55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

La Tene sõrmus "TIIGRISILM"

  • 8.90€

Toote detailid

  • Mudel: La Tene sõrmus "TIIGRISILM"
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


La Tene sõrmus "TIIGRISILM" on valmistatud Tiigrisilmast. Ehe on kokku pandud spetsiaalse ehtekummiga, mis muudab selle kandmise väga mugavaks.


TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omaduste tõttu. Tiigrisilm on üks Jaspise liikidest ja sellel on omakorda veel mitmeid erinevaid liike - Punane TiigrisilmTiigriraud ja Kullisilm, mida tuntakse kui Sinise Tiigrisilmana. Tiigrisilma leidub peamiselt Lõuna-AafrikasBrasiilias ja Austraalias.


Tiigrisilmast valmistatakse väga palju ehteid, kuna see on selline kristall, mida kandes jõuab selle vägi imeväel inimese Aurasse. On olemas teatud kristallid, mis hakkavad väga kiirelt inimese Auras tööle ja Tiigrisilm on kindlapeale üks nendest. Kui sulle meeldib Tiigrisilm, siis järelikult on sul selle väge vaja, see kehtib kõikide kristallide kohta.


Kui sa seda kristalli sõrmusena kannad, siis läbi konkreetse sõrme tuleb sellest kristallist mõni konkreetne jõud välja ja lisaks Tiigrisilma üldistele mõjudele annab see siis sellist väge, mis siin allpool kirjas on.

TIIGRISILMA MAAGILINE MÕJU sõrmusena:

Kui Tiigrisilma kanda sõrmusena, siis see mõjub erimoodi igas erinevas sõrmes kantuna. Kuna minu kirg on Hiromantia, siis seletan teile veidi lahti, kuidas just Tiigrisilm teid aitab:

PÖIAL

Vasak - Tiigrisilma kandmine selles pöidlas on kasulik, kui sa tahad säilitada enda positsiooni. Sobib neile, kes on ülemusena tööl või kes omavad mõnda kõrgemat tööalast positsiooni.

Parem - sobib neile, kes soovivad enda sotsiaalset staatust hoida.

NIMETISSÕRM EHK JUPITER

Vasak - vasakus Jupiteri sõrmes aitab Tiigrisilm kõige enam anda sulle julgust enda unistusi täide viia ja enda soovide nimel võidelda.

Parem - lisaks Tiigrisilma üldistele omadustele annab Tiigrisilm selles sõrmes kantuna sulle julgust teiste inimestega suhelda vabalt. Annab ka oskuse läbi suhtluse end kaitsta teiste kriitika eest ja õpetab sul enda eest
100% seisma.

KESKMINE SÕRM EHK SATURN

Vasak - vasakus Saturni sõrmes aitab lisaks Tiigrisilma üldistele omadustele see kristall tervendada sinu Aurat, aidates Aural tugevneda, selles olevaid energia lekkeid kinnitada, et negatiivne energia kergelt sinu Aurasse ei saaks pääseda.

Parem - Tiigrisilm selles sõrmes on eriti kasulik neile, kes tahavad end kaitsta teiste inimeste energiate eest. Tiigrisilm loob kaitsekilbi sinu ümber, aidates eemale hoida inimesi ja nende soove sulle liiga teha. Tiigrisilm aitab kaitsta õnnetuste tekke eest.

NIMETA SÕRM EHK APOLLO

Vasak - kanna selles sõrmes Tiigrisilma, kui sa soovid materiaalset õnne enda ellu rohkem tuua. Jäta meelde, et Tiigrisilm on tööedu kristall, mis tähendab seda, et see annab energiat selleks, et sinu töö oleks edukas ja sa saaksid vastavat tasu selle eest. Seega seda kandes tee ka usinasti tööd, et Tiigrisilm saaks oma külluse aktiveerida sinu suunas.

Parem - paremas Apollos kanna Tiigrisilma kristalli siis, kui sa soovid enda ellu tuua häid tööalalisi võimalusi. See on ligitõmbamise sõrm, mille kaudu Tiigrisilm hakkab sinu ellu soodsaid võimalusi tooma. Kui näiteks samal ajal kannad ka armastuse kristalle, siis Tiigrisilm tõmbab kiiremini armastust ligi.

VÄIKE SÕRM EHK MERKUUR

Vasak - Tiigrisilm vasakus Merkuuri sõrmes aitab sul julgust suurendada. Julgustab sind enda soovide poole pürgima, annab sulle motivatsiooni millegi tegemise jaoks, mida sa unistanud oled.

Parem - paremas Merkuuri sõrmes aitab Tiigrisilm kaitsta "Kurja Silma" ehk ebaõnne eest sind.

RAVITSEMINE


Tiigrisilma tervendavad omadused saab endasse läbi ehte kandmise või poleeritud kristallist vee-eliksiiri valmistamise. 

- Tiigrisilma soovitan kanda või tervendaval eesmärgil kasutada neil, kellel on probleeme vereringega või verega. Tiigrisilm äratab vereringe üles, et see töötaks korralikult, ja suunab vere kehas korrapäraselt liikuma. Tiigrisilm kiirendab vere liikumist, mis omakorda kiirendab nii füüsilises kui ka vaimses mõttes erinevate protsesside liikumiskiirust. 


- Tiigrisilm tõstab vererõhku neil, kellel on loomupäraselt madal vererõhk. See aga omakorda aitab sellise omapäraga inimesel end tunda paremini, energilisemalt, elujõulisemalt ja aktiivsemalt. Neil, kellel on väga kõrge vererõhk, nemad võiksid Tiigrisilma kandmisel tunnetada, kas see mõjub vererõhule hästi või mitte ja vastavalt siis sellele seda kristalli kanda või mitte.


- Sellel kristallil on oskus taastada reproduktsiooniorganeid, nende tööd parandada ja sellega viljakust tõsta. Kõige parem on Tiigrisilma sellisel eesmärgil kasutada kristalliteraapia tegemisel. Selles asetada Juurtšakra piirkonnale Tiigrisilma meditatsioonikristallid või emma soovikivi, et need kristallid saaksid aktiveerida reproduktsiooniorganite korrapärase töötamise. Loomulikult aitab kaasa ka Tiigrisilma pendliga Juurtšakra kohal tervendamine ehk hoida seda pendlit problemaatilise piirkonna kohal.


- Tiigrisilm on seotud Päikesega, mis tähendab seda, et sellel kristallil on oskus asendada Päikesest tulenevat energiat, mis on valaik meie kehale ja hingele. Tiigrisilm suudab pidurdada depressiooni ja kevad- või sügisväsimust, mis Päikese puudumise tõttu võib tekkida. Tiigrisilma on kasulik kanda sellel poolel aastal, mil Päikest on vähe. Päikese vajalikkusest ja selle tervendavatest omadustest leiad lugemist minu ühest artiklist SIIT.


Päikesepõimiku-kristallina on Tiigrisilma võimuses tervendust anda Päikesepõimiku Tšakra kohal eksisteerivatele siseorganitele. Tiigrisilm aitab näiteks tervendada magu, see on eriti kasulik maohappelisuse korral ja siis, kui seedimine ei ole korras. Lisaks sellele on Tiigrisilm kasulik neerude ja sapi funktsioneerimisel.


- Tiigrisilma soovitan ma kanda ajal, kui on kehas luumurd või mõni luu on mõranenud. Tiigrisilm aitab kiirendada luude paranemisprotsessi ja see vähendab vaegusi, mis selliste olukordadega kaasnevad. 


PÄIKESEPÕIMIK


Tiigrisilma peamiseks Tšakraks, mille üle see kristall tervendavat mõju omab, on inimese Auraväljas eksisteeriv kolmas Tšakra ehk Päikesepõimik. Päikesepõimik asub otse sinu naba kohal. Kui sa asetad oma käe otse naba kohale ja vajutad peopesa selle osa peale, siis seal eksisteeribki sinu Päikesepõimik.


Tiigrisilm suudab Päikesepõimiku energiaid parandada, taastada ja võimsamaks muuta. Tiigrisilm süstib Päikesepõimikkuse jõudu, eluenergiat, positiivsust ja õnne.


Päikesepõimikus eksisteerib inimese külluse-, rikkuse- ja jõukuseväli. See aga tähendab seda, et seda kanalit aktiveerides on võimalik inimesel enda ellu seda õnne ligi tuua. 


Tiigrisilm toob materiaalset rikkust neile, kes on oma Päikesepõimiku Tšakra ära tervendanud ja see annab väga suure panuse selle saavutamiseks. Lisaks muudab Tiigrisilm inimese ka õnnelikuks ja elurõõmsaks.


SODIAAK 


Tiigrisilm mõjub kõige enam kolmele päikesemärgile: LÕVIDELE ♌, KAKSIKUTELE ♊ ja SÕNNIDELE ♉. KAKSIKUTELE ja SÕNNIDELE mõjub Tiigrisilm väga hästi nende enesekindluse parandamiseks. Lisaks aitab Tiigrisilm Kaksikutel ja Sõnnidel emotsionaalselt tugevaks saada.


LÕVI ♌ üks peamisi õnnekristalle on Tiigrisilm, mis muudab tema iseloomujooned veelgi positiivsemaks ja tugevamaks ning aitab Lõvil probleemidele lahendusi leida. Tiigrisilm, mis on Lõvile ka väga tugev kaitsekristall, toob temas esile tugevad küljed. Kaitsekristallina tugevdab Tiigrisilm Lõvi Aura kaitsekilpi, eemaldades sealt kogu negatiivse energia. Seeläbi kaitseb Tiigrisilm seda tähtkuju ebaõnne, probleemide ja halbade inimeste eest. Tiigrisilm võiks Lõvi elus eksisteerida terve tema elu vältel. See on kristall toob Lõvile enesekindlust, julgust, pealehakkamist ja positiivset suhtumist. Tiigrisilm toob tööedu ja üleüldist õnne igas valdkonnas, ka armastuses. 


Tiigrisilm annab KALJUKITSELE jõudu, jaksu ja vastupidavust. See on kristall, mis paneb tema rahaenergia liikuma ja toob tööalast edu ning õnne.


Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui ehe on mõnel teisel eesmärgil kantud.


NUMEROLOOGIA


Tiigrisilm on õnnetalismaniks kõigile neile, kes on sündinud elutee number 4-ga.


Soovitame kristallidest valmistatud ehteid aeg-ajalt puhastada ning laadida, et tõsta nende energia taset. Selleks soovitame paar korda kuus kristallehet voolava vee all puhastada või korra kuus Täiskuu ajal ning igal öösel ehe viia Kuuvalgele geoodi peale laadima. Tiigrisilma kõige paremaks laadimise geoodiks on Tsitriin ja seejärel tuleb Mäekristalli geood.


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Pärl ca 4 mm

Sildid: TIIGRISILM, La Tene, sõrmus, tiigrisilm sõrmus, la tene sõrmus tiigrisilm, positsioon, julgus, enesekindlus, staatus, enda eest seismine, suhtlemisoskus, aura kaitse, aura tervendamine, küllus, tööedu, päikesepõimik, ego, maohappelisus, vereringe, vererõhk, lõvi, kaksikud, sõnn

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja