55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

LA TENE

KAALUD 23. SEPTEMBER - 22. OKTOOBER

by .
  KAALUD, Kaalud... Alustan Kaalude tähemärgi kirjutamist jah niiviisi, eks Kaalud saavad väga hästi aru, miks ma seda nii teen. Segadust tekitav jutu algus on juba väike vihje milline meie Kaalu preili või härra ka on. Tähtkujud nagu näiteks Kaalud, Kaksikud ja Kalad, nende tähemärki sümboliseerib kaks osa. Kaaludel kahte kaalu, Kaksikutel kahte isiksust ja Kaladel kahte kala. Nendel kolmel märgil on kõigil oma kaks iseloomu poolt ja need on nendes ka väga tugevalt esindatud. Igalühel on loomulikult omad iseloomujooned, aga Kaalude kahest isiksusest räägin ma lähemalt selles artikl..
Loe lisa...

SUHTESOBIVUS - SKORPION JA KAALUD

by .
  Suhteenergia loovad väga suurel määral mõlema osapoole astroloogilised näitajad. See, mis päikesmärgi all oled sa sündinud, see mõjutab seda, kuidas sa suhtes käitud, mida sa sellelt ootad, kuidas panustad, kuidas enda kaaslasega ringi käid ja kuidas armastuseasju üldse ajad.   Suhtesobivuse olen kokku pannud päikesemärkide iseloomude liitmise põhjal, see, milline suhe täielikult saab kahe inimese vahel olema, selle määrab ära väga suuresti saatus, Karma ja ühised õppetunnid. Päikesemärkide suhtesobivuse tõlgendus on vaid väike osa sellest, milline suhe kahe inimese v..
Loe lisa...

KAALUD - ARMASTUSEKÄSIRAAMAT TEMA KAASLASELE

by .
  Kõik erinevate sodiaakide esindajad kannavad endaga kaasas erinevaid iseloomujooni, milles on väga palju häid ja negatiivseid omadusi. Erinevate sodiaakidega suhtes olles tuleb mõista nende astroloogilisi mõjusid, et suhe saaks toimida. Annan sulle head õnne sellega, et kirjutan, mida sul on Kaalude ♎ armastamise juures vaja teada, et sinu ja tema suhe saaks olla rohkem kui imeline. Kaalud on seitsmes sodiaak, selle sodiaagi all sünnitakse ajavahemikus 23. september - 22. oktoober. Vahetult enne ja peale neid kuupäevi on ülemineku sodiaagid Neitsi-Kaalud ♍ ♎ ja Kaalud-Skorp..
Loe lisa...

KAALUD - TÄHTKUJU POOLT ANTUD ELUEESMÄRK

by .
  Kas sa oled kunagi mõelnud selle peale, et miks sinu tähtkuju on sulle antud? Sellel on tegelikult väga palju erinevaid põhjuseid. Sa sünnid enda tähtkujuna sellepärast, kuna see aitab sul saavutada elus seda, miks sa siia ellu sündinud oled. Kuid kõikidel kaheteistkümnel tähtkujul on olemas veel eraldi elueesmärk üleüldises mõttes, mis sünnist kaasa antakse kogu maailma jaoks. Sellest ma just sulle rääkima hakkangi.   Kui sa oled sündinud Kaaludena, siis see mitte ainult ei vormi sinu iseloomu ja ei anna sulle teatud positiivseid ning negatiivseid külgi. Kaaludena sü..
Loe lisa...

KAALUD - TEMA PARIMAD ISELOOMUJOONED

by .
  Igaühes meis on midagi head, ilusat, positiivset, meeldejäävat ja erilist. Igal sodiaagil on midagi, mis on tema tähekuju kõige parimaks trumbiks ja mis teevad temast tema. Kaalud on tähtjukujudest järjekorras seitsmes ja tuntud oma kaaluva mõttemaailma ning sügava analüüsivõime poolest. Täna toon ma Kaaludes esile need iseloomujooned, mis on neis kõige paremad ja mis meeldivad Kaalude juures kindlasti ka kõikidele teistele tähtkujudele.   Kaalude esindaja erineb teistest tähtkujudest selle poolest, et Kaaludele on väga oluline, mida teine inimene temast arvab, s..
Loe lisa...

KAALUD - KUIDAS TEMAGA SUHELDA

by .
  Erinevad sodiaagid on oma suhetes väga erinevad, vastavalt sellele, milline on tema ees olev sodiaak. Kuid teatud külje pealt on sodiaagid ükskõik millise teise sodiaagiga suhtlemises olles ikka ühte moodi. On olemas teatud iseloomuomadused, mis kanduvad kõikidesse erineval tasandil suhetesse üle ja mida on väga raske muuta.   Kui sa soovid teada saada, milline on Kaalud ja kuidas temaga paremini toime tulla, siis selle artikli olen ma just sinu jaoks kirjutanud. Selgitan lahti veidi seda, milline on Kaalud oma hingelt. Kuidas hoida suhet ja lasta suhtel vaid ülesmäge..
Loe lisa...

KAALUD LAPSENA - TEMA ERILINE ISELOOM

by .
  Kas sina kasvatad enda kodus väikest Kaalude poissi või tüdrukut? Või sa oled ise kord olnud väike Kaalud? Igatahes jagan sulle veidi mõtteid selle kohta, milline on seitsmes sodiaak Kaalud väikse lapsena ja beebieas. Kuidas ema-isa peaksid tema erilisi külgi mõistma ja kuidas temaga harmoonias koos elada.   Väike Kaalu beebi on üks lähedustotsivamaid beebisid üldse. Seda selles mõttes, et temale on pidevalt vaja tähelepanu pöörata. Kaalude laps on see, kes vajab ema, isa, vendade-õdede ja vanaemade-vanaisade lähedust. Kui ta lähedust ei saa, siis ta võib sellest ka draama t..
Loe lisa...

SODIAAGI ÜLEMINEK - NEITSI JA KAALUD

by .
  Me kõik sünnime teatud sodiaagi all, mis langeb kokku meie sünnikuupäevaga ja selle määrab ära see, millise tähtkuju tähed parasjagu päikest mõjutavad. Kuid on olemas selline vahepealne olek ehk üleminek, mis annab tegelikult ühele või teisele sodiaagile veidi erinevat iseloomujoont. Üleminek on see aeg, kus hakkab päikest mõjutama teise tähtkuju tähed ja seega hakkab looma uue sodiaagi algus. Üleminek kestab mitu päeva ja selle sama ülemineku ajal sündinud hinged kannavad endas veidi teistsugust energiat kui need, kes on sündinud sodiaagi täismõjutuse all. Kas sina oled ülemineku so..
Loe lisa...

SUHTESOBIVUS - KAALUD JA SÕNN

by .
  Erinevad sodiaagid sobivad väga erinevalt üksteisega kokku ja veel eriti siis, kui suhe jõuab romantilisele tasandile. Täna räägin ma sulle sellest, kuidas sobivad kokku Sõnn ja Kaalud ning millise romantilise kooselu nad suudavad omavahel luua. Annan mõlemale osapoolele ka vihjeid selle kohta, kuidas seda suhet koos hoida, kus iseennast tagasi hoida, kus kompromisse teha, kus aktiivsem olla ja kõike seda, kuidas seda suhet harmooniasse viia. "Ootamatult suhtesse hüppamine!" Kui ühel ilusal päeval saavad kokku Kaalud ja Sõnn, siis see kõik käib väga kiiresti, see romantika le..
Loe lisa...

SODIAAGI ÜLEMINEK - KAALUD JA SKORPION

by .
  Me kõik sünnime teatud sodiaagi all, mis langeb kokku meie sünnikuupäevaga. Sodiaagi määrab ära see, millise tähtkuju tähed parasjagu päikest mõjutavad. Kuid on olemas selline vahepealne olek ehk üleminek, mis annab ühele või teisele sodiaagile veidi erinevat iseloomujoont. Üleminek on see aeg, kus teise tähtkuju tähed hakkavad päikest mõjutama, ja seega hakkab looma uue sodiaagi algus. Üleminek kestab mitu päeva ja selle sama ülemineku ajal sündinud hinged kannavad endas veidi teistsugust energiat kui need, kes on sündinud sodiaagi täismõjutuse all. Kas sina oled üleminekusod..
Loe lisa...

SUHTESOBIVUS - NEITSI JA KAALUD

by .
  Erinevad sodiaagid sobivad väga erinevalt üksteisega kokku ja veel eriti siis, kui suhe jõuab romantilisele tasandile. Täna räägin ma sulle sellest, kuidas sobivad kokku Neitsi ja Kaalud ning millise romantilise kooselu nad suudavad omavahel luua. Annan mõlemale osapoolele ka vihjeid selle kohta, kuidas seda suhet koos hoida, kus iseennast tagasi hoida, kus kompromisse teha, kus aktiivsem olla ja kõike seda, kuidas seda suhet harmooniasse viia.   Neitsi ja Kaalude romantiline suhe on võimalik tekkida. Kuid järjestikused sodiaagid tihtipeale väga hästi omavahel kokku ei sob..
Loe lisa...

HOROSKOOP 4. - 31. JAANUAR 2021. AASTA ALGAB SUURELT

by .
  Imeilusat uut põnevat aastat! Soovin, et teie südamesoovid täituksid ja 2021. aasta üllataks teid millegi eriti ilusa ning heaga. Ole ise positiivne, optimistlikult meelestatud ja juba sellega kutsud sa enda ellu midagi imeilusat. Jäta meelde - sa oled nagu magnet! Seda, mida sisaldad, sa ka ligi kutsud. Ära alahinda endas peituvaid energiaid ja tea, et sinu energia on sinu enda teha ning kujundada. Sinu mõtted ja teod loovad sind. Mida rohkem pöörad sa tähelepanu sellele, mida sisaldad ja endast välja annad, seda suurem on tõenäosus muuta enda eluteed vaid paremaks. Võta s..
Loe lisa...

2021. AASTA HOROSKOOP

by .
  2021. aasta on teine aasta 12-aastasest astroloogilisest perioodist. Kui esimene aasta ehk 2020 lammutas ära vanad struktuurid ja tõi inimeste ellu hulgaliselt segadust, siis sellele järgnev aasta annab sulle võimaluse end uutes suundades liikuma seada. 2021. aastal tuleb olla võimalikult aktiivne ja näha suurt vaeva iseenda õnne ning heaolu nimel. See on nii-öelda 12-aastasele perioodile vundamendi loomise ja esimese aasta segaduse likvideerimise aeg. Nagu öeldud, on 2021. aasta jätk eelmise aasta suurtele muudatustele, mis algatasid 12-aastase uuendusterikka tsükli. Nüüd on tsük..
Loe lisa...

6 LISASAMMU VIIRUSTE EEST KAITSMISEKS

by .
  Viirused on saanud populaarseks teemaks ja seda ka põhjusega. Me elame nende keskel ja ainuke viis, kuidas end kaitsta on pidevalt ennetada viirustesse jäämist. Enda immuunsüsteem tuleb üles töötada. On erinevaid viise, kuidas sa saad seda teha ja koduseid võtteid, mis on käepärased. Olen kirjutanud artiklid "Kuidas immuunsüsteemi kiirelt ja lihtsalt tugevdada", mille leiad siit ja "Kodune alternatiivne gripiravi", mille leiad siit. Nendest leiad palju erinevaid nippe. Küll aga on veel 6 lisasammu, mida sa saad teha selleks, et endale tagada raudset tervist..
Loe lisa...

KELP EHK PRUUNVETIKAS - SUPERTERVENDAJA

by .
  Kelp ehk pruunvetikas kasvab merevetes ja omab suurepäraseid tervendavaid omadusi. Kelp'iga on võimalik enda tervis korda saada, kui sinu keha tunneb puudust teatud vitamiinidest, mineraalainetest ja mis kõige tähtsam - joodist. Kelp on üks parimaid joodi allikaid ja seetõttu on see suurepäraseks abiliseks sinu kilpnäärmele ja hormoonidele.   Kelp ehk pruunvetikas on üks merevetika liikidest, mis värskena on rohekat tooni ja kuivamisel muutub see tumepruuniks. Sealt on see ka enda nimetuse saanud.   Kelp on merevetikas, mida saab kasutada söögitegemisel (paljud ..
Loe lisa...

PUNASE RIISI PÄRM - 3 KÕIGE KARDETUMA HAIGUSE ENNETAJA

by .
Olen loodus- ehk alternatiivravi austaja ja inspireerin seetõttu ka teisi kasutama enda tervendamiseks kõike seda, mida loodus on meile selleks andnud. Punase riisi pärm ei pruugi kõlada väga atraktiivselt, küll on aga selle toimeained väga tõhusad. See võib olla sulle number üks tervendaja, kui vaevled selliste probleemide käes, millele punase riisi pärm suudab tervendust pakkuda. Punase riisi pärm on saadud kääritamise meetodil. Seda on Hiina traditsioonilises meditsiinis kasutatud mitmeid sajandeid selle tugevatoimeliste raviomaduste tõttu. Huvitav on selle alternatiivravimi ..
Loe lisa...

12 TÄHTKUJU - MIDA SA SUHTES KÕIGE ENAM VAJAD

by .
  Tähtkujud on mind alati köitnud ja nende iseloomude ning elueesmärkide tõlgendamine on mind alati kõnetanud. Tähtkujude südamesoove on võimalik mõista ja ma olen jõudnud järeldusele, mida iga erinev päikesemärgi esindaja suhtes kõige rohkem vajab. Siit saad hea äratundmise iseenda kohta ja häid vihjeid oma kaaslase või potentsiaalse tulevase kaaslase kohta. Võta siit vihjeid ning märka enda kaaslases seda, mida tema vajab. Olgu see siin ka käsiraamat sinu kallimale, et täita oma hinge veelgi rohkem sellega, mida sa temalt kõige rohkem ootad.   Kõ..
Loe lisa...

5 LOODUSLIKKU LAHENDUST KÕHUKINNISUSEST VABANEMISEKS

by .
  Kõhukinnisus on ebamugav ja mõne inimese jaoks lausa piinav probleem. Kui on ilmnenud probleemid, siis on väga oluline viia oma seedesüsteem tervenemise poole. Ainevahetust on võimalik nii-öelda sisse lülitada viie väga lihtsa nipiga. Kõik lahendused on looduslikud, kehasõbralikud ja alternatiivsed ning nendega on lihtne head tulemust saavutada.   Jagan viite lihtsaimat viisi, kuidas kõhukinnisusest vabaks saada ja loodan, et need aitavad just sind! Kõik need nipid on sulle kasulikud ka siis, kui sa ei vaevle kõhukinnisuse käes. Need parandavad ainevahe..
Loe lisa...

LIBEJALAKA PUUKOOR - SEEDEPROBLEEMIDE TERVENDAJA

by .
  Libejalaka puukoor on kindlasti paljude jaoks täiesti võõras taim, kuid ma räägin sellest taimest seetõttu, kuna see on üks suurepärane alternatiivne tervendaja. See on taim, mida tasub kindlasti enda ellu tuua, kui sa vaevled seedeprobleemide käes, sul on, või on olnud, maohaavandid või sulle teeb liiga refluks.   Libejalaka puukoor on inglise keeles slippery elm ja selle botaaniline nimetus on ulvus fulva. Tegemist on jalakaga, mis on pärit Ameerika Ühendriikidest ja Kanadast. Selle taime esmased tervendusvõtted ja teadmised on pärit Ameerika pärismaalastelt eh..
Loe lisa...

SÕNN 21. APRILL - 20. MAI

by .
  SÕNNI tähemärgi all sündinud inimesed on äärmiselt tulise hingega, kuigi nad oskavad end teistele inimestele väga tasakaalukana ja veidi isegi tagasihoidlikuna välja näidata. Aga tõeline sõber teab, et Sõnnil on kõik see olemas, mis on Jääras, Lõvis ja Kaljukitses - tuline soov pidevalt muudatusi teha, liikuda, uuendusi ellu viia, elada ja seigelda. Sõnnid on kirglikud ja elunautivad inimesed. Kui Kalade kohta öeldakse, et vaga vesi, sügav põhi, siis tegelikkuses on aga nii, et ka Sõnnide kohta saab nii öelda. Sõnniga kohtudes võib ta endast algselt jätta mulje, et ta on tavalin..
Loe lisa...

SKORPION 23. OKTOOBER - 21. NOVEMBER

by .
  SKORPION on tulise hingega inimene, kellele on eluenergia juba sünnist saadik kaasa antud. Kui teised tähemärgid vajavad pidevat motiveerimist, siis Skorpion seda ei vaja, see tuleb tema seest loomulikult. Ükskõik mis Skorpion ette võtab, selle peab ta ka lõpuni viima ja see peab tulema välja hea, see tähendab ideaalne. Skorpionid on mässulised võitlejad, neil peab alati kord majas olema ja alati peab olema asjadel mingi tulemus. Kui vahel on Skorpionil raske jõuda tulemuseni, mis ta on kord endale püstitanud ja seadnud, siis läheb ta kasvõi läbi tule ja vee, et see as..
Loe lisa...

AMBUR 22. NOVEMBER - 21. DETSEMBER

by .
  AMBURITE kirjeldamiseks võtan hetke aega ja küsin enda käest, millised siis on need Amburile kõige iseloomulikumad omadused. Esimese asjana, mis mulle Amburite juures silma paistab, on see, et nad on tõelised seiklejad. Seiklejad nii füüsilises kui ka emotsionaalses mõttes. Amburitel on sisemine soov avastada, uurida, näha ja kogeda, mis on tegelikult väga hea omadus. Ambur on oma olemuselt liikuv, kellele lihtsalt ei meeldi enda elus ühe koha peal seista. Amburid on kohe kindlasti need, kes armastavad kõige enam reisida ja enamus on seda oma elu jooksul palju ka ..
Loe lisa...

KAKSIKUD 21. MAI - 20. JUUNI

by .
  KAKSIKUD on tähemärk, kellel on mõistust mitme tähemärgi jagu. Ta on ka kaval, aga üldse mitte negatiivses võtmes, vaid tal on kavalus, mis annab talle oskuse olla vajadusel õigel ajal õiges kohas, öelda õigel ajal õigeid sõnu või märgata õigel ajal head võimalust. Kaksikud on kiire taibuga, kiire reageerimisega ja äärmiselt analüüsivad. Kaksikute tähemärgis sündinutel on vajadus suhelda, aga see suhtlemisvajadus on eriline. Ta võib sinuga suhelda täna nii, nagu ta oleks sinu parim sõber, aga homme jätta sind tundega, nagu sind ei eksisteerikski. Ta ei tee se..
Loe lisa...

PARIM TERVENDUS SINU TÄHTKUJULE

by .
  Astroloogilised tegurid mõjutavad meid kõiki olenevalt sellest, millal me sündinud oleme ja millise tähtkuju esindajad me oleme. Astroloogiliste mõjutuste kaudu on võimalik välja tuua parimad enesetervendusviisid ja -vahendid vastavalt sinu tähtkujule. Need toetavad sinu tähtkuju energiaid, iseloomuomadusi, tuues turgutust sinna, kus seda kõige enam vaja on ja tasakaalustades neid energiaid, mis sul ülekülluses on. Enesetervendus on osa tervislikust ja täisväärtuslikust elust. Osates enda jaoks kõige sobilikemaid enesetervendusvahendeid leida, oskad sa kõige tõhusamalt hoid..
Loe lisa...

MERKUURI RETROGRAAD - KUIDAS SEE MEID KÕIKI MÕJUTAB

by .
  Oled sa kunagi kuulnud sellest, kui hoiatatakse, et Merkuur on retrograadis? Kui sa ei tea, mida see täpselt tähendada võib ja kuidas see meid kõiki mõjutab, siis aitan sul seda mõista. Väga oluline on teada aega, mil Merkuur on retrograadis, kuna siis muutuvad energiad meie ümber veidi pööraseks ja tasakaalutuks. Seega hoia meie kosmilistel energiatel ja ajal, milles me eksisteerime, silm peal. Ma kirjutan mitu korda kuus ülevaate, mida tulevad nädalad meile toovad, ning tihti hoiatan teid ärevate aegade suhtes ette ka just seetõttu, et Merkuur on retrograadis. &nb..
Loe lisa...

ASTROLOOGIA JA NUMEROLOOGIA ARTIKLITE ÕIGE TÕLGENDAMINE

by .
  Minu lehel artikleid lugedes oled kindlasti märganud, et olen aastate jooksul kirjutanud palju teemadel, mis puudutavad astroloogiat ja numeroloogiat. See on väga lai, huvitav ja vajalik teema iseenda teekonna mõistmiseks. Astroloogia ja numeroloogia põhjal on võimalik mõista, kes me sellised oleme, kus kohast pärineb meie iseloom, teatav elusuund ja ellusuhtumine.   Iga inimene sünnib teatud astroloogiliste ja numeroloogiliste näitajatega. See, milline oli tähtede seis või sinu sünnikuupäeva numbrid, kõik mõjutab sinu isiksust. Igal näitajal on olemas oma tähend..
Loe lisa...

NEITSI - ARMASTUSEKÄSIRAAMAT TEMA KAASLASELE

by .
  Kõik erinevad sodiaagiesindajad kannavad endaga kaasas erinevaid iseloomujooni, milles on väga palju häid ja negatiivseid omadusi. Erinevate sodiaakidega suhtes olles tuleb mõista nende astroloogilisi mõjusid, et suhe saaks toimida. Annan sulle selge pildi sellest, mida on Neitsi ♍ armastamise juures vaja tähele panna. Neitsi on kuues sodiaak, selle sodiaagi all sünnitakse ajavahemikus 23. august - 22. september. Vahetult enne ja peale seda kuupäeva on ülemineku sodiaagid Lõvi-Neitsi ja Neitsi-Kaalud.   Jagan head nõu kõigile, kes on Neitsiga suhtes, kes sooviv..
Loe lisa...

NEITSI - 6 PÕHJUST TEDA ENDA ELUS HOIDA

by .
  Kõik erinevad sodiaagiesindajad kannavad endaga kaasas erinevaid iseloomujooni, milles on väga palju häid ja negatiivseid omadusi. Annan sulle selge pildi selle kohta, mis on Neitsi ♍ kõige paremad, vapustavalt head ja märkimisväärselt vajalikud iseloomujooned, mille üle teistel sodiaagiesindajatel võib vaid hea meel olla. Neitsi on viies sodiaak, selle sodiaagi all sünnitakse ajavahemikus 23. august - 22. september. Vahetult enne ja peale seda kuupäeva on ülemineku sodiaagid Lõvi-Neitsi ja Neitsi-Kaalud.   Räägin sulle Neitsi 6. parimast iseloomujoonest ja sellest, miks j..
Loe lisa...

SODIAAGI ÜLEMINEKUD

by .
  Sodiaak on kujutletav vöö taevas, mis ulatub ligikaudu 8 kraadi mõlemale poole päikese teekonnast taevavõlvi ehk ekliptikat, see on päikese nähtav teekond taevasfääris, mille see läbib aastaga. Kuurajad ja planeedid on samuti sodiaagivöös, mis mõjutavad meie maapealset elu ja sodiaagimärkide kujundamist. Sodiaagivöö on jaotatud kaheteistskümneks tähtkujuks ehk sodiaagimärgiks, mida meie tunneme Jäära, Sõnni, Kaksikute, Vähi, Lõvi, Neitsi, Kaalude, Skorpioni, Amburi, Kaljukitse, Veevalaja ja Kalade tähtkujuna. Terve aasta jooksul liigume ühe kuu kaupa sodiaagivöös tähtkujult tähtkujul..
Loe lisa...

SKORPION - TÄHTKUJU POOLT ANTUD ELUEESMÄRK

by .
  Kas sa oled kunagi mõelnud selle peale, et miks on sulle antud sinu tähtkuju? Sellel on tegelikult väga palju erinevaid põhjuseid. Sa sünnid enda tähtkujuna sellepärast, et see aitab sul saavutada elus seda, miks sa oled siia ellu sündinud. Kuid kõigil kaheteistkümnel tähtkujul on olemas veel eraldi elueesmärk üleüldises mõttes, mis sünnist kogu maailma jaoks kaasa antakse. Sellest ma sulle just rääkima hakkangi.   Kui sa oled sündinud Skorpionina, siis see mitte ainult ei vormi sinu iseloomu ja ei anna sulle teatud positiivseid ning negatiivseid külgi. Skorpionina sünnid ..
Loe lisa...

NEITSI - TÄHTKUJU POOLT ANTUD ELUEESMÄRK

by .
  Kas sa oled kunagi mõelnud selle peale, et miks on sulle antud sinu tähtkuju? Sellel on tegelikult väga palju erinevaid põhjuseid. Sa sünnid enda tähtkujuna sellepärast, et see aitab sul elus saavutada seda, miks sa siia ellu sündinud oled. Kuid kõigil kaheteistkümnel tähtkujul on olemas veel eraldi elueesmärk ja seda üleüldises mõttes - eesmärk, mis annakse sünnist kaasa kogu maailma jaoks. Sellest ma sulle just rääkima hakkangi.   Kui sa oled sündinud Neitsina, siis see mitte ainult ei vormi sinu iseloomu ja ei anna sulle teatud positiivseid ning negatiivseid k..
Loe lisa...

TÄHTKUJUD - KUIDAS ERINEVAD KUU FAASID MÕJUTAVAD SINU TÄHTKUJU

by .
  Kuu faaside jälgimine on väga oluline. Kuu on see, mis mõjutab meid kõige enam ja mille energia kandub kiirelt kogu Maa peal toimuvasse. Kuu on Maa kaaslane ja Kuu annab Maale suuna kätte, mispidi liikuda, kuhupoole areneda ja mis suunas muutusi luua. Inimesed on Kuu faasidele väga tundlikud ja igal Kuu faasil on oma vägi, mille see meile edasi annab. Tähtkujud võtavad Kuu faase erinevalt vastu. Maa peal on kaksteist erinevat tähtkuju kandvat inimgruppi ja Kuu toob igas kaheteistkümnes tähktujus esile teatud energiad. See, mis ma olen tähtkujude ja Kuu faaside koh..
Loe lisa...

SKORPION - TEMA 8 PARIMAT KÜLGE

by .
  Igaühel meist on positiivseid iseloomujooni, mille pärast teised inimesed võiksid meid hinnata. Igal tähtkujul on olemas omad tugevad iseloomujooned, täna toon ma välja Skorpioni tähemärgi all sündinu kaheksa kõige hinnalisemat ning kõige paremat külge. Hoia oma Skorpionit enda lähedal ja ta võib sulle pakkuda nii mõndagi, mis muudab sinu elu ilusamaks.   Skorpion on oma iseloomult äärmiselt temperamentne, ja ta võib olla küllaltki impulsiivne. Skorpioniga läbi saades avaldab ta endas kõige ilusamad, pehmemad ja kõige hinnalisemad iseloomujooned. Skorpioniga riid..
Loe lisa...

JÄÄR - KUIDAS TEMAGA SUHELDA

by .
  Erinevad sodiaagid on oma suhetes väga erinevad, vastavalt sellele, milline on tema ees olev sodiaak. Kuid teatud külje pealt on sodiaagid ükskõik millise teise sodiaagiga suhtlemises olles, ikka ühte moodi. On olemas teatud iseloomuomadused, mis kanduvad kõikidesse erineval tasandil suhetesse üle ja mida on väga raske muuta.   Kui sa soovid teada saada, milline on Jäär ja kuidas temaga paremini toime tulla, siis selle artikli olen ma just sinu jaoks kirjutanud. Selgitan lahti veidi seda, milline on Jäär oma hingelt ja kuidas sellise pealtnäha tugeva natuuriga, kuid sisemi..
Loe lisa...

SÜNNIKUUPÄEV JA SELLE MÕJUTUSED - 23

by .
  Kõik inimesed sünnivad teatud numeroloogiliste näitajatega. Meie enda sünnipäevas on erinevad numbrid, mis kannavad edasi teatud väge meie hinge ja Aurasse. Nende numbrite taga on peidus suur teadmine sinu enda hingeelu kohta. Sinu sünnikuupäev paljastab seda, milline sa oled ja millist erilist energiat sa endaga kaasas kannad.   Sünnikuupäeva esimene number ehk see päev, millal sa sündinud oled, kannab endaga kaasas teatud energiat, mis mõjutab sinu olemust. Ei ole juhus see, millal üks laps siia ilma sünnib. Täpselt samamoodi ei ole juhus ka see, millisel päeva..
Loe lisa...

LÕVI - KUIDAS TEMA ARMASTUST HOIDA

by .
  Ilmselgelt, kui sa oled minu kirjutatud artikleid jälginud ja lugenud, siis sa võid tänaseks juba teada, kui väga mulle meeldivad sodiaagid ja astroloogia. Tähed on minu jaoks alati müstilised olnud, mille suhtes on mul suur vajadus nende mõjutegureid lahti seletada ja analüüsida. Täna jagan sulle mõtteid, inspiratsiooni ja nõuandeid selle kohta, kuidas hoida Lõvi armastust. Seda selleks, et Lõvi sinu elust lihtsalt minema ei jalutaks, ja ka selleks, et sinul ning sinu Lõvist kaaslasel oleks hea suhe.   Ennekõike olen kirjutanud selle artikli Lõvi kaaslastele ja neile, k..
Loe lisa...

KAKSIKUD - MIDA SA PEAKSID TEMA KOHTA TEADMA

by .
  Iga erinev sodiaak on omamoodi tegelane, kellele on sündides tema Auravälja kaasa antud teatud iseloomuomadusi ja ka palju erilisi ning omapäraseid jooni. Räägin sulle sellest, mida sa peaksid teadma Kaksikutest ja kui sa neid kohti temas oskad tähele panna, siis sa oskad ka teda paremini mõista.   Kaksikud, nagu selle sodiaagi nimi ka reedab, on alati kaks. Kaksikute sodiaagi all sündinud inimesed kannavad endaga kaasas kahte erinevat isiksust ja nende sees olekski nagu kaks hinge. Pidev enda sees jutustamine, endaga vestlemine ja dialoogis olemine on Kaksi..
Loe lisa...

VEEVALAJA 20. JAANUAR - 18. VEEBRUAR

by .
  Veevalaja on tähtkujude süsteemis üheteistkümnes sodiaak, kes on sündinud 20. jaanuari ja 18. veebruari vahel. Seda perioodi peetakse Veevalaja sodiaagiks ja kui sinu sünnikuupäev langeb sinna perioodi, siis oled ka sina üks maagilistest Veevalajatest.   Seda sodiaaki juhib õhuelement, mis muudab Veevalaja iseloomu väga muutlikuks ja annab talle vajaduse pidevalt asjade üle järele mõelda. Kui oled Veevalaja, siis lisaks sellele artiklile soovitan sul hiljem läbi lugeda ka ühe minu teise artikli, kus ma räägin õhuelemendist ja selle mõjust sodiaakidele. Õhuel..
Loe lisa...

SAKRAALTŠAKRA - 10 MÄRKI SELLE PROBLEEMIDEST JA TERVENDUSEST

by .
  Sakraaltšakra on inimese kehas teine energiakanal ehk teine Tšakra, mis asub otse Juurtšakra kohal ja Päikesepõimiku all. Sakraaltšakra täpset asukohta sa saad enda kehas üles leida nii, et sa asetad ühe terve enda käelaba otse naba alla. See osa, mida sinu käsi katab, see on täpne piirkond sinu Sakraaltšakra asukohast.   Sakraaltšakra tervis on sinu enda hinge jaoks ülimalt oluline, seda juba sellepärast, et sa saaksid enda elu nautida täiel rinnal. Kui Päikesepõimik on see Tšakra, mis muudab sind õnnelikuks, loob sulle huumorimeele ja aitab sul naerda, siis Sakraaltš..
Loe lisa...

ÕHUELEMENT - KOLME SODIAAGI SALAPÄRA

by .
    Kahteteistkümmet erinevat sodiaaki mõjutavad erinevad elemendid, milleks on õhk, tuli, vesi või maa. Nendeks kolmeks sodiaagiks, mida õhuelement mõjutab on Kaksikud, Kaalud ja Veevalaja. Kõiki neid kolme erinevat sodiaaki mõjutab õhuenergia ja annab seega neile kolmele ühed ühised omadused veel lisaks juurde.   Õhuelement on see, mis suunab, juhatab ja liidab kokku kõik teised elemendid. Seda selles mõttes, et nendel kõigil kolmel sodiaagil on üheks ühiseks omaduseks, milleks on suhtlemine, suhtlemise vajadus ja ka soov asju pidevalt selgeks rääkida. Need ini..
Loe lisa...

KUKK - HIINA ASTROLOOGIA

by .
  Hiina astroloogia järgi juhib igat aastat üks konkreetne märk ehk loom ja selle looma iseloom kandub üle sellele inimesele, kes siis parasjagu sellel aastal on sündinud. Hiina astroloogilist kalendrit on järgitud mitmeid tuhandeid aastaid ja see peab vägagi paika. Aasta, millal sa sündinud oled, see mõjutab sinu iseloomu, aga loomulikult mõjuvad ka teised tegurid ehk millal sa sündinud oled kuupäevaliselt. Seega, kui sa hakkad lugema Kuke kohta ja sa oled Kukk, siis sellest enamus peaks sinu hingeeluga klappima. Hiina astroloogia tuleneb Kuu tsüklite järgi ja see kestab 12 aastat...
Loe lisa...

PUNANE SIBUL - TERVISLIK JA MAAGILINE

by .
  Punased sibulad on minu toidumenüü üks suur osa ja ma soovitan kõigil kaaluda nende menüüsse lisamise. Kui me soovime terved olla, siis me peame õieti mõtlema, elama tervislikus ja positiivses keskkonnas ning toituma enda keha jaoks tervislikult. Punane sibul on multifunktsionaalne tervendaja ja selles on niivõrd palju kasulikke aineid, mineraalained, vitamiine ning happeid, et see aitab ka väga kesise menüüga toituja tervist hoida. Kui sa lisad enda menüüsse punase sibula söömise ja hakkad sellest regulaarselt toitu valmistama, siis suure tõenäosusega sa haigestud vähem kroon..
Loe lisa...

MADU - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .
  Madude nägemine on üks populaarsemaid sümboleid, mida unes üldse inimesed näevad. Ja teades, mida need olevused unes tähendavad, siis ma ei imesta, miks neid nii palju nähtakse. Eks igalühel ole teatud aja tagant kellegiga probleeme lahendada või pistmist mingit sorti salakavalusega. Jah, täpselt seda need maokesed ja ussikesed sinu unes sümboliseerivadki.   Siiski pean hoiatama enne enda unenäole seletuse leidmist, et need tegelased on enamjaolt kurja tõotavad.   Juhul, kui madu on sinu jaoks väga positiive tähendusega, siis mao unes nägemine ei pea ilmtingim..
Loe lisa...

TIIGER - HIINA ASTROLOOGIA

by .
  Hiina astroloogia järgi juhib igat aastat üks konkreetne märk ehk loom ja selle looma iseloom kandub üle sellele inimesele, kes siis parasjagu sellel aastal on sündinud. Hiina astroloogilist kalendrit on järgitud mitmeid tuhandeid aastaid ja see peab vägagi paika. Aasta, millal sa sündinud oled, see mõjutab sinu iseloomu, aga loomulikult mõjuvad ka teised tegurid ehk millal sa sündinud oled kuupäevaliselt. Seega, kui sa hakkad lugema Tiigri kohta ja sa oled Tiiger, siis sellest enamus peaks sinu hingeeluga klappima. Hiina astroloogia tuleneb Kuu tsüklite järgi ja see kestab 12 aasta..
Loe lisa...

ELUTEENUMBER 1 - NUMEROLOOGIA

by .
Numeroloogia on arvude müstiliste ja energia põhiste tähenduste seletus. Igal numbril on oma energia, neid kombineerides saadakse veel omakorda erinevaid energiaid ja nende lahti seletamine ongi numeroloogia. See, mis kuupäeval sa sünnid või millised numbri kombinatsioonid tulevad läbi sinu numbrite liitmise välja, omavad suurt mõju üle sinu iseloomu ning elu. Eluteenumber on üks tähtsamaid numbreid, mida me endaga kaasas kanname. See number sümboliseerib seda, millised on sinu soovid, milline on sinu iseloomu suund ja sinu vajadused. Need on emotsioonid, mida me ise endale ei loo, vaid..
Loe lisa...

RASEDUS, SÜNNITUS JA BEEBID - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .
  Rasedus, sünnitus ja kõik, mis on seotud väikeste beebidega, need sümbolid tulevad väga tihti unenägudesse. Kui ma äsja kirjutasin vee unes nägemisest ja selle väga suurest tähendusest, siis ka kõik, mis on seotud rasedusega, on väga suure tähendusega ning seda unenägu ei tohiks kohe kindlasti võtta "meelelahutusena", vaid ikka prohvetliku visiooni ja sõnumina. Esmalt pead sa analüüsima ikka ja jälle enda unenäo emotsiooni, mida sina tundsid unenäos olles, mida tundis keegi teine sinu unenäos, kas sa kartsid, kas sa olid õnnelik ja selle kaudu saad sa juba natukenegi aimu, mis s..
Loe lisa...

SÜNNIPÄEVANUMBER JA SELLE MÕJUTUSED SINU KARJÄÄRILE

by .
  Panin kirja numeroloogia põhjal erinevate sünnikuupäevade edusaladuse. See on kõigile neile, kes soovivad enda karjääri edukamaks muuta või kes soovivad luua midagi unikaalset, ainulaadset ja luua ettevõtteid. Siin on teie positiivsed ja nõrgad küljed, mis teie sünnikuupäev on teile kaasa andnud. SÜNNIPÄEVANUMBER 1, 10, 19 ja 28 - KÜLLUSEMAGNETIT OMAV HING - Neid numbreid mõjutavad kõige rohkem Päike ja Lõvide sodiaagid, hoolimata sellest, mis kuus nad on sündinud. Kõige jõulisem kombinatsioon on Lõvi tähemärgi all sündinud selle numbri kandja, mis teeb temast eriliselt võims..
Loe lisa...
  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja