55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

TEADE LOENGUTEST JA ERAVIISILISTEST VASTUVÕTTUDEST

by in ÜLDSEANSS, MINUST .

 

tene laul

 

 

Annan teada, et 2020. aastal rohkem loenguid ei toimu. Järgmised loengud leiavad aset uue aasta alguses, kui nende korraldamiseks piiranguid ei ole. Seniks soovin kõikidele loenguhuvilistele head tervist ning suunan teid lugema minu kirjutatud artikleid ning nendest endale kõike vajalikku leidma. Läbi artiklite avaneb teil võimalus enda emotsionaalset, vaimset, spirituaalset ja füüsilist tervist toetada. Olen 2020. aastal kirjutanud väga palju eneseabiartikleid, rääkinud tervislikust toitumisest ning paljust muust, mis teile kõigile kasuks tuleb.

 

Kui on soov tulla minu eraviisilisele vastuvõtule, siis selleks on siiski võimalus, sest vastuvõtte korraldan tavapäraselt. Kui sa oled eelnevalt loengul osalenud, siis on sul võimalus ka minu eraviisilisele vastuvõtule tulla. Need toimuvad Kuressaares. Selleks võta minuga ühendust ja leiame üheskoos sobiva aja, millal kohtuda. Ootan Sind enda juurde loomulikult külmetushaigustest tervena!

 

Saadan kõikidele südamesoojad tervitused! Soovin, et teie aastalõpp oleks nauditav, täis armastust ja head tervist.

 

Kohtumiseni juba tulevikus ja telepaatiliselt olen teiega alati ühenduses!

Tene

Uuendatud: 13.11.2020
  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja