55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

HOROSKOOP 16. NOVEMBER - 6. DETSEMBER - OLE ISEENDA SUURIM PROHVET

by .

 

Mul on sulle hea uudis - kõik võib veel muutuda ja seda heas mõttes! Ära kaota lootust, ära anna alla ning veel vähem ära istu niisama. Tee kõik selleks, et sinu elu saaks olla rohkem kui nauditav. Kosmilised energiad on sinu poolt. Teeme retrograadidest pausi ning saame kokku prohvetlike visioonide, teadlikkuse ning võimalustega.

 

erivärvilised planeedidMarsi retrograad on lõppenud ja see toob endaga kaasa palju rahulikuma aja. Sul on nüüd võimalik tasakaalustada enda närvisüsteemi ja vähendada stressitaset. On õige aeg asuda kandma rahustavaid kristalle, mis sinu spirituaalset keha taastavad. Leia üles kõige kaunim Mäekristall ja Girasol ning lase neil enda Auraväljas suurt tervendustööd teha!

 

Samuti on lõppemas Merkuuri retrograad Skorpionis. Selle retrograadi viimane päev on 20. novembril, mis omakorda muudab energiad talutavamaks ning positiivsemaks. Lõpuks saabub hetk, kus saame retrograadidest pausi teha, puhata, taastuda ning koguda end enne uute saabumist. Retrograadid toimuvad pidevalt, kuna planeedid on alati liikumises.

 

Kuni Täiskuu saabumiseni tekib inimestes ootamatu energiatõus ja see mõjub kõigile erinevalt. Lapsed võivad muutuda väga energilisteks, kohati hüperaktiivseteks, jonnakateks, ja neile on vaja füüsilist tegevust, et energiat maandada. Samas võib see kehtida ka täiskasvanute puhul. Paljud võivad kogeda unetuid öid, rahutuid õhtuid ja eelkõige mõjubki see energia, mis meid tabab, just õhtuti. Seega soovitan juba etteruttavalt luua õhtul koju rahulik keskkond ja kasutada und soodustavaid kristalle ning eeterlikke õlisid.

 

Hoolitse tõsisemalt selle eest, et sinu vaimne tervis oleks tugev

 

Head und aitab eriti tundliku unega inimestele tuua Cytoplani Cyto-Night unerohupulber, mis on 100% looduslik ja ei tekita sõltuvust, sest selles on humalat, magneesiumit ning teisi sõltuvust mitte tekitavad aineid. Joo seda igal õhtul enne magamaminekut, et enda unekvaliteeti parandada.

 

Hoia enda või lapse magamistoas Ametüst geoodi ja Rubiin-Fuksiidi kristalli. Mõlemad soodustavad und ja parandavad unekvaliteeti. Kui sa oled väga tundliku unega, siis võiksid need kristallid olla aastaringselt sinu magamistoas. Aseta need voodile võimalikult lähedale, et kristallid efektiivsemalt töötaksid.

 

Eeterlikest õlidest soovitan kosmilisi seise arvesse võttes kasutada Põldmündi eeterlikku õli. See taandab kosmilisest energiast põhjustatud üleliigset energiatõusu just pimedal ajal. Ees on ootamas aeg, kus hommikuti või päeviti võid end tunda rahulikult ja olla vähese energiaga ning õhtuti võib hakata energiatase tõusma. Põldmünt pakub lõõgastust, leevendab ülienergilist meelt ning rahustab. See on sarnase lõhnaga nagu Münt ja Piparmünt ning mõjub superlõõgastavalt.

 

Ootamatu energiakasv kuni Täiskuuni

 

Tavaliselt on selline energiatõus vahetult enne Täiskuud, kuid nüüd on asi erandkorras teisiti. See on kõik seotud planeetide seisuga, mis toimub vahetult enne Kuu esimese veerandi saabumist. Suure tõuke annab sellele 17. novembril toimuv Merkuuri ja Uraani vastasseis.

 

Suurepärane aeg ideede genereerimiseks ja töötamiseks

 

Naine pintsliga viljapõllulSee toob endaga omakorda kaasa head ideed, parema töövõimekuse ja seda viimast eriti siis, kui töö on tugevalt seotud mõttetööga. Edu toob see neile, kes soovivad probleemidele lahendusi leida. Mõttetöö on sel ajal tavapärasemast aktiivsem. See võib kaasa tuua ideede välgatusi, põnevaid avastusi ja selle kõige käigus on vaimne energiatase kõrgenenud olekus. Halvasti võib see mõjutada neid, kellel puudub oskus end ise maandada, mõttetööst välja tulla ja kellel on probleeme unega. Kindlasti hoolitse nendel nädalatel enda unekvaliteedi parandamise ja hoidmise eest.

 

Sul on kiire, tee muudatused enne aastavahetust ära!

 

Aeg on soodne, et teha enda elus muudatusi, tuua juurde rutiiniväliseid tegevusi ning rikastada enda elu uute väljavaadetega. Kuna 2020. aasta hakkab lõppema, siis on vaja enda isiklikus elus veel ära teha suuremad muudatused, et järgmised 11 aastat saaksid tulla edukad. Mida rohkem muutusi sa enda ellu tood nendes kohtades, mis ei toimi, seda edukamad tulevad järgnevad aastad. Lase vabaks see, mis ei toimi, ja loo uusi väljavaateid.

 

22. november KUU ESIMENE VEERAND

 

Sellel ajal võid saada universumist vajalikke ja kasulikke sõnumeid. Nendeks sõnumitoojateks võivad olla inimesed sinu ümber, Inglid, kes saadavad sulle Inglisõnumeid, prohvetlikud ja informatiivsed unenäod, või muul viisil saadetud sõnumid Universumist.

 

Põleta Lõhnheina rituaalitõrvikut või viirukit, et suurendada enda õnneenergiaid. See sobib ideaalselt seekordse Kuu esimese veerandi energiapuhastuseks, aidates kaasa heade ideede, mõtete, positiivse energia ja optimismi suurendamisele.

 

Sellel päeval hoia silmad lahti ning kuula, mis sõnumitega sinu juurde tullakse. Keskendu rohkem sellele, mida teised räägivad, mida koged ja näed.

 

Kui sa soovid endas peituvatele küsimustele vastuseid saada, siis 22. novembril on õige aeg endale ennustada. Haara kätte pendel ning küsi kõikidele olulistele teemadele vastuseid.

 

Kasuta seda pendlit, mis töötab sinu käes kõige paremini. Kui sul seda veel ei ole, siis nüüd on õige aeg endale pendel soetada. Sellega on imelihtne tööd teha ja see võib olla sinu isiklikuks abiliseks ja vastuste andjaks. Leia pendlite valikust selline, mis sulle kõige enam silma jääb. Vali silmadega, et saaksid intuitiivselt õige valiku teha. Kõikide pendlitega on võimalik ennustada. Lisaks on kristallidest valmistatud pendlitel lisaenergia mõne haiguse tervendamiseks või veelgi konkreetsemate küsimuste esitamiseks.

 

Kivistunud Puidu pendel aitab paremini mõista sinu elutee, Karma ja saatusega seotud küsimusi. Kui soovid oma küsimustega minna eriti spirituaalseks ja sügavaks, siis on see ilmselt sinu jaoks parim pendel.

 

Kui sind huvitavad maised, materiaalsed ja tööalased teemad, siis sobib sulle Püriidi või Karneooli pendel. Opaliidi pendlit soovitan neile, kes soovivad enda kaitseingliga kontakteeruda. Suure pendlivaliku leiad LA TENE e-poest SIIT ja LA TENE Tallinna ning Kuressaare esindustest.

 

27​. november MERKUURI SEKSTIIL PLUUTOGA

 

Merkuuri sekstiil Pluutoga avab igaühe Kurgutšakra ja Kolmanda Silma Tšakra ning paneb need teatud suunas koostööd tegema. Merkuuri sekstiil Pluutoga muudab sind intuitiivsemaks ja see loob sinu mõttemaailma teatud sorti selgust.

kristallialtar küünalde, viirukite ja lilledegaSee on väga kasulik aeg igaühele, kes soovib millelegi jälile jõuda, midagi sügavamalt mõista ja tunnetada. Isegi kõige nõrgema intuitsiooniga inimene võib sellel hetkel tunnetada paremini iseennast ja elu enda ümber.

Mida tugevamad on sinu Kurgutšakra ja Kolmas Silm, seda võimsamalt sa tajud Merkuuri sekstiili Pluutoga. Sellel päeval on hea end veelgi võimekamaks muuta. Tee neid Tšakraid stimuleerivat meditatsiooni, tee rituaale või kanna sellel päeval nende Tšakrate kristalle.

 

Soovitan sel ajal kanda Ioliiti, Ametüsti ja Küaniiti ning põletada helesinist maagiaküünalt, Kadakamarja eeterlikku õli ja Palo Santo viirukit.

Intuitiivsuse kasvamisega suureneb võimalus muuta end võimekamaks. Põleta sellel päeval Palo Santot, tee endale Kadakamarja eeterliku õliga vanni või mediteeri koos Ametüsti meditatsioonikristallidega. Kõik need stimuleerivad sinu viiendat ja kuuendat Tšakrat ning aitavad ka peale Merkuuri sekstiili Pluutoga võimekas olla

 

Loe selle päeva kohta lähemalt SIIT.

 

30. november TÄISKUU, KUUVARJUTUS ja lisaks ka ülioluline MERKUURI SEKSTIIL SATURNIGA

 

Selle aasta viimane Kuuvarjutus toimub 30. novembril Täiskuu ajal. See muudab selle Kuufaasi energia ekstravagantseks. Seekord loob see Täiskuule väe tuua unenägudemaailma erakorraliselt suuri ettekuulutusi. Kogu järgmiste nädalate ennustus käib ümber une, energia ja sõnumite. Novembri Täiskuu annab ekstra suure hoobi just nendele teemadele.

 

Sellel päeval mine unne täieliku teadlikkusega. Hoia padja all Kuukivi, Ingli Ahhaadi või Sinise Aragoniidi kristalle, et tuua enda ellu eriti vajalikke nägemusi. Sellel päeval põleta kodus Salvei, Piparmündi, Kadaka või Tšakra rituaalitõrvikuid. Puhasta nendega ära segavad energiad, et näha öösel selgelt nägemusi.

 

Uinudes keskendu küsimusele, millele soovid vastust saada. Võid paluda ka enda surnud lähedasi, et nad sind unes külastaksid. Võid soovida näha unes enda Kaitseinglit, tulevast kaaslast või midagi muud, mis sind väga huvitab. Kasuta Kuuvarjutust ära, selline võimalus esineb harva, kus miski avab nii võimsa prohvetlikkuse kanali.

 

KUUVARJUTUS

 

Ma seletan natuke pikemalt lahti ka selle, mida Kuuvarjutus meile annab, kuidas me saaksime seda aega enda jaoks kasulikult ära rakendada, mida sellest üldse oodata ja mida kindlasti Kuuvarjutuse ajal teha või mitte teha.
 

Kuuvarjutusel on oskus puhastada teatud energiad ära ja muundada neid millekski teiseks. Kui Maa seisab päikese ees ja varjab Kuu peale langevat päikesevalgust, siis sellega lõigatakse läbi teatud energiad. See on spirituaalsel tasemel väga oluline hetk, et üldse siin meil Maa peal saaksid muudatused toimuda ja mõned asjad, mis enam ei toimi, et nendest saaks täielikult lahti. See on nagu puhastusfaas ja inimene ise saab enda ellu teatud puhastust sellega kutsuda, kui sa iseennast Kuuvarjutusel õigesti ära seadistad.

 

Kuuvarjutuse ajal on sul võimalik enda ellu muudatusi tuua, sul avaneb võimalus enda elus midagi vabastada, mis sind hästi ei teeni ja uuendust läbi Kuuvarjutuse kutsuda teemadesse, milles abi vajad. Selleks keskendu sellel päeval, mil Kuuvarjutus toimub, pidevalt sellele, millest sooviksid vabaks saada ja millele lahendust või tervendust leida. Väga kasulik on Kuuvarjutuse päeval endaga kaasas kanda Girasoli või Rutiilnõeltega Kvartsi. Nendel kristallidel on oskus sinu soovmõtteid läbi Kuuvarjutuse energia teele saata ja sinu küsimustele ning palvetele vastuseid saada, mis on seotud millegi vabastamise või tervendamisega. Kanna neid kristalle, kui soovid enda füüsilisele kehale tervendust, teatud haiguse paranemist, teatud inimesega sideme vabastamist, teatud hirmude või murede vabastamist.

 

Kuuvarjutuse ajal on sul võimalik saata mõttejõuga teele soov ja eesmärk, mida soovid teostada järgmistel Kuudel. Sellel samal hetkel, mil Kuuvarjutus toimub on kõige õigem aeg oma soov teele saata, kuid soovid lähevad teele ka enne ja peale selle ära olekut. Sul tuleb lihtsalt jälgida seda kuupäeva, mil Kuuvarjutus toimub ja kui tahad eriliselt õnne püüda, siis tee seda kindlasti selle õigel kellaajal. Loe lähemalt oma soovide teele saatmisest SIIT.

 

naine kuuga

Kuuvarjutus on hetk, mida ükski spirituaalselt kasvav hing ei tohiks jätta tähistamata, märkamata ja kasutamata. See on aeg, mil on võimalik iseenda ellu suuri muudatusi ja puhastust tuua. Kasuta seda aega mõistlikult. Loe kindlasti pikemalt SIIT, kus olen kirja pannud mida sel päeval teha ja mida mitte teha.

 

Sellel Täiskuul tee kindlasti ka neid rituaale ja maagiaid:

 

- TÄISKUUMAAGIA - SÜDAMESOOVIDE TÄITUMINE (Selle rituaaliga võimendad endas õnne ja avad soovmõtlemise suhtes külgetõmbe)

TÄISKUURITUAALID ENDA ELAVDAMISEKS (Selle rituaaliga suurendad nii vaimset kui ka füüsilist eluenergiat ning aitad likvideerida väsimuse, kurnatuse või isegi haigestumise)

TÄISKUU PALVEMANTRA (Palvemantra aitab Sinu hingest, südamest ja meelest teele saata palveid, et Universum või kaitseingel suudaks Sind kuulda võtta)

- TÄISKUU AURAPUHASTUSRITUAALID (Eemalda ebavajalik energia, näiteks ebaõnn, stress ja teised kahjulikud energiad)

- TÄISKUURITUAAL - KODUKAITSE LOOMINE (Kaitse nii oma kodu kui ka perekonda ebaõnne ja halva eest)

- TÄISKUU HALVA KARMA TERVENDAMISE RITUAAL (Universaalne rituaal, mis tervendab ja vabastab igasugust ebaõnne)

- TÄISKUU INGLIMAAGIA (Aitab luua hea kontakti Kaitse- või lisaingliga, teid omavahel paremini siduda luues teie vahele suhtlust ning mõistmist)

 

MERKUURI SEKSTIIL SATURNIGA

 

Periood, mil Merkuur on sekstiilis Saturniga, on meie kõigi jaoks väga soodne. See toob endaga kaasa head energiat, mis kulub alati väga ära. Planeetide seisud mõjutavad inimtegevust ja meie mõttelaadi, nende väe mõistmine annab sulle suure eelise teha õigetel hetkedel õigeid asju. Lisaks annab see sulle võimaluse mõista, mis toimub meie ümber ja kogu maailmas.
 

Merkuuri sekstiil Saturniga toob endaga kaasa suurepärase võimaluse panna oma elutee paika pikemaks ajaks. Sekstiili toimumise päeval on hea aeg keskenduda kõigele sellele, mida sa oma ellu soovid, mitte sellele, mida sa ei soovi. Väga oluline on hoida üleval oma head tuju, lootusrikast meelt ja olla oma mõtetega tulevikus.

 

Kui ma tavaliselt soovitan elada hetkes, kuna see suurendab inimese elukvaliteeti, siis selle sekstiili ajal ela tulevikus. See on sulle sellel päeval kasulik!

 

Sellel päeval võid suure tõenäosusega saada hea tulemuse ja jõuda heade järelduste/lahendusteni. Kui sul on vaja kellegagi midagi arutada, siis selleks on see hea päev, sest Merkuur ja Saturn aitavad luua head läbisaamist, parandavad suhtlemisoskust ja soosivad suheteõnne.

Sellel päeval suunavad planeedid tegema pikaajalisi projekte või looma pikaajalist teekonda. Kõik, mida sa sellel päeval teed, lood ja mõtled, paneb aluse sinu tulevikule. Seetõttu on väga oluline end positiivse ja lootusrikkana hoida, keskendu kõigele heale, mitte halvale.

 

Merkuuri sekstiili kohta Pluutoga olen pikemalt kirjutanud SIIN. Artiklist leiad ka kasuliku rituaali, millega luua endale parem ja edukam tulevik.

 

kivistunud puidu pendel

Peale Täiskuud võta aega, et pereelu nautida!

 

Peale Täiskuud tõmbuvad energiad veidi tagasi, tekib vajadus puhata, aega maha võtta, perega aega veeta ning nautida koduseid toiminguid. Õige aeg on keskenduda pereliikmetele, pakkuda neile armastust, tuge ja tähelepanu, mida nad vajavad.

 

Suurenda enda pere heaolu ja õnne. Keskendu inimestele, kes on sinu jaoks kallid ja olulised. Mõtle nende peale. Leia võimalusi neid rõõmsaks ja õnnelikuks muuta. Põleta jasmiiniviirukit, et tuua pereellu rahu, tasakaalu ja üksteisemõistmist. Tee enda lähedastele žeste, et nendega suhet parandada.

 

Õige aeg on koduenergia puhastamiseks ja täiustamiseks. Kodurahu ja perekonnaarmastust aitavad sinu ellu tuua Mango Kaltsiit, Petaliit, Rodoniit ja Akvamariin. Too neid kristalle enda koduseinte vahele, et sealne energia saaks olla sõbralik ning armastust täis. Puhasta koduenergiat, et pereliikmed saaksid omavahel hästi läbi.

 

Kosmilised energiad soodustavad lähisuhete parandamist ning armastuse suurenemist. Kui on keegi, kellega sa täna hästi läbi ei saa, siis nüüd on õige aeg parandada teievahelisi suhteid. Tee esimene samm selleks, et endapoolset huvi asju ära klaarida välja näidata. Kosmilised seisud toovaid kiireid suhetetervenemisi. Ole nutikas ja kasuta seda aega õigesti ära! Jaga armastust!

 

16. november - 6. detsember on kõik PENDLID LA TENE e-poes ning Tallinna ja Kuressaare esindustes 10% soodsamad.

 

Pendel on iidne väeese, mida ka tänapäeval kasutatakse. Need on inimkonna ajaloos olnud kasutusel väga kaua aega. Üks esimesi jäädvustusi pendli kasutamisest on pärit umbes 8000 aasta tagusest ajast ning see avastati ühest Alžeeria koopast. Sealt leiti joonistus, mis kujutas pendli kasutamisest.
 

Pendli teeb pendliks kett, selle otsas rippuv kristall või mõnest teisest väeesemest valmistatud raskust andev ots. Lisaks sellele on paljudel pendlitel ka kolmas osa, milleks on pendli hoidik. Hoidik on see, mis on pendliketi teises otsas, kust sa pendlit kasutusele võttes hakkad kinni hoidma. Üldiselt on kristallpendlil hoidikuks teine väike kristall.

 

Pendel töötab läbi sinu enda energia, sina paned selle liikuma ja sinu energia suunab selle vastuseid andma. Seda siis, kui küsid pendli käest iseendale vastuseid ja kui sa sellega tulevikku ennustad. Kui sa otsid maa sees olevaid veesooni või inimkehast terviserikkeid, siis annab pendlile energia maa või keha ise. Kui sa kasutad pendlit erinevate küsimuste esitamisel, siis pendel võtab need vastused sinu intuitsioonist.

Kui sa soovid pendli käest saada küsimustele vastuseid, siis hoia vasakut kätt pendli all, ja kui soovitakse teatud objekti kohta informatsiooni saada, siis hoitakse seda selle objekti kohal. Iga kord, kui lõpetad pendliga suhtlemise, tuleb seda tänada ja oma kohale asetada. Tänulikkuse väljendamine suurendab sidet pendliga ja ei lase sellel väeesemel oma energiat kaotada.

 

opaliidist pendel

Pendlile tuleb esitada väga konkreetseid, lühikesi, hästi arusaadavaid ja JAH/EI vastustega küsimusi. Seda sellepärast, et pendel suudaks sulle vastuseid anda. Kui küsimus on segane ja sa ei suuda seda enda sees korralikult esitada, siis pendel mitte ei valeta sulle, vaid ei oska sulle vastata. Küsimuste esitamine pendlile on üks kõige raskemaid hetki pendliga töötamisel. Seda, kuidas seda teha, saad lugeda minu artiklist "Pendlid - kasutamine ja hoiustamine", mille leiad SIIT


Kui sa ei ole pendlit eelnevalt kasutanud, siis vastuste saamine võib tulla väga aeglaselt ja sa pead ühe vastuse saamiseks pendli võnkeid väga kaua ootama. Kogenud pendeldaja võib vastuse kätte saada sekunditega. Kõik oleneb sellest, kui kaua sa oled pendliga tegelenud ja kui kõrge on sinu spirituaalne energia. Mida spirituaalsem ja intuitiivsem sa oled, seda kiiremini töötab ka pendel. Kuid me oleme kõik erinevad inimesed ja seega töötavad pendlid meie käes ka väga erinevalt. Seega, varu kannatust ja kui täna töötab pendel sinuga aeglaselt, see ei tähenda see seda, et nii peaks ka jääma.

 

Pendleid võib olla rohkem kui üks. Iga pendel võib sul olla konkreetse teema jaoks. Üks võib sulle olla isiklikuks ennustamiseks, teine keha tervise vaatamiseks, kolmas asjade otsimiseks, neljas kodu halva energia üles leidmiseks jne. Näiteks sobib Opaliidist pendel hästi siis, kui soovid saada vastuseid, mis on seotud Inglite, tuleviku, unenägude, Kaitseingli, hingede või iseenda sisetundega. Valgest Hauliidist pendel on universaalsetele küsimustele ning üks parimaid kristallpendleid terviseteemadel vastuste saamiseks. Hõbe Aura Kvarts pendel võimaldab vaadata kaugele tulevikku ja sobib halbade inimeste tuvastamiseks. Ametüstist pendel annab sulle kätte suuna, kuhu poole liikuda, ning aitab mõista, kuhu poole on kahjulik minna. See on väga hea otsuste tegemise pendel. Kõik LA TENE e-poes olevad pendlid leiad SIIT.

 

Loe kindlasti pendlite kasutamise ja hoiustamise kohta pikemalt SIIT. Sellest, kuidas kasutada pendleid haiguste avastamiseks ja tervendamiseks, saad lähemalt lugeda SIIT.

 

Põneva valiku erihindadega tooteid leiate SIIT. Paljud tooted on lõpumüügis ja kuni 60% soodsama hinnaga. Kiirusta ja leia endale midagi imelist, võimast ja erilist. 

Ootame kõiki uusi ja vanu kliente La Tene butiigis Tallinnas Tartu mnt 50A ja Kuressaares Auriga keskuses.


Meil on ka teisi erinevaid ja häid sooduspakkumisi! Kõik eripakkumises olevad tooted leiad SIIT. Kõik kuni -30% soodustusega tooted, mida on piiratud koguses, leiad SIIT.

​Soodushindadega tooteid on võimalik soetada LA TENE e-poest www.latene.ee ning Tallinna butiigist Tartu mnt 50A ja Kuressaare butiigist Auriga keskuses.

Saadame teie pakid Itella ja Omniva pakiautomaatidesse. Alates 50-eurosest tellimusest saatmine TASUTA (eestisiseselt pakiautomaati)!

 

Uuendatud: 23.11.2020
  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja