55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

LA TENE

5 PÕHJUST MIKS SINU HINGESUGULANE EI SUUDA SIND ÜLES LEIDA

by .
  Usun, et on väga palju neid, kes unistavad enda hingesugulasega kohtumisest või suhtest, kus ollakse koos hingesugulasega. See on väga hea ja õige sisemine hääl, mis seda soovib. Seda seetõttu, kuna hingesugulane on see, kellega meil on võimalik luua kõige sügavamat romantilist suhet. Hingesugulase tüüpe on erinevaid, kuid nad kõik on potentsiaalsed sügavat armastust pakkuvad hinged. Küll aga ei ole alati hingesugulast nii lihtne kohata ja temaga suhtesse astuda. Sinu eluteel võib olla takistusi, mis ei lase teil kahel kohtuda ja suhet luua. Räägin nendest peamistest põhjustest,..
Loe lisa...

SÕPRUSHINGESUGULANE

by in TÄHELAPSED JA HINGETÜÜBID .
  Hingedevahelisi sidemeid ja eesmärke on väga palju. On olemas selline hingesugulane nagu sõprushing ehk sõprushingesugulane. See on keegi, kes omab sinu elus väga suurt rolli ja kes on siin sinu jaoks olemas. Hingesugulased, ükskõik, millist eesmärki nad omavad, on sinu elus alati olulised. Väga tihti uuritakse minu käest erinevate hingedevaheliste sidemete kohta ja väga palju huvi on tuntud nende vastu, kes on nende väga lähedased sõbrad, soovides teada saada, miks üks või teine inimene on nende elus. Täna räägin ma sulle sellest, kes on sõprushingesugulane, mis on tema eesmärk, kui..
Loe lisa...

HINGESUGULANE - KRISTALLIDE KOMPLEKT

by .
Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood, aga see komplekt kannab veelgi suuremat maagiat, kui sa kellelegi teisele selle lood. Sellisel juhul peab komplekti saaja ise maagia läbi tegema. ROOSA KVARTS, RODONIIT JA INGLI AURA "Kristallid, mis aitavad sul enda hingesugulasega kontakteeruda" Roosa Kvarts on kristall, mis aitab sinu hinge armastusele avada. See on üks inimkonna ajaloo kõige võimsamatest..
Loe lisa...

PEAMINE HINGESUGULANE - 8 VIISI, KUIDAS SEDA SUHET VEELGI SÜGAVAMAKS MUUTA

by in TÄHELAPSED JA HINGETÜÜBID .
  Ühel heal päeval, kui sa oled leidnud siin maailmas üles enda hingesugulase, siis sa soovid hoida teda enda kõrval terveks eluks ning sul on alati soov hästi temaga läbi saada ja hoida seda tugevat sidet. Elu pakub ka rutiini, töömuresid ja teisi pingeid, mis võivad veidi eemaldada lähedust ning läheduse jagamist. Hingesugulased ei lakka kunagi armastamast, kuid ka selles suhtes võivad olla asjatud-mõttetud pinged ning tühised tülitsemised, mis teevad mõlemale poolele haiget. Täna jagan ma mõtteid selle kohta, kuidas enda hingesugulasega alati sügavas ning võimsas kontaktis olla ..
Loe lisa...

HINGESUGULANE - 13 OLULIST FAKTI, MIDA PEAKSID TEADMA

by in TÄHELAPSED JA HINGETÜÜBID .
Hingesugulane - see on keegi, keda meie hing alati soovib üles otsida, teda leida, teda enda kõrval hoida ja mõista tõeliselt, kes see selline siis meie elus on. Täna räägin ma hingesugulasest, kes on saadetud sind siia maailma armastama nii füüsiliselt kui ka vaimselt. Hingesugulane on see, kellega on meil enne siia ilma sündimist kokkulepe tehtud. Loomulikult hingeline kokkulepe, millega mõlemad hinge pooled lepivad kokku selle, et just selles kohe käima algavas elus oleme meie üksteistele loodud üksteise kaitsmiseks, armastamiseks, aitamiseks ja abiks edasi arenemiseks emotsionaals..
Loe lisa...

5 ASJA, MIDA EI TOHI NOORKUU AJAL KINDLASTI TEHA

by .
  Igas kuus annab universum meile tükikese õnne, mida tihtipeale ei märgata. Noorkuu on aeg, mil õnn võib pöörduda sinu kasuks, eriti siis, kui teed sellel ajal õigeid samme. Ära maga seda Kuufaasi maha! Ma tean, et Täiskuu on intrigeeriv ja muljetavaldava mõjuga, kuid Noorkuu ei jää sellele alla. Neil on meie mõistuse ja elu üle lihtsalt erinevad toimed.    Noorkuu saabub iga 29,5 päeva järel ja umbes kaks nädalat enne Täiskuud. See on sinu jaoks kõige olulisem Kuufaas, märgi need kuupäevad alati enda isiklikku kalendrisse või märkmikku.  &n..
Loe lisa...

6 OHUMÄRKI, ET SINU SILMARÕÕM EI SOOVI SINUGA SUHET

by .
  Suhteteemad on alati väga intrigeerivad, põnevad ja tundlikud. Armastus on miski, mida me kõik selles elus vajame ja leida seda teises inimeses on puhas rõõm. Hingesugulus on miski, mida enda ellu kutsuda ja kui see üles leida, siis on see midagi väga väärtuslikku. Suhete loomine, suhtesse astumine, õige partneri leidmine ja armastuse ära tundmine on aga keeruline. Kellel on lihtsalt läinud, siis see võib olla teisele poolele ja loomulikult saatusele ning kaitseinglile, kes on võimaldanud armastust üles leida, tänulik. Teiste jaoks ei pruugi aga suhete teema üldsegi mi..
Loe lisa...

JUPITERI SEKSTIIL NEPTUUNIGA - TOHUTU ÕNNE AKTIVISEERIMISE HETK

by .
  Jupiteri sekstiil Neptuuniga on küllaltki haruldane. sest see esineb iga 4 kuni 9 aasta tagant. Seega on nende kuupäevade teadmine oluline. Aitan sul seda planeetide seisu mõista ja räägin, mis see endaga kaasa toob.   Planeedid, tähed ja kõik, mis puutub astroloogiasse, on üheks minu kireks. Nende seisude mõistmine aitab sul paremini aru saada, mis maailmas, sinu elus või hinges toimub. Oleme planeetide liikumisest ja tähtede seisudest mõjutatud rohkem, kui me esmapilgul seda arvatagi võime. Tegelikkus on aga see, et planeetide seisud muudavad meie tuju ja olemust, a..
Loe lisa...

12 TÄHTKUJU - MIDA SA SUHTES KÕIGE ENAM VAJAD

by .
  Tähtkujud on mind alati köitnud ja nende iseloomude ning elueesmärkide tõlgendamine on mind alati kõnetanud. Tähtkujude südamesoove on võimalik mõista ja ma olen jõudnud järeldusele, mida iga erinev päikesemärgi esindaja suhtes kõige rohkem vajab. Siit saad hea äratundmise iseenda kohta ja häid vihjeid oma kaaslase või potentsiaalse tulevase kaaslase kohta. Võta siit vihjeid ning märka enda kaaslases seda, mida tema vajab. Olgu see siin ka käsiraamat sinu kallimale, et täita oma hinge veelgi rohkem sellega, mida sa temalt kõige rohkem ootad.   Kõ..
Loe lisa...

PÄIKESEVARJUTUS VÄHIS - SUHETE TULEVIKU PAIKA PANEMINE JA MINEVIKU VABASTAMINE

by .
  Päikesevarjutus on kõikidele spirituaalsetele ning astroloogiat ja müstikat armastavatele inimestele väga oluline. See annab meile võimalusi tuua enda ellu muudatusi, teha erinevaid soovide teele saatmise rituaale ja võtta ette palju muudki head. Päikesevarjutus on siis, kui Kuu asetseb täpselt Maa ja Päikese vahel. Sel ajal on Maa peale kiirgamas võimas energialaine ja see muudab Päikese tumedaks või loob sellele varju. Täieliku Päikesevarjutuse puhul ei ole Päike üldse nähtav. Kui Päikesevarjutus on Noore Kuu ajal, siis see energia, mille Päikesevarjutus loob, saadab meid ter..
Loe lisa...

EMALIK HING - UNIVERSUMILT SAADUD ELUÜLESANNE

by in TÄHELAPSED JA HINGETÜÜBID .
  Hingetüüpe on väga palju, igaühel on oma suurem või väiksem roll ühiskonnas või inimeste omavahelistes suhetes. Põhilisteks hingetüüpideks, keda teatakse, on hingesugulane ja saatusekaaslane. Mina aga tean, et hingetüüpe on ääretult palju, neid võib jäädagi defineerima. Üks levinud hingetüüpidest on emalik hing, kellega oled isegi kokku puutunud või äkki oled sina üks selline hingetüüp.   Hingede omavaheline eesmärk on täita rolli, mille saatus on meile andnud. Enne, kui sa sünnid siia maailma ja kehasse, pannakse paika sinu saatusetee - loen seda ..
Loe lisa...

6 OHUMÄRKI, ET SUHE EI PRUUGI KAUA PÜSIDA

by .
  Suhteteema on üks hapramaid teemasid üldse, kuna suhted on inimeste jaoks olulised, samuti romantiline armastus. Armastus on keeruline, kuid samas õige, ning siiras armastus võib olla just see, mis muudab sinu elu õnnelikuks ning ilusaks. Suhete teemal pöördutakse minu poole väga tihti ja väga erinevate küsimustega. Inimesed uurivad, kas nad on õige inimesega koos, kas enda kaaslast on võimalik usaldada, kas armastus on üldse selles elus neile ette määratud, või soovitakse teada saada, mis ühendab kahte armastajat. Küsimusi on palju ja inimesed soovivad olla suhetes ki..
Loe lisa...

ARMASTAJAHING - TEMANI JÕUDMISE KUNST

by in TÄHELAPSED JA HINGETÜÜBID .
  Hingesugulasest kuuldes peame teda tihtipeale eluarmastuseks, tegelikult võib hingesugulane olla ka sõber - sõber, keda võid tingimusteta armastada. Tavalise hingesugulasega ei pea olema niinimetatud romantiline kontakt, aga sellest hingesugulasest, kellest ma nüüd rääkima hakkan ehk armastajahingest, sellega on just selline romantiline side, mida näeme armastusfilmides. Sellist tunnet saame elus tunda vaevalt ühe korra.   Hingesugulased, kellega meil tekib armastus, romantika ja ka seksuaalne tõmme, on meie ellu ettemääratud. Nende inimestega, k..
Loe lisa...

TERVENDAJAHING - ÜKS HINGESUGULASTEST

by in TÄHELAPSED JA HINGETÜÜBID .
Hingesugulast peetakse sügavaks armastusehingeks, kes saabub meie ellu meid armastama, aga tegelikult on peale tõelise hingesugulase mitmeid hingesugulaste liike, kes tulevad vaid korraks, et meid aidata ning siis suunduvad edasi. Need ei ole Saatusekaaslased, kes tulevad, õpetavad, karistavad kui vaja ja jätavad tõeliselt painava jälje maha. Erinevad hingesugulase liigid, kes ei ole päris hingesugulased, käivad meie elust pidevalt läbi. Esimene hingesugulase liik on aga "TERVENDAJAHING", kes tavaliselt meie ellu kauaks ei jää, temast ei pruugi isegi sõpra saada ja kui temast ka saab sõber, ..
Loe lisa...

SÕNN 21. APRILL - 20. MAI

by .
  SÕNNI tähemärgi all sündinud inimesed on äärmiselt tulise hingega, kuigi nad oskavad end teistele inimestele väga tasakaalukana ja veidi isegi tagasihoidlikuna välja näidata. Aga tõeline sõber teab, et Sõnnil on kõik see olemas, mis on Jääras, Lõvis ja Kaljukitses - tuline soov pidevalt muudatusi teha, liikuda, uuendusi ellu viia, elada ja seigelda. Sõnnid on kirglikud ja elunautivad inimesed. Kui Kalade kohta öeldakse, et vaga vesi, sügav põhi, siis tegelikkuses on aga nii, et ka Sõnnide kohta saab nii öelda. Sõnniga kohtudes võib ta endast algselt jätta mulje, et ta on tavalin..
Loe lisa...

NEITSI 23. AUGUST - 22. SEPTEMBER

by .
NEITSID, nii huvitavad, nii salapärased, nii müstilised - tõepoolest. Mina, kes ma olen Kalad, olen lummatud Neitsite müstilisusest. Võiks öelda, et kõige enam saab Neitsist aru just Kalad, AGA teised tähemärgid mitte nii väga. Neitsid suudavad ükskõik millal, ükskõik kellele ja ükskõik millises situatsioonis jätta pidevalt "aga" õhku. Seda selles mõttes, et nende Auraväljas kiirgab müstilisust. Miks see nii on? Sellepärast, et Neitsid armastavad analüüsida, armastavad mõelda, ka nende fantaasia ning visuaalne maailm on suurepärane ning see kiirgab läbi nende energeetika. See ongi ..
Loe lisa...

PROHVETLIKE UNENÄGUDE KRISTALLID

by in UNENÄGUDE SELETAJA .
  Unenäod on täis sümboleid, mis omakorda on täis sõnumeid ja unenäod võivad olla ka väga täpsete ning konkreetse vihjetega. Unenägudes peituvad sinu elu saladused ja igat unenägu tuleks võtta kui ettekuulutust või seletust sinu emotsionaalse seisu üle. Minu soovitus on see, et ära võta unenägu kui meelelahutust või kui mõnda huvitavat nägemust, vaid proovi see enda jaoks lahti seletada. Unenägusid aitavad näha väga paljud kristallid, mis on astraalrännakuga ja Inglitega seotud. Need kaks on samuti unenägudega seotud, kuna astraalrännak on unenägu, kus sa suhtled hingedega ja Inglid..
Loe lisa...

KAALUD 23. SEPTEMBER - 22. OKTOOBER

by .
  KAALUD, Kaalud... Alustan Kaalude tähemärgi kirjutamist jah niiviisi, eks Kaalud saavad väga hästi aru, miks ma seda nii teen. Segadust tekitav jutu algus on juba väike vihje milline meie Kaalu preili või härra ka on. Tähtkujud nagu näiteks Kaalud, Kaksikud ja Kalad, nende tähemärki sümboliseerib kaks osa. Kaaludel kahte kaalu, Kaksikutel kahte isiksust ja Kaladel kahte kala. Nendel kolmel märgil on kõigil oma kaks iseloomu poolt ja need on nendes ka väga tugevalt esindatud. Igalühel on loomulikult omad iseloomujooned, aga Kaalude kahest isiksusest räägin ma lähemalt selles artikl..
Loe lisa...

HINGESUGULASE-MAAGIA

by .
  Hingesugulase-maagia toimib kahel erineval viisil ja seda maagiat võib teha ükskõik kes seda soovib teha. Hingesugulase-maagia on armastusemaagia, mille käigus kutsud sa enda ellu armastuseõnne.   Kui sa oled vallaline, siis hingesugulase-maagia aitab sinu ellu hingesugulasel tulla. Maagia, mis aitab sul selle kõige õigema üles leida, saatuses korrektuure teha, et te teineteist üles leiaksite. Hingesugulane on peamine armastaja, kellega sa saaksid selles elus kohtuda ja kelle armastus on väga palju väärt. Hingesugulase-maagiat vallalisena tehes aitab see avada kanalid, mis..
Loe lisa...

SKORPION - TÄHTKUJU POOLT ANTUD ELUEESMÄRK

by .
  Kas sa oled kunagi mõelnud selle peale, et miks on sulle antud sinu tähtkuju? Sellel on tegelikult väga palju erinevaid põhjuseid. Sa sünnid enda tähtkujuna sellepärast, et see aitab sul saavutada elus seda, miks sa oled siia ellu sündinud. Kuid kõigil kaheteistkümnel tähtkujul on olemas veel eraldi elueesmärk üleüldises mõttes, mis sünnist kogu maailma jaoks kaasa antakse. Sellest ma sulle just rääkima hakkangi.   Kui sa oled sündinud Skorpionina, siis see mitte ainult ei vormi sinu iseloomu ja ei anna sulle teatud positiivseid ning negatiivseid külgi. Skorpionina sünnid ..
Loe lisa...

7 TŠAKRA TERVENDUS TAIMETEEDE ABIL

by .
  Tšakrad on inimese vaimses kehas eksisteerivad energiakanalid, mis annavad meile teatud jõudu, iseloomuomadusi, tugevusi, või Tšakrate nõrkuse puhul, nõrkusi. Igas inimeses on olemas Tšakrad ja iga inimene peab enda Tšakrad tervena hoidma, et olla õnnelik ning eluterve. Tšakrate tervendamiseks on väga palju erinevaid viise, mis aitaksid Tšakratel elujõulised olla ja neid tugevana hoida. Üheks viisiks on tervendada enda Tšakraid taimeteede abil. Jagan sulle teadmisi selle kohta, millised on need seitse erinevat taimeteed, mis aitaksid sul oma seitset erinevat Tšakrat tervena hoida. ..
Loe lisa...

ENNUSTAMINE - ARMASTUS JA SUHTED

by in KRISTALLIDEGA ENNUSTAMINE .
  Kristallidega on võimalik imelisi asju korda saata ja üheks imeliseks teemaks on ka kristallidega ennustamine. Täna räägin ma sulle sellest, kuidas sa saaksid iseendale armastuse ja suhteteemadel ennustada. Väga palju on minu käest küsitud pendlite ja ennustamise kohta.   Roosa Kvartsi pendel on see, mis on seotud armastuse energiatega. Roosast Kvartsist valmistatud pendlit kasutatakse suhteteemade uurimiseks, ennustamiseks ja käsitlemiseks. Roosa Kvartsi pendliga on võimalik ennustada ja seda veel eriti siis, kui soovitakse vaadata seda, mida toob tulevik suhteteemadel. ..
Loe lisa...

KAKSIKHING - ÜKS HINGESUGULASTEST

by in TÄHELAPSED JA HINGETÜÜBID .
  Hingesugulase sidemeid on väga palju erinevaid ja üks hingesugulastest võib sinu elus olla kaksikhing. Hinged loovad omavahel kokkuleppeid, mida me üksteisele anname, jagame ning millal me konkreetselt seda teeme. Igas füüsilises elus me ei koge kõiki erinevaid hingesugulase sidemeid, kuid me alati kanname neid enda südame all kaasas. See tähendab seda, et sa ei pruugi enda elus kohata peamist hingesugulast, kaksikhinge, elukaaslashinge, tervendaja hinge või mõnda teist hinge. Sa võid kohta nendest mõnda konkreetset, kuid see ei ole reegel, et me alati nendega ühendusse saame. Se..
Loe lisa...

ELUKAASLASHING - ÜKS HINGESUGULASTEST

by in TÄHELAPSED JA HINGETÜÜBID .
  Väga tihti küsitakse minu käest nõu just hingesugulaste ja üleüldse hingedevaheliste kokkulepete kohta. Pidevalt tekivad paljudel sellised küsimused, et kellega ma koos olen, mis on meie eesmärk ja kas ta on ikka minu eluarmastus või kas keegi tuleb kunagi ning muudab mind õnnelikumaks. Hingesugulase rolle on väga palju erinevaid ja hingedevahelised kokkulepped on väga konkreetsed, mida me peaksime tegelikult mõistma. Mõistma ning leidma selle teadmise, kellega me koos oleme ja mis on meie ühine eesmärk. Seega soovitan ma ka sinul küsida enda käest küsimusi ning otsida vastu..
Loe lisa...

SAATUSEKAASLANE - ÕIGELE TEELE SUUNAJA

by in TÄHELAPSED JA HINGETÜÜBID .
Minu tööga käib kaasas pidevalt suhete lahti arutamine, suhete selgitamine ning armastuse teemadel inimestega kõnelemine. Väga tihti pean ma seletama seda, miks sa enda kaaslasega koos oled, mis on teie ülesanne ja mis hingetasandil te seotud omavahel olete. Armastuse teema on üks peamiseid teemasid, mis minu töö juures läbi käib. Kõik inimesed, kellega meil elu jooksul tekib armastav side, meil on nendega tehtud enne siia ilma sündimist hingeline kokkulepe. Milline see leping on? Sellest on võimalik sul ise aru saada. Täna panen ma kirja selle, kes on saatusekaaslane, kelle peamiseks..
Loe lisa...

TENE LAUL - MINU VISIOONID, NÄGEMUSED JA SOOV SULLE KIRJUTADA

by .
  Kirjutan teile pidevalt midagi minu lemmikutest ehk kristallidest, taimedest, numeroloogiast, unenägude seletamisest, erinevatest sümbolitest, hingetüüpidest ja paljudest teistest asjadest. Väga harva kirjutan midagi iseendast, loomulikult iga artikkel on läbi minu nägemuse ja eks seal ole ka isiklikke kogemusi ka kirja pandud, küll ikkagi vähe iseendast.   Tunnen, et võiksin võib-olla sinuga veelgi sügavamalt jagada seda, kuidas siis minu visioonid, nägemused ja soov sulle kirjutada üldse tuleb. Kes siis veel mind ei tunne, siis võib-olla sa ei tea seda, et kõik siin ..
Loe lisa...

NOORE KUU LOOMINE - MIDA SA PEAD SELLE KUUFAASI KOHTA TEADMA

by .
  Kuu on üks tähtsamaid, võimsamaid ja jõulisemaid elemente üldse, mida saab nõiduses enda kasuks rakendada. Kuu annab väge viia ellu rituaale, maagiaid ja muuta energiaid. Milline Kuuenergia ja kui palju see meid mõjutab, see oleneb Kuu faasist, samuti oleneb Kuu faasist ka see, mida on võimalik sellel ajal teostada. Loomulikult mõjutab ka see, millises tähemärgis Noore Kuu loomine toimub. Noore Kuu loomise ajal ei näe Kuud taevas peaaegu üldse või sa näed sellest väga minimaalset osa. See on periood, kus Kuu on end eelmisest Täiskuust vabaks lasknud ja hakkab enda r..
Loe lisa...

MAJA - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .
  Maja unes nägemine on tüüpiline asi, mida pidevalt esineb ja kuna sellel on väga palju erinevaid tähendusi, ei saa seda sümbolit kokku võtta. Kui sa oled unes maja näinud, siis tavaliselt nähakse sellest mitmeid aspekte, kas siis maja välimust, korruseid, nähakse, et kelle oma see on ja nii edasi. Kõik need aspektid on väga tähtsad, kui me näeme maja unes. Seega lase korraks oma mõtted vabaks ja tuleta endale meelde kõik see, mis oli majaga seotud ja defineeri kõik sümbolid unenägudes. Ka inimesed, kes sinu unes eksisteerisid, on olulised. Peale selle soovitan ma alati ka e..
Loe lisa...

RASEDUS, SÜNNITUS JA BEEBID - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .
  Rasedus, sünnitus ja kõik, mis on seotud väikeste beebidega, need sümbolid tulevad väga tihti unenägudesse. Kui ma äsja kirjutasin vee unes nägemisest ja selle väga suurest tähendusest, siis ka kõik, mis on seotud rasedusega, on väga suure tähendusega ning seda unenägu ei tohiks kohe kindlasti võtta "meelelahutusena", vaid ikka prohvetliku visiooni ja sõnumina. Esmalt pead sa analüüsima ikka ja jälle enda unenäo emotsiooni, mida sina tundsid unenäos olles, mida tundis keegi teine sinu unenäos, kas sa kartsid, kas sa olid õnnelik ja selle kaudu saad sa juba natukenegi aimu, mis s..
Loe lisa...

INGLITE AURASSE JA KOJU KUTSUMINE

by .
  Inglid ümbritsevad meid igal pool, nad on meie Auras, nad võivad olla meie kodus ja ka lennata meie ümber ringi. Kodu on koht, kus me peame pidevalt energeetikat positiivsena hoidma, et head Inglid ja hinged meid seal ümbritseksid. Siis, kui me kodu energeetikat ei puhasta, loob end magusalt sisse negatiivsus, mille kaudu erinevate halbade hingede portaalid avanevad. Läbi nende portaalide saavad sisse halvad hinged, kes tekitavad meis stressi, ärevusetunnet, armastusega seotud probleeme, suhteprobleeme, tervise hädasi ja palju muud, mis hingele haiget teeb. Sinu energia algab sinu ko..
Loe lisa...
  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja