Menüü
Ostukorv

La Tene kõrvarõngad "ROOSA SAMMALAHHAAT"

La Tene kõrvarõngad "ROOSA SAMMALAHHAAT" LA TENE BRÄND
La Tene kõrvarõngad "ROOSA SAMMALAHHAAT"
32.90€
Maksudeta: 27.42€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: La Tene kõrvarõngad "ROOSA SAMMALAHHAAT"

Tegemist on viimaste toodetega, seetõttu on tooteid piiratud koguses.

La Tene kõrvarõngad "ROOSA SAMMALAHHAAT" on kokku pandud Roosa Sammalahhaadist ja 925 hõbedast.

ROOSA SAMMALAHHAAT on Sammalahhaadi üks vormidest, millele on iseloomulikuks tooniks virsikuroosa toon. Roosa Sammalahhaat on väga kirju väljanägemisega ja sellel on täppidega-laikudega muster. Roosa Sammalahhaat kannab endaga kaasas ka tavalise Sammalahhaadi omadusi, milleks on näiteks inimese tervendamine ja külluse ligi tõmbamine. Kui tavaline Sammalahhaat on materiaalse külluse tooja, siis Roosa Sammalahhaat toob armastust.

Kristallidel kõigil on oma iseloom ja oskused, kui neid aga erinevalt kasutada, kanda, paigutada või kombineerida, siis nad annavad omakorda veel huvitavama jõu, mõju ja müstilise energia meile või keskkonnale.

ROOSA SAMMALAHHAADI maagiline mõju kõrvarõngastena:

- Roosa Sammalahhaat on armastuse kristall. See on kristall, mis õpetab sul armastust vastu võtma ja seda endast välja jagama. Kristall, mida kasutatakse suhte leidmiseks ja suhte taaselustamiseks. Roosal Sammalahhaadil on oskus avada sinu hinge teise inimese jaoks.

- Kui sa kannad Roosa Sammalahhaadi kõrvarõngaid, siis see aitab tugevdada kontakti Kolmanda Silma ja Südametšakra vahel. See omakorda annab sulle oskuse märgata seda inimest, kes sind siiralt armastab ja ka suhtes aitab see teist poolt paremini mõista. Aidates sul olla teadlik, kes sinu vastu mida tunneb ja seda, kas tunded on ka siirad. Aitab ära tabada inimese, kes sind võib petta.

- Roosa Sammalahhaat aitab terveneda emotsionaalsest traumast ja on väga kasulik neile, kes on pidanud kannatama vaimse vägivalla ning tagakiusamise all. Roosa Sammalahhaat aitab tervendada inimese Südametšakrat, mis on kellegi teise poolt katki tehtud, aidates taas elu usaldama õppida ja uuesti lootust leida. Roosa Sammalahhaat õpetab, et elu läheb edasi ja sind ahistanud inimestele on kõige paremaks saavutuseks see, kui sa elus alla annad.

- Kui sa kannad Roosa Sammalahhaadi kõrvarõngaid, siis see aitab pidurdada mõtteid, mis kalduvad kurbadele tunnetele ja mõtetele, aidates tervendada iga kord neid emotsioone, mis järsku sinu tuju rikkuma hakkavad. Soovitan Roosat Sammalahhaati kanda, kui sa ise pidevalt rikud oma tuju ära.

- Kanna Roosat Sammalahhaati, kui sa tegeled inimeste aitamisega ja sinu töö on tervendamine. Olgu siis see töö meditsiiniline või alternatiivne, mõlemad variandid sobivad.

- Roosa Sammalahhaat toetab enesekindlust ja enesekindlat suhtlemist. Kasulik neile, kes kardavad oma tundeid välja näidata ja kirglikud olla. Aitab olla armastuses enesekindel.

- Kanna Roosat Sammalahhaati, kui sa soovid iseennast rohkem väärtustama ja hindama hakata. See on kristall, mis aitab sul iseenda ilu näha. Mida enesekindlam on inimene, seda rohkem ta enda ellu headust kutsub.

- Roosa Sammalahhaat aitab tervendajatele tuua emotsionaalset jõudu, et nad suudaksid abi anda teistele inimestele. Kuna Sammalahhaat on ka külluse kristall, siis see toob sellisel erialal ka materiaalset õnne ja aitab sul enda tööalal olla edukas.

RAVITSEMINE

Roosa Sammalahhaat ravitsemise eesmärgil on väga kasulik siis, kui soovite tervendust anda mõnele nendest probleemidest:

- Südamenärvid, südame probleemid, südame puudulikkus, südamerütmihäire, südameveresoonkond, veri, vereringlus, aneemia, hemoglobiin, veremürgitus, vere taastumine, kehvveresus, veenilaiendid.

- Roosa Sammalahhaat on kasulik neile, kes on pikalt haiged olnud ja kellel ei ole enam usku terveks saamisesse. See on emotsionaalne abistaja, mis aitab taas usu üles leida ja eemale lükata emotsioone, mis toodavad hinge hirmu. Roosa Sammalahhaat sobib väga hästi vanematele inimestele, et elujõudu neile anda.

SODIAAK

Tähemärgilt on armastuse leidmise ja emotsionaalse õnne kristalliks JÄÄRADELE ning KALJUKITSEDELE.

Roosa Sammalahhaat võiks kuuluda KALJUKITSE ellu, kui on aeg, mil soovitakse enda elus armastuseõnne suurendada. Kui ollakse vallaline, siis Roosa Sammalahhaat aitab uut armastust ellu tuua, ja kui ollakse suhtes, siis Roosa Sammalahhaat aitab Kaljukitse suhet teisele tasandile viia. 

Roosa Sammalahhaadi kristalli soovitan ma laadida Kõrberoosi geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaimega.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.