55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

La Tene sõrmus "PUNANE JASPIS"

-25%
  • 5.90€
  • 4.43€

Toote detailid

  • Mudel: La Tene sõrmus "PUNANE JASPIS"
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses.


PUNANE JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks värviks tumepunane toon, mille seest võivad läbi joosta ka valged-mustad jooned. Punase Jaspise punane toon tuleneb sellest, et selle Jaspise koostises on rauda. Punast Jaspist leidub peamiselt Lõuna-AafrikasPrantsusmaalIndias ja Saksamaal. Punase Jaspise kõige suuremaks jõuks on energia ja elujõu andmine. Indiaanlased uskusid, et Punane Jaspis on Maa veri ja jõud ning nad hakkasid seda kristalli tervise tugevdamise jaoks kasutama. Iidsetel aegadel vanad kreeklased, egiptlased, araablased ja teised ühiskonnad kasutasid Punast Jaspist kaitsetalismanina halbade sõnade ja musta maagia eest.


Punane Jaspis on kristall, mis suudab inimest tugevamaks ja vastupidavamaks muuta. Kristall, mis suurendab järk-järgult jõudu ja on väga kasulik neile, kelle töös on vaja väga palju füüsilist jõudu rakendada, olla pidevalt liikvel ning töö on jalgadele või kätele kurnav. See kristall sobib ka neile, kellel on väga pikad tööpäevad. Punane Jaspis ei lase vaimsel ja füüsilisel tasandil inimesel nõrgaks muutuda ja sellepärast on seda väga kasulik sellise töö ajal kanda.


Punane Jaspis õpetab sulle riskide võtmist õigetel aegadel. Punane Jaspis teab seda, millal on õige aeg riskida, aidates sul õigel ajal pea ees tulle end visata. Punane Jaspis teab seda, mis on riski lõpptulemus ja intuitiivselt see suunab sind tulutoovates olukordades riskima. Kanna seda kristalli, kui soovid teada seda, millal on õige aeg enda hirmule vastu seista või hoia seda enda kodus, et sa muutuksid riskide suhtes intuitiivsemaks. 


Punane Jaspis ei lase sul end ühiskonna mõjutustega kaasa minna. Punane Jaspis blokeerib ära negatiivse mõtlemisviisi iseenda suhtes, mis on põhjustatud tänapäeva standardite pärast. Punane Jaspis aitab sul ise olla see, kes sa tegelikult oled, mitte üks paljude seast ja selline, millised enamus inimesed on. Punane Jaspis suurendab enesekindlust ja vähendab teiste inimestega kaasa minemist. 


Punane Jaspis on kristall, mis suudab ebaõnne-energia vabaks päästa inimese Auraväljast, kes seda kristalli endaga kaasas kannab või kodust (majast, ruumist jne), kus seda kristalli parasjagu hoitakse. Punane Jaspis vabastab ebaõnne-energia ja seda tegelikult igal tasandil. Kui sa tunned, et sinu elus on teatud teemal pidevalt ebaõnne, siis kindlasti tasub Punast Jaspist enda ellu tuua. 


See kristall on kasulik neile, kes pidevalt tunnevad, et nad hõljuvad pilvedel ja ei suuda keskenduda olevikule või oleviku probleemidele. Punane Jaspis aitab sul jääda hetkesse ning tegeleda kõige sellega, mis just hetkel on tähtis. Punane Jaspis õpetab hetke nautima ja sellest maksimumi võtma. 


Punane Jaspis on "Elujõu allika kristall"mis tähendab seda, et selles kristallis on väga palju erinevaid energiaid, mida sul läheb elus püsimiseks vaja. See on energiakristall, mis annab sulle soovi elada, edasi pürgida, edasi liikuda, tööd teha, luua ja see on kristall, mis blokeerib igasuguse allaandmise. See kristall on sulle, kui sa otsid jõudu, et elada, ja jõudu, et edasi liikuda.


Punane Jaspis aitab sul taassündida just samas elus, kus sa elad. Taassündida selles mõttes, et see aitab sul väga suurtest probleemidest välja tulla ja alustada enda elu otsast peale kohast, kus kõik on lagunenud, aidates sul muuta iseennast ja enda teekonda. 

Punane Jaspis pakub sulle turvatunnet, aidates sul olla iseseisev ja leevendades sinu hirmusid. Aitab vabaks lasta ka põhjendamatutest hirmudest, mida sa kannad endaga oma eelmiste elude pärast. 


Punane Jaspis on kristall, mis aitab sinu elukirge ja romantilist kire poolt taastada. Kanna ja kasuta seda kristalli ajal, mil oled emotsionaalselt tuim, suhtest eemalehoidev või kui sa tunned, et oled suhtes väga kinnine. Punane Jaspis aitab sul avaneda, suhet paremini nautida, avada end uue armastuse tulekuks ja muuta sind üleüldse armastusele vastuvõtlikumaks. Kanna Punast Jaspist koos Rodokrosiidiga või Vikerkaare Kuukiviga, kui sa soovid romantilist kirge suurendada. Kanna koos Karneooliga, kui sa soovid motivatsiooni leida ja suurendada enda ambitsioonikust.


Soovitan Punast Jaspist kinkida neile, kellele sa soovid tervist ja elujõudu anda!


PUNASE JASPISE MAAGILINE MÕJU sõrmusena

PÖIAL


Vasak - Kiirendab meditatsiooniseisundisse minekut ja pikendab mediteerimist. Punast Jaspist vasakus pöidlas kandes aitab see kristall sinu sees olevat stressi leevendada ja sellepärast aitab see sind ka mediteerimisel.


Parem - Lisaks sellele, et Punane Jaspis kaitseb sind kahjulike hingede eest, kaitseb see sind ka inimeste eest, kes soovivad sulle ülekohut teha. Punane Jaspis loob sinu ümber kaitse, mis ei lase teistel inimestel sulle nii liiga teha, kuidas nad seda on soovinud. Aitab rituaalide läbiviimisel olla keskendunud ja kuni lõpuni transiseisundis. 


NIMETISSÕRM EHK JUPITER


Vasak - Kaitseb vaimsete rünnakute eest, mida tekitavad inimesed.


Parem - Kaitseb vaimsete rünnakute eest, mida tekitavad kahjulikud hinged.


KESKMINE SÕRM SATURN


Vasak -  Vasakus Saturnisõrmes Punase Jaspise kandmine annab sulle eelkõige  tervendavat väge. Selles sõrmes kantuna avalduvad Punase Jaspise tervendavad omadused ja kui sa soovid selle kristalli kaudu terveks saada, siis kindlasti kanna seda just vasakus Saturnis. 


Parem - Paremas Saturnisõrmes aitab Punane Jaspis ennekõike kaitsta sinu füüsilist keha, aidates sind hoida erinevate õnnetuste eest ja eelkõige selliste eest, mis võivad sinu füüsilisele kehale liiga teha. Lisaks kaitseomadustele avalduvad Punases Jaspises selles sõrmes kantuna ka oskus juhtida sinu Aurast välja ebaõnne.


NIMETA SÕRM EHK APOLLO


Vasak - Tugevdab emotsionaalset vastupidavust, sobib neile, kelle töö on seotud julgeoleku ja riigi kaitsmisega. Lisaks sellele on sul kasulik Punast Jaspist vasakus Apollo sõrmes kanda ka siis, kui sa soovid ise julgemaks ja enesekindlamaks muutuda. Punases Jaspises avalduvad selles sõrmes kantuna sellised energiad, mis aitavad sinu isiksust tugevamaks muuta.


Parem - Kui sinu elus on palju probleeme, mis takistavad sul õnne tunda, sa oled kimpus materiaalsete muredega, siis kindlasti panna Punast Jaspist just selles sõrmes. Lisaks sellele on kasulik Punast Jaspist kanda paremas Apollosõrmes, kui sa soovid enda ellu armastust ligi kutsuda. Selles sõrmes avalduvad Punase Jaspise armastuseenergiad. 


VÄIKE SÕRM EHK MERKUUR


Vasak - Punane Jaspis suurendab sinu energiavälja ja selles sõrmes kantuna tervendab see väga aktiivselt Juurtšakrat. Suurendab elujõudu, vitaalsust, energiat ja tõstab libiidot. 


Parem - Kui sinu hinges on palju haavu ja sa ei suuda minevikus kogetu pärast enda eluga edasi liikuda, siis ma soovitan Punast Jaspist kanda paremas Merkuurisõrmes.Aitab lahti saada seksuaalsest traumast ning ärakasutamisest.


RAVITSEMINE 

- Punane Jaspis on üks tugevamaid teraapiakristalle, kui on vaja tervendada viljakusega seotud probleeme. Punane Jaspis aitab energiat anda Juurtšakrale, mis on viljakuse probleemidega seotud. Kui see on probleemiks, siis on kindlasti Juurtšakra kinni ja seda tuleb tervendama asuda.

- Teised  Juurtšakraga seotud probleemid, reproduktsiooniorganite kehv töö või haigused, viljakusprobleemid, seksuaalsuse puudulikus, emakavähk, eesnäärmevähk, munasarjavähk. Tervendab Juurtšakra probleeme, mis on seotud tõsisemate haigustega nagu näiteks emakavähk või mõne kasvajaga reproduktsiooniorganites. Seda on soovitatav kanda ka neil, kes on sellise haiguse läbi elanud ja kardavad, et see võib uuesti tulla. See kristall vabastab hirmud ja laseb sul eluga edasi minna.


- Punasel Jaspisel on oskus kaitsta raseduse katkemise eest ja üldse rasedusega seotud probleemide eest. Punast Jaspist on väga kasulik kanda terve raseduse vältel neil, kellel on probleeme lapse lõpuni kandmisega. Peale lapse sündi tuleks kristalli tänada ja see loodusesse tagasi viia ning lõpetada selle ehte kandmine. 

- Bretšastunud Jaspis ja Punane Jaspis on need kaks kristalli, mida kantakse selleks, et blokeerida nurisünnituse risk. Need kristallid tervendavad naise keha ja muudavad seda lapse jaoks soodsamaks.

- Peale Juurtšakra tervenemise on Punasel Jaspisel oskus ka Sakraaltšakrat positiivselt mõjutada, aidates toetada neerude funktsioneerimist.

- Verehaigused, veresoonte nõrkus, vererõhu kõikumine, verega seotud haigused, kehvveresus, epilepsia, aneemia, madal hemoglobiinitase.

- Kevadväsimus, energiapuudus, elujõupuudus, motivatsioonipuudus, sügav depressioon, pidev jõuetustunne.

- Kanna Punase Jaspise kristalli kiirituse, röntgeni ja ultraheli tegemise ajal enda lähedal. Punasel Jaspise on oskus kaitsta sind nende tegevuste kahjulike mõjutuste eest.

- Lastel soovitan Punast Jaspist kanda, kui lapsel on sünnist saati probleeme hingamisteedega või astmaga. Punane Jaspis aitab taandada sügavale arenenud hingamisprobleeme ja erinevaid allergiaid ning nende tervenemiseks lahendusi leida.

JUURTŠAKRA 

Punase Jaspise kristall on väga kasulik tervendaja kõige esimesele ehk Juurtšakrale. Juurtšakrast saab alguse meie Tšakrate süsteem ja kui see Tšakra on paigast ära, siis ei saa ka teised Tšakrad oma tööd korrapäraselt teha. Punane Jaspis aitab seda Tšakrat tervendada ja tänu sellele annab see võimaluse ka ülemistel Tšakratel oma tööd korralikult teha. Punane Jaspis vabastab inimese hinge sees oleva vihatunde või solvumise, mida ta kellegi teise peal hoiab. Need samad emotsioonid lagundavad Juurtšakra kanalit, mis omakorda panevad selle Tšakra kinni.

SODIAAK 

Tähemärgilt mõjub kõige enam Punane Jaspis energiat andvalt JÄÄRADELE ja KALJUKITSEDELE. Armastust toob VÄHKIDELE ja SKORPIONITELE.


KALJUKITSE jaoks on Punane Jaspis väga kasulik armastusekristall. Esiteks hakkab see Kaljukitse Auras kiirelt toimima. Punane Jaspis suurendab kirge ja muudab Kaljukitse seda kõike välja näitama inimesele, kes on tema südames. See avab Kaljukitse ja muudab sellega suhte tervemaks või vallalise Kaljukitse armastusele vastuvõtlikumaks. Punane Jaspis aktiveerib Kaljukitses energiad, mis suurendavad üldiselt tema armastuseõnne.  Lisaks sellele annab Punane Jaspis Kaljukitsele palju eluenergiat ja jõudu, millega on võimalik saavutada suuri asju.

Punane Jaspis on JÄÄRADE kristall, mis on kasulik nende tervisele ehk see on kristall, mis toob Jäärale tugevat füüsilist tervist. Peale selle aitab Punane Jaspis Jääral olla positiivne ja heatahtlik. Punane Jaspis aitab hoida tema temperamentsust positiivsena ja enda heaks ära kasutada. Jäär, kes teisi oma nõu ja jõuga aitab, saab sellest eluenergiat, niiviisi tulevad esile tema hea enesetunne ja kõik teised positiivsed iseloomujooned. Punane Jaspis kingib Jäärale ka armastuseõnne. Eriti kasulik on see vallalistele ja neile, kes soovivad enda kaaslasega veelgi romantilisemat suhet.


SKORPIONILE jaoks on Punane Jaspis väga heaks armastusekristalliks, kuna ta aitab Skorpioni ellu armastust ligi kutsuda. Kui Skorpion kannab Punast Jaspist või hoiab seda kristalli enda kodus teiste armastusekristallidega koos, siis see kristall toob Skorpioni ellu armastust, olgu Skorpion vallaline või juba suhtes. Vallalisele toob uut suhet ja suhtes Skorpionile suhtesse õnne.

Tähemärgi kristalle võivad kõik tähemärgid kanda, aga teatud tähemärkidele mõjuvad need lihtsalt kiiremini kui teistele.


NUMEROLOOGIA "6. kuupäeval sündinutele"


Punane Jaspis suurendab 6. kuupäeval sündinud inimese sees olevat elujõudu ja positiivsust, kaitstes teda teiste inimeste poolt tekitatud murepilvede eest. See on kristall, mis aitab rohkem riske võtta ja edukas olla, aidates enda mugavustsoonist välja tulla siis, kui seda on vaja teha ja kui see on kasulik. Punane Jaspis aitab 6. kuupäeval sündinule ka armastuseõnne tuua, aidates lahendada erimeelsusi, mis võivad suhtes tekkida.


Punast Jaspist sobib kõige enam laadida Tsitriin geoodiga, see geood taastab Punase Jaspise väge. Lisaks puhastada kord kuus Sandlipuuviirukiga


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Sildid: La Tene sõrmus, PUNANE JASPIS, sõrmus, la tene sõrmus punane jaspis, punane jaspis sõrmus, hõbe, viljakus, kohtuprotsess, elektromagnetkiirgus, hüperaktiivsus, unenägude nägemine, reisimine, kiiritus, röntgen, aktiivsus, energia, väsimus, kirg, elujanu, jäär, kaljukits, vähk, skorpion, näitleja, põhjendamatud hirmud, probleemidest vabanemine, juurtšakra, 6. kuupäeval sündinud

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja