55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

TÄISKUU HALVA KARMA TERVENDAMISE RITUAAL

by .

 

Oled sa kunagi tundnud, kuidas sind on tabanud justkui ebaõnn? Sul läheb mõne inimese või teemaga elus eriliselt keeruliselt? Tunned, kuidas oled tihtipeale nõiaringis ja elu ei lähe kuidagi edasi? Sellisel juhul võib olla tegemist halva Karmaga. See Täiskuurituaal on mõeldud halva Karma tervendamiseks ja ebaõnne vabastamiseks. Tegemist on universaalse rituaaliga, mis tähendab seda, et sul on selle rituaaliga võimalik tervendada ja vabastada ükskõik millist ebaõnne.

 

Rituaali on võimalik teha nii konkreetse Karmaenergia tervendamiseks kui ka üleüldiseks Karma puhastuseks. Kui sa tead, et oled teinud midagi, mis on endaga kaasa toonud halba Karmat, ja soovid seda heastada ning sellest õppida, siis see rituaal on täpselt sinu jaoks. Kui sa aga tunned, et sinu elus läheb kõik millegipärast allamäge või konkreetses suunas halvasti, siis võib selle põhjuseks olla halb Karma. Sellisel juhul on see rituaal samuti väga hea.

 

Tegemist on Täiskuurituaaliga, mida on võimalik teha igal kuul Täiskuu ajal. Seda rituaali, nii nagu ka kõiki teisi Täiskuurituaale, on võimalik teha 3 järjestikusel päeval (vali nendest endale sobiv päev). Nende päevade hulka kuulvad Täiskuule eelnev ja järgne päev ning Täiskuu päev.

 

Seda rituaali tehakse Täiskuul, sest selleks on vaja Kuu kõige võimsamat jõudu. Karma on raske ja keeruline teema ning see vajab suuremat välist jõudu, et rituaali aktiveerida. Täiskuu ajal tehaksegi tavaliselt kõige keerulisemaid rituaale.

 

Rituaaliks läheb sul vaja teatud esemeid ja kristalle, mis aitavad halva Karma tervenduse aktiveerida. Leia selle rituaali läbiviimiseks oma kodus sobiv koht. Soojal ajal võid rituaali teha ka terassil või koduhoovis (tuulevaikse ilmaga või õhtul, kui tuul on maha vaibunud).

 

MAAGIARETSEPT:

 

1. Karmaviiruk või Yerba Santa rituaalitõrvik

2. Viirukipuuviiruk

3. Boswellia küünal

4. Musta Turmaliini kristall

5. Kullisilma kristall

 

Viirukile lisaks ka viirukialus või tõrvikule kuumakindel alus, küünlale küünlaalus või tulekindel alus. Selles rituaalis võivad kristallid olla lisaks poleeritud variandile ka lihvimata kujul.

 

Tervenda oma halba Karmat...

 

Aseta enda vahetus lähedusse suitsema Karma- ja Viirukipuuviirukid. Võid suitsema panna ka rohkem kui ühe viiruki. Mida rohkem neid korraga on, seda efektiivsem on rituaali mõju. Kui teed rituaali siseruumides, siis kindlasti ava toas aken või aknad. Kui viirukeid suitsema sead, siis soovi, et need vabastaksid sind halvast Karmast ja aitaksid tervendada sinu halba õnne. Mõlema viiruki puhul on tegemist Karma tervendajaga.

 

Seejärel sea enda ette põlema Boswellia küünal (aseta see küünlaalusele või kuumakindlale alusele). Kui sead küünla põlema, siis soovi uuesti, et halb Karma sinu Auraväljast vabaneks ja Karma saaks tervendatud.

 

Kui viirukid on suitsemas ja oled soovinud kasutada rituaali tegemise ajal ka Yerba Santat, siis sea see Boswellia küünlaleegist põlema. Lase sellel umbes kümme sekundit põleda, raputa seejärel kustu ja tee selle tõrvikuga enda ümber ringe. See puhastab sinu Auravälja efektiivselt ja kiirelt. Yerba Santa on eriti kasulik siis, kui ebaõnn on suur ja probleeme elus palju.

 

Nüüd võta kätte kristallid. Aseta Must Turmaliin paremasse ja Kullisilm vasakusse kätte. Suru käed kokku ja alusta meditatsiooniga. Sule silmad ja hoia samal ajal kristalle peopesades. Keskendu sellele, et halb Karma saaks vabastatud ja tervendatud.

 

Nüüd on see koht, kus sa saad konkreetset soovi soovida. Keskendu sellele ebaõnnele, mis sind on jälitanud ja palu selle tervenemist ning vabastust. Mediteeri senimaani, kuni tunned, et oled enda soovi saanud edastada. Kui soovid Karmat tervendada universaalses mõttes, siis soovi meditatsiooni ajal seda, et Karma saaks tervendatud.

 

Kui oled piisavalt kaua mediteerinud, siis aseta kristallid küünla juurde ja puhasta oma Auraväli uuesti Yerba Santaga, seades selle jälle põlema ning raputades suitsema. Kui sa Yerba Santat rituaalis ei kasuta, siis on rituaal lõppenud.

 

Kristallid tuleb sama päeva õhtul viia metsa alla. Kui kristallidest loobud, siis enne nende ära viimist keskendu veel korra sellele, et halb Karma sinu Auraväljast vabaneks.

 

Täiskuurituaalid on ühed võimsamad ja need on alati sinu heaolule kasulikud!

 

Täiskuu kuupäevad leiad kuufaasidekalendrist SIIT või 3-nädala horoskoobist SIIT.

Uuendatud: 11.06.2020
  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja