Menüü
Ostukorv

La Tene käekett "KESKENDUMINE"

La Tene käekett "KESKENDUMINE" LA TENE BRÄND
-25 %
La Tene käekett "KESKENDUMINE"
Pakkumine lõppeb:
Päev
Tund
Minut
Sekund
10.35€
13.80€
Maksudeta: 8.63€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: La Tene käekett "KESKENDUMINE"

Võimalikud valikud


Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses.


La Tene käekett "KESKENDUMINE" on loodud kolmest kristallist, mis kõik aitavad sul sõna otseses mõttes keskenduda. Selles ehtes on vaid naturaalsed poolvääriskivid, nii nagu kõikides La Tene butiigi ehetes. Nendeks kristallideks on Crazy Ahhaat, Bronsiit ja kuldseks värvitud Hematiidi laastud. Käekett on kokku pandud spetsiaalse käeehte kummiga, tänu millele on seda mugav käe ümber panna ja ära võtta.


Vahel on nii, et sa lihtsalt ei suuda keskenduda, kui sinu elus on ühel ajal käsil väga palju asju. Need kristallid aitavad sul mõtteid koondada ja olla energiat täis ning tegutseda, tegutseda, tegutseda!


- Väeese aitab sul keskenduda konkreetsetele eesmärkidele. Samas aitab see sul olla pidevalt tegutsemise jaoks täis energiat, mõtteid ja jõudu.


- Sobib õppimise parendamiseks, tööedu suurendamiseks ja aitab nö "pilvede pealt" alla tulla ning ennast kokku võtta.


- Crazy Ahhaat on siin käeketis see kristall, mis annab sulle energiat ja positiivset ning pealehakkavat suhtumist. Bronsiit on see, mis aitab sul keskenduda, ja kui see panna kokku Crazy Ahhaadiga, siis see aitab keskenduda tuleviku paremaks muutmisele. Hematiit on see kristall, mis aitab sinu energiad maandada ja muuta sind stabiilseks ning koos teiste kristallide energiaga edasipürgivaks.


Seda väeeset laetakse spetsiaalselt Tsitriin geoodi peal aga võib ka Mäekristalli kasutada. Puhastada soovitan ma seda Kanepi- või Kaneeliviirukiga. Loomulikult võib alati kõiki väeesemeid ka Salvei ja Palo Santoga puhastada. 


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.