55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

HOROSKOOP 4. - 31. JAANUAR 2021. AASTA ALGAB SUURELT

by .

 

Imeilusat uut põnevat aastat! Soovin, et teie südamesoovid täituksid ja 2021. aasta üllataks teid millegi eriti ilusa ning heaga. Ole ise positiivne, optimistlikult meelestatud ja juba sellega kutsud sa enda ellu midagi imeilusat. Jäta meelde - sa oled nagu magnet! Seda, mida sisaldad, sa ka ligi kutsud. Ära alahinda endas peituvaid energiaid ja tea, et sinu energia on sinu enda teha ning kujundada. Sinu mõtted ja teod loovad sind. Mida rohkem pöörad sa tähelepanu sellele, mida sisaldad ja endast välja annad, seda suurem on tõenäosus muuta enda eluteed vaid paremaks. Võta see aasta ette positiivse suhtumisega, ole aktiivne tegutseja, töökas, jaga armastust ja oska seda vastu võtta ning küll õnn saabub ise sinu ellu.

 

lahtise suuga meesRäägin teile uues 4-nädala horoskoobis (4 .- 31. jaanuar) sellest, mida jaanuar meie kõigi ellu toob ja kuidas sa saad jaanuari planeetide ja tähtede seisu isiklikul tasandil enda kasuks ära rakendada. Lühidalt öelduna tuleb jaanuar üks vägev kuu. Selle kuu tempo, muutuste rohkus ning positiivsus paneb aluse väga võimsale aastale. 2021 võib olla üks sinu suurimatest võimaluste aastatest. Sa pead lihtsalt ise olema muutustele vastuvõtlik, inspireeritud, töötahet täis ning julgema muutuda.

 

Aasta esimestel päevadel, kuni 7. jaanuarini on sul võimalik teha uusaastasoovide maagiatÄra maga maha võimalust kutsuda 2021. aastasse isiklikku õnne! Uusaastamaagia on selleks, et täita sinu ühte ainsat soovi, mida sa tahaksid uue aasta jooksul saavutada või enda ellu tuua. Uusaastamaagiat tehes pead sa silmas pidama, et see soov, mille mõtled teele saata, peab tulema otse südamest, sellel ei tohi olla ahnuse-energiat ehk soov peab olema igati mõistlik. Uusaastasoovide maagia leiad SIIT

 

Soovitan aasta esimestel päevadel põletada enda kodus positiivset energiat suurendavaid viirukeid ja rituaalitõrvikuid. Näiteks Palo Santot, Tšakra, Kaneeli või Lõhnheina tõrvikut. Need aktiveerivad üleüldise positiivse energia, mis loob sinu uude aastasse hea energia, mida võiksid ülejäänud aasta ilusti kaasas kanda.

 

6. jaanuari KUU VIIMANE VEERAND KAALUDES annab sulle võimaluse lahendada endas nii mõnigi suur küsimus!

 

Sellel päeval muutub inimeste mõtlemine ekstra sügavamõtteliseks ja intensiivseks. See päev annab võimaluse leida probleemidele lahendusi, kuna mõttetegevus on siis eriti aktiivne. Väga hea päev raske vaimse või mentaalse töö tegemiseks - olgu selleks iseendas selgusele jõudmine või mõne tööprojekti lõpule viimine. Kui sul on vaja leida iseendas üles vastuseid, siis sellel päeval võid nendeni jõuda.

 

Soovitan 6. jaanuaril mediteerida ning keskenduda nendele teemadele, mis vajavad lahendusi või selgust. Põleta mediteerimise ajal näiteks Kookose viirukit. See aitab keskenduda, eemaldada sinu ümbert segava energia ning suurendada võimalust jõuda õigete järeldusteni.

 

See päev on suurepärane psühholoogilise eneseanalüüsi tegemiseks. Ole sellel päeval iseenda isiklik psühholoog ja lahenda endas olevaid teemasid. Esita iseendale küsimusi, mediteeri ja, küll näed, vastused võivad sulle lihtsalt ilmuda. Selgelt teadmiseni on kerge jõuda, kuid selleks on vaja veidi keskenduda ja end eneseanalüüsile pühendada.

 

Nii või teisiti tunned sellel päeval rohkem huvi kõige vastu, mis sind ümbritseb. Inimesed on sellel päeval avatumate silmadega, mis omakorda muudab eneseanalüüsi lihtsamaks.

 

Kuu viimase veerandi ja Noorkuu vaheline aeg toob sinu ellu SUURI VÕIMALUSI

 

Planeetide ja tähtede seisud muudavad intuitsiooni, sisetunde ning kõik sügavamõttelise sinus ekstra aktiivseks. Peale Kuu viimast veerandit hakkab sinu sisemine maailm üha enam avanema. See annab meile kõigile võimaluse teha enda spirituaalsel teekonnal hüppeline areng. Soovitan sul sel ajal kuulata eriti palju iseenda sisetunnet ja intuitsiooni. Lase endal kõneleda, kuula endas esile kerkivaid mõtteid ja tundeid. Need juhatavad sind elus paremasse paika.

 

Seda aega on oluline kasutada enda spirituaalseks arenguks. Igasugune eneseareng on sellel ajal kasulik. Ennusta endale ruunide ja pendlitega, tõlgenda ära kõik unenäod, mida sellel ajal näed, saada oma Inglile palveid, mediteeri ning praktiseeri spirituaalsust. Kõik see on arendav ja spirituaalne praktika aitab sul kinnitada iseendasse veelgi tugevamaid oskuseid. Sellel ajal arendatud intuitsioon kinnitub sinu sisse ja seetõttu ongi sellega tegelemine oluline.

 

Suhetesse toob see nädal rohkem selgust ja üksteisega läbisaamise paranemist. Kui sa tunned, et soovid kellegagi enda mõtteid ja tundeid sellel ajal jagada, siis tee seda. Sinu intuitsioon võib sind sel hetkel juhatada suhteid tugevamaks muutma.

 

Soovitan enne Noorkuu saabumist põletada vanilje viirukit ja seda eriti siis, kui soovid oma elus suhteid parandada. Kui sa tunned, et koduses keskkonnas võiks pereliikmetel olla omavahel armastavam suhtumine, siis põleta kindlasti seda viirukit.

 

Sidrunkrüsopraas on kristall, mis aitab üksikutel inimestel leida taas üles suhteõnne ja tuua nende ellu armastust, mis on pikalt puudu olnud. Sidrunkrüsopraasi soovitan kanda neil, kes soovivad muuta oma suhtemustreid ja tuua sellesse aspekti enda elus rohkem õnne.

 

13. jaanuar ÜLIOLULISE TÄHTSUSEGA NOORKUU, MIS PALJASTAB SPIRITUAALSE VAATENURGA ALT 2021. AASTA MÕTTE!

 

kristallid, joonlaud, pliiats ja astroloogiline kaartAasta esimene Noorkuu annab tõuke, energia ja tähenduse sellele, mida uus aastakäik meile kõigile tooma tuleb. Mulle on aasta esimene Noorkuu alati suure tähendusega - see annab mulle väga palju aimu sellest, mis meid on ees ootamas, ja aitan ka sinul seda mõista.

 

Noorkuu on 13. kuupäeval, mis tähendab seda, et 2021. aasta soovib meid kõiki spirituaalselt hüppeliselt arendada. Kui liita numeroloogiast võetud 13 kokku astroloogiaga, siis suunab see inimest enda põhimõtteid ümber mõtestama, kui selleks on vajadus. Seda seal, kus oled jäärapäiselt kinni, raiud oma tõde ja ei soovi muutusi tuua. Kuid kuhu on vaja muutust, siis seda hakkab 2021. aasta sinu elus lammutama. Sa võid sattuda olukordadesse, kus sa lihtsalt oled sunnitud olukorda ümber hindama, enda suhtumist muutma, enda tõde ümber mõtestama või teistmoodi käituma hakkama. Igatahes, see ei ole halb, vaid väga hea!

 

Ükskõik, mis sinu elus 2021. aastal juhtub, mis tuleb sind lükkama sellisesse situatsiooni, kus sa ei saa oma vana rutiini ja pähe õpitud käitumismustri järgi soovitud tulemust saavutada, muutu kohe. Mida rohkem sa võitled, seda keerulisemaks sa ise enda elu muudad. Mida rohkem kohaned, seda kiiremini, lihtsamini ja stressivabamalt läheb sinu elu parematesse rööbastesse.

 

2021. aasta murrab läbi vananenud tõdede, mis ei toimi enam selles maailmas, kus me täna elame. Mõnes inimeses on rohkem paindumatust, teises vähem. Kes on paindumatum, see saab tunda 2021. aasta blokaade ja keerukust rohkem, kui need, kes lähevad eluvooluga kaasa ja on valmis alati iseenda hüvanguks muutuma.

 

Alanud aasta esimene Noorkuu väljendab juba ka seda, et see aasta toob palju tagasilööke ja asjade pärssimist neile, kes ei ole altid spirituaalselt kasvama. Teised, kes on pidevalt spirituaalses muutumises, ei tunne 2021. aasta valusamat külge. Aasta lõpus saad iseenda jaoks kokku võtta selle, kui palju takistusi ja muresid sinu teel oli. Kui neid oli vähe või midagi märkimisväärselt suurt ei olnud, siis oled inimene, kes spirituaalselt areneb vabalt ning liigub eluvooluga kaasa. Kui vastupidi, siis on sul 2021. aastalt saada suur õppetund - sa takistad oma arengut ja hoiad end paigal ning seda tehes ei saavuta sa selles elus seda hüppelist kasvu, mida me igas enda elus tegema peame. Kui saad 2021. aastalt sellise sõnumi, siis soovitan rohkem pühenduda spirituaalsusele ja enda hinge arengule.

 

Aasta esimene Noorkuu on sama oluline, kui on aasta esimesed päevad, mil meil on võimalik kodeerida enda aastasse teatud energialaine. Noorkuu ajal tuleb samuti positiivselt mõelda, keskenduda heale, soovmõtteid soovida ning teha rituaale/maagiaid, mis aitavad teatud õnne aktiveerida. Kasuta seda Noorkuud ära iseenda heaolu jaoks!

 

Noorkuu õnnerituaal 2021. aastaks:

 

Selle aasta üheks eesmärgiks on tuua esile sinu spirituaalne areng ja sind spirituaalselt suunata. Selleks, et sa läheksid vooluga kaasa ilma, et sa ise takistaksid enda arengut, seadista enda meeled spirituaalsele arengule. Ava end ning kõik muutused tulevad 2021. aastal sinus lihtsamini ja rohkem iseenesest.

 

Selleks võta iseenda jaoks aega, mediteeri ja seadista end sobivale lainele. Meditatsiooniks leia endale hetk, kus saad segamatult 2021. aastale keskenduda.

 

tähed, kuu, käsi, silm ja peegelSea enda kõrvale suitsema Reiki viiruk koos Oopiumi viirukiga, võta kätte tükk õnnekristalli, milleks võiks olla Krüsopraas või Sidrunkrüsopraas. Tegemist on õnnekristallidega, mis suurendavad nii maist kui ka spirituaalset õnne. Mõlemad suurendavad optimismi, elu vabamalt võtmist, pingete eemaldamist, lootust ning unistamisoskust. Reiki viiruk aitab keskenduda, mediteerida ja sel ajal Tšakraid aktiveerida. Oopium aitab kinnitada sinu palved ja soovmõtted enda Auravälja. Kõik elemendid on olulised ja aitavad sul Noorkuu õnnerituaali edukalt läbi viia.

 

Mediteerimise ajal peavad mõlemad viirukid suitsema, käes tuleb hoida kristalli ning seejärel sügavalt sisse-välja hingata ning saavutada endas sügav rahuseisund. Kui oled selleni jõudnud, siis keskendu sellele, et kutsud 2021. aastasse hüppelist enesearengut. Ütle iseendale, et oled valmis muutuma, muutustega kaasa minema ja õppima. Ütle mediteerimise ajal iseendale, et oled avatud kõigele, mis tuleb sind rikastama ja arendama. Mediteerimise mõte peab olema see, et sa avad end spirituaalsele arengule. Samal ajal aktiveerivad Krüsopraas või Sidrunkrüsopraas sinus õnneenergia kasvamise ning mediteerimise ajal iseenda õigele suunale seadistamine säilib sinus terveks aastaks. Mediteeri kuni tunned, et oled enda mõtte saanud edastada ja tunned end enam kui suurepäraselt. Mediteerimise lõpetamisel aseta kristall, mida kasutasid, enda koju küllusekristallide sekka (rahakotti, rahalaekasse, küllusekristallide keskele, mõne külluse kasvatamiseks loodud maagia juurde jne.). Viirukitel lase lõpuni põleda.

 

Noorkuu ja Täiskuu vaheline periood toob hüppeliselt esile 2021. aasta energiad

 

Jaanuari Noorkuu avab täielikult 2021. aasta energiate aktiveerumise ja selleks ajaks peaks 2020. aasta energia olema vabaks lastud. Peale Noorkuud hakkab kõik kiirelt muutma. Mida aktiivsem sa oled, seda suuremat muutust hakkad sa enda elus kogema. Mida rohkem rutiini sinu elus on, seda aeglasemalt muutused toimuvad. Inimesed, kes on üleüldiselt aktiivsed, võivad sõna otseses mõttes tunda, kuidas kõik hakkab muutuma!

 

2021. aasta energia hakkab sel perioodil enda õpetusi, muutusi ja eesmärki aktiveerima. Võid sellel ajal tunda meeletut vajadust ise midagi ära teha, muuta ja suurendada panust oma elu parendamisse. Kui sa seda tunned, siis see on väga inspireeriv ja motiveeriv tunne, millega soovitan sul iga hinnaga kaasa minna.

 

Hoia 2021. aasta tähtkuju õnnekristalle enda lähedal. Nüüd, alates jaanuari Noorest Kuust, on õige aeg asuda oma tähtkuju õnnekristalle endaga kandma. Näiteks on Kuukivi sellel aastal kõikidele väga oluline õnnekristall. Mina kannan Kuukivi juba aasta algusest endaga ja kavatsen lisaks ka oma tähtkuju õnnekristalle, milleks minu puhul on Kaladele sobivad Ioliit ja Seleniit, kaasas kanda. Kõikide tähtkuju õnnekristallidega saad tutvuda 2021. aasta suures HOROSKOOBIS. Hoia õnnekristalle enda lähedal, kanna neid lisaks igapäevaselt endaga ka ehtena ja need töötavad sinuga intensiivselt.

 

20. jaanuar Kuu esimene veerand ENERGIALAENG VAID KASVAB!

 

Mul on ülimalt hea meel teile kõigile rääkida, mis meid jaanuaris ja loomulikult ka üleüldiselt 2021. aastal ees ootab. Suures pildis on mul rääkida vaid head ja ma usun, et me kõik vajame seda, mida 2021. aasta endas kannab. Kuu esimese veerandi, mis üleüldiselt muudab energiad intensiivsemaks, kuna see on hetk, kus Täiskuu loomine saab hoo sisse, energialaeng on sel korral äärmiselt positiivne.

 

Kuu esimest veerandit mõjutavad Marss ja Uraan, mis tähendab, et tulemas on erakordselt huvitav aeg. Kõik võib muutuda, uskuge mind! See, mis alguses tundub võimatu, võib saada võimalikuks. Samas ka see, mille oled endale plaani võtnud, võib üleöö muutuda. Kõik võib juhtuda, sest Kuu esimene veerand koos sellise planeetide seisuga toob äkilisust, muutlikkust, kuid seekord mitte üldse halvas suunas. See aeg ei sisalda endas ohtu, pigem muutusi, mida sul on tõepoolest vaja. Kui 20. jaanuaril või peale seda enne Täiskuu saabumist toimub sinu elus mingil määral kannapööre, siis mine vooluga kaasa. Mine elurütmiga ühes ning, usu mind, kõik kujuneb isegi paremaks, kui sa suutsid seda ette kujutada. Kui esimene reaktsioon on ärevus ja paanika, siis ära lase end sellest ära hirmutada, vaid võta vastu see, mida elu sulle anda tahab!

 

Igasugune adrenaliini ja energia tõus on garanteeritud. Sa võid tunda, et oled energiline, tahaksid midagi teha ja korda saata nagu oleksid joonud ära kordades rohkem kofeiini, kui suudad ära seedida. See võib ära võtta une ja oskuse lõõgastuda. Kui sinu jaoks on kvaliteetne uni niigi raske saavutus, siis alates 20. jaanuarist kuni 28. jaanuari Täiskuuni välja võid kogeda magamatust. Seda ette teades soovitan sul juba varakult võtta kasutusele erinevaid meetmeid, mis sinu unekvaliteeti parandaksid. Põleta magamistoas eeterlikke õlisid, näiteks Palmarosat ja Roosat Geraaniumit. Kasuta Ashwagandhat, Bacopa Monnierit ja Rodioolat, mis aitaksid sinust üleliigse pinge eemaldada.

 

SELLE AASTA ESIMENE TÄISKUU avab üleminekuperioodi rotiaastalt pühvliaastale!

 

roosal taustal kolm kuud ja tähed, naise käedOlen aastaid rääkinud, et üleminek ühelt astroloogiliselt aastalt teisele toimub mitme nädala jooksul. Üks loovutab enda energia teisele ja kui algab järgmine astroloogiline aasta, siis selleks ajaks on eelmine aasta oma energiaga täielikult haihtunud.

 

2020. aastat domineeris Rott, nüüd kandub see üle Pühvlile. Pühvliaasta algab ametlikult 12. veebruaril ja selle aasta esimene Täiskuu 28. jaanuaril vallandab pea kahenädalase perioodi, kus Rott annab enda trooni üle Pühvlile.

 

2021. aasta suures horoskoobis olen kirjutanud palju sellest, kuidas sellel aastal on vaja tööd teha, lausa rabada, ning seeläbi enda majanduslikku poolt kindlustada. See kõik on suuresti seotud sellega, et sellel aastal saadab meid Pühvel. Aasta esimesel Täiskuul on kasulik tööle seada, käivitada ja aktiveerida külluseenergiad, et pühvliaasta saaks olla majanduslikult edukas ning rikkalik.

 

Täiskuul aktiveeri rahavoolu liikumine, tee erinevaid rituaale, mis aitavad küllust kasvatada. Väga kasulik on tuua enda ellu Peridooti, Sidrunkrüsopraasi ja Krüsopraasi. Need on kõik külluse-, rikkuse- ja rahavoolukristallid, mida tasub kanda, kui soovid oma Auraväljas rikkuseenergiat kasvatada, või mida tuua enda koduseinte vahele rikkuse kasvatamise eesmärgil.

 

Hea nipp on hoida rahakoti vahel rahakotikristalle Dendriitahhaati ja Piltjaspist koos Smaragdkvartsiga. Need aktiveerivad rahaõnne läbi raha. Leiad sellise kristallikomplekti e-poest SIIT või komplekteeri ise nendest kristallidest endale kokku rahaõnnetrio ja hoia neid rahakoti vahel.

 

Täiskuul põleta erinevaid rohelist värvi küünlaid nagu näiteks Õuna-, Kuuse-, Männi- või Aaloeküünlaid. Tee küünlamaagiat, seades küünla konkreetsel eesmärgil põlema. Näiteks soovi rahaõnne enda töösse ning palju muudki, mis on seotud majandusliku õitsenguga. Samamoodi võid teha rahaõnne aktiveerivate viirukitega, põletades Rahaviirukit, Kullaviirukit, Patšuliviirukit, Tulsi ehk Püha Basiiliku viirukit.

 

Igasugune lisapingutus selleks, et sinu elus saaks kasvada küllus, on sellel päeval teretulnud. Kõik sellised tegevused aitavad sul head õnne aktiveerida ning liikuda pühvliaastasse külluslikult lainestatult.

 

Merkuuri retrograad algab 30. jaanuaril, mis toob endaga kaasa segadusi täis perioodi. Segadus on garanteeritud rotiaastalt pühvlile ülemineku tõttu. Mitte midagi ei juhtu siin elus juhuslikult, nii ei ole juhuslik ka Merkuuri retrograadi algus ajal, mil toimub üleminek ühelt astroloogiliselt aastalt teisele. Retrograad muudab ülemineku tegelikult põhjalikumaks ja selles ei ole midagi halba. Pigem aitab see ühest energiast loobuda ja teisele energiale ruumi teha. Võid kuni 12. veebruarini tunda, kuidas kõik toimub kiirelt, äkiliselt ja ühel või teisel tasandil eksisteerib segadus. Et mitte selle keskel iseennast kaotada, tuleb end spirituaalselt tasakaalustada. Seetõttu soovitan mediteerida, põletada rahustavaid eeterlikke õlisid, süüa tervislikult, olla võimalikult aktiivne ning tegeleda enda unekvaliteedi parandamisega. Muutused on meie kõigi jaoks vajalikud, laseme neil aset leida!

 

2021. aastal sünnivad lapsed, kellel on metallist kestas õrn hing ja täita siin maailmas suur eesmärk!

 

poleeritud krüsopraasi kristallidAasta, millal me sündinud oleme, annab meile kaasa oma mõjutuse, mis kujundab meie eluteed ja iseloomu. Lapsed, kelle sünniaastaks on 2021, jäävad kõigile enda erilise energia poolest silma. 2021. aasta annab inimesele tugeva pealispinna, raudse energia, väga enesekindla esmamulje ning kohati lausa eemaletõrjuva kaitsekihi. Eriti tuleb see energia esile siis, kui talle ei sobi inimene, kellega ta silmitsi seisab. Ta enesekaitsemehhanism on silmnähtavalt tugev ja seetõttu nimetan 2021. aastal sündinuid metallist kestaga hingedeks. Miks nad jätavad inimestele sellise mulje? Esiteks on 2021. aastal käimas kaks erinevat astroloogilist aastat, mille mõlema elemendiks on metall. Kuna metalli aastad on nii 2020. kui ka 2021. aasta, siis domineerib metallienergia ka 2021. aastal sündinu sünnikaardis. See loob teistes inimestes aukartuse. 2021. aastal sündinud laste kohta loe pikemalt SIIT artiklist.
 

4. - 31. jaanuaril on kõik KRÜSOPRAASI, SIDRUNKRÜSOPRAASI ja PERIDOOTI tooted LA TENE e-poes ning Tallinna ja Kuressaare esindustes 10% soodsamad.

 

KRÜSOPRAAS on armastuse-, õnne- positiivsuse- ja küllusekristall, mis pärineb peamiselt Lõuna-Aafrikast, Tansaaniast, Madagaskarilt ja Brasiiliast. Lisaks nendele riikidele leidub Krüsopraasi maapõues ka USA-s, Poolas ja Austraalias.

 

Krüsopraas on suurepärane kristallivalik, kui otsid kristalli, mis tooks ellu õnne. See on ideaalne majandusliku edu, selle kasvu ja parendamise kristall. Lisaks sellele ka väga kasulik inimesele, kes otsib enda ellu armastust või õnnetunnet. Kui Krüsopraas sind lummab, siis on see märk sellest, et sul on seda kristalli vaja. Kui kristall kutsub sind enda poole, siis anna talle võimalus end tervendada.

Seda kristalli peetakse jumalanna Veenuse kristalliks, kuna lisaks külluslikele, materiaalsetele ja õnnetoovatele omadustele sümboliseerib Krüsopraas ka armastuseenergiat. See kristall suudab sinu ellu ligi kutsuda nii rikkust kui ka armastust. See kristall on oma nime saanud kreekakeelsetest sõnadest "kuldne" selle õnnetoova energia tõttu ja "porru" selle ilusa roheka värvuse tõttu.

Krüsopraas edendab positiivset ellusuhtumist ja optimistlikku mõtlemist. See, kes kasutab, kannab või hoiab seda kristalli enda kodus, sellele Krüsopraas rõõmu pakub. See aitab mõista, et kõike on võimalik saavutada, kui sul on hea ja optimistlik suhtumine.

Krüsopraas aitab seltskonda head atmosfääri luua, aidates erinevatel inimestel kiiremini sõbruneda ning sobib ideaalselt peolauale, terrassile või lõõgastumiseks mõeldud tuppa. Krüsopraas toob huumorimeelt ja sobib eriti nende koju, kes ei suuda mõista teiste naljana mõeldud ütlusi, vaid pigem tunnevad, et nad kritiseerivad või kiusavad oma sõnadega. Krüsopraas aitab elus kõike lihtsamini võtta, õpetades nägema silmaklappideta ja endale seatud piirideta.

 

See, kuidas Krüsopraasi paigutada, annab edasi selle kristall erinevaid omadusi. Kui viia Krüsopraas magamistuppa ja seal on veel mõned armastusekristallid, siis see aitab suhetest tingitud probleeme lahendada, ja kui see aspekt on täidetud, siis hakkab Krüsopraas head armastust ligi tõmbama. Selle kristalli elutuppa viimine loob head meeleolu ning tekitab huumorit. Asetades Krüsopraasi kodu Ida- või Kagupiirkonda, aitab see ligi meelitada materiaalset küllust. 

 

poleeritud sidrunkrüsopraasi kristallid

SIDRUNKRÜSOPRAAS on väga kauni välimusega kristall, millele on iseloomulikuks helekollakas-rohekas toon. sellest jooksevad läbi jooned ja vahel ka laigud, mis võivad olla tumepruunid. Sidrunkrüsopraas koosneb peamiselt Magnessiidist ja see on väga hinnatud kristall oma positiivsete omaduste tõttu. Sidrunkrüsopraasi leidub Lääne-Austraalias.

Sidrunkrüsopraasi peamiseks oskuseks ja ka esimeseks energiaks, mida see sulle endast välja jagama hakkab, on tema armastust andev vägi. See muudab sind paremaks inimeseks, aidates sinus kaastunnet tekitada, muutes tolerantsemaks, aidates rohkem armastada iseennast, enda lähedasi, teisi inimesi, loodust ja tervet maailma. Sidrunkrüsopraas muudab sind, tervendab ja tasakaalustab sinu mõttemaailma. Peale tervendust hakkab see sulle jagama oma teisi omadusi, nagu näiteks külluslikke energiaid.

 

See on ka kristall, mis aitab sul armumist tunda ja armuda. Sidrunkrüsopraas aitab sinu suhetesse tekitada taasarmumise efekti ja kui sa oled vallaline, siis see aitab sul armuda sellesse inimesse, kes on saatuse poolt määratud sinu armastajaks. Sidrunkrüsopraasi soovitan ma sulle siis, kui sa soovid taas armuda ja end õnnelikuna tunda.

 

Sidrunkrüsopraas on väga tugevalt seotud külluse, edu ja õnnega. See kristall aitab sinu elu paremaks muuta ja seda väga materiaalsel tasandil. Sidrunkrüsopraasil on oskus tuua sinu ellu küllust igal erineval kujul. Kanna seda kristalli, kui soovid suurendada enda isiklikku õnne ja parandada oma elu materiaalset poolt.

Sellel kristallil on oskus tuua sinu ellu ärilist edu ja kui sa tegeled ettevõtlusega, siis Sidrunkrüsopraas aitab sul enda toodet või teenust paremini müüa. Kanna seda kristalli ajal, mil teed tööd või tegeled müügiga. Sidrunkrüsopraas võiks kindlasti olla sul tööl kaasas, et see saaks sulle edu tuua. Ärilist edu toovad veel ka Piltjaspis ja Mariami Jaspis.

Sidrunkrüsopraas suudab sinu tuju üleval hoida  ning sind negatiivsetest mõtetest ja mõtlemisharjumustest eemal hoida. Kui sa oled selline, kes kaldub negatiivselt mõtlema, siis see kristall aitab sul sellest harjumusest lahti saada. Kristall, mis suurendab positiivset mõttemaailma ja paneb elus ilu nägema.

 

lihvimata peridooti kristallid

PERIDOOT avastati kunagi väga kaua aega tagasi Egiptusest ühelt saarelt, mille nimi on Zabargad. Nüüd on Peridooti leiukohtadeks veel Brasiilia, Mehhiko ja ka Hispaania. Peridoot on erkrohelist värvi kristall, mis on küllaltki hinnaline. Mida suurem on üks Peridooti tükk, seda kallim see on. Peridoot on seotud külluse avamisega ja enda elu parema mõistmisega.

See on õnnetoojakristall. Seda  kandes hakkab sinu Auraväljas õnneenergia automaatselt kasvama, suurenema, võimsamaks muutuma ning see hakkab sulle palju häid võimalusi ellu tooma. Väga kasulik on Peridooti aeg-ajalt endaga kanda, et taastada oma õnneenergiad. Peridoot suurendab positiivsete energiate teket, see omakorda aga kutsub ligi positiivsust. See, millest sa koosned, seda sa ligi kutsud ja see Karmaseadus kehtib igaühega meist. Pikaajaline Peridooti kandmine aitab sulle tõestada, et elu suudab sind üllatada väga positiivselt.

 

Peridoot aitab sinu ego ümber kujundada, aidates lahti saada selle domineerimisest ja tuua rohkem esile hinge häält. Aitab vähendada egoistlikku mõttemaailma ja käitumismustrit, toimides alateadvuses, aidates paremini suhtuda nii iseendasse, teistesse kui ka kogu maailma. Peridoot seadistab ümber sinu mõttemaailma, aidates kõigesse armastavamalt suhtuda. Sellel kristallil tuleb lubada pikaajaliselt toimuda, kuna ego-hääle vaigistamine võtab aega.

See on kristall, mis aitab sul enesekindlamaks muutuda. See on kristall, mis julgustab sind elama, enda eest seisma, enda uskumuste eest võitlema ja on väga kasulik kristall enda isiksuse välja toomisel. Peridoot aitab sul enda elu selgelt näha ja mõista, kuhu sa peaksid täna enda elus edasi liikuma.

Peridoot on spirituaalse energia võimendaja, aidates kehal ja hingel koostööd teha ja kuulata ning märgata, mida sinu hing ja keha soovivad sulle öelda.

See kristall õpetab teisi inimesi tingimusteta armastama, aidates leppida teiste inimeste negatiivsemate või nõrgemate külgedega. Peridoot õpetab selle kandjale, et me kõik oleme erinevad ja me ei tohiks mitte kunagi teistest inimestest ideaali oodata. Me võime vigu aktsepteerida ja neid andestada.

 

2021. aasta suure horoskoobi leiad SIIT ja kõik 2021. aasta õnnekristallide komplektid SIIT.

 

Põneva valiku erihindadega tooteid leiate SIIT. Paljud tooted on lõpumüügis ja kuni 60% soodsama hinnaga. Kiirusta ja leia endale midagi imelist, võimast ja erilist. 

Ootame kõiki uusi ja vanu kliente La Tene butiigis Tallinnas Tartu mnt 50A ja Kuressaares Auriga keskuses.


Meil on ka teisi erinevaid ja häid sooduspakkumisi! Kõik eripakkumises olevad tooted leiad SIIT. Kõik kuni -30% soodustusega tooted, mida on piiratud koguses, leiad SIIT.

​Soodushindadega tooteid on võimalik soetada LA TENE e-poest www.latene.ee ning Tallinna butiigist Tartu mnt 50A ja Kuressaare butiigist Auriga keskuses.

Saadame teie pakid Itella ja Omniva pakiautomaatidesse. Alates 50-eurosest tellimusest saatmine TASUTA (eestisiseselt pakiautomaati)!

 

Uuendatud: 18.01.2021
  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja