Menüü
Ostukorv

La Tene käekett AMBUR "POSITIIVNE MÕTLEJA"

La Tene käekett AMBUR "POSITIIVNE MÕTLEJA"   LA TENE BRÄND
La Tene käekett AMBUR "POSITIIVNE MÕTLEJA"
22.90€
Maksudeta: 19.08€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: La Tene käekett AMBUR "POSITIIVNE MÕTLEJA"

Võimalikud valikud

Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.

La Tene käekett AMBUR "POSITIIVNE MÕTLEJA" on sinu jaoks, kui sinu päikesemärk on Ambur. Selles ehtes on õnnetoovad kristallid, mis annavad sinu tähtkujule positiivsust, head enesetunnet ning edendavad optimistlikku mõttemaailma. Amburi tähtkuju ehtes on tema õnnekristall Kassisilm, mida ümbritsevad enesekindlust, elujõudu, õnne ning positiivsust süstivad Tiigrisilm ja Bronsiit

Selles ehtes on ülekullatud 925 hõbeda pärlid, mis teevad selle ehte veelgi kaunimaks ja eksklusiivsemaks. Ehe on kokku pandud spetsiaalse käeehte kummiga, mis teeb selle ehte kandmise väga mugavaks. 

Seda ehet kanna selleks, et olla kõige parem versioon iseendast. Ehtekristallid toovad esile sinu tähtkuju positiivsed iseloomujooned ja muudavad rõõmsaks. Kanna seda ja lase kristallidel oma suurepärast tööd teha.

Kassisilm muudab selle kandja enesekindlamaks, positiivsemaks, optimistlikumaks ja rõõmsameelsemaks. 

Tiigrisilm ja Bronsiit sobivad omavahel suurepäraselt kokku. Need kaks kristalli takistavad negatiivsete mõtete esiletulekut, parandavad enesehinnangut ning aitavad lahti saada liigmuretsemisest. Omakorda aitavad need sinul olla suurepärases tujus.

Seda käeketti on kasulik laadida Tsitriin geoodil ja puhastada Kaneeliviirukiga või Salvei ja Kaneeli rituaalitõrvikuga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Pärli suurus ca 4 mm.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.