Menüü
Ostukorv

La Tene käekett meestele KALAD "HEA ÕNN"

La Tene käekett meestele KALAD "HEA ÕNN" LA TENE BRÄND
La Tene käekett meestele KALAD "HEA ÕNN"
23.40€
Maksudeta: 19.50€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: La Tene käekett meestele KALAD "HEA ÕNN"

Võimalikud valikud

Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.

La Tene meeste käekett KALAD "HEA ÕNN" on loodud spetsiaalselt nendele meestele, kes on sündinud Kalade tähemärgi all. Selles väeesemes on kaks kristalli. Üheks kristalliks on Kalade õnne kristall Fluoriit
 ja teine on meeste jaoks üleüldise hea õnne tooja Piltjaspis. See väeese on kokku pandud spetsiaalsest elastsest käeehte kummiga, mis teeb selle kandmise väga mugavaks.

- Ookeani Jaspise ja Piltjaspise kooslus toob Kaladele väga palju head õnne igal erineval alal, kuid kõige enam just äriliselt, tööalaselt ja materiaalselt.

- Ookeani Jaspis on väga kasulik kristall nendele meestele, kes on sündinud Kalade sodiaagi all. Ookeani Jaspis süstib õnnetunnet, rõõmu ja positiivsust. See on üks positiivsema energiaväljaga kristall, mida võiks Kalade mees endaga kaasas kanda.

Lisaks sellele, et Ookeani Jaspis toob palju rõõmu, see toob ka enese avastamist. See tähendab seda, et Ookeani Jaspis aitab Kalade mehel üles leida selle, mis anne tal on ja mille poole ta peaks pürgima hakkama.

Kombinatsioonis Piltjaspise kristalliga asub Ookeani Jaspis üles leidma selle töö ja raha teenimise viisi, mis ka hinge õnnelikuks teeb.

- Piltjaspis on rahavoolu, külluse ja isiklike saavutuste kristalli. Piltjaspis toob Kaladele materiaalset õnne ja küllust. Aidates Kaladel leida üles see tööpositsioon, mida ta armastaks ja tõusta ka tööredelil ainult üles poole. Piltjaspis aitab Kalasid igal materiaalsel tasandil, andes talle lihtsalt külluse energiat juurde. Piltjaspis on ka tööedu kristall, mis toob head õnne just tööalaselt. Piltjaspis aitab ellu ka tööd tuua ja seda väga palju.

Väeeset lae Mookaite kristalli või Aragoniit geoodi peal. Puhastada vähemalt ühel korral kuus Palo Santo suitsuga. Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.