55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

TÄHTKUJUDE SALAPÄRANE MAAILM - LOENG

by in ÜLDSEANSS .

 

Üldseanss on loeng, mille viib läbi selgeltnägija Tene Laul. Üldseansil avaneb sul võimalus tema eluvaateid kuulata, õpetussõnu saada ja läbi spirituaalse pilgu erinevatesse teemadesse sukelduda. Seekord toimuvad üldseansid Tallinnas (vaata allpool olevat infot).
 

SEANSI TEEMA 

 

Kui sind huvitavad tähtkujud ja nende salapärane maailm, siis see loeng on sinu jaoks! Seekordsel seansil räägib Tene tähtkujudest ja sellest, kuidas need meid kõiki mõjutavad. Juttu tuleb sünniga kaasa tulnud iseloomujoontest, sellest, kuidas tähtkujud omavahel kokku sobivad ja miks me sünnime teatud tähtkujudena. Sellest loengust on sul palju õppida iseenda, enda kaaslase, pereliikmete ja sõprade kohta. Tule seansile avatud meelega, rikasta enda vaatenurka tähtkujudest ja sukeldu koos meiega tähtede põnevasse maailma!

 

Tene räägib loengul veel tähtkujude õnnekristallidest, mida on kindlasti kasulik erinevatel tähtkujudel endaga kaasas kanda. Juttu tuleb ka tähtkujude tervisest, armastusest, rikkusest ning ülesannetest, mis tuleks jõuda selles elus kindlasti ära teha.

 

Seekordne seanss on hea jätk Tene raamatule "Tähtkujude salapära", mille kohta saad infot SIIT.

 

Lisaks sellele avaneb seansil võimalus Tenega isiklikult kohtuda, temaga vestelda ja soovi korral temaga eraviisiline kokkusaamine kokku leppida.


Loengule kaasa võtta soovi korral märkmik ja pliiats, kui on soovi huvitavaid nõuandeid kirja panna.

 

ÜLDSEANSID TOIMUVAD:

 

1) TALLINNAS

 

Pühapäeval 18. oktoobril kell 16.00

 

Loengu kestvus 16.00 - 17.30, pood on avatud kella 19.00-ni

Sissepääs poodi on avatud kella 15.40-st

 

2) TALLINNAS

 

Pühapäeval 25. oktoobril kell 16.00

 

Loengu kestvus 16.00 - 17.30, pood on avatud kella 19.00-ni

Sissepääs poodi on avatud kella 15.40-st
 

--------------------------------------------------------------------------------------------------

REGISTREERIMINE

Üldseansile registreerimiseks saada aadressile registreerimine@latene.ee enda seansile registreerimise soov, kirjutades meile oma ees- ja perekonnanimi ja ka oma telefoninumber. Kindlasti märgi ära, millisel loengul soovid osaleda.

 

Seansi hind Tallinnas on 50 eurot (maksmine toimub kohapeal) .

Peale soovi saatmist võetakse Sinuga ühendust, antakse vastavad juhised üldseansi kohta ning Sinult oodatakse kinnitust seansil osalemise või mitteosalemise kohta.

Juhul, kui oled üldseansi gruppi pääsenud ja Sa siiski ei saa osaleda, soovime, et Sa sellest meile esimesel võimalusel teada annaksid, et me saaksime koha edasi anda kellelegi, kes grupist välja jäi.

ÜLDSEANSI KOHTADE ARV ON PIIRATUD! OLED REGISTREERUNUD SEANSILE, KUI SULLE SAADETAKSE SELLE KOHTA KINNITUS. Enda mitteosalemisest palun teada anda!

Uuendatud: 12.10.2020
  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja