55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

LA TENE

7 PÕHJUST, MIKS KALAD ON HEAD SÕBRAD

by .
  Päikesemärk reedab ära selle, milline on sinu iseloom ja kuidas sa teistega suhtled. Nii on võimalik mul defineerida seda, milline sõber on Kalade tähtkuju esindaja. Kalade päikesemärgi all sünnitakse ajavahemikus 19. veebruar kuni 20. märts. Selle päikesemärgi all sündinu võib olla sinu parim sõber, kui sa oled talle truu ja austad teda. Tal on palju kvaliteetseid omadusi, mis võib muuta ta üheks parimaks sõbraks, kes sul on. Need samad iseloomujooned kanduvad edasi ka suhtesse, kui Kalad on koos kellegagi, keda ta lisaks armastamisele ka enda sõbraks peab.   ..
Loe lisa...

KUU VIIMANE VEERAND AMBURIS JA PÄIKE KALADES - SUURE TRANSFORMATSIOONI RITUAAL

by .
  Ainult ühel korral aastas on Kuu viimane veerand Amburis ja samal ajal Päike Kalades. See juhtub, kas iga aasta veebruari lõpus või märtsis. Sellel päeval on erakordne jõud ja selle vägi kestab vaid ühe päeva. Seda aega tuleb enda kasuks maksimaalselt rakendada. Kas sa oled valmis teada saama, miks see on nii hea päev?   Sellel päeval on võimalus sul enda elus suur puhastuskuur, palju muudatusi ja transformatsioone läbi viia. See päev pane kindlasti enda märkmikusse kirja, et sa seda päeva maha ei magaks!   Küsimus seisneb ikkagi selles miks on se..
Loe lisa...

MERKUURI RETROGRAAD KALADES

by .
  Kui Merkuur on retrograadis, siis põhimõtteliselt võib öelda, et meid ümbritsevad energiad on pingelised ja sel ajal on oodata palju segadust. Merkuur on retrograadis päris mitmel korral aastas ja seega on kasulik seda perioodi teada. Selle teadvustamine aitab seletada nii mõndagi, mis sinu elus sellel ajal toimub. Kui sa tead, milleks on Merkuuri retrograad võimeline, siis suudad sa sellesse ka positiivsemalt suhtuda. Loe täispikka artiklid Merkuuri retrograadi kohta SIIT. Loe see artikkel kindlasti enne läbi, et mõista praegust artiklit paremini. Käesolevas artiklis käsit..
Loe lisa...

VEE-ELEMENDI ARMASTUS - MIDA SA PEAKSID TEADMA VÄHI, SKORPIONI JA KALADE KOHTA

by .
  Armastus on üks elu olulisem osa. Kes meist ei tahaks olla armastatud või olla koos inimesega, keda sa armastad siiralt ja ehtsalt? Armastust otsitakse, kui ollakse üksinda. Armastust soovitakse võimsamaks muuta, kui ollakse koos kallimaga. Alati on midagi, mis käib ümber armastuse. Kas sa teadsid seda, et tähtkujud ja kõik ülejäänud astroloogilised näitajad annavad meile väga suure eelduse olla teatud sorti armastaja ja võimaluse kogeda teatud sorti armastust. Meie näitajad loovad meile teatud iseloomuomadused, mis põimuvad kokku meie unikaalse isiksusega ja loovad meist&n..
Loe lisa...

KALAD - TÄHTKUJU POOLT ANTUD ELUEESMÄRK

by .
  Kas sa oled kunagi mõelnud selle peale, et miks sinu tähtkuju on sulle antud? Sellel on tegelikult väga palju erinevaid põhjuseid. Sa sünnid enda tähtkujuna sellepärast, et see aitab sul saavutada elus seda, miks sa siia ellu sündinud oled. Kuid kõikidel kaheteistkümnel tähtkujul on olemas veel eraldi elueesmärk üleüldises mõttes, mis sünnist kaasa antakse koge maailma jaoks. Sellest ma just sulle rääkima hakkangi.   Kui sa oled sündinud Kaladena, siis see mitte ainult ei vormi sinu iseloomu ja ei anna sulle teatud positiivseid ning negatiivseid külgi. Kaladena sünnid sa k..
Loe lisa...

KALAD - 8 PÕHJUST NEID ENDA KÕRVAL HOIDA

by .
  Kui inimene siia maailma sünnib, siis annavad temale iseloomu kõiksugused erinevad tegurid. Üheks teguriks on tema päikesemärk ehk milline tähtkuju antud hetkel päikest mõjutab. Igas sodiaagis on olemas tugevaid, positiivseid ja sellele tähtkujule omaseid kõige paremaid iseloomuomadusi. Igas tähtkujus on miski, mida teistel vaja läheb ja millega ta teisi tervendab.   Täna räägin ma sulle sellest, miks on Kalade tähtkuju all sündinud inimene kasulik ja miks tasub teda enda kõrval hoida. Kaladel on palju anda, kui sa kohtled Kalasid hästi ja kui sa oled võitnud tema poolehoi..
Loe lisa...

SODIAAGI ÜLEMINEK - KALAD JA JÄÄR

by .
  Me kõik sünnime teatud sodiaagi all, mis langeb kokku meie sünnikuupäevaga ja selle määrab ära see, millise tähtkuju tähed parasjagu päikest mõjutavad. Kuid on olemas selline vahepealne olek ehk üleminek, mis annab tegelikult ühele või teisele sodiaagile veidi erinevat iseloomujoont. Üleminek on see aeg, kus hakkab päikest mõjutama teise tähtkuju tähed ja seega hakkab looma uue sodiaagi algus. Üleminek kestab mitu päeva ja selle sama ülemineku ajal sündinud hinged kannavad endas veidi teistsugust energiat kui need, kes on sündinud sodiaagi täismõjutuse all. Kas sina oled ülemineku so..
Loe lisa...

KALAD - KUIDAS SAADA HAKKAMA TEMA ARMASTAMISEGA

by .
  Kalad on kõige viimaseks ehk kaheteistkümnendaks sodiaagiks ja Kalad on see, kelle hinges on midagi igast teisest sodiaagist ehk tegemist on väga mitmekülgse isikuga. Oma mitmekülgsuse tõttu on Kalad see, kes on teiste sodiaakide silmade läbi üks raskemini mõistetavaid sodiaake ja sellepärast jagangi ma vihjeid selle kohta, kuidas Kalasid armastada ja tema armastust hoida. Kui sinu kõrva on Kaladest kaaslane, keda sa armastad ja kellega sa soovid õnelikku suhtesse jääda, siis ennekõike pead sa tema puhul mõistma nii mõndagi asja. Kaladel on oma maailm ja selle maailmaga tuleb leppida..
Loe lisa...

KALADE MEES - SODIAAGI MÕJUTUSED

by .
  Sodiaagid on kõik erinevad, kuid eraldi on kohati erinevad ka sodiaagi naised ja mehed. Ühel sodiaagil on ühed konkreetsed omadused, mille inimene enda sünniga kaasa sellest võtab. Küll aga on igal sodiaagil omad unikaalsed jooned, mis mõjutavad vaid selle sodiaagi naist või meest. Täna räägin ma sellest, milline on Kalade sodiaagi mees ja mida Kalade päikesemärk annab kaasa mehele, kes selle päikesemärgi all sündinud on.   Kalade mees on üks korralik tegelane, kellel on väga raske, kuid samas väga heade omadustega iseloom. Kalade mehes on kõike väga palju, kui ma räägin i..
Loe lisa...

SODIAAGI ÜLEMINEK - VEEVALAJA JA KALAD

by .
  Me kõik sünnime teatud sodiaagi all, mis langeb kokku meie sünnikuupäevaga ja selle määrab ära see, millise tähtkuju tähed parasjagu päikest mõjutavad. Kuid on olemas selline vahepealne olek ehk üleminek, mis annab tegelikult ühele või teisele sodiaagile veidi erinevat iseloomujoont. Üleminek on see aeg, kus hakkab päikest mõjutama teise tähtkuju tähed ja seega hakkab looma uue sodiaagi algus. Üleminek kestab mitu päeva ja selle sama ülemineku ajal sündinud hinged kannavad endas veidi teistsugust energiat kui need, kes on sündinud sodiaagi täismõjutuse all. Kas sina oled ülemineku so..
Loe lisa...

TÖÖALANE SOBIVUS - KALAD JA LÕVI

by .
  Astroloogia ja numeroloogia on mind alati kütkestanud ning nendel teemadel analüüsimine on minu üks lemmiktegevusi. Erinevad sodiaagid koostööd tegemas loovad kõik väga erilised duod. Kes sobib rohkem kokku, kes vähem. Kuid kahe erineva sodiaagi koostööst tuleb välja see, mis on nende kahe hinge väe koosluse tulemus. On sodiaake, kes saavad üksteisega tööalaselt ja karjäärialaselt väga hästi hakkama, luues tugeva partnerluse. Kuid samas on ka neid, kes ei leiagi mitte kunagi seda ühist keelt üles.   Räägin sulle sellest, kuidas need kaks sodiaaki omavahel kokku sobivad, ku..
Loe lisa...

KALADE NÄGEMUSTE MAAGIA

by .
  Maagia on nõiduslik protsess, mille käigus saad sa enda soovid teele saata nii, et need ka täituda saaksid. See maagia on mõeldud neile, kes on sündinud kalade sodiaagi all. Selles maagias kasutatakse neid kristalle, mis on astroloogiliselt kaladele mõeldud ja mis kõige kiiremini hakkavad just kalade Auraväljas tööle. Selle maagia põhiline eesmärk on kalade hinges avada nägemuste nägemine. Selle maagia kaudu saab esile kutsuda erinevaid prohvetlikke visioone, ettekuulutusi ja nägemusi.   Kalade nägemuste maagiat võib teha siis, kui sa ise seda soovid teha. Loomulikult..
Loe lisa...

KALAD 19. VEEBRUAR - 20. MÄRTS

by .
Kalad on tähemärgisüsteemi kaheteistkümnes sodiaak, keda juhib Neptuuni vägi. Neptuun annab Kaladele emotsionaalsust, empaatiavõimet, tundlikkust, sensitiivsust ja tugevat intuitsiooni. Selle tähemärgi alguseks loetakse 19. veebruari ja lõpuks 20. märtsi. Kalad on tähemärk, kellel on kõige sügavam sisemine maailm ja kes elavad korraga kahes maailmas. Üks on see maailm, kuhu kuuluvad kõik teised ja tavalised elusüsteemid, ja teine maailm, kus iga Kala eksisteerib, on tema sisemise "mina" maailm. Sellest ei pruugi keegi teine mitte kunagi aru saada, ega k..
Loe lisa...

KALAD - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .
  Kala või kalasid unes nähes see sümboliseerib üleüldiselt meie oskuseid, suunda ja võimet midagi luua. Kala nägemine võib olla väga hea ettekuulutus, kui sinna kõrvale kuuluvad head emotsioonid ja ka teised head sümbolid, mis kuulutavad ette head õnne. Iga unenägu kannab endas müsteeriumit ja ettekuulutust või seletust millegi suhtes, sina ole tark ja seleta alati lahti enda unenägude sõnumid. Niiviisi võid sa ära hoida õnnetusi või olla tark teatud situatsioonides.   KALA UJUMAS SELGES VEES - kui sa näed enda unenäos kala või kalasid, mis ujuvad selges vees, siis see on..
Loe lisa...

HOROSKOOP 4. - 31. JAANUAR 2021. AASTA ALGAB SUURELT

by .
  Imeilusat uut põnevat aastat! Soovin, et teie südamesoovid täituksid ja 2021. aasta üllataks teid millegi eriti ilusa ning heaga. Ole ise positiivne, optimistlikult meelestatud ja juba sellega kutsud sa enda ellu midagi imeilusat. Jäta meelde - sa oled nagu magnet! Seda, mida sisaldad, sa ka ligi kutsud. Ära alahinda endas peituvaid energiaid ja tea, et sinu energia on sinu enda teha ning kujundada. Sinu mõtted ja teod loovad sind. Mida rohkem pöörad sa tähelepanu sellele, mida sisaldad ja endast välja annad, seda suurem on tõenäosus muuta enda eluteed vaid paremaks. Võta s..
Loe lisa...

2021. AASTA HOROSKOOP

by .
  2021. aasta on teine aasta 12-aastasest astroloogilisest perioodist. Kui esimene aasta ehk 2020 lammutas ära vanad struktuurid ja tõi inimeste ellu hulgaliselt segadust, siis sellele järgnev aasta annab sulle võimaluse end uutes suundades liikuma seada. 2021. aastal tuleb olla võimalikult aktiivne ja näha suurt vaeva iseenda õnne ning heaolu nimel. See on nii-öelda 12-aastasele perioodile vundamendi loomise ja esimese aasta segaduse likvideerimise aeg. Nagu öeldud, on 2021. aasta jätk eelmise aasta suurtele muudatustele, mis algatasid 12-aastase uuendusterikka tsükli. Nüüd on tsük..
Loe lisa...

TENE LAUL - 8 HUVITAVAT FAKTI MINU KOHTA

by .
  Olen aastaid kirjutanud erinevatel teemadel spirituaalsusest, toitumisest ja tähtkujudest unenägudeni välja. Iga artikli sisse poetan ka killukese iseendast. Nendest artiklitest leiad igasuguseid erinevaid fakte minu elu, mõtteviisi ja ellusuhtumise kohta. Kogu minu kirjutatu põhineb sellel, kuidas mina elu näen ja mida ma antud hetkel tunnen, et soovin jagada. Täna tunnen, et tahan sinuga jagada enda kohta kaheksat täiesti juhuslikku huvitavat fakti.   1. Kalade tähtkuju esindajana liigun sinnapoole, kuhu lained mind viivad...   Olen täielikult t..
Loe lisa...

12 TÄHTKUJU - MIDA SA SUHTES KÕIGE ENAM VAJAD

by .
  Tähtkujud on mind alati köitnud ja nende iseloomude ning elueesmärkide tõlgendamine on mind alati kõnetanud. Tähtkujude südamesoove on võimalik mõista ja ma olen jõudnud järeldusele, mida iga erinev päikesemärgi esindaja suhtes kõige rohkem vajab. Siit saad hea äratundmise iseenda kohta ja häid vihjeid oma kaaslase või potentsiaalse tulevase kaaslase kohta. Võta siit vihjeid ning märka enda kaaslases seda, mida tema vajab. Olgu see siin ka käsiraamat sinu kallimale, et täita oma hinge veelgi rohkem sellega, mida sa temalt kõige rohkem ootad.   Kõ..
Loe lisa...

10 PÕHJUST, MIKS IGAPÄEVASELT SPIRULINAT TARBIDA

by .
  Spirulina on saanud väga populaarseks oma ravivate ja keha mürkainetest puhastava toime tõttu. Spirulina kuulub Ajurveeda meditsiini ravimtaimede hulka ja tegemist on taimega, millega on võimalik ennetada paljude raskete haiguste, keeruliste tervisemurede ja probleemide teket. Ajurveeda meditsiin põhineb suuresti ennetusravil ja spirulinaga on võimalik muuta keha raudkindlaks nii mõnegi terviserikke vastu.   Spirulina ehk sini-rohevetika pulber on oluline valkude, vitamiinide, mineraalide, vajalike aminohapete, rasvhapete, mikroelementide ja karetonoidide allikas..
Loe lisa...

OOMEGA-3 RASVHAPE JA SELLE OLULISUS

by .
  Soovides ilusat nahka, kõrget intelligentsi, head silmanägemist, mõnusat enesetunnet, tugevat südant, immuunsüsteemi ja vähem stressi, on sul igapäevaselt vaja tarbida oomega-3 rasvhapet. Tegemist on toitainega, mis aitab sul tagada ülima tervise. On olemas toitained, milleta keha ei soovi hakkama saada, ja seetõttu on vaja meelde tuletada, mis on meie keha jaoks oluline.   Oomega-3 rasvhape on üleüldise tervise jaoks väga oluline. See on kindlasti üks toitainetest, mida keha võiks ja peaks pidevalt saama, et tervis saaks püsida tugevana. Sellel on väga palju pak..
Loe lisa...

PÄIKESEVALGUS ON ÜLIM ENERGIAALLIKAS

by .
  Et elada täisväärtuslikku, õnnelikku ja tervet elu, peavad seda toetama meie igapäevased valikud, elustiil ja ellusuhtumine. Olen juba pikalt tegelenud ja suunanud oma tähelepanu Päikese tunnetamisele ja selle tähtsuse välja selgitamisele. Olen spirituaalne avastaja ja loon enda sees küsimuse kõige kohta, mis mind ümbritseb. Ma ei soovi jääda vastuseta ja nii asun oma meeltes vastuse leidmise teekonnale. Tunnen, et olen jõudnud lähemale mõistmisele, mis Päike on, mis on selle väärtus ja kuidas seda taevakeha kasutada. Soovin oma tänast nägemust ja teadlikkust Päik..
Loe lisa...

JÄÄR 21. MÄRTS - 20. APRILL

by .
  JÄÄR on tähemärgisüsteemis kõige esimene sodiaak. Seda tähtkuju valitseb tule-element, andes Jäärale oskuse olla energiline, elujõuline, aktiivne ja teotahteline. Kui Jäära lühidalt iseloomustada, siis just need neli sõna sobivad selleks kõige paremini. Jäär on väga aktiivne inimene, kellele absoluutselt ei meeldi paigalseis ja seda selle sõna otseses mõttes, neil peab alati midagi teha olema. Jääradel on vaja just füüsilist tööd, see on neile ellujäämiseks hädavajalik, kuna seal rakendavad nad oma üleliigset energiat. Jäärad on sündinud väga suu..
Loe lisa...

SÕNN 21. APRILL - 20. MAI

by .
  SÕNNI tähemärgi all sündinud inimesed on äärmiselt tulise hingega, kuigi nad oskavad end teistele inimestele väga tasakaalukana ja veidi isegi tagasihoidlikuna välja näidata. Aga tõeline sõber teab, et Sõnnil on kõik see olemas, mis on Jääras, Lõvis ja Kaljukitses - tuline soov pidevalt muudatusi teha, liikuda, uuendusi ellu viia, elada ja seigelda. Sõnnid on kirglikud ja elunautivad inimesed. Kui Kalade kohta öeldakse, et vaga vesi, sügav põhi, siis tegelikkuses on aga nii, et ka Sõnnide kohta saab nii öelda. Sõnniga kohtudes võib ta endast algselt jätta mulje, et ta on tavalin..
Loe lisa...

SKORPION 23. OKTOOBER - 21. NOVEMBER

by .
  SKORPION on tulise hingega inimene, kellele on eluenergia juba sünnist saadik kaasa antud. Kui teised tähemärgid vajavad pidevat motiveerimist, siis Skorpion seda ei vaja, see tuleb tema seest loomulikult. Ükskõik mis Skorpion ette võtab, selle peab ta ka lõpuni viima ja see peab tulema välja hea, see tähendab ideaalne. Skorpionid on mässulised võitlejad, neil peab alati kord majas olema ja alati peab olema asjadel mingi tulemus. Kui vahel on Skorpionil raske jõuda tulemuseni, mis ta on kord endale püstitanud ja seadnud, siis läheb ta kasvõi läbi tule ja vee, et see as..
Loe lisa...

NEITSI 23. AUGUST - 22. SEPTEMBER

by .
NEITSID, nii huvitavad, nii salapärased, nii müstilised - tõepoolest. Mina, kes ma olen Kalad, olen lummatud Neitsite müstilisusest. Võiks öelda, et kõige enam saab Neitsist aru just Kalad, AGA teised tähemärgid mitte nii väga. Neitsid suudavad ükskõik millal, ükskõik kellele ja ükskõik millises situatsioonis jätta pidevalt "aga" õhku. Seda selles mõttes, et nende Auraväljas kiirgab müstilisust. Miks see nii on? Sellepärast, et Neitsid armastavad analüüsida, armastavad mõelda, ka nende fantaasia ning visuaalne maailm on suurepärane ning see kiirgab läbi nende energeetika. See ongi ..
Loe lisa...

AMBUR 22. NOVEMBER - 21. DETSEMBER

by .
  AMBURITE kirjeldamiseks võtan hetke aega ja küsin enda käest, millised siis on need Amburile kõige iseloomulikumad omadused. Esimese asjana, mis mulle Amburite juures silma paistab, on see, et nad on tõelised seiklejad. Seiklejad nii füüsilises kui ka emotsionaalses mõttes. Amburitel on sisemine soov avastada, uurida, näha ja kogeda, mis on tegelikult väga hea omadus. Ambur on oma olemuselt liikuv, kellele lihtsalt ei meeldi enda elus ühe koha peal seista. Amburid on kohe kindlasti need, kes armastavad kõige enam reisida ja enamus on seda oma elu jooksul palju ka ..
Loe lisa...

KAKSIKUD 21. MAI - 20. JUUNI

by .
  KAKSIKUD on tähemärk, kellel on mõistust mitme tähemärgi jagu. Ta on ka kaval, aga üldse mitte negatiivses võtmes, vaid tal on kavalus, mis annab talle oskuse olla vajadusel õigel ajal õiges kohas, öelda õigel ajal õigeid sõnu või märgata õigel ajal head võimalust. Kaksikud on kiire taibuga, kiire reageerimisega ja äärmiselt analüüsivad. Kaksikute tähemärgis sündinutel on vajadus suhelda, aga see suhtlemisvajadus on eriline. Ta võib sinuga suhelda täna nii, nagu ta oleks sinu parim sõber, aga homme jätta sind tundega, nagu sind ei eksisteerikski. Ta ei tee se..
Loe lisa...

KAALUD 23. SEPTEMBER - 22. OKTOOBER

by .
  KAALUD, Kaalud... Alustan Kaalude tähemärgi kirjutamist jah niiviisi, eks Kaalud saavad väga hästi aru, miks ma seda nii teen. Segadust tekitav jutu algus on juba väike vihje milline meie Kaalu preili või härra ka on. Tähtkujud nagu näiteks Kaalud, Kaksikud ja Kalad, nende tähemärki sümboliseerib kaks osa. Kaaludel kahte kaalu, Kaksikutel kahte isiksust ja Kaladel kahte kala. Nendel kolmel märgil on kõigil oma kaks iseloomu poolt ja need on nendes ka väga tugevalt esindatud. Igalühel on loomulikult omad iseloomujooned, aga Kaalude kahest isiksusest räägin ma lähemalt selles artikl..
Loe lisa...

VÄHK 21. JUUNI - 22. JUULI

by .
  VÄHK on äärmiselt intuitiivne tähemärk ja enne, kui ma hakkan Vähki iseloomustama, soovin öelda seda, et tegemist on ühe keerulisema tähemärgiga. Nad on keerulised teistele, aga veelgi keerulisemad iseendale. Mulle meeldib Vähi tähemärk, minu elus on väga palju selle tähemärgi esindajaid ja eks ole asi ka selles, et veemärgid sobiva omavahel kokku. Kalad, Skorpion ja Vähk on need, kes leiavad omavahel kiiresti ühise keele oma tugeva intuitiivsuse ja spirituaalsuse tõttu.   Vähist teeb keerulise isiksuse tema meeletult lai..
Loe lisa...

KASS - HINGE TOOTEM

by in HINGEDE TOOTEMID .
  Loomad, linnud või näiteks kalad on meie hinge tootemiteks, me oleme keegi neist kindlasti eelmistes eludes olnud enne, kui enda tänasesse kehasse rändasime. Nagu ma olen ka eelnevalt kirjutanud, et kui sa täna oled inimene, siis see ei tähenda seda, et kõik sinu eelmised ja tulevased elud oled samuti inimese kehas. Me rändame erinevatesse kehadesse selleks, et saada nende kaudu õppetunde ja vajalikke teadmisi ning oskusi. Mitte alati ei õpita mõne looma kehas enda elu ära, täpselt samamoodi nagu sa ei suuda ära õppida kõike ka inimese kehas. Me rändame, rändame ja rän..
Loe lisa...

AHVEN - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .
  Me võime unes näha väga konkreetseid asju, olendeid ja hetki. Kõik, mis siin maailmas eksisteerib, võib sind unes külastamas käia. Nii võid sa unenägudes kohata ka konkreetset kalaliiki, näiteks ahvenat.   Ahven on oma olemuselt tugev, vastupidav, kiire ja ennast kaitsev. Seesama iseloom, mida ahven sümboliseerib, kandub ka unenäo tähendusse. Ahvena unes nägemine tähendab seda, et miski hakkab sinu sees või elus kiirelt liikuma. Seda seetõttu, et ahven sümboliseerib kiiret reaktsiooni ja liikumist. Ükskõik millisel kujul ahven end sinu unenäos ilmu..
Loe lisa...

PARIM TERVENDUS SINU TÄHTKUJULE

by .
  Astroloogilised tegurid mõjutavad meid kõiki olenevalt sellest, millal me sündinud oleme ja millise tähtkuju esindajad me oleme. Astroloogiliste mõjutuste kaudu on võimalik välja tuua parimad enesetervendusviisid ja -vahendid vastavalt sinu tähtkujule. Need toetavad sinu tähtkuju energiaid, iseloomuomadusi, tuues turgutust sinna, kus seda kõige enam vaja on ja tasakaalustades neid energiaid, mis sul ülekülluses on. Enesetervendus on osa tervislikust ja täisväärtuslikust elust. Osates enda jaoks kõige sobilikemaid enesetervendusvahendeid leida, oskad sa kõige tõhusamalt hoid..
Loe lisa...

TENE LAUL - OSAKE MINUST

by .
  Mul on nii palju teile rääkida, välja öelda, nii palju inspiratsiooni edasi anda ja elusuunda ette näidata. Seetõttu ma teile juba aastaid kirjutangi, et te saaksite kätte selle, mis minu sees on ja mida ma olen tingimusteta nõus endast välja jagama. Mulle meeldib inimesi aidata, ja mitte ainult inimesi, vaid kogu meie Maad. Osake minust on kõigis minu artiklites, kuna need on kõik minu sulest kirjutatud, ja iga artikli taga on oma isiklik inspireeriv lugu. Kõik, mida ma olen siia nende aastate jooksul kirjutanud, on tulnud kogu südamest ja hingest. Ma ei tee mida..
Loe lisa...

SÜNNIKUUPÄEV JA SELLE MÕJUTUSED - 5

by .
  Kõik inimesed sünnivad teatud numeroloogiliste näitajatega. Meie enda sünnipäevas on erinevad numbrid, mis kannavad meie hinge ja Aurasse edasi teatud väge. Nende numbrite taga on peidus suur teadmine sinu enda hingeelu kohta. Sinu sünnikuupäev paljastab seda, milline sa oled ja millist erilist energiat sa endaga kaasas kannad.   Sünnikuupäeva esimene number ehk see päev, millal sa sündinud oled, see kannab endaga kaasas teatud energiat, mis mõjutab sinu olemust. Ei ole juhus see, millal üks laps siia ilma sünnib. Täpselt samamoodi ei ole juhus ka see, millisel päeval..
Loe lisa...

HOBUNE - HINGE TOOTEM

by in HINGEDE TOOTEMID .
  Loomad, linnud või näiteks kalad on meie hinge tootemiteks, me oleme keegi neist kindlasti enda eelmistes eludes olnud enne seda, kui me enda tänasesse kehasse oleme rännanud. Nagu ma olen ka eelnevalt kirjutanud, et kui sa täna oled inimene, siis ei tähenda see vaid seda, et kõik sinu eelmised ja tulevased elus on samuti inimese kehas. Me rändame erinevatesse kehadesse selleks, et nende kaudu õppetunde ja vajalikke teadmisi ning oskusi kätte saada. Mitte alati ei õpita enda elu ära mõne looma kehas, täpselt samamoodi nagu sa ei suuda ära õppida kõike ka inimese kehas. Me rändame, rä..
Loe lisa...

KOER - HINGE TOOTEM

by in HINGEDE TOOTEMID .
  Loomad, linnud või näiteks kalad on meie hinge tootemiteks, me oleme keegi neist kindlasti enda eelmistes eludes olnud, enne seda, kui me oleme enda tänasesse kehasse rännanud. Ma olen ka eelnevalt kirjutanud, et kui sa täna oled inimene, siis ei tähenda see ainult seda, et kõik sinu eelmised ja tulevased elus on samuti inimese kehas. Me rändame erinevatesse kehadesse selleks, et nende kaudu saada õppetunde, vajalikke teadmisi ja oskusi. Mitte alati ei õpita enda elu ära mõne looma kehas, täpselt samamoodi nagu sa ei suuda ära õppida kõike ka inimese kehas. Me rändame, rändame j..
Loe lisa...

SODIAAGI ÜLEMINEKUD

by .
  Sodiaak on kujutletav vöö taevas, mis ulatub ligikaudu 8 kraadi mõlemale poole päikese teekonnast taevavõlvi ehk ekliptikat, see on päikese nähtav teekond taevasfääris, mille see läbib aastaga. Kuurajad ja planeedid on samuti sodiaagivöös, mis mõjutavad meie maapealset elu ja sodiaagimärkide kujundamist. Sodiaagivöö on jaotatud kaheteistskümneks tähtkujuks ehk sodiaagimärgiks, mida meie tunneme Jäära, Sõnni, Kaksikute, Vähi, Lõvi, Neitsi, Kaalude, Skorpioni, Amburi, Kaljukitse, Veevalaja ja Kalade tähtkujuna. Terve aasta jooksul liigume ühe kuu kaupa sodiaagivöös tähtkujult tähtkujul..
Loe lisa...

JÄÄR - TÄHTKUJU POOLT ANTUD ELUEESMÄRK

by .
  Kas sa oled kunagi mõelnud selle peale, et miks sinu tähtkuju on sulle antud? Sellel on tegelikult väga palju erinevaid põhjuseid. Sa sünnid enda tähtkujuna sellepärast, kuna see aitab sul saavutada elus seda, miks sa siia ellu sündinud oled. Kuid kõikidel kaheteistkümnel tähtkujul on olemas veel eraldi elueesmärk üleüldises mõttes, mis sünnist kaasa antakse kogu maailma jaoks. Sellest ma just sulle rääkima hakkangi.   Kui sa oled sündinud Jäärana, siis see mitte ainult ei vormi sinu iseloomu ja ei anna sulle teatud positiivseid ning negatiivseid külgi. Jäärana sünnid..
Loe lisa...

VÄHK - TEMA 6 ÕPETUST JA ISIKLIKU EDU VÕTIT

by .
  Igal tähtkujul on kohe sünnist alates kaasa antud teatud eeldused õnnele ja teatud oskused, mida tuleks iseendas tähele panna, endas avada ning neid kasutada. Jagan kõikidele Vähkidele mõtteterasid selle kohta, kuidas enda tugevusi märgata, neid rakendada, samuti annan õpetusi isikliku edu saavutamiseks.   Vähk on see, kes pakatab loomingulisusest. Vähk on sündinud avatud Sakraaltšakraga, mis tähendab seda, et Vähil on olemas oskus enda Sakraaltšakrat kasutada ja rakendada, kuid see ei tähenda alati seda, et ta suudab seda enda tugevat omadust alati enda jaoks ära kas..
Loe lisa...

VEEVALAJA - TÄHTKUJU POOLT ANTUD ELUEESMÄRK

by .
  Kas sa oled kunagi mõelnud selle peale, et miks on sulle antud sinu tähtkuju? Sellel on tegelikult väga palju erinevaid põhjuseid. Sa sünnid enda tähtkujuna sellepärast, et see aitab sul saavutada elus seda, miks sa oled siia ellu sündinud. Kuid kõigil kaheteistkümnel tähtkujul on olemas veel eraldi elueesmärk üleüldises mõttes, mis antakse sünnist kaasa kogu maailma jaoks. Sellest ma sulle just rääkima hakkangi.   Kui sa oled sündinud Veevalajana, siis see mitte ainult ei vormi sinu iseloomu ja ei anna sulle teatud positiivseid ning negatiivseid külgi. Veevalaja..
Loe lisa...

SÜNNIKRISTALLID - SINU ISIKLIKUD ÕNNETOOJAD

by .
  Kirjutan väga tihti erinevatel teemadel, kus ma seletan lahti tähtkujude iseloomustusi, kirjutan sellest, kuidas sinu sünnikuupäev sind mõjutab või näiteks, mida annab sulle sinu astroloogiline sünniaasta. Nende artiklite juures toon ma alati välja erinevaid kristalle, mis just vastava astroloogilise või numeroloogilise näitaja juures on kas siis õnnetoov, kaitset pakkuv, tasakaalu loov või armastust andev. Kõik need kristallid, mis sinna kirja on pandud, on sinu näitajate põhjal sinu isiklikeks õnnetoojateks.   Kristallidel on kõigil oma iseloom ehk energia, mis need enda..
Loe lisa...

TÄHTKUJUD - KUIDAS ERINEVAD KUU FAASID MÕJUTAVAD SINU TÄHTKUJU

by .
  Kuu faaside jälgimine on väga oluline. Kuu on see, mis mõjutab meid kõige enam ja mille energia kandub kiirelt kogu Maa peal toimuvasse. Kuu on Maa kaaslane ja Kuu annab Maale suuna kätte, mispidi liikuda, kuhupoole areneda ja mis suunas muutusi luua. Inimesed on Kuu faasidele väga tundlikud ja igal Kuu faasil on oma vägi, mille see meile edasi annab. Tähtkujud võtavad Kuu faase erinevalt vastu. Maa peal on kaksteist erinevat tähtkuju kandvat inimgruppi ja Kuu toob igas kaheteistkümnes tähktujus esile teatud energiad. See, mis ma olen tähtkujude ja Kuu faaside koh..
Loe lisa...

JÄÄR LAPSENA - ERILINE JA SÄRTSAKAS

by .
  Jäära tähtkuju all sündinud lapsed on kõik isemoodi tegelased, kellel on isiksust, tugevust ja särtsu. Jäära laps võib olla üks paras pähkel selle ema ja isa jaoks, kes on ise hingelt veidi leebemad või siis üheks parajaks konkurendiks nendele vanematele, kes on ise samasugused. Jäär väiksena ei ole kindlasti üks pisikene hällilaps, kes ei julge üksinda sammugi astuda ja kes vajab pidevat tuge - Jäära laps on sellele täielik vastand.   Jäära tähtkuju loetakse üldiselt 21. märtsist kuni 19. aprillini. Jäära lapse kohta kirjutatud mõtted ei pruugi ühtida nende Jäära lastega,..
Loe lisa...

NAHKHIIR - HINGE TOOTEM

by in HINGEDE TOOTEMID .
  Kas sulle meeldivad nahhiired või kas sa oled neist lausa lummatud?  Kui sul on mõne konkreetse loomaga väga tugev side, siis see räägib midagi ka sinu enda hinge kohta. Kui sulle meeldivad nahhiired või sa oled viimasel ajal hakanud nendega sidet tundma, siis selle artikli siin olen kirjutanud just sulle. Head lugemist!   HINGE TOOTEM   Inimesed on oma eelmistes eludes rännanud lisaks inimese kehale ka loomade, lindude, kalade ja putukate kehades. Selleks, et omandada sellele kehale iseloomulikke õppetunde. Hinge tootem seletab seda, mida sa..
Loe lisa...

NEITSI - TUGEV JA HAAVATAV KORRAGA

by .
  Iga erinev sodiaak on omamoodi tegelane, kellele on sündides tema Auravälja kaasa antud teatud iseloomuomadusi ja ka palju erilisi ning omapäraseid jooni. Räägin sulle sellest, mida sa peaksid teadma Neitsitest ja kui sa neid kohti temas oskad tähele panna, siis sa oskad ka teda paremini mõista.   Neitsitel on omad erilised küljed, millest teised sodiaagid peaksid teadma. Seda teadma sellepärast, et mõista Neitsi sodiaagi iseloomu. Neitsi mõistmine toob endaga kaasa vaid häid aegu tema seltsis. Eriti kasulik on mõista Neitsi neid erilisi külgi neil, kes elavad Neitsiga koo..
Loe lisa...

JÄÄR - KUIDAS TEMAGA SUHELDA

by .
  Erinevad sodiaagid on oma suhetes väga erinevad, vastavalt sellele, milline on tema ees olev sodiaak. Kuid teatud külje pealt on sodiaagid ükskõik millise teise sodiaagiga suhtlemises olles, ikka ühte moodi. On olemas teatud iseloomuomadused, mis kanduvad kõikidesse erineval tasandil suhetesse üle ja mida on väga raske muuta.   Kui sa soovid teada saada, milline on Jäär ja kuidas temaga paremini toime tulla, siis selle artikli olen ma just sinu jaoks kirjutanud. Selgitan lahti veidi seda, milline on Jäär oma hingelt ja kuidas sellise pealtnäha tugeva natuuriga, kuid sisemi..
Loe lisa...

LÕVI - KUIDAS TEMA ARMASTUST HOIDA

by .
  Ilmselgelt, kui sa oled minu kirjutatud artikleid jälginud ja lugenud, siis sa võid tänaseks juba teada, kui väga mulle meeldivad sodiaagid ja astroloogia. Tähed on minu jaoks alati müstilised olnud, mille suhtes on mul suur vajadus nende mõjutegureid lahti seletada ja analüüsida. Täna jagan sulle mõtteid, inspiratsiooni ja nõuandeid selle kohta, kuidas hoida Lõvi armastust. Seda selleks, et Lõvi sinu elust lihtsalt minema ei jalutaks, ja ka selleks, et sinul ning sinu Lõvist kaaslasel oleks hea suhe.   Ennekõike olen kirjutanud selle artikli Lõvi kaaslastele ja neile, k..
Loe lisa...

KAKSIKUD - MIDA SA PEAKSID TEMA KOHTA TEADMA

by .
  Iga erinev sodiaak on omamoodi tegelane, kellele on sündides tema Auravälja kaasa antud teatud iseloomuomadusi ja ka palju erilisi ning omapäraseid jooni. Räägin sulle sellest, mida sa peaksid teadma Kaksikutest ja kui sa neid kohti temas oskad tähele panna, siis sa oskad ka teda paremini mõista.   Kaksikud, nagu selle sodiaagi nimi ka reedab, on alati kaks. Kaksikute sodiaagi all sündinud inimesed kannavad endaga kaasas kahte erinevat isiksust ja nende sees olekski nagu kaks hinge. Pidev enda sees jutustamine, endaga vestlemine ja dialoogis olemine on Kaksi..
Loe lisa...

ASTROLOOGILINE AASTA - METALL

by .
  Hiina astroloogia järgi kannab iga aasta endaga teatud elementi kaasas. See element, mis tervet astroloogilist aastat mõjutab, mõjutab meid kõiki oma väe ja jõuga. Astroloogilise aasta elementideks on metall, puu, vesi, tuli ja maa. Igal elemendil on oma iseloom ja energiaväli. See element, mis parasjagu meie astroloogilist aastat mõjutab, see mõjutab selle aasta kogu olemust ja ka neid inimesi, kes sellel aastal sünnivad.   Maa koosneb viiest elemendist, mis meid kõige enam mõjutab ja see element, mis juhib meie aastat, see kannab oma mõjutusi kogu universumisse, mit..
Loe lisa...

ÖÖKULL - HINGE TOOTEM

by in HINGEDE TOOTEMID .
  Kas sulle meeldivad öökullid või kas sa oled lausa lummatud nendest? Kui sul on mõne konkreetse loomaga väga tugev side, siis see räägib ka sinu enda hinge kohta midagi. Kui sulle meeldivad öökullid või oled viimasel ajal hakanud nendega sidet tundma, siis selle artikli siin olen just sulle kirjutanud. Head lugemist!   Öökull sümboliseerib intuitsiooni ja selle õigesti ära kasutamist, kontakti hingede maailmatega. Öökull on väga tark ja oskab lugeda hinges olevaid mõtteid ja kavatsusi.   HINGE TOOTEM   Inimesed on rännanud enda eelmistes eludes l..
Loe lisa...

PANTER - HINGE TOOTEM

by in HINGEDE TOOTEMID .
  Kas sulle meeldivad pantrid või kas sa oled lausa lummatud nendest? Kui sul on mõne konkreetse loomaga väga tugev side, siis see räägib ka sinu enda hinge kohta midagi. Kui sulle meeldivad pantrid või oled viimasel ajal hakanud nendega sidet tundma, siis selle artikli siin olen just sulle kirjutanud. Head lugemist!   Panter sümboliseerib ülimat tugevust ja oskust enda võimu ära rakendada. Panter on väga osav ja ettevaatlik, kuid ettevaatlik siis, kui seda peab olema. Pantri sees on väga suur salapära ja väga hea analüüsivõime. See on loom, kes teab väga hästi, mis toi..
Loe lisa...

PÜHVEL - HIINA ASTROLOOGIA

by .
Hiina astroloogia järgi juhib igat aastat üks konkreetne märk ehk loom ja selle looma iseloom kandub üle sellele inimesele, kes siis parasjagu sellel aastal on sündinud. Hiina astroloogilist kalendrit on järgitud mitmeid tuhandeid aastaid ja see peab vägagi paika. Aasta, millal sa sündinud oled, see mõjutab sinu iseloomu, aga loomulikult mõjuvad ka teised tegurid ehk millal sa sündinud oled kuupäevaliselt. Seega, kui sa hakkad lugema Pühvli kohta ja sa oled Pühvel, siis sellest enamus peaks sinu hingeeluga klappima. Hiina astroloogia tuleneb Kuu tsüklite järgi ja see kestab 12 aastat. See..
Loe lisa...

KALJUKITS 22. DETSEMBER - 19. JAANUAR

by .
  Kaljukits on tähemärgisüsteemis kümnes sodiaak, keda juhib maaelemendi vägi ja kes oma iseloomult on kõige kangem. Kangus on hea, kuid mitte alati, seda peaks iga Kaljukits ka ise teadma. Kui minu kirjutatud mõtteid peaks lugema üks Jäär, siis usu mind, Kaljukits on ka sinust kangem. Ta on tõepoolest kõige kangem ja talle järgneb Jäär.   Kaljukitse sodiaagi alguseks peetakse 22. DETSEMBRIT ja lõpuks 19. JAANUARI. Kõik, kes on sündinud selles ajavahemikus, on Kaljukitsed. Selle tähtkuju alguse- ja lõpupoole on veelgi erilisemad sodiaagid, ..
Loe lisa...

HUNT - HINGE TOOTEM

by in HINGEDE TOOTEMID .
  Kas sulle meeldivad hundid või kas sa oled lausa lummatud nendest? Kui sul on mõne konkreetse loomaga väga tugev side, siis see räägib ka sinu enda hinge kohta midagi. Kui sulle meeldivad hundid või oled viimasel ajal hakanud nendega sidet tundma, siis selle artikli siin olen just sulle kirjutanud. Head lugemist!   Hunt sümboliseerib intellektuaalsust, iseseisvust, janu vabaduse vastu, teravat meelt ja head vaistu. Hundid on väga osavad loomad, kes suudavad alati ohu olukorrast samm ees pool olla ning end kaitsta kõige selle eest, mis saatus neile ette ei ole määranud..
Loe lisa...

VEE-ELEMENT - KOLM TUNDLIKKU SODIAAKI

by .
  Kõiki kahteteistkümment sodiaaki juhivad üks neljast elemendist, mis annab inimese hingele väga suurt mõjutust. Vee-element on üks neljast elemendist, mis annab oma väge kolmele erinevale sodiaagile. Vee-element mõjutab Kalasid, Vähke ja Skorpioneid. Need kolm sodiaaki kannavad endaga sünnist saati kaasas vee-elementi, mis omakorda mõjutab neid terve elu vältel.   Lisaks vee-elemendile mõjutavad sodiaake ka maa-, tule- ja õhu element. Õhu elemendi kohta olen ma eelnevalt kirja pannud ja selle elemendi kohta saad sa lugemist leida just SIIT.   Vee-element annab K..
Loe lisa...

ÕHUELEMENT - KOLME SODIAAGI SALAPÄRA

by .
    Kahteteistkümmet erinevat sodiaaki mõjutavad erinevad elemendid, milleks on õhk, tuli, vesi või maa. Nendeks kolmeks sodiaagiks, mida õhuelement mõjutab on Kaksikud, Kaalud ja Veevalaja. Kõiki neid kolme erinevat sodiaaki mõjutab õhuenergia ja annab seega neile kolmele ühed ühised omadused veel lisaks juurde.   Õhuelement on see, mis suunab, juhatab ja liidab kokku kõik teised elemendid. Seda selles mõttes, et nendel kõigil kolmel sodiaagil on üheks ühiseks omaduseks, milleks on suhtlemine, suhtlemise vajadus ja ka soov asju pidevalt selgeks rääkida. Need ini..
Loe lisa...

ELEVANT - HINGE TOOTEM

by in HINGEDE TOOTEMID .
  Kas sulle meeldivad elevandid või kas sa oled lausa lummatud nendest? Mina olen täielikult elevantide lummuses ja juba väikese tüdrukuna soovisin enda lähedale palju elevandi sümboleid. Kui sul on mõne konkreetse loomaga väga tugev side, siis see räägib ka sinu enda hinge kohta midagi. Kui sulle meeldivad elevandid või oled viimasel ajal hakanud nendega sidet tundma, siis selle artikli siin olen just sulle kirjutanud. Head lugemist!   Elevant sümboliseerib tugevust ja autoriteeti. Elevante peetakse külluse kandjateks, kellel on oskust leida enda ellu just seda, mida na..
Loe lisa...

HINGEDE TOOTEMID

by in HINGEDE TOOTEMID .
  Hinged jõuavad inimeste kehasse läbi pika teekonna ja selle teekonna käigus leiame me ka koha loomade, lindude ning kalade kehades. Meie hingel on olnud enne sellesse füüsilisse inimese kehasse saabumist väga palju elusid ja nendest paljud on olnud ka looma tasemel elud. Hingede tootemid on loomade, lindude, kalade ja teiste eluvormide seletused, nende sümbolismid ning õppetunnid, mis just nendes kehades on meil eksisteerinud. Hingede tootemites seletan ma lahti, mida sümboliseerib just see füüsiline keha.   Kui sa oled eelnevalt olnud sellisel arvamusel, et inimesete ..
Loe lisa...

2008. AASTA LAPSED - ELUÜLESANNE JA NENDE SPIRITUAALNE VÄGI

by in TÄHELAPSED JA HINGETÜÜBID .
  Igal aastal on oma tähendus, et miks just sellel konkreetsel aastal on keegi sündinud. See aasta, millal sa sündinud oled, see aasta annab sinu hingele kaasa eluülesande ja teatud omadused, millega sa pead siin maailmas elama. Ülesanne, mis on sul vaja siin elus üleüldiselt täita lisaks kõigele sellele, mis sinu enda isiklikus saatuse raamatus kirjas on.   Need lapsed, kes on sündinud aastal 2008, nemad on väga tundlikud, spirituaalsed, avatud kristallide maailmale, avatud Inglitele, avatud saatusele ja karmale. Need on hinged, kes sündisid siia maailma vajadusega olla..
Loe lisa...

ANSUZ - RUUNI TÄHENDUS

by in RUUNIDEGA ENNUSTAMINE .
  ANSUZ "ÕPETAJA, JUHTLÕNG, UUED TEADMISED" Ansuz on neljas Futharki Ruunidest, mis on seotud Odiniga. Ansuz sümboliseerib jutuvoolu või informatsiooni edastamist. See on Ruun, mis on seotud millegi loomise ja millegi ette näitamisega. Ansuz sümboliseerib suhtlemist, kontakteerumist, loomingulisust, kontrolli all hoitud saatust ehk iseenda saatuse kontrollimist. See on Ruun, mis sümboliseerib ettekuulutusi, mis on meie saatusest välja toodud. Ansuz sümboliseerib teadmisi, mille me oleme enda eelmiste elude poolt ära õppinud ja teadmisi, mida meil on vaja selles..
Loe lisa...

KUKK - HIINA ASTROLOOGIA

by .
  Hiina astroloogia järgi juhib igat aastat üks konkreetne märk ehk loom ja selle looma iseloom kandub üle sellele inimesele, kes siis parasjagu sellel aastal on sündinud. Hiina astroloogilist kalendrit on järgitud mitmeid tuhandeid aastaid ja see peab vägagi paika. Aasta, millal sa sündinud oled, see mõjutab sinu iseloomu, aga loomulikult mõjuvad ka teised tegurid ehk millal sa sündinud oled kuupäevaliselt. Seega, kui sa hakkad lugema Kuke kohta ja sa oled Kukk, siis sellest enamus peaks sinu hingeeluga klappima. Hiina astroloogia tuleneb Kuu tsüklite järgi ja see kestab 12 aastat...
Loe lisa...

TIIGER - HIINA ASTROLOOGIA

by .
  Hiina astroloogia järgi juhib igat aastat üks konkreetne märk ehk loom ja selle looma iseloom kandub üle sellele inimesele, kes siis parasjagu sellel aastal on sündinud. Hiina astroloogilist kalendrit on järgitud mitmeid tuhandeid aastaid ja see peab vägagi paika. Aasta, millal sa sündinud oled, see mõjutab sinu iseloomu, aga loomulikult mõjuvad ka teised tegurid ehk millal sa sündinud oled kuupäevaliselt. Seega, kui sa hakkad lugema Tiigri kohta ja sa oled Tiiger, siis sellest enamus peaks sinu hingeeluga klappima. Hiina astroloogia tuleneb Kuu tsüklite järgi ja see kestab 12 aasta..
Loe lisa...

HÕBE - SALAPÄRANE JÕUD JA VÄGI

by .
  Iga kristall kannab endas unikaalset väge ja oskust muuta energiaid. Samamoodi on igal metallil ning väärismetallil oma eriline vägi. Hõbe on üks väärismetallidest, mida kasutatakse väga laialdaselt, et valmistada ehteid, eriti just kristallehteidl. Kristalle pannakse hõbedaga kokku, kuna hõbedal on väga tugev spirituaalne jõud kristalle juhtida. Aga kas sa ka tead, mida teeb hõbedast sõrmus, ripats või kaelakee sinu Auras tegelikult? Sellel on väga palju erinevaid mõjusid, alustades intuitsiooni tugevdamisest kuni stressi maandamiseni. HÕBEDA VÄGI - Intuitsiooni..
Loe lisa...

ATLANTISE HING - EELMINE ELU ATLANTISES

by in TÄHELAPSED JA HINGETÜÜBID .
    Atlantis on usutavasti kadunud mandri osa meie maailmast, mis on merepõhja kadunud. Atlantise manner asub Euroopa - Aafrika ja Ameerika vahel otse Atlandi ookeani põhjas. Atlantis oli koht, mis kunagi eksisteeris ja seal elasid küllaltki spirituaalsed hinged, kellest tänaseks on paljud taassündinud. Atlantis eksisteeris pea 11 000 aastat tagasi ja seal elasid inimesed, kellel oli oskus energiaid juhtida, selgeltnägemise annetega, telepaatiliste oskuste ja paljude teiste ravitsemisoskustega inimesed. Seal elasid inimesed, kes õppisid teisi tervendama läbi looduse andid..
Loe lisa...

SÜNNIPÄEVANUMBER JA SELLE MÕJUTUSED SINU KARJÄÄRILE

by .
  Panin kirja numeroloogia põhjal erinevate sünnikuupäevade edusaladuse. See on kõigile neile, kes soovivad enda karjääri edukamaks muuta või kes soovivad luua midagi unikaalset, ainulaadset ja luua ettevõtteid. Siin on teie positiivsed ja nõrgad küljed, mis teie sünnikuupäev on teile kaasa andnud. SÜNNIPÄEVANUMBER 1, 10, 19 ja 28 - KÜLLUSEMAGNETIT OMAV HING - Neid numbreid mõjutavad kõige rohkem Päike ja Lõvide sodiaagid, hoolimata sellest, mis kuus nad on sündinud. Kõige jõulisem kombinatsioon on Lõvi tähemärgi all sündinud selle numbri kandja, mis teeb temast eriliselt võims..
Loe lisa...
  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja