Menüü
Ostukorv

La Tene käekett TIIGRIAASTA "SUURTE MUUTUSTE ELLUKUTSUJA"

La Tene käekett TIIGRIAASTA "SUURTE MUUTUSTE ELLUKUTSUJA"
La Tene käekett TIIGRIAASTA "SUURTE MUUTUSTE ELLUKUTSUJA"
26.60€
Maksudeta: 22.17€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: TIIGRIAASTA "SUURTE MUUTUSTE ELLUKUTSUJA"

Võimalikud valikud

Tegemist on piiratud koguses toodetega.

La Tene käekett TIIGRIAASTA "SUURTE MUUTUSTE ELLUKUTSUJA" aitab tiigriaasta vältel suurte muutustega kiiresti kohaneda. Käekett, mis toob Sulle tiigriaastal häid võimalusi ning kogemusi. Selles on kombineeritud Tiigrisilma, Rüoliidi ja Hematiidi kristallid. Ehe on kokku pandud spetsiaalse ehtekummiga, mis muudab selle kandmise väga mugavaks.

2022. aasta ja tiigriaasta on muutuste ja eneseleidmise aasta. 2022. aasta ja tiigriaasta väeesemed on loodud selleks, et sind sellel teekonnal toetada ja abistada, et aasta oleks edukas igas valdkonnas.

Tiigrisilm on 2022. aasta külluse- ja rahaõnnekristall, mis tõmbab ligi ohtralt õnne. See kristall pakub sulle täpselt neid energiaid, mida tiigriaasta sinult ootab, et sa saaksid enda edu õitsema panna. See on juhtivaks, suunavaks ja toetavaks energiaks.

Rüoliit aitab sul mõista, kuhu poole sa peaksid edasi liikuma ja see abistab erinevate probleemide lahendamisel. Rüoliit toob ettenägelikkust ja aitab sul mõista, mis on sind ees ootamas erinevate otsuste ning tegude taga.

Loe lisaks 2022. aasta HOROSKOOBIST, mida see aasta sinu päikesemärgile toob.

Puhasta käeehet ükskõik millise Champa viirukiga või oma lemmikviirukiga, millega kõige enam sidet tunned.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Pärl ca 5-8 mm.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.