KAKSIKUTEL kanda, kuna lisaks positiivsusele ja heale õnnele aktiveerib Crazy Ahhaat ka Päikesepõimiku. See aga omakorda avab küllusekanali ja annab Kaksikule võimaluse suuremale materiaalsele õnnele.

Crazy Ahhaat on Kaksikute õnne-, külluse- ja positiivsuskristall. Lisaks sellele on Crazy Ahhaat ka kristall, mis avab Kaksiku suhtlema, eriti kasulik on Crazy Ahhaat introvertsemale ja sotsiaalselt tagasihoidlikumale Kaksikule. See on kristall, mis aitab Kaksikul enda elueesmärki täita, aidates tal muutuda selliseks, nagu Kaksik peab olema. Lisaks sellele toob see ka head õnne. Minu artiklit Kaksikute elueesmärgi kohta saad lugeda SIIT.

Crazy Ahhaat võiks kindlasti olla esindatud Kaksiku sünnikristallide laekas. Lisaks sellele, et Crazy Ahhaat aitab Kaksikul enda elueesmärki täita, aitab see ka Kaksikule tuua küllust ja õnne. See kristall tõstab nende meeleolu ja hoiab positiivse ning lootusrikkana. Sünnikristallide laeka ja selle loomise kohta saad lugeda SIIT.       

NUMEROLOOGIA


Crazy Ahhaat toob õnne kõikidele, kes on sündinud ükskõik millises kuus 28. kuupäeval. See kristall aitab alati olla enesekindel ja õpetab alati iseendasse uskuma. See toob head õnne igal tasandil, nii emotsionaalsel kui ka vaimsel.


Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui ehe on mõnel teisel eesmärgil kantud.

Crazy Ahhaati lae Tsitriin geoodi peal, kui sa seda parasjagu ei kanna. Puhasta aeg-ajalt Salvei rituaalitaime suitsuga. Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lähemalt lugeda SIIT.
Lisainfo
Lisainfo Sõrmus sisaldab Crazy Ahhaati ning lisaks sellele ka ühte tsirkoonpärli.

Sildid: La Tene sõrmus, CRAZY AHHAAT, sõrmus, la tene, crazy ahhaat sõrmus, la tene sõrmus crazy ahhaat, enesekindlus, kiusamine, laimamine, tagarääkimine, klatš, töö, mürkained, organ, tervis, anne, maine, kuulsus, maandav, kaitse, kaitsmine, valenägemus, hea õnn, kasvava kuu faas, meesenergia, massaaž, aneemia, tasakaaluhäire, veri, vereringlus, verehaigus, hemoglobiin, virisemine, vingumine, juurtšakra, seljavalu, käsi, käed, käevalu, kaksikud, kaljukits, veevalaja, hobune, hobuse aasta, 2. kuupäev, 2. kuupäeval sündinud

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja