Menüü
Ostukorv

La Tene rituaalikomplekt "HEA ÕNN UUDE AASTASSE"

La Tene rituaalikomplekt "HEA ÕNN UUDE AASTASSE" LA TENE BRÄND
La Tene rituaalikomplekt "HEA ÕNN UUDE AASTASSE" LA TENE BRÄND
-15 %
La Tene rituaalikomplekt "HEA ÕNN UUDE AASTASSE" LA TENE BRÄND
La Tene rituaalikomplekt "HEA ÕNN UUDE AASTASSE" LA TENE BRÄND
La Tene rituaalikomplekt "HEA ÕNN UUDE AASTASSE"
16.91€
19.90€
Maksudeta: 14.10€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: La Tene rituaalikomplekt "HEA ÕNN UUDE AASTASSE"

Tegemist on viimaste toodetega, seetõttu on tooteid piiratud koguses.

Pilt on illustratiivne. Kristallide suurused võivad komplektis varieeruda.

La Tene rituaalikomplektist "HEA ÕNN UUDE AASTASSE" leiad kõik vajaliku, et muuta enda energiavälja ja kutsuda enda ellu häid võimalusi, suurendades positiivseid energiaid ning andes eduka stardi uuele algusele. 


Rituaalikomplekt sisaldab:

- kuldset kotti

- rituaalitegemise juhendit

Lisaks on sul juurde vaja:

- ühte võimalikult suurt rahatähte ja ühte münti

- enda või perekonna pilti (kõige rohkem 6 kuud vana)

- kuldset värvi ümbriku

- rituaalinuga (nuga, mida söögi tegemiseks ei kasutata)

See rituaal aitab luua positiivse raja ja tuleviku, et suurendada ka sisemist rahulolu ja heaolu.

Eriti kasulik on seda rituaali teha aasta viimasel päeval, et uus aasta oleks õnne täis. Sobib tegemiseks ka muul ajal.

Pilti on maagias vaja selleks, et maagia mõjuks just sinule või sinu perekonnale. Kaks kristalli aga toovad majja küllust ja armastust. Raha toob majja materiaalset õnne.


ROOSA OPAAL täidab südames olevaid unistusi ning on tugevalt seotud Südametšakraga stimuleerides selle tööd, avades seda ja suurendades armastusetunnet igal tasandil. Roosa Opaal ka kaitseb seda, mis on sinu jaoks kallis, hoides nii sinu tundeid, emotsioone, kodu, perekonda, suhet kui ka armastust. Ükskõik mida sa armastad, seda see kristall kaitseb. See kristall vabastab vanad ahelad ja piirangud ning aitab sul end tasakaalustada, et edasi liikuda.

ROHELINE KULDKIVI viib täide soove ning eelkõige materiaalse ja maise suunitlusega soove. See kristall motiveerib elus edasi liikuma ja julgustab julgeid ja õnnetoovaid otsuseid tegema. Juhib tähelepanu sellele, mis võib elus edu tuua, motiveerides tegustema. Aktiveerib külluseenergiaid ja kutsub ligi õnneenergiaid.

KUIDAS TEHA:

1. Maagia jaoks leitakse enda kodus mõni kapp või laud, kus peal seda teha võiks, aga pane tähele seda, et see maagia peab olema asetatud kodu IDA-, KAGU- või LÕUNA-piirkonda. See, kuhu sa maagia täpselt sead, on sinu enda valik, aga maagia peab tehtud olema ühte nendesse ilmakaarde. Ilmakaar on tähtis selleks, et sa saaksid selle maagiaga õnne tuua. Ida on seotud perekonna heaoluga, Kagu küllusega ja Lõuna armastusega. Seega on need kõik väga hea energialainega piirkonnad sinu kodus.

2. Kui sa oled leidnud sobiva laua, kuhu maagia seada, aseta sellele sinine küünal (mõne küünlaaluse peale). Võta kuldne ümbrik, pane sinna sisse pilt ja aseta see sinise küünla alla.

3. Seejärel võta kristallid ning pane need kuldset värvi koti sisse koos paberraha ja mündiga. Kraabi noaga küünla peale enda või kõigi eesnimed, kes on maagias oleva pildi peal (selle noaga ei tohi kindlasti enam süüa teha, seega otsige nuga, mida söögi tegemiseks ei kasutata). Seejärel süüta küünal, samal ajal lausudes: "Ma olen avatud heale õnnele!" Ja nii 3 korda järjest. Küünal süüdatakse alati tikuga ja hiljem ei puhuta seda ära, vaid lükatakse sellesama tikuga küünlavaha sisse kustu.

Maagia peab seisma omal kohal vähemalt 7 päeva. Igal päeval põleta sinist küünalt paar tundi ja igal küünla süütamise korral korda sedasama lauset ühe korra.

4. Põleta küünal seitsmenda päeva lõpuni ja seejärel võta kuldne kott ja pildiümbrik ning pane need kas kodu küllusenurka või armastusekristallide sekka. Pilti ei võeta ümbrikust ära, vaid jäetakse sinna terveks aastaks ning asetatakse mõne kristallialuse alla, mis tähistab armastust või küllust. Kuldne kott peab olema terve aasta selle ümbriku peal täpselt samamoodi ja seda võib samuti hoida mõne kristallialuse peal.

Kui aasta on möödas, siis võib pildi ära võtta ja vabastada raha ning kristallid kotist. Raha, mida eelnevalt maagias kasutasid, selle eest võid endale soetada midagi, mis oli seotud selles maagias oleva unistusega või annetada heategevuseks, kuna heateoga tekitad sa endale head karmat. Kristallid soovitan ma tänutäheks viia vabasse loodusesse, näiteks metsa või jõevette.

Head maagia tegemist ja kuhjaga head õnne!
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.