55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

La Tene sõrmus "SUITSKVARTS"

  • 5.80€

Toote detailid

  • Mudel: La Tene sõrmus "SUITSKVARTS"
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


La Tene sõrmus "SUITSKVARTS" on valmistatud Suitskvartsi pärlitest ja ühest hõbepärlist või kullatud hõbepärlist, selle pärli valiku saad teha tellimust vormistades. Selles ehtes on vaid naturaalsed poolvääriskivid, nii nagu kõikides La Tene brändi ehetes. Sõrmus on kokku pandud spetsiaalse ehtekummiga, mis muudab selle kandmise väga mugavaks. 


SUITSKVARTS on Kvartsi ehk Mäekristalli üks liikidest, millele on iseloomulikuks suitsune toon. Suitskvarts on väga kõrgelt hinnatud energeetilise väärtusega ja sellel on väga palju omadusi, miks seda ka siis endaga kanda. Suitskvarts on tõhus energiate filtreerija, aidates Aurast vabastada negatiivsust, muremõtteid, stressi ja teisi häirivaid energeetilisi tegureid. 


Kristallidel kõigil on oma iseloom ja oskused, kui neid aga erinevalt kasutada, kanda, paigutada või kombineerida, siis nad annavad omakorda veel huvitavama jõu, mõju ja müstilise energia meile või keskkonda.

SUITSKVARTSI MAAGILINE MÕJU sõrmusena

Kui Suitskvartsi kanda sõrmusena, siis see mõjub erimoodi igas erinevas sõrmes kantuna. Kuna minu kirg on Hiromantia, siis seletan teile veidi lahti, kuidas just Suitskvarts teid aitab:

PÖIAL

Vasak - Suitskvartsi selles pöidlas kandmine on kasulik, kui soovitakse mitte minevikule mõelda.

Parem -  Selles pöidlas kandmine on kasulik, kui soovitakse hetkel elus olevatest probleemidest kiiremini lahti saada.

NIMETISSÕRM EHK JUPITER

Vasak - Suitskvarts aitab õppida ja edasi areneda. See on hea selles sõrmes siis, kui soovitakse enda vigadest õppida, minevikku seljataha jätta ning alustada kõike otsast peale. See aitab uusi alguseid ise luua.

Parem - Sobib Aura kaitsemise jaoks, kaitstes kõige halva eest, mille ise võid enda hinge lasta tulla.

KESKMINE SÕRM EHK SATURN

Vasak - Kui sul on probleeme suitsetamise, liigsöömise, alkoholi liigse tarbimisega või liialt ebatervislike toitude söömisega, siis Suitskvarts vasakus Saturni sõrmes on ideaalne kandmiseks. See aitab peatada sellise tegevuse, mille eelpool kirja panin.

Parem - Suitskvarts aitab peatada teistest liialt sõltuvuses või liialt mõjutatav olla. Suitskvarts paremas Saturni sõrmes kantuna aitab edendada iseseisvust, aitab sul luua "enda isiksuse" ning peatab sellise suhtumise, kus sa vajad seda, et sa peaksid kellelegi teisele meeldima või meeldiv olema.

NIMETA SÕRM EHK APOLLO

Vasak - Vasakus Apollo sõrmes on Suitskvartsi väga soodne kanda siis, kui ollakse abielus ja abielu sõrmus on vasakus käes. Miks? Seda sellepärast, et see aitab mehe-naise vahelisi suhteid parandada ja vähendada üksteise vahelisi pingeid, suhte probleeme, riidusid. See kaitseb kõige selle tekke eest ja aitab pidevast üksteise kallal norimisest lahti saada.

Parem - Paremas Apollo sõrmes Suitskvarts aitab edasi kanda Aurasse tugevat kaitset teiste inimeste poolt tekitatud/või tekitatavate probleemide eest. See kaitseb au, uhkust, positsiooni ja aitab mainel olla hea. Peatab tagakiusamise ja annab sulle jõudu üle olla teiste inimeste arvamustest. See suurendab iseseisvust.

Lisaks sellele mõlemas Apollo sõrmes on soovitatav Suitskvartsi kanda, et see Aurat puhastaks ja taastaks.

VÄIKE SÕRM EHK MERKUUR

Vasak - Suitskvarts aitab selles sõrmes kantuna maandada tööalast ülekoormust ning pidevalt töö peale mõtlemist. See peatab need mõtted, mis tekitavad probleeme sinu enda emotsionaalsesse tasakaalu.

Parem - Suitskvarts on tööalase stressi maandaja, kui sa kannad seda paremas Merkuuri sõrmes, siis see aitab takistada tööga seotud probleemide tekke eest sind.

RAVITSEMINE


Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Ärevushäire, depressioon, stress, närvilisus, närvihaigused, paanikahood, suitsetamine, suitsetamisest tekkinud hingamissüsteemi probleemid/haigused, alkoholisõltuvus, kehvad toitumisharjumused, kurbus, negatiivsus, melanhoolia, suitsiidsed mõtted, elule alla andmine, motivatsioonipuudus.

- Suitskvarts aitab kehast toksiine välja juhtida ja seda kasutatakse ka mürgitamise eest kaitsmiseks.

- See tervendab peavalusid, kroonilisi peavalusid ja aitab neid ka ära hoida. Kui sul on pidevalt peavalud ja sa ei suuda ilma ravimiteta nendest lahti saada, siis Suitskvarts võiks tõepoolest sinuga pidevalt kaasas olla. Kanna seda talismanina ehk ripatsina või auguga kristallina kaelas kontaktis nahaga.


JUURTŠAKRA

Suitskvarts on parimaid kristalle Juurtšakra tervendamiseks. Suitskvarts kuulub Kvartside perekonda ja kõikidel Kvartsidel on energiaid puhastav toime. Kui soovid Juurtšakrat tervendada, siis laota Suitskvartsi kristallid oma kehale, kasuta neid mediteerimisel või kanna pikaajaliselt enda Auraväljas ehtena. Suitskvarts aitab Juurtšakras eksisteerivaid probleeme lahendada ja haigestumist tervendada. 

Suitskvarts aitab Juurtšakrast kiirgaval energial jõuda ülemiste Tšakrateni ja paneb selle tšakra teiste Tšakratega koostööd tegema. See on ülioluline kogu Tšakravälja toimimiseks, kuna Juurtšakra võimekus määrab ära teiste Tšakrate võimekuse. 


SODIAAK


Tähemärgilt on see kristall kõige kasulikum KALJUKITSELE. Suitskvarts on Kaljukitse õnnekristall, mis aitab Kaljukitse stressitaset madalana hoida ja seda eriti siis, kui teised inimesed Kaljukitse kurnavad. Suitskvarts aitab Kaljukitsel probleemidega paremini toime tulla, neid lahendada ja ka teisi inimesi aidata. Suitskvarts aitab Kaljukitse elu eesmärki täita nii, et Kaljukits ise püsiks selle täitmise juures terve ja tugevana. Suitskvarts korrigeerib ja harmoniseerib Kaljukitse elu, eemaldab sealt negatiivse energia ja aitab tal taas positiivsust leida ning hoiab ka tema tervise tugevana.Suitskvarts võiks kindlasti olla Kaljukitse sünnikristallide laekas selleks, et see aitaks Kaljukitsel enda elu eesmärki täide viia ja ka selleks, et tema isiklikele probleemidele lahendusi tuua.


Suitskvarts on tähemärgilt ka AMBURI ja VÄHI kristall. Vähi jaoks on see väga kasulikuks kristalliks, kuna see aitab Vähil enda intuitsiooniga ühendust saada nii, et ebavajalikud hirmud ja valenägemused ei saaks intuitsiooni mõjutada. Vähil aitab enda elu selgemalt näha just Suitskvarts, see on kristall, mis aitab Vähil isiklikult areneda, elus õigeid otsuseid vastu võtta, iseenda sisemistele probleemidele lahendusi leida ning elus esinevat negatiivsust vähendada. Suitskvarts aitab segastele mõtetele selgust tuua ja muuta Vähi elu lihtsalt ilusamaks ning edukamaks. Suitskvarts aitab Vähil enda emotsioonidega tegeleda, mõista seda, kuidas oleks võimalik end iseenda kehas ja elus paremini tunda. Loe täpsemalt minu artiklist "Vähk - tema 6 õpetust ja isikliku edu võtit" SIIT.


Suitskvartsi võiks Vähk endaga ehtena kanda, kui Vähi elus on segane periood või Vähk soovib enda intuitsiooni tugevamaks muuta. Suitskvarts võiks olla kindlasti esindatud ka Vähi sünnikristallide laekas, selle laeka kohta saad edasi lähemalt lugeda SIIT. Sünnikristallide laekas on kasulik Vähil hoida Suitskvartsi sellepärast, et see aitab sellisel juhul terve elu toetada Vähi teekonda, töötades kaudselt, kuid siiski efektiivselt. 


Eriti kasulik on Suitskvarts Kaljukitse, Vähi ja Amburi meestele, aidates tööga seotus stressi/pinget maandada. Suitskvarts mõjub väga hästi Vähi meestele, andes Vähi mehele tugevat intuitsiooni ja oskust tajuda seda, mida enda ellu peaks laskma ning mida mitte. Suitskvarts aitab Vähi mehel eemale hoida materiaalselt kahjulikest projektidest ja otsustest. 


NUMEROLOOGIA


Suitskvarts on 13. kuupäeval sündinu õnne, tervise ja heaolu kristall. Kui sa oled sündinud 13. kuupäeval, siis Suitskvarts aitab sind tasakaalus hoida, aidates sinu sünnikuupäeva esimese numbri mõjutuste kõige positiivsemaid omadusi esile tuua ja sinu nõrkusi tervendada. Suitskvarts aitab sul iseendaga rahul olla, alati positiivne ja motiveeritud olla. 


Suitskvartsi võid laadida Ahhaat geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Sandlipuuviiruki/eeterliku õliga


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Pärl ca 4mm

Sildid: La Tene, SUITSKVARTS, suitskvarts sõrmus, saboteerimine, sisemine hääl, mõistus, enesekontroll, suhte parandamine, tööalane stress, töö mured, muremõtted, aura kaitse, sõrmus, vigadest õppimine, probleemidest lahti saamine, 13. kuupäeval sündinud

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja