Menüü
Ostukorv

La Tene käekett "ELU ON ILUS"

La Tene käekett "ELU ON ILUS" LA TENE BRÄND
-25 %
La Tene käekett "ELU ON ILUS"
Pakkumine lõppeb:
Päev
Tund
Minut
Sekund
14.93€
19.90€
Maksudeta: 12.44€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: La Tene käekett "ELU ON ILUS"

Võimalikud valikud


Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses!


La Tene käekett "ELU ON ILUS" on loodud kolmest erinevast kristallist, mis aitavad su tuju üleval hoida. Selles ehtes on vaid naturaalsed poolvääriskivid, nii nagu kõikides La Tene butiigi ehetes. See käekett on loodud Ametriinist, Lepidoliidist ja väikestest Hematiidi pärlitest. Nende kolme kristalli ühine vägi aitab sul näha ja tunda seda, kui ilus võib elu olla. Käeehe on kokku pandud spetsiaalse käeehtekummiga, mis teeb selle ehte kandmise väga mugavaks.


- Elu on ilus, kui sa suudad elus ilusaid ja positiivseid asju näha. Oleneb täpselt sellest, kuidas sa ellu suhtud. Nende kolme kristalli ühine vägi aitab sul väga positiivselt suhtuda kõigesse, mis sinu elus eksisteerib.


- Ametriin on tuntud oma positiivsete omaduste poolest. Ametriin on Ametüsti ja Tsitriini kombinatsioonist tekkinud kristall. Kristall, mis kannab endas nende kahe kristalli häid omadusi.


- Ametriin aitab sul tuju üleval hoida, sind optimistlikumaks muuta. Lepidoliit on see kristall, mis leevendab negatiivseid mõtteid ja melanhoolset meelt. Koostöö nende kahe kristalli vahel aitab sul vabaneda kurbusest ja negatiivsusest, asendades selle hoopis rõõmsameelsusega.


- Hematiit kaitseb sind kurbuse eest ja annab teisele kahele kristallile jõudu juurde, et need saaksid sind täielikult aidata.


Võid kanda koos teiste positiivsust ja optimismi süstivate kristallidega.


Seda käeketti on soovitatav laadida Kõrberoosi geoodi peal ja puhastada üks-kaks korda kuus Kummeliviirukiga.


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.