55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

La Tene käekett KAALUD "POSITIIVNE MÕTLEJA"

  • 22.90€

Toote detailid

  • Mudel: La Tene käekett KAALUD "POSITIIVNE MÕTLEJA"
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


La Tene käekett KAALUD "POSITIIVNE MÕTLEJA" on sinu jaoks, kui sinu päikesemärk on Kaalud. Selles ehtes on õnnetoovad kristallid, mis annavad sinu tähtkujule positiivsust, head enesetunnet ning edendavad optimistlikku mõttemaailma. Kaalude tähtkuju ehtes on tema õnnekristall Preniit, mida ümbritsevad enesekindlust, elujõudu, õnne ning positiivsust süstivad Tiigrisilm ja Bronsiit


Selles ehtes on ülekullatud 925 hõbeda pärlid, mis teevad selle ehte veelgi kaunimaks ja eksklusiivsemaks. Ehe on kokku pandud spetsiaalse käeehte kummiga, mis teeb selle ehte kandmise väga mugavaks. 


Seda ehet kanna selleks, et olla kõige parem versioon iseendast. Ehtekristallid toovad esile sinu tähtkuju positiivsed iseloomujooned ja muudavad rõõmsaks. Kanna seda ja lase kristallidel oma suurepärast tööd teha.


Preniit aitab Kaaludel sisetundest paremini aru saada.


Tiigrisilm ja Bronsiit sobivad omavahel suurepäraselt kokku. Need kaks kristalli takistavad negatiivsete mõtete esiletulekut, parandavad enesehinnangut ning aitavad lahti saada liigmuretsemisest. Omakorda aitavad need sinul olla suurepärases tujus.


Seda käeketti on kasulik laadida Tsitriin geoodil ja puhastada Kaneeliviirukiga või Salvei ja Kaneeli rituaalitõrvikuga.


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Pärli suurus ca 4 mm.

Sildid: KAALUD, POSITIIVNE MÕTLEJA, ülekullatud hõbe 925, la tene positiivne mõtleja, la tene kaalud, la tene käekett kaalud positiivne mõtleja, üleminekusodiaak, neitsi-kaalud, kaalud-skorpion, hea enesetunne, positiivsus, optimism, õnn, rõõm, enesehinnang, liigmuretsemine, hea tuju, enesekindlus, elujõud, negatiivne mõte, sisetunne, preniit, tiigrisilm, bronsiit

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja