Menüü
Ostukorv

La Tene käekett NEITSI "ARMASTUSESOOVID"

La Tene käekett NEITSI "ARMASTUSESOOVID" LA TENE BRÄND
-25 %
La Tene käekett NEITSI "ARMASTUSESOOVID"
Pakkumine lõppeb:
Päev
Tund
Minut
Sekund
22.50€
30.00€
Maksudeta: 18.75€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: La Tene käekett NEITSI "ARMASTUSESOOVID"

Võimalikud valikud


Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses.


La Tene tähemärgi käekett NEITSI "ARMASTUSESOOVID" olen loonud spetsiaalselt neile, kelle päikesemärk on Neitsi ♍. See käeehe on kokku pandud naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu kõik La Tene butiigi kristallid ja ehted on naturaalsed. See tähendab aga seda, et selles ehtes peitub spirituaalne vägi ja Neitsi jaoks on nende kristallide vägi armastusesoove täitev. 


See käeehe koosneb ühest Tšaroiidist, 925 ülekullatud hõbeda pärlitest ja paljudest Sinistest Kuldkividest. Käeehe on kokku pandud spetsiaalse käeehtekummiga, mis teeb selle ehte kandmise väga mugavaks.


- Tšaroiit on üks Neitsi armastusekristallidest, mis aitab Neitsil enda kaaslast hinnata, tingimusteta armastada ja armastust hoida. See on kristall, mis õpetab Neitsil end suhtes avama ja see toob üleüldist suhteõnne. Tšaroiit on ühel või teisel kujul Neitsi elus väga oluline ja tähtis, see aitab suhteelu korda seada. Vallalisele Neitsile toob Tšaroiit uut armastust ja suhtes olevale Neitsile sügavamat sidet oma kaaslasega.


Tšaroiit aitab nendel armastusesoovidel täituda, mis Neitsi südames on, seega on Tšaroiiti Neitsil alati kasulik endaga kaasas kanda või enda lähedal hoida.


- Sinisel Kuldkivil on oskus soove täide viia ja see kristall annab selles ehtes Tšaroiidi väele jõudu juurde. Sinine Kuldkivi aktiveerub tänu Tšaroiidile armastusesoove täide viima ja kui Neitsi seda ehet kannab ning samal ajal soovib ja unistab, siis need kaks kristalli teevad kõik selleks, et neid soove täide viia.


Lisaks sellele ehtele võiks Neitsi kanda armastuseõnne võimendamise eesmärgil veel ka teisi Tšaroiidi ehteid või hoida Tšaroiidi kristalli enda kodus armastusekristallide altaril. Armastusekristallide altari kohta saad lugeda SIIT.


Seda ehet hoia öösiti Apofülliidi geoodi või Ametüsti geoodi peal laadimas, puhasta aeg-ajalt Roosi- või Kaneeliviirukiga.


Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.