Menüü
Ostukorv

La Tene käekett KALAD "KAITSEINGEL"

La Tene käekett KALAD "KAITSEINGEL" LA TENE BRÄND
La Tene käekett KALAD "KAITSEINGEL"
17.90€
Maksudeta: 14.92€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: La Tene käekett KALAD "KAITSEINGEL"

Võimalikud valikud

Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.

La Tene tähemärgikäekett KALAD "KAITSEINGEL" on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest - Fluoriidist ja 925 hõbedast. "Kaitseingli" sari on loodud selleks, et iga tähtkuju esindaja saaks kontakteeruda oma isikliku Kaitseingliga, hoida temaga tugevat sidet ning saata talle oma palved ja mõtted. Ehe aitab selle kandja isiklikul Kaitseinglil olla pidevalt tema kõrval ja Auraväljas, see tagab Inglipoolse tugeva kaitse. Ehe on kokku pandud spetsiaalse käeehte kummiga, mis teeb selle kandmise väga mugavaks. 

Kõik "Kaitseingli" sarja väeehted koosnevad Opaliidist ja selle tähtkuju õnnekristallist. Kalade tähtkuju õnnekristall on Fluoriit. See kristall aitab koos Opaliidiga saada Kaitseingliga tugevat ühendust ja selget kontakti, tugevdades Inglipoolset kaitset ja suurendades head õnne.

Kanna seda väeehet selleks, et muuta sinu ja Kaitseingli vahelist ühendust võimsamaks. Seda väeehet kandes võid talle esitada oma palveid, anda edasi oma soove, paluda, et ta aitaks sind viia ühest etapist teise. Sa võid oma Kaitseinglile edastada kõike seda, mida sa ise soovid talle edastada.

Opaliit on üks tugevamaid Kaitseingliga seotud kristalle. Opaliit avab tee sinu ja tema vahel. See on nö ühendaja-kristall, mis tähendab seda, et see loob hingede maailmaga sideme, nagu näiteks sinu Kaitseingliga.

Seda ehet kanna juba selleks, et enda kaitset suurendada. Kaitseingli töö on hoida ära ebamugavusi, millega sa ei tohiks kokku puutuda. Tema ülesandeks on sind juhatada õigele teele, abistada sind, kui on vaja. Ta aitab täide viia ka sinu elueesmärki ja -ülesandeid.

Seda ehet võid kanda koos teiste inglikristallidega, nagu näiteks Opaliidist, Sinisest Kvartsist, Sodaliidist, Küaniidist või Lasuriidist ehetega. Kõik need kristallid toetavad selle ehte tööd.

"Kaitseingli" väeehe aitab sul Inglisõnumitest paremini aru saada või neid esile kutsuda. Kui sa näed tihti numbreid ja nende kombinatsioone ning ei oska neid päris hästi mõista, siis selle ehte kandmine avab sinu meeled ning aitab sul seoseid kiiremini leida.

Seda ehet kandma asudes võid märgata, kuidas Kaitseingel soovib sinuga kontakteeruda numbrite, märkide või unenägude kaudu.

Hoia seda ehet sel ajal, kui sa seda ei kanna, Tselestiit geoodil. Näiteks öösiti, et see saaks end sinu abistamiseks laadida ja taastada. Vähemalt korra kuus puhasta ehet Viirukipuu viirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Enda ja oma sõprade tähtkujude kohta loe ka Tene Laulu esimesest raamatust "Tähtkujude salapära", leiad selle SIIT.

Tehniline
Mõõdud Pärli suurus ca 6 mm.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.