55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

KUMMITAVAD INGLISÕNUMID 8 JA 3

by in SÕNUMID INGLITELT .

 

Inglisõnumeid hakkad nägema siis, kui kellelgi Inglite maailmast, näiteks sinu isiklikul Kaitseinglil, on sulle midagi tähtsat öelda või siis, kui ta on tulnud sind abistama. Inglid tulevad välja kahel erineval põhjusel - sa kas oled suures hädaohus ja nende kohustus on sind aidata või sa teed midagi väga õigesti ning oled nende tähelepanu ja abi täielikult välja teeninud.

 

8383 päikeseloojang ja mäedInglisõnumid võivad hakata sind kummitama. See juhtub siis, kui sa näed pidevalt konkreetsetest numbritest koosnevaid Inglisõnumeid. Näiteks näed erineval kujul vaid 8 ja 3 kombinatsioone. Küll näed numbrit 83, siis näed 8883 või teisel hetkel 838. Sellisel juhul on sul vaja kiiresti reageerida, kuna sa ei täida Inglite palvet. 

 

Iga kord, kui Inglid hakkavad sulle massiliselt konkreetseid numbreid näitama, tähendab see, et sa ei tegutse nii nagu nad paluvad. See võib tulla sellest, et sa ei mõista sõnumi tähendust, ei oska seda täielikult tõlgendada või sellele reageerida.

 

Täna aitan ma sul lahti seletada, miks hakkavad sind kummitama 8 ja 3 kombinatsioonid ning kuidas sellest sõnumist aru saada.

 

Kummitava 8 ja 3 sõnum Inglite maailmalt on positiivse tähendusega. Seda ei pea kartma, see on motiveeriv ja julgustav.

 

Nende kahe numbri pideva korduse toovad Inglid sinu ette, kui nad soovivad, et sa liiguksid samas suunas edasi. Jää sellele rajale, ära kaldu kõrvale ja hoia siht silme ees! See on samal ajal nii kiitus kui ka motivatsioonikõne, mis tuleb Inglite maailmast. Võibolla näed seda selleks, et sinu usk ja lootus ära ei kaoks. Või hoopis põhjusel, et Inglid lihtsalt soovivad sind kiita. Igatahes on nende numbrite korduv nägemine sinu jaoks suurepärane. Oled õigel rajal!

 

Kui sa soovid enda Kaitseingliga või üleüldse Inglite maailmaga tugevamas kontaktis olla, siis hoia enda lähedal Päikeseloojangu Sodaliiti ja Sinist Aragoniiti. Mõlemad kristallid teevad sinuga imesid ja aitavad sul Inglitega väga tugevat telepaatilist sidet hoida. 

 

Kõik ülejäänud Inglisõnumid, millest olen kirjutanud, leiad SIIT.

 

Jätka samas vaimus, liigud õiges suunas, hoia siht silme ees! 

Uuendatud: 30.11.2020
  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja