Menüü
Ostukorv

La Tene käekett KALJUKITS "KAITSE JA ÕNN"

La Tene käekett KALJUKITS "KAITSE JA ÕNN" LA TENE BRÄND
La Tene käekett KALJUKITS "KAITSE JA ÕNN"
15.00€
Maksudeta: 12.50€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: La Tene käekett KALJUKITS "KAITSE JA ÕNN"

Võimalikud valikud

Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.

La Tene tähemärgikäekett KALJUKITS "KAITSE JA ÕNN" on mõeldud spetsiaalselt KALJUKITSELE kandmiseks. Kui sa oled tähtkujult Kaljukits, siis on see käeehe just sinu jaoks, tuues sulle kaitset ja õnne. See käekett sobib sulle ka siis, kui sa oled sündinud Kaljukitse üleminekusodiaagina nagu näiteks Ambur-Kaljukits või Kaljukits-Veevalaja. Sellisel juhul võid sa kanda lausa nii ühe kui ka teise tähtkuju käeehet. 

Kaljukits "Kaitse ja õnn" kuulub La Tene brändi kollektsiooni ja selles ehtes on vaid naturaalsed kristallid. Käeehtes on kahel erineval kujul Hematiiti ning see on selle ehte peamine kristall, pakkudes sulle kaitset ja turvatunnet. Hematiidi kõrval kaunistab seda ehet veel kristall, mis toob Kaljukitse tähtkujule õnne ja selleks on Piltjaspis. Piltjaspis on kristall, mis aitab Kaljukitsel saavutada edu igal tasandil, lisades sinu Auravälja külluslikult õnneenergiat. Käeehe on kokku pandud spetsiaalse käeehte kummiga, mis muudab selle venivaks ja seetõttu on selle ehte kandmine väga mugav. Käeehe on kokku pandud spetsiaalse käeehte kummiga, mis muudab selle venivaks ja seetõttu on selle ehte kandmine väga mugav.

Kaljukits "Kaitse ja õnn" väeeseme peamine eesmärk on pakkuda sulle kaitset ja õnne. Need kristallid toetavad sind sinu eluteel, aidates ohtudel sinust eemale liikuda ja õnnel sinu suunas tulla. See käeehe on soovide täitja, kasuta seda selleks, et enda elu paremaks muuta.

Hematiidi kombinatsioon Kaljukitse tähtkuju õnnekristalliga annab sulle sinu eluteel palju tuge. Kanna seda ehet, kui soovid ühest ehtest saada nii kaitset kui ka õnne. Ehet võib kanda koos teiste kristallehetega, eriti hea on, kui selle kõrval on teised sinu tähtkujule õnnetoovad ja toetavad kristallid. 

Seda ehet kandma asudes soovi sellesse enda soovid. Pane ehe käe peale ja alusta unistamisega. Unista turvalisest elust, enda ambitsioonide täitumisest ja paljust muust, mis teeksid sinu elu täisväärtuslikumaks!

Seda ehet hoia sel ajal, kui sa seda ei kanna, Ahhaat geoodil. Näiteks öösiti, et see saaks end sinu abistamiseks laadida ja taastada. Vähemalt korra kuus puhasta ehet Salvei rituaalitaimega või Basiiliku eeterliku õli või Basiiliku viirukiga. Basiilik on taim, mis toob head õnne.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.