55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

LA TENE

6 ÜLIOLULIST MÄRKI, ET KAITSEINGEL SOOVIB SINUGA KONTAKTEERUDA

by in SÕNUMID INGLITELT .
  Kaitseingel on sinu kõrval selleks, et aidata sul selles elus enda eluülesanded täita. Tema töö on hoolitseda selle eest, et sa jõuaksid õigel ajal õigesse kohta. Tema on see, kes aitab sul kohtuda inimestega, kes peavad sinu eluteel sind kohtama ja palju muudki. Sellest kõigest tulenebki tema nimetus - Kaitseingel. Et ta saaks täita enda ülesannet sinu kaudu, siis leiab ta alati viise kuidas sinuga kontakteeruda. Ta teeb seda siis, kui sulle on vaja teadet edastada, sind eksiteelt kõrvale tõmmata või sind julgustada hetkel, mil sul endal on julgusest puudu. Kõige selle pärast on het..
Loe lisa...

KAS IGALÜHEL MEIST ON KAITSEINGEL?

by .
  Tihtipeale satun ma sellistesse vestlustesse, kus minu käest küsitakse nõu enda kaitseingli tuvastamisel ja väga tihti küsitakse just nõu selle kohta, kas ikka temal, temal või temal on kaitseingel. Pidevalt küsitakse minu käest: "Tene palun ütle mulle, kas keegi seisab ka minu seljataga, kas mul on olemas enda isiklik kaitseingel?". Selle sama küsimuse peale vastan ma alati nii: "Kuna sina seisad siin tervelt minu ees, siis sinu seljataga on ka kaitseingel, meil kõigil on olemas kaitseingel!". Tõepoolest me kõik sünnime siia inimese ellu koos meid kaitsva ingliga, keda me saam..
Loe lisa...

TENE LAUL - 8 HUVITAVAT FAKTI MINU KOHTA

by .
  Olen aastaid kirjutanud erinevatel teemadel spirituaalsusest, toitumisest ja tähtkujudest unenägudeni välja. Iga artikli sisse poetan ka killukese iseendast. Nendest artiklitest leiad igasuguseid erinevaid fakte minu elu, mõtteviisi ja ellusuhtumise kohta. Kogu minu kirjutatu põhineb sellel, kuidas mina elu näen ja mida ma antud hetkel tunnen, et soovin jagada. Täna tunnen, et tahan sinuga jagada enda kohta kaheksat täiesti juhuslikku huvitavat fakti.   1. Kalade tähtkuju esindajana liigun sinnapoole, kuhu lained mind viivad...   Olen täielikult t..
Loe lisa...

SÜNKROONSUS - SINU ISIKLIK TEEJUHT JA SPIRITUAALSE TASEME NÄITAJA

by in SÕNUMID INGLITELT .
  Kas sa oled kunagi kogenud, kuidas ühesugused numbrid, näiteks 11:11 või 2222, pidevalt sinu teele ilmuvad? Näed korduvaid numbreid iga päev ja see võib sind kohati isegi hulluks ajada? Oled tähele pannud, et kui ütled või mõtled teatud sõnale ning raadiost või telekast öeldakse vahetult peale seda see sama sõna või lause välja? Või oled hoopis kogenud, et oled mõelnud millegi konkreetse peale, sul on pähe karanud idee ning kohe peale seda näed sama mõtet kuskil plakatil või reklaamil. Minul endal on näiteks tihtipeale selline olukord, kus ma hakkan endamisi mingit laulu laulma ning ..
Loe lisa...

INGLID JA KARMA

by .
  Inglite maailm on mind alati väga huvitanud. Teada, et nad on meie ümber, aitavad meil enda teekonda läbida, ülesandeid täita, jõuda õigel ajal õigesse kohta ning veel paljutki - see on põnev! Üks põhjus, miks see maailm on minu jaoks veelgi põnevam, on see, et ma oskan neid kuulata. Oma eraseanssidel ehk vastuvõttudel aitan ma endale küllatulnut ka nii, et ma kuulan seda, mida tema kaitseinglil talle öelda on. Ta on sinu juures, juhatab, kaitseb ja abistab sind. Ta teab täpselt, mis on sulle hea ja mis mitte.  Just seetõttu kuulan eraseanssidel ka seda,..
Loe lisa...

KEEGI SEISAB SINU EES - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .
  Unenägude maailm on võrratult sügav ja huvitav. Kui näed regulaarselt unenägusid, siis tead, kui põnev see maailm on. Unenägusid saad aga nautida, juhul kui sa suudad need enda jaoks lahti seletada või mõtestada. Siinkohal tulen sulle poolel teel vastu ja aitan sul seda maailma paremini mõista. Kirjutan unenägude seletajaid, et just sina mõistaksid enda unenägude tähendusi.   Nagu ütlesin - unenägude maailm on sügav, see aga tähendab seda, et unes võid näha väga palju erinevaid asju ning tegevused ja sündmused võivad olla eriliselt värvilised. Ka sellist asja v..
Loe lisa...

RIID JA TÜLITSEMINE - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .
Oled sa kunagi unes riielnud? Kellegagi tüli alustanud? Keegi on sinuga tüli norinud või oled tülitsemist pealt tunnistanud? Tegemist on äärmiselt populaarse teemaga, mida unes näha. Kuna minu poole on paljud inimesed pöördunud sooviga selle unenäo tähendust teada saada, siis otsustasingi sellest põhjalikumalt rääkida. Kindlasti aitab see ka sul endal paremini mõista unenägusid, kus riiud aset leiavad. Kõigepealt, enne kui alustad selle unenäo lahti seletamist, tuleta endale paar asja meelde. Meenuta, kuidas riid lõppes, kellel oli õigus, kes alustas, ja meenuta, mis s..
Loe lisa...

INGLISÕNUMID JA KUIDAS NEID KELLAAEGADE PEALT ÕIGESTI VÄLJA LUGEDA

by in SÕNUMID INGLITELT .
  Inglisõnumid on aastate jooksul kogunud meeletut populaarsust ja eks ma ise oman selles suurt rolli samuti. Alustasin nendest kirjutamist, kuna väga paljud minu jälgijad, kliendid ja kaasa arvatud ka mina ise, näeme neid. Kuna tõlgendasin neid pidevalt mulle külla tulnud inimestele, siis otsustasin nendest ka kirjutama asuda. Need aitavad mõista korduma kippuvaid Inglisõnumeid ja seda, mida siis Inglid soovivad meile kõigile öelda.   Täna räägin ma sellest, kuidas õigesti Inglisõnumeid kellaaegade pealt välja lugeda. See on lihtne viide sellele, kuidas teha vahet, mis numb..
Loe lisa...

KALLISTUS - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .
  Oled sa kunagi näinud unes, et keegi sind kallistab või oled ise olnud embaja ja see kõik tundus nii ülimalt reaalne. Sa tajusid seda soojust, emotsioone, selles oli tundeid ja see hetk nagu elas? Kindlasti on palju teid, kes on sellist ülireaalset kallistust unes näinud. Ma aitan lahti seletada seda, mida kallistamine unes tähendab ja mida sa võiksid selle teadmisega peale hakata.   Ennekõike soovin ma seda öelda, et kui sa tundsid, et unenägu on ülimalt reaalne, siis oli see astraalrännaku üks osa. Sellel hetkel võid sa öelda: "Mina olen astraalrännakut kogenud!".&n..
Loe lisa...

SKORPION - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .
  Skorpionid sümboliseerivad inimestele ohtu ja ettevaatlikkuse vajadust. Tegemist ei ole ülipopulaarse sümboliga, mida unes kohata võid, küll aga on unenägude maailm niivõrd kirju, et ka skorpion võib sattuda sinna sulle sõnumit tooma. Skorpionil on palju erinevaid tähendusi ja see võib muuta unenäo lahtiseletamise keeruliseks. Küll on mul aga anda sulle vihjeid, mis võivad sind aidata ja seletada ära selle müstilise olendi tähenduse või ettekuulutuse.   Üleüldiselt sümboliseerib skorpion ohtu, mis on otseselt sinuga seotud. See võib olla spirituaalne, vaimne, emo..
Loe lisa...

VANEMATE JA LASTE VAHETATUD ROLLID - VÕIMALIK EELMISE ELU KARMA

by .
  Karma on igavesti kestva energiaga, kui seda ei tervendata. Kui sa õpid enda õppetundidest, siis sa vabastad Karmat. Kui sa ei õpi neist või lood ise enda ellu probleeme, siis sa kasvatad igavesti leegitsevat Karmat. See võib kanduda sinu tulevikku, et se saaks seal lahendatud, või ilmutab enda hoopis sinu järgmises elus, et sa sellega tegeleksid. Minu juures käivad väga paljud inimesed just Karma teemal. Nad soovivad, et ma nende Karmat lahti seletaksin. See on üks minu lemmiktegevusi, kuna see aitab sul näha enda elust suuremat pilti, mõista, miks sul on teatud iseloomujooned, soov..
Loe lisa...

INGLISÕNUMID - 13:33

by in SÕNUMID INGLITELT .
  Kas sa oled vaadanud kella täpselt kell 13:33 või näinud numbrikombinatsiooni 1333 kusagil mujal, ja see on sind kuidagi lummanud, sinu tähelepanu endale võtnud või sind lihtsalt korra mõttes peatanud? Kui sa näiteks vaatad juhuslikult kella ja kellaaeg on täpselt 13:33, sinu mõte peatatakse, siis selle sõnumi saatis sulle sinu kõrval eksisteeriv Ingel. Sellise numbri tähelepanemine kella peal või mujal on müstiline, ja kui sellega käib kaasas ka emotsioon, mis viitab sellele, et tegemist ei ole lihtsalt ühe tavalise kellaajaga, siis selle emotsiooni andis sulle seesama Ingel, k..
Loe lisa...

INGLISÕNUMID - 93

by in SÕNUMID INGLITELT .
  Kas sinu ette toodi number 93? Kas sul tekkis sellega seletamatu side või tundsid, kuidas see on saadetud sinu teele mingi märgina? Kui sind valdas seda numbrit nähes ebamaine tunne, justkui keegi oleks sulle selle ette söötnud, siis just nii ilmuvadki Inglitelt saadud sõnumid. Aitan sul lahti seletada selle, mida tähendab Inglite maailmas number 93 ja millise sõnumiga on see sinu ette tulnud.   See Inglisõnum koosneb vaid kahest numbrist ja selle tähendus kehtib vaid juhul, kui number 9 on eespool ja number 3 selle järgi. Seega on number 39-l teis..
Loe lisa...

7 MÕJUVÕIMSAT VIISI, KUIDAS TÄISKUU SIND JUHIB

by .
  Täiskuu on kõige võimekam Kuufaas, mis kannab endaga igal korral kaasas erinevaid energiaid, kuid selles on ka teatud energiad, mis on sellel ajal alati esindatud. On inimesi, kes on Täiskuule ülitundlikud, ja on neid, kes ei taju Täiskuu energiaid nii ekstreemselt. Ülitundlikkus Täiskuu suhtes on aga laialt levinud ja kui Sa tead, et sina oled üks Täiskuu väljavalitutest, siis on need minu mõtted just sinule.   Kui Sa oled Täiskuu suhtes ülitundlik, siis sul on vaja õppida sellega elama, sest seda ei ole võimalik endas täielikult kinni lülitada ega end Täiskuu suhtes..
Loe lisa...

MEDITEERI END TASAKAALU

by .
  Meditatsioon on võimas rituaal, mida iseendaga läbi saad viia. Paljud ei mõista seda, kui lihtne on mediteerida. Paljudel tekib küsimus, kuidas end välja lülitada, et mediteerida? Ära karda, mediteerimine ongi selleks, et sa leiaksid endas rahu ja tasakaalu, see on selle eesmärk. Kui tunned, et sa ei suuda eneses rahu leida, siis vii läbi meditatsioon, mis on tasakaalustava toimega.   Mediteerimiseks leia koht, kus sa end kõige mugavamalt tunned. Mediteeri istudes, mõnes jooga positsioonis või ole täpselt nii, kuidas sul on hea olla. Efektiivseks mediteerimiseks on oluline..
Loe lisa...

INGLISÕNUMID - 15:51

by in SÕNUMID INGLITELT .
  Kas sa oled täpselt kell 15:51 vaadanud kella ja see on sind kuidagi lummanud, sinu tähelepanu köitnud või sind lihtsalt korra mõttes peatanud? Kui sa vaatad juhuslikult kella ja kellaaeg on täpselt 15:51 ja sinu mõte peatatakse, siis selle sõnumi saatis sulle sinu kõrval eksisteeriv Ingel. Sellise numbri tähelepanemine kellaaja peal on müstiline ja kui sellega käib kaasas ka emotsioon, mis viitab sellele, et tegemist ei ole lihtsalt ühe tavalise kellaajaga, siis nii selle emotsiooni kui ka sõnumi andis sulle see sama Ingel, kes samal ajal sinu kõrval oli.   Ma olen..
Loe lisa...

INGLISÕNUMID - 13:31

by in SÕNUMID INGLITELT .
  Kas sa oled täpselt kell 13:31 vaadanud kella ja see on sind kuidagi lummanud, sinu tähelepanu köitnud või sind lihtsalt korra mõttes peatanud? Kui sa vaatad juhuslikult kella ja kellaaeg on täpselt 13:31 ja sinu mõte peatatakse, siis selle sõnumi saatis sulle sinu kõrval eksisteeriv Ingel. Sellise numbri tähelepanemine kellaaja peal on müstiline ja kui sellega käib kaasas ka emotsioon, mis viitab sellele, et tegemist ei ole lihtsalt ühe tavalise kellaajaga, siis nii selle emotsiooni kui ka sõnumi andis sulle see sama Ingel, kes samal ajal sinu kõrval oli.   ..
Loe lisa...

KUU VIIMASE VEERANDI MAAGIA - KAITSEINGLI KAITSE

by .
  Kaitseingel on selleks, et sind kaitsta, juhendada, hoiatada, nõustada ja abistada. Mida võimsama sideme sa oled enda Kaitseingliga loonud, seda kiiremini, paremini ja efektiivsemalt ta suudab sinu jaoks kohal olla. See, kui tugev on sinu ja tema side, sõltub väga palju sinust endast. Sellest, kas sa suhtled temaga, otsid kontakti või annad talle võimaluse endaga kontaktis olla. On olemas viise, kuidas seda sidet tugevamaks muuta ja see maagia aitab parandada tema võimekust sind kaitsta, kui sul abi kõige enam vaja on. Läbi maagia on sul võimalik aktiveerida ühendus iseenda ja tema v..
Loe lisa...

TÄISKUU INGLIMAAGIA

by .
  Täiskuu toetab soovide ja unistuste täideviimist, seetõttu on sel ajal väga kasulik teha erinevaid rituaale ja maagiaid. Täiskuuenergia vallandab kiirelt sinu sees oleva energia ja suunab selle sinna, kuhu sa soovid seda saata. Täiskuu Inglimaagia on sinule, kui sa soovid enda kaitseingliga või lisaingliga head kontakti luua ning seda hoida. See aitab teid omavahel paremini ühendada, luua teie vahele suhtlust ning mõistmist.   Kui sa näed pidevalt Inglisõnumeid ehk numbrite kombinatsioone, siis juba see näitab, et sinu kaitseingel või lisaingel soovib sinuga suhe..
Loe lisa...

KRISTALLID LASTELE KOOLI JAOKS

by .
  Ma olen eelnevalt põgusalt võtnud selle teema üles, aga nüüd, kus viimasel ajal on nii paljud lapsevanemad minu juurde tulnud sooviga, et ma jagaksin enda teadmisi kristallide kohta, mis sobiksid lapsele kooli kaasavõtmiseks, siis on see ilmselge märk olnud selle kohta, et see tuleb siia põhjalikumalt kirja panna. Lapsed on ülitundlikud kristallide tervendusele ja seega mõjuvad need lastele mitmeid kordi kiiremini ning tõhusamalt kui täiskasvanule. Lapse tundlikust kristallide suhtes saab võrrelda täiskasvanud kogenud spiritualisti võimega. Ja kui ma räägin väikesest lapsest,..
Loe lisa...

TÄISKUU PALVEMANTRA

by .
  Täiskuu on Kuukalendris kõige olulisem aeg, mida tuleks alati tähistada ja selle väest maksimum võtta. On olemas erinevaid rituaale ja maagiaid, mida on väga kasulik Täiskuu ajal teha. Näiteks on Täiskuu aeg, mil saadetakse välja palveid, et nendele universumilt või näiteks enda kaitseinglilt vastuseid saada. Jagan sinuga väga lihtsat ja head palvemantrat, mida on võimalik Täiskuu ajal teele saata. Seda maagiat võid teha igakuiselt, selleks läheb vaja vaid sinu pühendumust.   Mis on palvemantra eesmärk?   Palvemantra aitab sinu hingest, südamest ja meeltes..
Loe lisa...

KASS - HINGE TOOTEM

by in HINGEDE TOOTEMID .
  Loomad, linnud või näiteks kalad on meie hinge tootemiteks, me oleme keegi neist kindlasti eelmistes eludes olnud enne, kui enda tänasesse kehasse rändasime. Nagu ma olen ka eelnevalt kirjutanud, et kui sa täna oled inimene, siis see ei tähenda seda, et kõik sinu eelmised ja tulevased elud oled samuti inimese kehas. Me rändame erinevatesse kehadesse selleks, et saada nende kaudu õppetunde ja vajalikke teadmisi ning oskusi. Mitte alati ei õpita mõne looma kehas enda elu ära, täpselt samamoodi nagu sa ei suuda ära õppida kõike ka inimese kehas. Me rändame, rändame ja rän..
Loe lisa...

INGLISÕNUMID - 22:11

by in SÕNUMID INGLITELT .
  Kas sa oled täpselt kell 22:11 vaadanud kella ja see on sind kuidagi lummanud, sinu tähelepanu enda alla võtnud või sind lihtsalt korra mõttes peatanud? Kui sa vaatad juhuslikult kella ja kellaaeg on täpselt 22:11 ja sinu mõte peatatakse, siis selle sõnumi saatis sulle sinu kõrval eksisteeriv Ingel. Sellise numbri tähelepanemine kellaaja peal on müstiline ja kui sellega käib kaasas ka emotsioon, mis viitab sellele, et tegemist ei ole lihtsalt ühe tavalise kellaajaga, siis selle emotsiooni andis sulle see sama Ingel, kes samal ajal sinu kõrval oli ja loomulikult ka selle sõn..
Loe lisa...

6 ERINEVAT VIISI KAITSEINGLIGA KONTAKTEERUMISEKS

by .
  Kaitseingel on sinu isiklik Ingel, kelle eesmärk on sind kaitsta, juhatada, õpetada ja suunata. Kaitseingli eesmärgiks on anda sulle vihjeid ja märke, mis sind eluteel aitavad. Igal elaval inimesel, kellel on veel elu ees, on antud oma isiklik kaitseingel. Kaitseingel on keegi, kes on meie ühest eelmisest elust pärit. Täna selles kehas ja elus olles ei ole teil inimestena olnud kontakti. See on olnud teil mõnes varasemas elus, mida oled elanud enne tänast isiksust.   Kaitseingel loobub meist mõned aastad enne meie surma. Senimaani aga on ta meie kõrval Auraväljas siis..
Loe lisa...

KAS SA AUSTAD ENNAST VÕI MITTE?

by .
  Endast lugupidamine on üks oluline oskus, et olla enesekindel inimene või selleks saada. Austus, mida me endale pakume, on ravim, mis aitab hingesoleval ebakindlusel lahkuda ja asendada selle tugevusega. Endast lugupidamine ei ole alati nii lihtne, kui see mõte tundub. Seetõttu olen ma siia kirja pannud oma mõtted, et aidata sul ennast analüüsida ja koguda siit inspiratsiooni, kui sa oled endast lugupidamise ära kaotanud.   Väga paljud vaevlevad enesekindluse puudumise käes ja kui sa tunned, et sa oled selsamal rajal, siis tea, et sa ei ole seal üksi. Ühtekuu..
Loe lisa...

INGLISÕNUMID - 19:19

by in SÕNUMID INGLITELT .
  Kas sa oled vaadanud kella täpselt kell 19:19 ja see on sind kuidagi lummanud, sinu tähelepanu köitnud või sind lihtsalt korra mõttes peatanud? Kui sa vaatad juhuslikult kella ja kellaaeg on täpselt 19:19, sinu mõte peatatakse, siis selle sõnumi saatis sulle sinu kõrval eksisteeriv Ingel. Sellise numbri nägemine kella peal on müstiline ja kui sellega käib kaasas ka emotsioon, mis viitab sellele, et tegemist ei ole lihtsalt ühe tavalise kellaajaga, siis selle emotsiooni ja sõnumi andis sulle seesama Ingel, kes samal ajal sinu kõrval oli.   Ma olen eelnevalt väga p..
Loe lisa...

9 TÕSIST OHUMÄRKI UNIVERSUMILT

by .
  Oled sa vahel tundnud seda, et keegi justkui juhataks või aitaks sind ning näitaks sulle märke eelseisvate probleemide kohta? On sul vahel tekkinud tunne, et sulle on ilmselgelt läbi märkide ja vihjete öeldud ette midagi katastroofilist, mis on sinu ellu tulnud juba enne selle ilmumist? Kui jah, siis sa oled kinni püüdnud ohumärgid, mida universum on sulle saatnud. Universumis on liikvel väga palju erinevaid energiaid ja selles on ka meid abistavaid jõude. Olgu selleks siis meie kaitseingel, teised inglid, hinged või mõned teistsugused energiad. Kuskil on alati abi ole..
Loe lisa...

INGLIPÄEVIK

by in SÕNUMID INGLITELT .
  Inglid ümbritsevad meid, ja eriti neid, kes soovivad spirituaalselt avaneda ja areneda. Inglid on energiatasandil eksisteerivad elusolendid, kes liiguvad meie ümber, juhatavad ja kaitsevad meid. Igaühel on olemas oma kaitseingel, kuid lisaks kaitseinglile ümbritsevad meid ka teised Inglid. Mõned neist elavad teatud kohtades, näiteks majades, looduses, ja mõned on otsustanud meid juhatama tulla. Inglid kontakteeruvad meiega läbi märkide, sümbolite ja numbrite. Inglid juhatavad tähelepanu olulistele teemadele, ja kui vaja, siis annavad vihjeid ohu suhtes. Üks nende viis ..
Loe lisa...

UJUMINE - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .
  Ujumise unes nägemisel võib olla väga palju erinevaid tähendusi ja selleks, et mõista seda, mida see sinule rääkima tuli, selleks pead sa kindlasti enda unenäo väga detailselt lahti seletama. Ujutakse enamjaolt unenäos ikkagi vee sees ja kui see nii on, siis vee kohta olen ma eelnevalt unenägude seletaja kirjutanud. Selle leiad SIIT. Ma soovitan sul sealt üles leida need unenägude seletused, mis on seotud veega sinu unenäos. Näiteks leiad sa sealt tähenduse sogasele veele või selgele veele. Vesi, milles ujusid, räägib juba nii mõndagi sinu unenäost ja sellepärast on tähtis samut..
Loe lisa...

SÜNNIPÄEV - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .
  Kas sa oled unes näinud seda, et sa oled sünnipäeval olnud, seda ise korraldanud või sinul endal on sünnipäev olnud? Kui jah, siis see unenägude seletaja, mille olen kirja pannud, see on täpselt sinule. Ma aitan sul lahti seletada seda, mis selline unenägu sulle ütlema tuli. Kõigepealt meenuta täpselt seda, mida unes nägid ja siis alusta selle tõlgendamist.   Kui sa näed unenäos pidustusi või millegi tähistamist nagu näiteks sünnipäeva tähistamist, siis suure tõenäosusega tuleb see sulle midagi head ütlema. Loomulikult seda ennekõike siis, kui selles unenäos ei olnud negat..
Loe lisa...

KAITSEINGLILE PALVETE EDASTAMINE

by .
  Kui me sünnime, siis meie sünniga sünnib kaasa meile ka isiklik Ingel, kes meid terve selle elutee saadab kuni selleni, kui meil on õige aeg siit maailmast sellest kehast lahkuda. Ingel, kes on meie kaitseingel on mõeldud meid aitama ja kui Ingel ei ole sind loovutanud järgmisesse ellu, siis ta on sinu kõrval ning temale on võimalik palveid saata, mille kaudu Ingel saab teada seda, mida ta tegema peab.   Kaitseingel ehk sinu peaingel on Ingel, kes kuulab sinu mõtteid, elab kaasa sinu igapäevast rutiini ja elu. Kaitseingel on see, kes teab sinu kohta kõike, tunneb sind kõig..
Loe lisa...

INGLISÕNUMID - 2222 PÕHJALIKUM SELETUS

by in SÕNUMID INGLITELT .
  Inglid liiguvad igal pool meie ümber ja nad saadavad meile sõnumeid, mille me peame enda jaoks lahti arutama ning kuulda võtma. Inglid kasutavad enda sõnumite, märguannete, hoiatusete ja toetuse jagamiseks numbreid. Igale numbrile vastab unikaalne sõnum. Nad viivad sinu silmad sellele numbrile selles keskkonnas, kus sa oled, et sa võtaksid neid kuulda. Inglisõnumeid võid sa näha kellaaegade pealt, autonumbri pealt, majanumbrite või mis iganes numbrite pealt, mis sinu ümber on. Kui sa soovid teada, kuidas Inglisõnumit märgata, siis kindlasti ei tohiks sa ise hakata silmadega üles otsi..
Loe lisa...

INGLISÕNUMID - NUMBER 4444 PÕHJALIKUM SELETUS

by in SÕNUMID INGLITELT .
  Inglid saadavad läbi numbrite meile sõnumeid ja meie kohustuseks on neid enda jaoks tõlkida. Iga number on nagu salakood, mis sisaldab vihjeid, märke, suunda, õpetust, hoiatust või kiitust. Oleneb täpselt sellest, millise Inglinumbriga on tegu.   Inglinumbreid võid sa näha kella vaadates, auto numbrit nähes või hoopis nähes oma arve pealt ostu sooritades teatud numbrite kombinatsiooni. Kui see jääb sulle kuidagi silma, siis see on sinule saadetud Inglite sõnum. Kes selle saadab? Selle saadab sinu enda kaitseingel või hoopis lisaingel, kes on tulnud sinu juurde oma missioon..
Loe lisa...

ÕNNETUSTE ÄRAHOIDMINE LÄBI ENDA KAITSEINGLI

by .
  Kaitseingel on hing, kes on terve elu vältel meie kõrval, aeg-ajalt ta rändab teistesse dimensioonidesse, kuid pidevalt ta leiab aega meie külastamiseks. Kui inimese enda Aura on Inglitele vastuvõtlik ja erinevaid Inglite kristalle kantakse, siis kaitseingel käib neid tihedamini külastamas, kui neid, kelle Aura ei ole Inglitele vastuvõtlik. Kaitseingel on antud meile meie kaitsmiseks, juhatamiseks, nõu andmiseks, toetamiseks ja abikäeks.   Kaitseingli üheks ülesandeks on säästa sind ohtude ja õnnetuste eest, mis saatusesse kirjutatud ei ole olnud. Me sünnime teatud saatuse..
Loe lisa...

INGLISÕNUMID - NUMBER 3333 PÕHJALIKUM SELETUS

by in SÕNUMID INGLITELT .
Inglid ümbritsevad meid igal pool ja kui sa oled vähegi rohkem avatud Inglite energiatele, siis nad abistavad sind läbi numbrite kombinatsioonide saatmise. See käib nii, et nad suunavad sinu mõtte ja pilgu täpselt õigel ajal kella vaatama. Näitavad liikluses olles sulle ühesuguseid auto numbrimärke või juhatavad tähelepanu täpselt ühesugustele maja numbritele. Sa hakkad ise märkama neid numbreid ja kui sa näed mõnda numbrit ning see jääb sinul kuidagi viisi kripeldama, siis see on märguanne sinu Inglitelt. Usu mind sa tunned ära, kui need numbrid saadetakse märkidena sinu ellu. 333..
Loe lisa...

SINU KEHA ON SINU TEMPEL JA AINUKE KODU, KUS SA ELAMA PEAD

by .
  Täna soovin ma rääkida sulle oma mõtteid sellest, kui oluline ja tähtis peab olema ning ongi sinu keha sinu jaoks. Sinu keha on sinu tempel ja ainuke kodu, kus sa elama pead. See on kodu, mida sa pead hoidma iga hinna eest tervena. Tervena mitte ainult selle füüsilises mõttes, vaid ka vaimses mõttes. Enda mõtteid jagan sulle selleks, et sind motiveerida ja edasi tõugata tervema mina isiksuse poole. Olgu see lihtsalt sulle inspiratsiooniks ja kui sa tunned, et sa ei toitu enda keha jaoks tervislikult, siis loe minu motivatsiooni ning sea end uuesti taas õigele rajale.   E..
Loe lisa...

KAEV - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .
  Kaevu unes nägemine on väga haruldane, kuid sinu unenäod võivad sind üllatada ja väga palju selliseid elemente sinu nägemustesse tuua, mille peale võib sul küsimus tekkida, et kes selliseid asju küll unes võiks näha. Kuid tõepoolest on võimalik ka kaevu unes näha.   Kaev lühidalt kokku võttes sümboliseerib sinu sügavaid tundeid millegi suhtes. Emotsioone, mis on väga sügavad ja väga jõulised. Kuid et mõista selle sõnumi täielikku tähendust, seleta kaevu sümbolism enda jaoks lahti.   Kui sa näed unes kaevu, siis see võib viidata kahele erinevale asj..
Loe lisa...

KOTKAS - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .
  Kotkas võib sinu unenägudesse tulla ja kui see tuleb, siis see tegelikult on küllaltki haruldane hetk. Ma ei ole väga palju kokku puutunud inimestega, kes kotkast unes on näinud, küll aga on nähtud ja seetõttu kirjutan ma ka selle unenäo tõlke. Kotkas ise sümboliseerib väga häid elemente ja emotsioone. Kotkas sümboliseerib kõrgemaid energiaid ehk vägesid, võimu, oskust iseenda eest seista, head õnne ja tugevust. Tõlgi ära enda unenäo tähendus, mis on kotkaga seotud ja ka teised sümbolid, mida unes nägid. Seda selleks, et sa saaksid täielikult aru sellest, miks kotkas sinu nägemustess..
Loe lisa...

PENDLID - KASUTAMINE JA HOIUSTAMINE

by .
  Pendel on iidne väeese, mida ka tänapäeval kasutatakse. Pendlid on inimkonna ajaloos olnud kasutusel väga kaua aega. Üks esimesi jäädvustusi pendli kasutamisest on pärit umbes 8000 aasta tagusest ajast ning see avastati ühest Alžeeria koopast. Sealt leiti joonistus, mis kujutas pendli kasutamisest.   Pendel on väeese, millega saab vaadata inimese kehas eksisteeriva haiguskolde asupaika või avastada veesooni. Pendlit on läbi ajaloo kasutatud kristallide leidmisel, sellega ennustatakse ja selle käest küsitakse vastuseid teemadele, millele ise selgust ei o..
Loe lisa...

KUULED ENDA NIME, KUID KEEGI EI HÜÜA

by .
  Kindlasti on sinuga seda juhtunud ja ma olen enam, kui kindel, et pea kõikidel inimestel on selline kogemus olnud. Sa oled kindlasti kuulnud, kuidas keegi hüüab sinu nime, kuid keegi ei teinudki seda. Sa oled enda asjadega toimetamas ja kuuled, kuidas kõrvaltoas olev inimene hüüab sind, kui sinna lähed, et küsida: "Kas sa hüüdsid mind?", siis ta ütleb sulle väga kohkunud näoga vastu: "Ei?" Kindlasti sa oled just sellist asja kogenud. Keegi väga selge ja kõlava häälega hüüdis sinu nime, kuid keegi ei teinudki seda.   Tegelikult on asi aga selline, et tõepoolest sinu ni..
Loe lisa...

PEEGEL - VÄRAV TEISPOOLSUSESSE

by .
  Peeglid on minu jaoks ühed vaieldamatult lemmikud elemendid, mida enda kodus kasutada. Ma olen peeglitest lummuses, ma viiks neid igale poole, kuhu vähegi oleks võimalik. See on ka põhjus, miks Butiikides on palju peegleid, eriti veel siin Saaremaa Butiigis. Peeglites on vägi, seal on jõudu ja need on on välisukseks ning väravaks teispoolsusesse. Iga peegel on avatud avanema hingede jaoks, kes vähegi soovivad nendest läbi astuda. Peegel on värav meie ja hingede maailma vahel. Kes oskab seda väravat õigesti kasutada, see saab hingedega kontakteeruda ja nendega head koostööd luua. Kes ..
Loe lisa...

KES ON INGLID JA MIKS NAD MEID ÜMBRITSEVAD

by .
  Inglid, kellest ma pidevalt enda artiklites räägin, nad on igal pool. Nad on meie ümber, meie kodudes, looduses ja üle maailma igal pool. See, miks ma üldse selle artikli siia kirja panen, on kõik sellepärast, et te saaksite võib-olla minu mõtetest paremini aru, mida ma soovin teile pidevalt jagada.  Soovin, et teie silmad veidigi avaneksid justnimelt Inglite teemadel. Inglid on meie kõrva igal pool ja igal elaval inimesel on oma üks kaitseingel. Ja loomulikult peale selle kõige kõigema Ingli võib meie Auras ja meiega kontaktis olla ka mõned teised Inglid. Need on siis ne..
Loe lisa...

NUMBER 9, 99, 999 JA 999 NÄGEMINE NING SELLE INGLITESÕNUM

by in SÕNUMID INGLITELT .
  Kui sind pidevalt kummitavad number 9 või 9999, siis tea seda, et sinu enda Inglitel on midagi tähtsat sulle öelda. Ühesuguste numbrite nägemine ei ole juhuslik, see on sõnum sinule. Sinu enda Inglid üritavad sinuga pidevalt kontakti saada ja numbrite nende poolt näitamine on üks viis sinuga suhtlemiseks. Panin siia kirja kõik selle, mida Inglid soovivad number 9-ga näidata sulle, seega kõige olulisem on see, et sa kuulaksid nende nõuandeid, kuna mida rohkem sa Inglitega suhtled, nende nõu kuulad ja selle järgi tegutsed või isegi vahel maha rahuned, kui see on rahustav s..
Loe lisa...

NUMBER 8, 88, 888 JA 8888 NÄGEMINE NING SELLE INGLISÕNUM

by in SÕNUMID INGLITELT .
  Kui sind pidevalt kummitavad number 8 või 888, siis tea seda, et sinu enda Inglitel on sulle midagi tähtsat öelda. Ühesuguste numbrite nägemine ei ole juhuslik, see on sõnum sinule. Sinu enda Inglid üritavad sinuga pidevalt kontakti saada ja numbrite näitamine on üks viis sinuga suhtlemiseks. Panin siia kirja kõik selle, mida Inglid soovivad sulle number 8-ga näidata, seega on kõige olulisem see, et sa kuulaksid nende nõuandeid, kuna mida rohkem sa Inglitega suhtled, nende nõu kuulad ja selle järgi tegutsed või isegi vahel maha rahuned, kui see on rahustav sõnum, seda rohkem..
Loe lisa...

NUMBER 7, 77, 777 JA 7777 NÄGEMINE NING SELLE INGLITE SÕNUM

by in SÕNUMID INGLITELT .
  Kui sind pidevalt kummitavad number 7 või 77, siis tea seda, et sinu enda Inglitel on midagi tähtsat sulle öelda. Ühesuguste numbrite nägemine ei ole juhuslik, see on sõnum sinule! Panin siia kirja kõik selle, mida Inglid soovivad number 7-ga näidata sulle, seega kõige olulisem on see, et sa kuulaksid nende nõuandeid, kuna mida rohkem sa Inglitega suhtled, nende nõu kuulad ja sellejärgi tegutsed või isegi vahel maha rahuned, kui see on rahustav sõnum, seda rohkem nad hakkavad sind aitama. Seega ole alati tähelepanelik selle üle, mis sinu ümber toimub. Üldiselt number 7 ..
Loe lisa...

NUMBER 6, 66, 666 JA 6666 NÄGEMINE NING SELLE INGLITE SÕNUM

by in SÕNUMID INGLITELT .
  Kui sind pidevalt kummitavad number 6 või 666, siis tea seda, et sinu enda Inglitel on midagi tähtsat sulle öelda. Ühesuguste numbrite nägemine ei ole juhuslik, see on sõnum sinule! Panin siia kirja kõik selle, mida Inglid soovivad number 6-ga näidata sulle, et kõige olulisem on see, et sa kuulaksid nende nõuandeid, kuna mida rohkem sa Inglitega suhtled, nende nõu kuulad ja sellejärgi tegutsed või isegi vahel maha rahuned, kui see on rahustav sõnum, seda rohkem nad hakkavad sind aitama. Seega ole alati tähelepanelik selle üle, mis sinu ümber toimub. Üldiselt number 6 sümbolis..
Loe lisa...

LASURIIDI PROHVETLIKKUS

by in KRISTALLIDEGA ENNUSTAMINE .
  Lasuriit on üks lisakristallidest, mis kuulub ennustuskristallide komplekti. Iga kristall annab veelgi täpsema tulemuse ennustamisel, mida rohkem on komplektis kristalle, seda täpsema vastuse sa enda küsimusele leiad. Seega on soovitatav ka peale põhikomplekti lisada teisi kristalle komplekti. VASTUS: Üldiselt tuleb Lasuriidi kristalli ennustus kotist välja siis, kui sul palutakse end hetkel kõikide ja kõige jaoks võimalikult nähtavaks teha. See tähendab seda, et on aeg liikuda välja, näidata end, et hea õnn saaks üldse sinuni jõudagi. - Lasuriit ennustab suhte teemal u..
Loe lisa...

SOOVIDE TEELE SAATMINE JA NENDE TÄITUMINE

by .
  Sinu elus on olnud vähemalt üks või mitmeid kordi, kus sa oled soovinud midagi väga suurelt ja ühel heal päeval on see sinu ellu saabunud, ükskõik milline see unistus on olnud, aga põhiline on olnud selle juures see, et sa oled soovinud seda tugevalt. Inimese sees olev hing, temal on oskus saata enda Aurasse sõnumeid, mis omakorda saadetakse sinu tuleviku kujundama. Soovide täitumine on sinu enda teha ja kanda tegelikult, seega tuleb lihtsalt osata neid soove enda Aurast tulevikku saata. Ma räägin sulle sellest veidi, kuidas iseenda mõtteid õiget viisi suunata, katseta ja kui sa suud..
Loe lisa...

NUMBER 5, 55 JA 5555 NÄGEMINE NING SELLE INGLITE SÕNUM

by in SÕNUMID INGLITELT .
  Kui sind pidevalt kummitavad number 5 või 5555, siis tea seda, et sinu enda Inglitel on midagi tähtsat sulle öelda. Ühesuguste numbrite nägemine ei ole juhuslik, see on sõnum sinule! Panin siia kirja kõik selle, mida Inglid soovivad number 5-ga näidata sulle, kõige olulisem on see, et sa kuulaksid nende nõuandeid, kuna mida rohkem sa Inglitega suhtled, nende nõu kuulad ja sellejärgi tegutsed või isegi vahel maha rahuned, kui see on rahustav sõnum, seda rohkem nad hakkavad sind aitama. Seega ole alati tähelepanelik selle üle, mis sinu ümber toimub. Üldiselt number 5 sümbolisee..
Loe lisa...

TENE LAUL - MINU SOOV INIMESI AIDATA JA AVADA, KUST ON SEE PÄRIT

by .
Ma olen siiralt tänulik, et mulle on kingitud anne, mis ei kuulu vaid mulle endale - selleks andeks on näha maailma peenemat struktuuri, näha asju, mida silmaga ei näe, teada asju, mida materiaalne ühiskond ütleb, et seda ei ole võimalik näha ja tunda emotsioone, mis on sinu sees või tema sees, või hoopis kolmanda inimese sees. See on selgeltnägemine, tajumine, kuulmine, tunnetamine ja oskus tajuda energiaid. Olen tänulik selle üle, et ma olen suutnud rakendada seda oskust teiste inimeste abistamiseks, olen väga tänulik!   Ma olen enda eelmistes artiklites ja postitustes põgusal..
Loe lisa...

NUMBER 4, 44 JA 444 NÄGEMINE NING SELLE INGLITE SÕNUM

by in SÕNUMID INGLITELT .
  Kui sind pidevalt kummitavad number 44 või 444, siis tea seda, et sinu enda Inglitel on midagi tähtsat sulle öelda. Ühesuguste numbrite nägemine ei ole juhuslik, see on sõnum sinule! Panin siia kirja kõik selle, mida Inglid soovivad number 4-ga näidata sulle, kõige olulisem on see, et sa kuulaksid nende nõuandeid, kuna mida rohkem sa Inglitega suhtled, nende nõu kuulad ja sellejärgi tegutsed või isegi vahel maha rahuned, kui see on rahustav sõnum, seda rohkem nad hakkavad sind aitama. Seega ole alati tähelepanelik selle üle, mis sinu ümber toimub. Üldiselt number 4 sümbolisee..
Loe lisa...

NUMBER 3, 33 JA 333 NÄGEMINE NING SELLE MÜSTILINE SÕNUM SINULE

by in SÕNUMID INGLITELT .
  Oled sa mõelnud, miks sa mõnel eluperioodil näed igal pool ainult number 3 või isegi mitmeid neid - see on müstiline sõnum sinu Inglilt. Panin sulle siia kirja kõik selle kohta, mida Inglid üritavad sulle number 3, 33 või 333 näidata. Juba see, et sa pidevalt oled hakanud nägema number 3 või mitmeid 3-sid, siis see viitab sellele, et Inglid tahavad sulle nii-öelda "kaitset" ja öelda, et sa teaksid, et nad valvavad sind praegusel eluperioodil eriti palju. Erinevad 3 kombinatsioonid tähendavad ka erinevaid sõnumeid sulle sinu enda Inglitelt, mille ma ka hiljem kirja panen. ..
Loe lisa...
  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja