55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

LA TENE

AVOKAADOÕLI - SUVINE NAHA JA SÜDAMETŠAKRA KAITSJA

by .
  Pidevalt küsitakse minu käest nõu, et kuidas enda tervist hoida, mida mille jaoks kasutada ja kust leida see õige tervendaja vastavalt probleemile. Suvisel ajal ja enne reisile minemist küsitakse tihti minu käest nõu just nahakaitsevahendite kohta, mis oleksid looduslikud. Nahk on organ ja seda tuleb kaitsta, et see haigeks ei muutuks. Päike on kaval kuivataja ja üleliigne päike võib põhjustada nahahaigusi. Igat head asja ületarbides muutub see negatiivseks.   Avokaadoõli on õli, mida saad kasutada enda naha kaitsmiseks, päikesepõletuste vältimiseks, naha niiskena hoi..
Loe lisa...

PISTAATSIAPÄHKEL - SÜDAMETŠAKRA JA ARMULOITS

by .
  Pistaatsiapähkel on kindlasti paljudele üks lemmikumaid pähkleid, kuid oled teadlik ka selle tervendavatest omadustest. Pistaatsiapähkel on kasulik sinu füüsilisele tervisele kui ka vaimsele tervisele. Sellel on olemas omad erilised energiad, mida see sinu Aurasse seda süües edasi kannab.   Lihtsalt kujuta ette, kuidas taimede vägi suudab Aurasse kinnituda. Kui sa midagi sööd, tegelikult ei ole vahet, mis see asi on, kuid igal söögil on oma energia. Kui sa selle ära sööd, siis sinu keha mitte ei käsitle ainult selle füüsilist tekstuuri, vaid ka vaimset poolt..
Loe lisa...

6 OHUMÄRKI, ET SINU SILMARÕÕM EI SOOVI SINUGA SUHET

by .
  Suhteteemad on alati väga intrigeerivad, põnevad ja tundlikud. Armastus on miski, mida me kõik selles elus vajame ja leida seda teises inimeses on puhas rõõm. Hingesugulus on miski, mida enda ellu kutsuda ja kui see üles leida, siis on see midagi väga väärtuslikku. Suhete loomine, suhtesse astumine, õige partneri leidmine ja armastuse ära tundmine on aga keeruline. Kellel on lihtsalt läinud, siis see võib olla teisele poolele ja loomulikult saatusele ning kaitseinglile, kes on võimaldanud armastust üles leida, tänulik. Teiste jaoks ei pruugi aga suhete teema üldsegi mi..
Loe lisa...

KUIDAS ISEENDALE ANDESTADA?

by .
  Minu aastatepikkune töö inimeste tervendamisel ja õigele teele suunamisel on mulle näidanud, kui paljud inimesed kannatavad enda tehtud minevikuvigade tõttu. Aastad on möödunud, kuid süütunne ja valu ei soovi ära minna, rikkudes järsult ära ilusa päeva, tuletades meelde asju, mis on minevikus tehtud, öeldud või tegemata jäetud. Minevikukummitustest on väga keeruline lahti saada ja tervenemisprotsess ei saagi alata, kui lihtsalt põgeneda või üritada neid mõtteid enda sees summutada. Piinavad mälestused, valusad momendid - need rikuvad ära selle hetke, kus sa viibid, selle ol..
Loe lisa...

MIS ON TÖÖALANE HALB KARMA JA KUIDAS SUL ON VÕIMALIK SEDA VÄLTIDA

by .
  Karma on energiaseadus, mis saadab meid kõiki ja igaüht eraldi veel ka isiklikul tasandil. On mõistlik olla Karmakartlik, sest see aitab parandada sinu isiklikku Karmaringi. Kui tunned seda kunsti, siis oskad Karma enda jaoks soodsas suunas liikuma seada. Iga sinu tegu, samm ja mõte on sellega seotud. Kõik need aspektid toodavad sulle oleviku või tuleviku jaoks Karmat. Tihtipeale unustatakse Karmatundlikkus ära tööl ja lastakse rahal, mugavusel või mõnel teisel põhjusel end negatiivsesse Karmakeerisesse tõmmata. Aitan sul mõista seda, milliste kohtade peal sa peaksid kindlasti o..
Loe lisa...

VEENUSE RETROGRAAD - ARMUELU JA FINANTSASJAD

by .
  Veenuse retrograadi mõju tunnevad inimesed väga tugevalt. Tegemist on harva esineva retrograadiga, kuid selle mõjuvõimu on raske märkamata jätta selle suure hoobi tõttu, mille see suhetesse ja finantsasjadesse lööb. Veenuse retrograad ei soosi ilumuutusi ja seega ei ole see aeg hea, et teha endas drastilisi muudatusi. Suhted, mis saavad alguse selle retrograadi ajal, on suure tõenäosusega saatusekaaslaste vahel olevad suhted, kus on vaja üksteisele palju õpetada, üksteist muuta või millegi osas tasaarveldust teha. Sellised suhted pakatavad tihtipeale närvilisusest..
Loe lisa...

6 OHUMÄRKI, ET SUHE EI PRUUGI KAUA PÜSIDA

by .
  Suhteteema on üks hapramaid teemasid üldse, kuna suhted on inimeste jaoks olulised, samuti romantiline armastus. Armastus on keeruline, kuid samas õige, ning siiras armastus võib olla just see, mis muudab sinu elu õnnelikuks ning ilusaks. Suhete teemal pöördutakse minu poole väga tihti ja väga erinevate küsimustega. Inimesed uurivad, kas nad on õige inimesega koos, kas enda kaaslast on võimalik usaldada, kas armastus on üldse selles elus neile ette määratud, või soovitakse teada saada, mis ühendab kahte armastajat. Küsimusi on palju ja inimesed soovivad olla suhetes ki..
Loe lisa...

2020. AASTA HOROSKOOP

by .
  Iga tähtkuju esindaja võtab kõiki aastaid vastu erinevalt ja igal aastal on oma energialaine, millest me saame kõik osa. Olen kirjutanud valmis 2020. aasta horoskoobi ja aitan Sul mõista, milline tuleb uus aasta just Sinu tähtkujule. 2020. aasta on üpris kirju nii mõnegi tähtkuju esindaja jaoks, aga ära lase end sellest hirmutada, vaid näe selles võimalusi. Jagan Sinuga kokkuvõtvalt üleüldist aasta olemust, seda, mis on Sind ees ootamas, millest võiksid hoiduda, millele rohkem rõhku panna ja kuidas sellest aastast maksimum võtta. Lisaks allolevale on veel ..
Loe lisa...

5 VABASTUST - ÕNNELIKUKS OLEMISE KUNST

by .
  Ühel või teisel hetkel otsivad kõik inimesed enda elus taga õnne. Õnn on nagu sissekodeeritud eesmärk, mille poole me peame liikuma. Keegi ei ütle sulle, et sa pead sinna poole jalutama, sa lihtsalt teed seda. Põhjus, miks me õnne poole soovime liikuda, on lihtne - kui me oleme õnnelikud, siis suudame oma elu eesmärke edukamalt täide viia. Õnnetunne annab füüsilist, emotsionaalset, vaimset ja spirituaalset energiat. Need on aga energiad, mida me vajame, et kõik oma ülesanded selle elu jooksul täide viia. Seega, liigu õnne poole! Ma aitan sul sinna jõuda, õpetades sulle..
Loe lisa...

7 VÕIMALUST SPIRITUAALSEKS VANA-AASTAÕHTUKS

by .
  Viimane päev aastas on aasta kokkuvõtmise päev ja see päev võiks olla spirituaalne, müstiline ning maagiline. Kui sa oled oma hingelt just selline, siis üks võimas vana-aastaõhtu kulub sinu ellu ära. Vana-aastaõhtul olgu traditsiooniks see, et vaadatakse olnud aastasse, mõeldakse selle peale, kuidas see aasta on läinud, mida see aasta on andnud ja võtnud, mida endast maha jätnud ning mille endaga kaasa haaranud. Väga oluline on sellel päeval, mitte ainult õhtul, keskenduda sellele, milline on olnud kogu aasta. See on aasta kokkuvõtmise aeg, mil sa suudad enda Auraväljas koondada..
Loe lisa...

VANAST ARMASTUSEST VABASTAMISE MAAGIA

by .
  Viimasel ajal on mulle saadetud väga palju kirju, kus on küsitud erinevate maagiate kohta. Üheks populaarsemaks küsimuseks on: "Kuidas ma saaksin sellest tundest lahti?", "Kuidas ma saaksin, et tema laseks minust lahti ja laseks mul eluga edasi minna?" ja veel väga palju analoogseid küsimusi. Seega otsustasin, et jagan teiega ühte väga lihtsat küünalde-kristallide maagiat. Maagiat tehakse konkreetsel Kuu faasil, milleks on kuu viimase veerandi loomine. Igas kuus loob see Kuu faas end erinevatel kuupäevadel, seega tuleb jälgida kuufaaside kalendrit, mille leiad SIIT, ja..
Loe lisa...

4 TOITU, MIS MUUDAVAD SIND ÕNNELIKUKS

by .
  Sa oled see, mida sa sööd. Igal taimel on oma energiaväli ja kui me neid sööme, siis need muudavad meie Auravälja energiat, enesetunnet ning emotsioone. Toidukvaliteet ja see mida sa sööd, on väga oluline. Spirituaalse arengu juures on oluline ka oma toidule tähelepanu osutada. Mida teadlikumalt sa toitud, seda tervem sa saad olla. Lisa need 4 toitu enda igapäevamenüüsse, et äratada üles endas õnnetunne. Need aitavad aktiveerida Päikesepõimikut, mis vastutavad sinu õnnetunde eest.   Kõik need toidud on kasulikud sinu Tšakrasüsteemi tervendamiseks. Igaüks on kasulik teatud ..
Loe lisa...

ARMASTAJAHING - TEMANI JÕUDMISE KUNST

by in TÄHELAPSED JA HINGETÜÜBID .
  Hingesugulasest kuuldes peame teda tihtipeale eluarmastuseks, tegelikult võib hingesugulane olla ka sõber - sõber, keda võid tingimusteta armastada. Tavalise hingesugulasega ei pea olema niinimetatud romantiline kontakt, aga sellest hingesugulasest, kellest ma nüüd rääkima hakkan ehk armastajahingest, sellega on just selline romantiline side, mida näeme armastusfilmides. Sellist tunnet saame elus tunda vaevalt ühe korra.   Hingesugulased, kellega meil tekib armastus, romantika ja ka seksuaalne tõmme, on meie ellu ettemääratud. Nende inimestega, k..
Loe lisa...

MERKUURI RETROGRAAD SKORPIONIS

by .
  Merkuuri retrograad on võimsa väega kosmiline periood, mille väega võiks igaüks meist kursis olla. Merkuuri retrograadi üldiseloomustuse leiad SIIT, kuid eriliseks teeb veel sellel perioodi tähtkuju, mille mõjutuse all Merkuuri retrograad asetseb. Merkuuri retrograad on igal aastal mitmeid kordi ja igal korral mõjutab seda erinev tähtkuju, seega aasta lõikes on need perioodid veidi erinevad. Selle artikliga aitan sul mõista seda, mida tähendab, et Merkuuri retrograad on Skorpionis.   Merkuuri retrograad Skorpionis perioodid 2020. aastal on:   23. ..
Loe lisa...

LAHKUMINEK - SURM SINU ELUJOONEL

by .
  Romantiline suhe on see, millest enamus unistab. See on miski, mida enamus vajavad ja seda ka põhjusega. Inimesena sünnitakse väga paljude erinevate ülesannetega, mida meil kõigil on vaja täita. Paljud ülesanded on seotud meil teiste inimestega, nendega koostööd tehes, neilt midagi õppides või ise neisse panustades. Tõmme luua suhe ja olla selles, on sisse kodeeritud meie hinge. See on kõik tegelikult väga hea, kuid sellel teel esineb ka lahkuminekuid inimesest, keda armastad või kellele oled end pühendanud. Lahkuminek on aga enamjaolt väga raske, laastav ja miski, m..
Loe lisa...

NOORE KUU LOOMINE - FENG SHUI PEREKONNA TUGEVDAMISEKS

by .
  Noore Kuu loomine on aeg uuteks algusteks, uuteks suundadeks ja enda ellu uute asjade toomiseks. Noore Kuu loomise energia on kasulik siis, kui me soovime enda elust millestki lahti saada, asendada seda uuega või alustada millegagi otsast peale. Noore Kuu loomise ajal tehakse rituaale, maagiaid ja tegeletakse palju iseenda ning oma koduga. Noore Kuu loomine on igas kuus erineval ajal, millal täpselt, seda saab vaadata Kuufaaside kalendrist, mille leaid SIIT. Ma annan sellest alati ka eelnevalt teada oma kahenädalases horoskoobis, selle leiad SIIT. ..
Loe lisa...

VEENUSE KVADRAAT URAANIGA

by .
  Kvadraat on astroloogias planeetidevaheline nurkkaugus, kui vaadata meie planeedilt Maa. See kõik on oluline kuna planeedid, mis meid üheaegselt mõjutavad, loovad omapärase Maad tabava energia. See, millised planeedid üheaegselt Maad valgustavad, loovad lisaks enda väele ka ühise väe. Teatud planeetide koosmõju võib olla positiivne, teatud omade pingeline ning ka veelgi sügavama sisu ning mõjutusega. Väga palju oleneb ka sellest, millise nurga all planeedid meid mõjutavad.   Kvadraat on astroloogias üks planeetidevaheline nurkkaugus, kus planeedid on Maa pea..
Loe lisa...

SÕNN 21. APRILL - 20. MAI

by .
  SÕNNI tähemärgi all sündinud inimesed on äärmiselt tulise hingega, kuigi nad oskavad end teistele inimestele väga tasakaalukana ja veidi isegi tagasihoidlikuna välja näidata. Aga tõeline sõber teab, et Sõnnil on kõik see olemas, mis on Jääras, Lõvis ja Kaljukitses - tuline soov pidevalt muudatusi teha, liikuda, uuendusi ellu viia, elada ja seigelda. Sõnnid on kirglikud ja elunautivad inimesed. Kui Kalade kohta öeldakse, et vaga vesi, sügav põhi, siis tegelikkuses on aga nii, et ka Sõnnide kohta saab nii öelda. Sõnniga kohtudes võib ta endast algselt jätta mulje, et ta on tavalin..
Loe lisa...

TÄISKUURITUAAL - ARMASTUSESOOVIDE TEELESAATMINE

by .
  Täiskuu on alati võimsa väega, siis jõuab Maa peale Kuu kõige tugevam jõud ja igasuguste spirituaalsete tegevuste õnnestumise tõenäosus on siis suurem. Täiskuust on alati mõistlik võtta maksimum. Seetõttu jagan sinuga ühte Täiskuurituaali. Armastusesoovide teelesaatmise rituaal aitab täita sinu südamesoove, andes neile täitumiseks õnne, väge ja energiat. Kui sinu elust on puudu armastus, head suhted kaaslasega, kirg või sa otsid rahu enda südamesse, siis see rituaal on sulle väga kasulik.   Tee seda rituaali siis, kui sa soovid, et sinu armastusega s..
Loe lisa...

KÖÖMNED - VAJALIK VÜRTS SINU KÖÖGIS

by in SPIRITUAALSED TOIDURETSEPTID .
  Köömned on köömnetaime (Cuminum cyminum) viljad, mida kasutatakse nii ravimiseks kui ka vürtsina toiduvalmistamisel. Köömned on mõnusalt maalähedase ja tugeva maitsega ning oma maitse tõttu lisavad väärtust erinevatele roogadele. Kõige levinum on köömnete kasutamine India, Aasia ja Lõuna-Ameerika köökides.   Ma olen isiklikult üks suur köömnete fänn, ma võiksin köömneid igale poole toitude sisse ja peale raputada. Köömned lisavad toidule väga hea maitse, kui neid õigete taimedega kokku viia. Jagan sinuga enda teadmisi köömnete kohta ja inspireerin ..
Loe lisa...

ÕPETA OMA LAPSELE, KUIDAS ARMASTADA

by in TÄHELAPSED JA HINGETÜÜBID .
  Armastus on tugevaim vägi, mida omada suudame. Vägi, mis suudab purustada kõik halva, negatiivse ja raske. Armastus on meie kõigi hingede jaoks sama vajalik, kui toit meie kehale, see on hingetoit. Armastus on emotsioon ja energia, mida me suudame ja saame ise toota. Seda tuleb osata teha. Kui seda ei osata teha, siis jääme sellest ilma ja me ei oma sellist võluväge, mida meil kõigil on õigus omada. Elu eesmärk on kujundada iseennast ja kogu meie maailma armastusväärsemaks kohaks, see on meie kõigi ühine eesmärk, sellele aga tihtipeale ei mõelda või ei osata seda endale tea..
Loe lisa...

NARKOSÕLTUVUS - PÕGENEV JA PEITUV HING

by .
  Ükskõik, milline sõltuvus inimesel on, see on alati halb. Olgu selleks sõltuvuseks narkootikumid, alkohol, tubakas, rahamängud või toit. Sõltuvustevaba elu võiks ja peaks meil kõigil olema. Üheks väga laialt levinud sõltuvushaiguseks meie maailmas on narkosõltuvus. Kõikidel sõltuvustel on olemas oma põhjused, mis ulatuvad meie hinge tasandini, midagi on meis puudu või me põgeneme sõltuvuse kaudu kuskile teise reaalsusesse, dimensiooni või peidupaika. Aja jooksul on minult palutud narkosõltuvuse spirituaalset tõlgendamist ja soovitud saada abi, et vabaneda sel..
Loe lisa...

SINU KAASLANE JÄTAB SU MAHA - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .
  Unenäod ja nende tõlgendamine pakub huvi kõigile, kes näevad selgeid unenägusid, mida hiljem suudetakse ka meenutada. Minu käest küsitakse pidevalt unenägude kohta nõu ja selgitusi. Üks populaarsemaid unenägusid, mida nähtakse, on kaaslase lahkumine - partner jätab sind maha, läheb kellegi teise juurde või lihtsalt hülgab sind. Selgitan selle ülipopulaarse unenäo su jaoks lahti. Ka sul võib ükspäev selle tähendust vaja minna!   Unenägu, kus sinu armastus hülgab sind ja jätab sind armastusest ilma, võib olla küllaltki hirmuäratav. See võib sull..
Loe lisa...

11 SAMMUGA DEPRESSIOONIST VÄLJA

by .
  Depressioon on tõsine vaimne seisund, mis mõjutab inimest vaimselt, füüsiliselt kui ka spirituaalselt. Depressioon ei ole kindlasti see, millel võiks lasta ise ära kaduda ehk oodata selle kõrval paremate aegade saabumist. Vastupidi! See on vaimne seisund, millest tuleb ise täiesti teadlikult välja tulla, teha tervaks saamise nimel palju tööd ja sirge seljaga elus edasi liikuda.   Depressioon on väga suur mure väga paljude inimeste jaoks. Oma eraseanssidel olen kohanud väga palju depressiooni, inimesed kannatavad selle käes. On neid, kes suudavad juba ise teadvustada, ..
Loe lisa...

PARIM TERVENDUS SINU TÄHTKUJULE

by .
  Astroloogilised tegurid mõjutavad meid kõiki olenevalt sellest, millal me sündinud oleme ja millise tähtkuju esindajad me oleme. Astroloogiliste mõjutuste kaudu on võimalik välja tuua parimad enesetervendusviisid ja -vahendid vastavalt sinu tähtkujule. Need toetavad sinu tähtkuju energiaid, iseloomuomadusi, tuues turgutust sinna, kus seda kõige enam vaja on ja tasakaalustades neid energiaid, mis sul ülekülluses on. Enesetervendus on osa tervislikust ja täisväärtuslikust elust. Osates enda jaoks kõige sobilikemaid enesetervendusvahendeid leida, oskad sa kõige tõhusamalt hoid..
Loe lisa...

TOTAALNE AURAPUHASTUS EETERLIKE ÕLIDEGA

by .
  Aurapuhastust on võimalik teha väga mitmel erineval viisil, näiteks on seda võimalik teha ka eeterlike õlidega. Eeterlike õlidega on hea enda Aurat puhastada juba seetõttu, et nende aroomid on nii head. Eeterlikud õlid on taimsed ja igal taimel on omad konkreetsed tervendavad omadused. Aurat on väga vajalik puhastada, kuna selle tervisest sõltub sinu vaimne, mentaalne, spirituaalne ja füüsiline tervis. Aurapuhastust tuleks teha igakuiselt ja soovi korral ka mitmel korral kuus.   Totaalne Aurapuhastus eeterlike õlidega on rituaal, mis aitab sinu Aurakehast va..
Loe lisa...

UUE ARMASTUSE RITUAAL NOORE KUU AJAL

by .
  Noore Kuu loomine on terve kuu jooksul kõige ideaalsem aeg teha rituaale ja saata maagilisi sõnumeid Inglitele, kui sa soovid tuua enda ellu midagi uut või avada selle jaoks vajalikud väravad. Noore Kuu loomise päev on väga soodne aeg teha armastusega seotud rituaale või Hingesugulase leidmise maagiat. Kuu kasvamisel saab Kuu juurde uut jõudu, mis aitab asjadel paremuse poole liikuda. Tehes sel päeval "Uue armastuse rituaali" või teisi samalaadseid maagiaid, saavad need Noore Kuu poolt kaasa väga suure panuse. Igas kuus on Noore Kuu loomine erineval päeval, ..
Loe lisa...

4 PEAMIST PÕHJUST, MIKS SOLVUMISEST TAGANEDA

by .
  Tuleta endale meelde, millal keegi sind viimati solvas või millal sa viimati solvusid. Solvang ei pea ilmtingimata võrduma solvumisega. Solvumine on sinu enda otsus, kas sa teed seda või mitte. Solvangu osaliseks võid sa sattuda igal pool, igal ajal, ükskõik millises situatsioonis, kuna me elame ebaterves maailmas ja ühiskonnas. Kui siin oleks kõik ilus ja korras, siis ei saakski eksisteerida sellist asja nagu "solvamine" või "solvumine". Siis ei oleks mul võimalik sellest rääkidagi, kuna seda ei esineks. Me elame ebaterves maailmas, seega juhtub ikka, et sind sol..
Loe lisa...

KIRE TAASTAMISE RITUAAL

by .
  Kire taastamise rituaal aitab sinus endas taastada kirge. Kirge, mis on konkreetselt suunatud armastusse ja suhtesse. See rituaal sobib tegemiseks siis, kui sa oled vallaline või suhtes. Vallalisena aitab see sinu Südametšakrat ja Sakraaltšakrat avada armastusele, muutes sind kirglikumaks ning armastusele vastuvõtlikumaks. Suhtes olles aitab see sind muuta paremaks ja kirglikumaks armastajaks. See rituaal lisab igasse suhtesse vürtsi, tuues taas esile kireleegi, mis meenutab armumise energiat.   Kireenergia asub Sakraaltšakras ja see rituaal aitab just selle energia teis..
Loe lisa...

PIPARMÜNT - VÕLUVÄEGA TAIM JA SELLE TERVENDAVAD OMADUSED

by .
  Piparmünt on üle maailma tuntud taim, mis on kohati liiga enesest mõistlikuks muutunud. Piparmünt? Nii tavaline, et sa võid mööduda eneselegi teadmata millestki nii tervendavast, otsides midagi ülimat enda keha jaoks. Piparmünt on jah väga kättesaadav ja see on hea, kuid see ei ole kaugeltki tavaline ega ka ebaoluline. Piparmünt on suurepärane tervendaja ja võluväega taim ning selle üle tasuks õnnelik olla, et see on meile kättesaadav. Piparmünt on lisaks enda tervendavatele omadustele ka imeilusa välimusega taim. Roheline, ilusate lehtedega ja suurepärase aroomiga. Pi..
Loe lisa...

2018. AASTA LÕPP JA 2019. AASTA ALGUS

by .
  Pühade ajal veeda võimalikult palju aega enda lähedaste seltsis, naudi nende olemasolu oma elus ja paku neile rõõmu. Iga hetk kallite inimeste seltsis on hinnaline, need on kordumatud hetked, mida peab väärtustama ja hindama. Anna endast kõik selleks, et teistele inimestele rõõmu pakkuda, jaga armastust ja loo enda ümber positiivset meeleolu. Hing terveneb, kui sa annad endast välja armastust ja sellega kasvab sinu hingeline väärtus. Avalda enda tundeid, jaga seda, mis sinu südames eksisteerib, ütle välja, keda sa armastad ja kes on sinu jaoks erilise väärtusega. Kõigil inimestel o..
Loe lisa...

TENE LAUL - ELU VEGANINA

by .
  Veganlus on viimasel ajal osutunud väga suureks ja intrigeerivaks teemaks. Teema, mis ainult kasvatab ja kasvatab enda ümber huvi ning tekitab paljudes inimestes selle kohta küsimusi. Mis see veganlus on, miks ma olen vegan ja miks see kogu Sinu kehale ning hingele hea on? Nendele küsimustele annan ma Sulle täna vastuseid.   Minu eluteelt käib läbi väga palju inimesi, kellel on erinevad teekonnad, saatused, mõttemaailmad, eesmärgid ja eluvaated. Kõik nad on erinevad! Ma teen tööd aidates inimesi ja enamikel juhtudel liigume me alati ühelt teemalt teisele ning sealjuur..
Loe lisa...

SIDRUNHEIN JA SELLE SUUREPÄRASED TERVENDAVAD OMADUSED

by .
  Sinu keha on sinu tempel, ainuke kodu, kus sa elama pead. Seetõttu on väga oluline enda keha hoida tervena ja elujõulisena, et meil oleks hea enda kehas eksisteerida. Taimed on meie Maa peal põhjusega ja nendele tuleb leida rakendust enda elus. Maailm on täis tervendust, tuleb lihtsalt silmad avada ja õigele poole vaadata, et see siit maailmast üles leida. Sidrunhein on imeline supertervendaja paljude erinevate tervendavate energiatega. Igaüks võib leida midagi head sidrunheinast ja igalühel on meil midagi sellest saada. Minu jaoks on oluline kombineerida kristallitervendus taim..
Loe lisa...

PATŠULI EETERLIKU ÕLI JA VIIRUKI TERVENDAVAD OMADUSED

by .
  Patšuli on imeline taim oma erilise väe ja aroomi tõttu. Patšuli kuulub mündiliste perekonda ja on kasulik igale spirituaalsele inimesele, kes soovib läbi taimede end tervendada, enda koduenergiat tervena hoida ja kristalle erksana hoida. Patšuli on rohelist värvi lehtedega taim, mille lehed meenutavad kohati mündilehti. Patšuli ladinakeelne nimetus on pogostemon cablin, mille tähendus on tõlgituna "roheline leht". Patšuli nimi pärineb tegelikult aga tamili keelest, mis on levinud Lõuna-Aasias. Patšuli taime kasvatatakse ja kasutatakse peamiselt selle eeterliku õli ja selle kuivatatu..
Loe lisa...

SELETAMATUD HIRMUD JA FOOBIAD

by .
  Seletamatud hirmud ja foobiad eksisteerivad väga paljude inimeste sees, isegi kui neid endale täielikult ei tunnistata või ei teadvustata. Seletamatude hirmude ja foobiatega olen ma tänu teiste inimeste abistamisele väga palju kokku puutunud. Mida aeg edasi, seda rohkem inimesi minu eluteelt ühel või teisel põhjusel läbi jalutab ja tänu tervendustööle, mida ma inimestele osutan, on minu spirituaalne vaatenurk seletamatude hirmude ning foobiate kohapealt leidnud ühe suure kinnituse, mida ma soovin teie kõigiga jagada.   Seletamatud hirmud ja foobiad on need, mille eksi..
Loe lisa...

EGO

by .
  Kõik teavad seda sõna "ego" ja kindlasti ühel või teisel ajal oled sa seda sõna iseenda või kellegi teise puhul kasutanud. Aga kas sa tead täielikult mis see sõna "ego" tähendab, mida see endaga kaasas kannab ja millele see tegelikult viitab? Olen tänaseks täiesti kindel selles, et see sõna vajab väga paljudele inimestele lahti seletamist, arvestades seda, kui palju olen ma pidanud läbi aegade inimeste siseprobleeme lahendama, mis on tingitud "egost". Aitan sind viia sellisesse seisu, kus sa suudad mõista selle sõna tegelikku tähendust, mis omakorda aitab sul iseennast muuta ja ..
Loe lisa...

KÕRVITSA TERVENDAVAD OMADUSED

by .
  Kõrvits on väga ilusa ja sügismeeleolu loova välimusega taim, mis omab eestlaste toidulaual erilist kohta. Küll aga võiks kõrvitsat olla kindlasti toidulaual rohkem esindatud, kuna see omab nii väärtuslikku väge, mis suudab toita meie keha ja hinge. Kõrvitsad valmivad sügiseti ja kuigi neid on väga erinevaid sorte, siis on neil enam-vähem ühesugune energia ja vitamiinirohkus. Jagan sinuga enda teadmisi selle imetaime kohta ja loomulikult ka inspiratsiooni, mis aitaks sul tuua veelgi rohkem kõrvitsat oma toidulauale.   Kõrvitsad on te..
Loe lisa...

TINGIMUSTETA ARMASTUS - KUIDAS, MIKS JA MILLEKS

by .
  Tingimusteta armastus on armastus, mida paljud inimesed ei oska tegelikult enda jaoks lahti mõtestada ja tingimusteta armastus on tihtipeale see, mida me ei ole tegelikult harjunud jagama ning saama. Seetõttu soovin sulle lahti seletada, mis on tingimusteta armastus, kuidas see välja näeb, miks see on oluline ja milleks on seda vaja.   Enamus "armastusi", mis tänapäeva maailmas inimeste vahel eksisteerib, ei ole tegelikult tingimusteta armastused. Üldiselt on tegemist mõnda teist liiki armastusega. Kui ma suudan sinu jaoks lahti mõtestada selle, mi..
Loe lisa...

SPINATI TERVENDAVAD JA SPIRITUAALSED OMADUSED

by .
  Tervislik ja teadlik toitumine hoiab sinu keha tervena ja elujõulisena. Spinat on üks suurepärane supertoit, mis võiks sinu toidumenüüs oma kohta omada. Spinat on suurepärane vitamiini ja mineraalainete allikas, samas on see suurepärane ka oma spirituaalsete tervendavate omaduste tõttu. Õigete taimede enda menüüsse lisamine mitte ainult ei aita sul füüsiliselt terve olla, vaid see aitab sul ka vaimselt võimekamaks saada. Spinatit on imelihtne kasutada, sellel on väga õrn maitse, mis teeb sellest suurepärase taime erinevatesse toitudesse lisamiseks, kuna see ei muuda väga toidu maitse..
Loe lisa...

NOORE KUU AJAL JÕUKUSEENERGIA SUURENDAMINE

by .
  Noore Kuu ajal on sul võimalik jõukuseenergiat suurendada, mis aitab sul enda ellu rikkust, materiaalset õnne ja edu tuua. Kui sa tunned, et sul võiks paremini minna ja sa soovid mõnele materiaalsele teemale erilist head õnne, siis suurenda teadlikult Noore Kuu ajal enda jõukuseenergiat.   Noorkuu on Kuufaasidest kõige esimene faas, mil Kuud ei ole peaaegu taevas nähagi. Noorkuu sümboliseerib uut Kuuväe ringi ja see omakorda sümboliseerib aega, mil on võimalik kõike uut enda ellu tuua ja soovida. Igal Kuufaasil on olemas oma unikaalne jõud hoolimata sellest, millised on sa..
Loe lisa...

LAIMIVESI - 6 PÕHJUST SEDA JUUA

by .
  Sinu keha on sinu tempel, toida seda millegiga, mis seda tervena hoiab. Sinu füüsiline keha on ainukene kodu, kus sa elama pead, seega hoia see tervena. Kõik mida sa tarbid loovad sinust sinu, annavad sulle füüsilise ja vaimse energia. Naturaalsete poolvääriskividega ja taimedega saad sa hoida enda füüsilist ja vaimset keha tugevana. Ole tark ja suhtu enda kehasse alati austusega ja mõtle alati hoolikalt läbi, mida sa tarbid. Sellel samal teemal olen ma kirjutanud ühes eelnevas artiklis, mille leiad SIIT.   Laim on üks tsitrusviljadest, mis võiks kindlasti olla esinda..
Loe lisa...

SPIRITUAALNE TOITUMINE - ARMASTUSEÕNNE AKTIVEERIMISE SALAT

by in SPIRITUAALSED TOIDURETSEPTID .
  Taimedel on täpselt samamoodi eriline energiaväli nagu kristallidelgi. Kõik erinevad taimed jagavad endast välja lisaks vitamiinidele ja teistele kehale füüsiliselt vajaminevatele toitainetele ka energiat, mis toidab meie vaimset keha ehk Aurakeha. Nii nagu kristallid kiirgavad endast välja tervendust, mis meie Auraväljale on vajalik, teevad seda ka taimed. Spirituaalne toitumine tähendab teadlikku toitumist, millega sa toidad enda vaimset keha. Jagan sulle imelihtsat ja imemaitsvat retsepti, mis ei ole mitte ainult ülimalt toitev sinu füüsilisele kehale, vaid see on ka ülitoite..
Loe lisa...

SÜNNIKUUPÄEV JA SELLE MÕJUTUSED - 15

by .
  Kõik inimesed sünnivad teatud numeroloogiliste näitajatega. Meie enda sünnipäevas on erinevad numbrid, mis kannavad meie hinge ja Aurasse edasi teatud väge. Nende numbrite taga on peidus suur teadmine sinu enda hingeelu kohta. Sinu sünnikuupäev paljastab seda, milline sa oled ja mis erilist energiat sa endaga kaasas kannad.   Sünnikuupäeva esimene number ehk see päev, millal sa sündinud oled, see kannab endaga kaasas teatud energiat, mis mõjutab sinu olemust. Ei ole juhus see, millal üks laps siia ilma sünnib. Täpselt samamoodi ei ole juhus ka see, millisel päeval kuus sa ..
Loe lisa...

SPIRITUAALNE TOITUMINE - KÜLLUSESALAT

by in SPIRITUAALSED TOIDURETSEPTID .
  Toitumine peab olema spirituaalne, vastasel juhul sa ei toida enda keha õigesti. Enda loengutel, mida ma olen juba aastaid läbi viinud, eravisiidilistel kohtumistel, kus ma abistan inimesi, ja ka enda eraelus, räägin ma paljudele inimestele toitumisest ning suunan neid enda keha õige toiduga rikastama. Toitumine on keha ja hinge jaoks ülioluline ning see peab olema spirituaalne. Spirituaalne toitumine tähendab seda, et sa oled teadlik sellest, mida sa sööd, miks sa seda sööd, mida see sisaldab, ja seda ennekõike spirituaalses mõttes ehk sa tead seda, kuidas see mõjub sinu hingele. Vä..
Loe lisa...

SÕNN - TÄHTKUJU POOLT ANTUD ELUEESMÄRK

by .
  Kas sa oled kunagi mõelnud selle peale, et miks sinu tähtkuju on sulle antud? Sellel on tegelikult väga palju erinevaid põhjuseid. Sa sünnid enda tähtkujuna sellepärast, kuna see aitab sul saavutada elus seda, miks sa siia ellu sündinud oled. Kuid kõikidel kaheteistkümnel tähtkujul on olemas veel eraldi elueesmärk üleüldises mõttes, mis sünnist kaasa antakse kohe maailma jaoks. Sellest ma just sulle rääkima hakkangi.   Kui sa oled sündinud Sõnnina, siis see mitte ainult ei vormi sinu iseloomu ja ei anna sulle teatud positiivseid ning negatiivseid külgi. Sõnnina sünnid sa k..
Loe lisa...

TÄHTKUJUD - KUIDAS ERINEVAD KUU FAASID MÕJUTAVAD SINU TÄHTKUJU

by .
  Kuu faaside jälgimine on väga oluline. Kuu on see, mis mõjutab meid kõige enam ja mille energia kandub kiirelt kogu Maa peal toimuvasse. Kuu on Maa kaaslane ja Kuu annab Maale suuna kätte, mispidi liikuda, kuhupoole areneda ja mis suunas muutusi luua. Inimesed on Kuu faasidele väga tundlikud ja igal Kuu faasil on oma vägi, mille see meile edasi annab. Tähtkujud võtavad Kuu faase erinevalt vastu. Maa peal on kaksteist erinevat tähtkuju kandvat inimgruppi ja Kuu toob igas kaheteistkümnes tähktujus esile teatud energiad. See, mis ma olen tähtkujude ja Kuu faaside koh..
Loe lisa...

MANDLIPIIM - TERVISLIK JA ALTERNATIIVNE

by .
  Väga tihti küsitakse nõu minu käest selles osas, et kuidas loomsest piimast valmistatud toiduaineid asendada taimsetega ja millised on need variandid, mis meie jaoks kättesaadavad on. Mandlipiim on üks parimaid alternatiive loomsele piimale ja ka äärmiselt kasulik sinu tervisele. Mandlipiim on üks kindel toiduaine minu köögis ja mida ma kasutan lehmapiima asendajana. Selle peale, kui ma olen Mandlipiima pakkunud asenduseks, küsitakse minult kohe järgmine küsimus: "Kas see toidu maitset ei mõjuta ehk kas see muudab toidu maitset, mida tavaliselt tehakse loomse piimaga?". Sellele ..
Loe lisa...

7 TŠAKRA TERVENDUS TAIMETEEDE ABIL

by .
  Tšakrad on inimese vaimses kehas eksisteerivad energiakanalid, mis annavad meile teatud jõudu, iseloomuomadusi, tugevusi, või Tšakrate nõrkuse puhul, nõrkusi. Igas inimeses on olemas Tšakrad ja iga inimene peab enda Tšakrad tervena hoidma, et olla õnnelik ning eluterve. Tšakrate tervendamiseks on väga palju erinevaid viise, mis aitaksid Tšakratel elujõulised olla ja neid tugevana hoida. Üheks viisiks on tervendada enda Tšakraid taimeteede abil. Jagan sulle teadmisi selle kohta, millised on need seitse erinevat taimeteed, mis aitaksid sul oma seitset erinevat Tšakrat tervena hoida. ..
Loe lisa...

TOMAT - JUURTŠAKRA JA TERVISE PARANDAJA

by .
  Taimedes peitub vägi, mis aitab meil terveneda nii füüsilisel kui ka vaimsel tasandil. Igal taimel on olemas enda isiklik vägi, millega see suudab meid, inimesi, aidata. Tomat on üks populaarsemaid köögivilju, mida süüakse, ja mis on nagu väga tavaline toit meie söögilaua peal. Kui miski on nii tavaline ja lapsepõlvest saati sinu elus olnud, siis sa ei pööra sellele erilist tähelepanu. Samuti kaob sul ära tunne, et see on miski, mis on eriline. Tegelikult on tomatid väga erilised ja väga head tervendajad. Täna räägin ma sulle sellest, kuidas tomat sinu keha füüsiliselt ja v..
Loe lisa...

NEITSI - TUGEV JA HAAVATAV KORRAGA

by .
  Iga erinev sodiaak on omamoodi tegelane, kellele on sündides tema Auravälja kaasa antud teatud iseloomuomadusi ja ka palju erilisi ning omapäraseid jooni. Räägin sulle sellest, mida sa peaksid teadma Neitsitest ja kui sa neid kohti temas oskad tähele panna, siis sa oskad ka teda paremini mõista.   Neitsitel on omad erilised küljed, millest teised sodiaagid peaksid teadma. Seda teadma sellepärast, et mõista Neitsi sodiaagi iseloomu. Neitsi mõistmine toob endaga kaasa vaid häid aegu tema seltsis. Eriti kasulik on mõista Neitsi neid erilisi külgi neil, kes elavad Neitsiga koo..
Loe lisa...

KUIDAS TAASTADA KIRGE ROMANTILISES SUHTES

by .
  Kirg on üks imeline tunne, mis võiks igas romantilises suhtes jäädavalt olemas olla ja täiel võimsusel töötada. Seda sellepärast, et kirg loob head enesetunnet ning ühendab suhtes mõlemad osapooled üksteisega ja seda ennekõike selle füüsilises mõttes. Kuid kirg kaob ajaga ära ning selle ülesleidmine ja taastamine võib olla üsnagi raske. See on väga aktuaalne teema, et kirg on ära haihtunud ja selle kohta küsitakse minu käest pidevalt nõu. Seda on sul hea teada, kui sa ise ühel hetkel sellisesse suhtefaasi jõuad. Siis sa tead, kuidas sellega toime tulla, miks nii juhtub ja..
Loe lisa...

INGLISÕNUMID - NUMBER 4444 PÕHJALIKUM SELETUS

by in SÕNUMID INGLITELT .
  Inglid saadavad läbi numbrite meile sõnumeid ja meie kohustuseks on neid enda jaoks tõlkida. Iga number on nagu salakood, mis sisaldab vihjeid, märke, suunda, õpetust, hoiatust või kiitust. Oleneb täpselt sellest, millise Inglinumbriga on tegu.   Inglinumbreid võid sa näha kella vaadates, auto numbrit nähes või hoopis nähes oma arve pealt ostu sooritades teatud numbrite kombinatsiooni. Kui see jääb sulle kuidagi silma, siis see on sinule saadetud Inglite sõnum. Kes selle saadab? Selle saadab sinu enda kaitseingel või hoopis lisaingel, kes on tulnud sinu juurde oma missioon..
Loe lisa...

SUHTE TERVENDAJA - MAAGIA

by .
  Maagia on spirituaalne ja nõiduslik viis enda soove teele saata nii, et nendele järgneksid ka reaalsed vastused ning tulemused. Maagia tegemine annab sulle võimaluse iseenda Auraväljas teatud sõnumi kinnitada, mis jääb sinu Auravälja seniks, kuni see on täitunud. Maagia tegemise ja teelesaatmise juures on üheks olulisemaks faktoriks see, kuidas sa oled end selle jaoks häälestanud. Mida positiivsem, lootusrikkam sa oled, seda suurema tõenäosusega läheb maagia teele nii, et see ka õnnestuks. Ennekõike sa pead ise maagiasse uskuma ja kui sa usud, siis sellega sa annad kõikidele maa..
Loe lisa...

TÄNULIKKUS - KARMA TERVENDAJA

by .
  Kõik inimesed võiksid teada, mis on tänulikkus, seda praktiseerida ja endale ikka ning jälle meelde tuletada seda, et selle praktiseerimine on ülioluline. Mis see tänulikkus siis ka on? Tänulikkus on see, kui sa oled tänuväärne, õnnelik, rahul ja positiivselt lainestatud millegi suhtes, mis sinu elus eksisteerib. Tänulikkus on see, kui sa ei võta enesestmõistetavalt elu ja kõike, mis sinu elus eksisteerib. Kui sa suudad hinnata end ümbritsevate inimeste olemasolu, enda tervise tugevust ja enda soovide täitumisi, siis see ongi tänulikkus. Kuid kahjuks on nii, et väga paljud inimesed u..
Loe lisa...

ENNUSTAMINE - ARMASTUS JA SUHTED

by in KRISTALLIDEGA ENNUSTAMINE .
  Kristallidega on võimalik imelisi asju korda saata ja üheks imeliseks teemaks on ka kristallidega ennustamine. Täna räägin ma sulle sellest, kuidas sa saaksid iseendale armastuse ja suhteteemadel ennustada. Väga palju on minu käest küsitud pendlite ja ennustamise kohta.   Roosa Kvartsi pendel on see, mis on seotud armastuse energiatega. Roosast Kvartsist valmistatud pendlit kasutatakse suhteteemade uurimiseks, ennustamiseks ja käsitlemiseks. Roosa Kvartsi pendliga on võimalik ennustada ja seda veel eriti siis, kui soovitakse vaadata seda, mida toob tulevik suhteteemadel. ..
Loe lisa...

VINGUMINE - ISEENDALE TEKITATUD TAGASILANGUS

by .
  Vingumine - kõik teavad, mis see tähendab, kõik on sellega kokku puutunud ja pea igapäevaselt kas ise seda teinud või kellegi teise poolt seda pealt kuulanud. Vingumine? Nii tüüpiline tegevus, mida tehakse, kuid nii kahjulik, et kui sa teaksid selle tegelikke tagamaid ja põhjustatavat kahju, siis sa kindlasti hoiaksid end selle koha pealt vaos. Kui sa oled suutnud sellisele arusaamale jõuda, et see on kahjulik ja sa üritad seda vältida, siis ma olen õnnelik sinu üle. Teistele aga soovin imelist teekonda selle hetkeni, kus sa suudad sellest halvast ja kahjulikust harjumusest vabaks sa..
Loe lisa...

ARMASTUSE LIGIKUTSUMISE MAAGIA

by .
  Maagiad on selleks, et sa saaksid enda seest sõnumi teele saata ja selleks, et sinu unistused ning soovid täituksid. Läbi maagia saadetakse sinu mõte sinu tuleviku teele ja saatusesse kinni. Maagia tegemine on kasulik millegi saavutamiseks ja millegi enda ellu kutsumiseks. Kui sa maagiat teed täie pühendumisega ja seda õigesti, siis väga suure tõenäosusega sinu maagia ka täitub. Kuid maagiat tehes pead sa olema täiesti kindel, et see on see, mida sa enda ellu soovid saada. Maagiat tehes pead sa olema positiivne ja sa pead väga suurelt unistama. Sinu mõtted säilitatakse maagiasse ja s..
Loe lisa...

KALJUKITS 22. DETSEMBER - 19. JAANUAR

by .
  Kaljukits on tähemärgisüsteemis kümnes sodiaak, keda juhib maaelemendi vägi ja kes oma iseloomult on kõige kangem. Kangus on hea, kuid mitte alati, seda peaks iga Kaljukits ka ise teadma. Kui minu kirjutatud mõtteid peaks lugema üks Jäär, siis usu mind, Kaljukits on ka sinust kangem. Ta on tõepoolest kõige kangem ja talle järgneb Jäär.   Kaljukitse sodiaagi alguseks peetakse 22. DETSEMBRIT ja lõpuks 19. JAANUARI. Kõik, kes on sündinud selles ajavahemikus, on Kaljukitsed. Selle tähtkuju alguse- ja lõpupoole on veelgi erilisemad sodiaagid, ..
Loe lisa...

VEEVALAJA 20. JAANUAR - 18. VEEBRUAR

by .
  Veevalaja on tähtkujude süsteemis üheteistkümnes sodiaak, kes on sündinud 20. jaanuari ja 18. veebruari vahel. Seda perioodi peetakse Veevalaja sodiaagiks ja kui sinu sünnikuupäev langeb sinna perioodi, siis oled ka sina üks maagilistest Veevalajatest.   Seda sodiaaki juhib õhuelement, mis muudab Veevalaja iseloomu väga muutlikuks ja annab talle vajaduse pidevalt asjade üle järele mõelda. Kui oled Veevalaja, siis lisaks sellele artiklile soovitan sul hiljem läbi lugeda ka ühe minu teise artikli, kus ma räägin õhuelemendist ja selle mõjust sodiaakidele. Õhuel..
Loe lisa...

ARMASTUSE KOHAL OLEV EBAÕNN - KRISTALLIDE KOMPLEKT

by .
Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood. Armastuse kohal oleva ebaõnne kristallide komplekti ja sellele suunatud kristallimaagiat soovitan ma luua neil, kelle elus ei ole armastusega vedanud. See on sulle, kui sa tunned, et sul on pea võimatu armastust leida ja sa ihaldad enda ellu tõelist armastust. Eriti kasulik on see neile, kellel on korduma kippuvad probleemid suhtest suhtesse olnud ja kes soovib halv..
Loe lisa...

ÕNNE OTSIDES PEAD SA ESMALT LEIDMA PIMEDUSE

by .
  Kirjutan sulle mõned enda mõtted selle kohta, kuidas inimese hing saab õnne leida, positiivsust enda ellu lasta ja optimistlikult suhtuda käesolevasse hetke. Minu üks elueesmärkidest on juhatada inimesi spirituaalse arenemise poole ja avada nende silmi iseenda suhtes. Mida ma inimeste puhul väga palju märkan ja mille suhtes ma ka neid avan, on see, et kui sa otsid enda elus õnne, siis esmalt pead üles leidma pimeduse.   Kindlasti oled sa enda elus olnud sellises faasis, kus sa meeletult otsid midagi, mis sind õnnelikuks teeb või kedagi, kes sind rõõmsamaks muudab. Tege..
Loe lisa...

KAKSIKHING - ÜKS HINGESUGULASTEST

by in TÄHELAPSED JA HINGETÜÜBID .
  Hingesugulase sidemeid on väga palju erinevaid ja üks hingesugulastest võib sinu elus olla kaksikhing. Hinged loovad omavahel kokkuleppeid, mida me üksteisele anname, jagame ning millal me konkreetselt seda teeme. Igas füüsilises elus me ei koge kõiki erinevaid hingesugulase sidemeid, kuid me alati kanname neid enda südame all kaasas. See tähendab seda, et sa ei pruugi enda elus kohata peamist hingesugulast, kaksikhinge, elukaaslashinge, tervendaja hinge või mõnda teist hinge. Sa võid kohta nendest mõnda konkreetset, kuid see ei ole reegel, et me alati nendega ühendusse saame. Se..
Loe lisa...

KADEDUS - KADETSEJA ENDA SEATUD LÕKS

by .
  Kadedus on üks inetuimaid emotsioone ja tundeid, mida ma inimestes kohtan. Kahjuks peab seda eluteel kohtama ja kindlasti kohtad ka sina seda. See on üks elu osa, inimeste õppetundidest ja nende sisemiste probleemide peegelpildist. Kui ma kohtan inimest, kes on kellegi peale kade, siis mul hakkab temast lihtsalt kahju. Kahju sellepärast, et mul on kurb vaadata inimese eneseaustuse puudusest või oskamatusest iseenda elu ja energiaid juhtida.   Kadedus on emotsioon, mis peegeldab sinu sisemist mürgisust, probleeme, viha, kurbust ja stressi. Kes iganes on kade, sellel ini..
Loe lisa...

ROHELINE SIBUL - KEHA TERVEKS JA MEELED ERKSAKS

by .
  Sama palju, kui ma armastan kristalle ja kasutan nende väge enda väe võimendamiseks, kasutan ma taimi sellel samal eesmärgil. Kui sa tahad olla terve füüsilises ja vaimses mõttes, siis kindlapeale peaks sinu menüüs olema roheline sibul. Roheline sibul on minu nõrkus, see on kindel asi, mis peab mul köögis olemas olema ja selle järgi on mul pidevalt meeletu isu. Kui ka sul on samasugune "hullus" rohelise sibula vastu, siis palju õnne sulle, sa sööd endale imerohtu sisse võib-olla eneselegi teadmatult. Roheline sibul on imeline taim, mis aitab meeltel erksad olla ja kui ma räägin m..
Loe lisa...

LAULMINE JA SELLE SÜGAVAM TÄHENDUS

by .
  Laulmine on ilus kunst, mida ei pea praktiseerima professionaalsel tasemel, vaid see on inimese jaoks lausa vajalik viis end väljendada. Laulmine on palju tähtsam, kui sa arvatagi oskad ja see, kas sulle meeldib lauda või kas sulle ei meeldi seda teha, see räägib sinu hingelisest seisust väga-väga palju. Andes sulle väga kasulikku informatsiooni sinu enda kohta. Oled sa kunagi mõelnud selle peale, miks sulle meeldib lauda, miks sa oskad lauda või miks sulle absoluutselt ei meeldi seda teha ja miks sa ei saa seda teha. Inimesed on erinevad, mõned suudavad seda teha ja mõned mitte...
Loe lisa...

KLATŠIJUTT - ISEENDA KARISTAMINE

by .
  Kõik teavad, mis asi on klatšijutt ja mis see endast kujutab. Või kas sa ikka tead mis see täpselt on? Sa tead, kuidas seda teha, aga kas sa ka tead, kuidas see sind tegelikult mõjutab. Kui ma räägin klatšijutust, siis ma ei räägi vaid sellest, mida kuulutatakse nii, et paljud inimesed ikka kindlasti teada saaksid. Klatšijutt ei ole vaid kuulujuttude rääkimine, see on ka oma parima tuttavaga teist inimest seljataga lahti-risti-läbi arutada. See jutt ei pruugigi teie seast edasi liikuda, kuid see on siiski klatšijutt.   Klatšimine on kellegi teise taga rääkimine või tem..
Loe lisa...

SAATUSEKAASLANE - ÕIGELE TEELE SUUNAJA

by in TÄHELAPSED JA HINGETÜÜBID .
Minu tööga käib kaasas pidevalt suhete lahti arutamine, suhete selgitamine ning armastuse teemadel inimestega kõnelemine. Väga tihti pean ma seletama seda, miks sa enda kaaslasega koos oled, mis on teie ülesanne ja mis hingetasandil te seotud omavahel olete. Armastuse teema on üks peamiseid teemasid, mis minu töö juures läbi käib. Kõik inimesed, kellega meil elu jooksul tekib armastav side, meil on nendega tehtud enne siia ilma sündimist hingeline kokkulepe. Milline see leping on? Sellest on võimalik sul ise aru saada. Täna panen ma kirja selle, kes on saatusekaaslane, kelle peamiseks..
Loe lisa...

SUHTESOBIVUS - JÄÄR JA SÕNN

by .
  Tähtkujud määravad väga palju ära selle, milline iseloom meil on, milline temperamentsus ja emotsionaalsus on meie hingeelus. Igal tähemärgil on oma eriline iseloom, mille me kaasa saame sellega, kui me selle tähemärgi all sünnime. Tähtede, planeetide, kuu ja päikese seis määrab selle ära, millise väe me enda sünniga kaasa saame. Täna räägin ma sellest, kuidas sobivad kokku Jäär ja Sõnn ning mis sellisest suhtest võib välja tulla. Need kaks sodiaaki on ülimalt emotsionaalsed, kuigi nad ei näita oma tundeid ja emotsioone ühte moodi välja. Jäära ja Sõnni suhte puhul on teada s..
Loe lisa...

SUITSETAMINE - SELLE MÕJUVÕIM JA KUIDAS SELLEST VABANEDA

by .
  Tegelikult on mul väga hea meel vaadata seda, et väga paljud inimesed, kes on suitsetanud, jätavad ühel hetkel suitsetamise maha. Mida aeg edasi, seda vähemaks seda ka jääb ja seda kõike sellepärast, et inimese hing muutub targemaks ning hing oskab ära eristada õige ja vale. Õige ja vale, mis meie keha tervendab ning mis kahjustab.   Suitsetamine ei ole loomulikult võrdväärne sõltuvus alkoholismi ja teiste raskete sõltuvustega, kuid seda peaks samuti tõsiselt võtma.   Suitsetamine - kõigepealt soovin ma lahti seletada sulle selle, miks inimesed üleüldse suit..
Loe lisa...

MIKS ON VAJA ENDA SOOVE SALAJASES HOIDA

by .
  Ma räägin teile veidi sellest, miks peaksime me enda südamesoove salajases hoidma ja miks me ei tohiks enda unistustest alati valjusti välja rääkida. Kui sa soovid, et sinu suurimad unistused ja südamesoovid ühel päeval saaksid reaalse kuju sinu elus, siis ma soovitan sul väga palju asju enda teada hoida. See ei tähenda aga seda, et ma keelaksin ära sul enda elust kellelegi teisele rääkida, küll aga ma soovin, et sa valiksid inimesi, kellele nii suuri emotsioone ning teemasid enda seest avada.   Kui sa unistad millegist, kui sa soovid enda ellu midagi saada ja sa soovi..
Loe lisa...

OLIIVIÕLI - MÜSTILINE ELIKSIIR

by .
    Oliiviõli on õli, mida ma kasutan igapäevasel söögi tegemisel, see on põhimõtteliselt osa minu igast roast, mida teen. Oliiviõli on müstiline eliksiir, mille suhtes on mul tervislik sõltuvust. Ma tunnen, kuidas minu keha lihtsalt vajab seda ja kui mul on millestki nii tervislik sõltuvus, siis on see väga kasulik sõltuvus. Õlid, ükskõik, kas see on Oliiviõli või mõne teise taime õli, on nõiduses ja spirituaalses maailmas üks enim vajaminevaid rituaali elemente. Õlisid kasutatakse rituaalide elluviimisel ja spirituaalsetel tseremooniatel. Seega Oliiviõli on minu jaok..
Loe lisa...

KUIDAS KRIITIKAGA HAKKAMA SAADA

by .
  Üheks peamiseks enesekindluse murdjaks on see, kui keegi teine sind kritiseerib või sinu valikuid maha teeb. Enamus inimesi on ülitundlikud kriitika osas ja isegi need inimesed, kes seda välja ei näita. Kriitika talumine on väga vähestel tugev ja väga vähesed suudavad teiste inimeste mürgiga hakkama saada.   Kuna mina näen väga tihti inimesi, kellel on madal enesehinnang ja see on tekkinud teiste inimeste poolt suunatud kriitikast, siis otsustasin sellel teemal veidi avameelsemalt rääkida.   Kõigepealt peaks siis alustama sellest, et miks teised inimesed ..
Loe lisa...

LUUPAINAJA EHK ELAV DEEMON

by .
  Kahjuks pean väga tihti kuulma inimeste käest lugusid luupainajate ja hirmutavate unenägude kohta, mis on ülireaalsed. Enamus, kes tulevad sellel teemal minu juurde, ei tea tegelikult seda, et nende luupainajate taga peitub keegi, kes võib inimese hingele väga palju kurja teha. Tegelikult on aga nii, et inimene ei tohiks unes luupainajaid näha ja kindlasti ei tohiks neid regulaarselt kogeda. Kui selliseid seikasid tuleb me elus ette, siis on see selleks, et me saaksime hoiatatud suurema probleemi ilmnemisest. Kes on siis see kurikuulus luupainaja ja miks selliseid asju ü..
Loe lisa...

HIRM ÄMBLIKE VASTU - KUS KOHAST SEE TULEB?

by .
Oled sa kunagi mõelnud, miks sa nii paaniliselt ämblike kardad või miks mõni sinu lähedane seda teeb ja kas sa oled mõelnud kunagi ka seda, et sellel võiks olla palju sügavam tähendus? Mina ämblike ei karda ja minus ei tekita need erilisi vastuolulisi emotsioone. Kui sul on aga paaniline hirm ämblike vastu ja sul ei ole olnud nendega intsidenti, et sa peaksid neid kartma, siis ma usun, et sul on väga huvitav enda kohta veidi rohkem teada saada. Kui inimesed kardavad paaniliselt midagi, mille suhtes neil ei tohiks olla paanikat ehk nendel ei ole selles elus olnud sellega traumat või väg..
Loe lisa...

PÄRNAÕIS - KÜLMETUSE RAVIM JA UUE ARMASTUSE RITUAAL

by .
  Pärnaõie teest on vist iga eestlane kuulnud ja iga eestlane ka enda tervendamise jaoks kasutanud. Pärnaõis on tõeline tervendaja ja seda võiksid igal aastal ikka enda koju kuivama tuua. Seda selleks, et kui sul on imeravimit vaja, siis on see sul kohe võtta. Pärnaõis on tõeline imetegija, mida mina kasutan palaviku, põletiku ja külmetushaiguste leevendamiseks. Pärnaõis töötab minuga suurepärase kiirusega ja see peatab väga kiirelt haiguse arenemist. Kui ma tunnen, et külm on nahavahele pugenud, siis pärnaõie tee on kindlasti see, mida ma joon. Seda juba ennetavalt, et ma haigeks ..
Loe lisa...

PORGANDID - SINU KEHA SÕBRAD

by .
    Õigesti toitumine on osa terveks olemisest, nii spirituaalses, kui ka füüsilises mõttes. Olen alati öelnud, et kui sa soovid terve olla, siis läheb sul vaja õiget elukeskkonda, õiget toitu ja häid mõtteid. Porgandid on eestlate jaoks vägagi kättesaadaval ja eestlane ise saab neid enda jaoks kasvatada, mis teeb sellest taimest tegelikult väga väärtusliku osa meie toidumenüüst. Vahel mulle tundub nii, et inimesed otsivad pidevalt kauguste tagant neid imetaimi ja imeravimeid ning samas unustavad ära enda ümbert neid otsida. Porgandid on iga eestlase jaoks kättesaadaval ja ..
Loe lisa...

PÄIKESEPÕIMIK - KOLMAS TŠAKRA JA KÜLLUSEKANAL

by .
  Inimese emotsionaalses ehk eeterkehas on olemas energiakanalid, mille kaudu me informatsiooni vastu võtame ja endast seda ka välja saadame. Inimestel on seitse peamist Tšakrat. Need seitse Tšakrat on tervendust ja sinu tähelepanu vajavad. Kui sa soovid terve ja hingelt tugev olla, siis peamiseks tähelepanu allikaks peavad olema Tšakrate tervised. Esmalt sa pead mõista seda, mis on Tšakra, kus asuvad kõik need seitse Tšakrat sinu kehas ja mida need endast kujutavad. Sa võiksid endale selgeks teha selle, mis annab head energiat erinevatele Tšakratele ja mis halba energiat. Kui sa soovi..
Loe lisa...

PUNANE SIBUL - TERVISLIK JA MAAGILINE

by .
  Punased sibulad on minu toidumenüü üks suur osa ja ma soovitan kõigil kaaluda nende menüüsse lisamise. Kui me soovime terved olla, siis me peame õieti mõtlema, elama tervislikus ja positiivses keskkonnas ning toituma enda keha jaoks tervislikult. Punane sibul on multifunktsionaalne tervendaja ja selles on niivõrd palju kasulikke aineid, mineraalained, vitamiine ning happeid, et see aitab ka väga kesise menüüga toituja tervist hoida. Kui sa lisad enda menüüsse punase sibula söömise ja hakkad sellest regulaarselt toitu valmistama, siis suure tõenäosusega sa haigestud vähem kroon..
Loe lisa...

HINGESUGULANE - 13 OLULIST FAKTI, MIDA PEAKSID TEADMA

by in TÄHELAPSED JA HINGETÜÜBID .
Hingesugulane - see on keegi, keda meie hing alati soovib üles otsida, teda leida, teda enda kõrval hoida ja mõista tõeliselt, kes see selline siis meie elus on. Täna räägin ma hingesugulasest, kes on saadetud sind siia maailma armastama nii füüsiliselt kui ka vaimselt. Hingesugulane on see, kellega on meil enne siia ilma sündimist kokkulepe tehtud. Loomulikult hingeline kokkulepe, millega mõlemad hinge pooled lepivad kokku selle, et just selles kohe käima algavas elus oleme meie üksteistele loodud üksteise kaitsmiseks, armastamiseks, aitamiseks ja abiks edasi arenemiseks emotsionaals..
Loe lisa...

SOOVIDE TEELE SAATMINE JA NENDE TÄITUMINE

by .
  Sinu elus on olnud vähemalt üks või mitmeid kordi, kus sa oled soovinud midagi väga suurelt ja ühel heal päeval on see sinu ellu saabunud, ükskõik milline see unistus on olnud, aga põhiline on olnud selle juures see, et sa oled soovinud seda tugevalt. Inimese sees olev hing, temal on oskus saata enda Aurasse sõnumeid, mis omakorda saadetakse sinu tuleviku kujundama. Soovide täitumine on sinu enda teha ja kanda tegelikult, seega tuleb lihtsalt osata neid soove enda Aurast tulevikku saata. Ma räägin sulle sellest veidi, kuidas iseenda mõtteid õiget viisi suunata, katseta ja kui sa suud..
Loe lisa...

HÕBE - SALAPÄRANE JÕUD JA VÄGI

by .
  Iga kristall kannab endas unikaalset väge ja oskust muuta energiaid. Samamoodi on igal metallil ning väärismetallil oma eriline vägi. Hõbe on üks väärismetallidest, mida kasutatakse väga laialdaselt, et valmistada ehteid, eriti just kristallehteidl. Kristalle pannakse hõbedaga kokku, kuna hõbedal on väga tugev spirituaalne jõud kristalle juhtida. Aga kas sa ka tead, mida teeb hõbedast sõrmus, ripats või kaelakee sinu Auras tegelikult? Sellel on väga palju erinevaid mõjusid, alustades intuitsiooni tugevdamisest kuni stressi maandamiseni. HÕBEDA VÄGI - Intuitsiooni..
Loe lisa...

SELJAVALUDE PÕHJUSED - HINGEPEEGEL

by .
Seljavalud on väga tüüpiline terviseprobleem nii naistel kui ka meestel ja nendest vabanemine on tihtipeale väga keeruline. Igal haigusseisundil on oma emotsionaalne põhjus, miks see meil eksisteerib ja tegelik tervenemine on võimalik ka ühtpidi läbi emotsioonide tervenemise. Loomulikult on üks asi see, et kui sa oled raske füüsilise töö tagajärjel endale ajutise seljalihaste/närvi kahjustuse saanud või madrats, millel magad, ei ole sinu tervisele hea. Aga teine asi on see, kui selg on krampis, närvid on pinged ja seljavalud vaid süvenevad ning ei lähe üle ega vahel ei tea inimene ka nende ..
Loe lisa...

10 PÕHJUST, MIKS KASVATADA NÕIDUSLIKKU PETERSELLI

by .
  Taimede sees on ainulaadne vägi, nii nagu on ka igas kristallis. Petersell on äärmiselt kasulik rituaalitaim ja vitamiiniandja ning saja haiguse vastu võitleja samal ajal. Panen siia kirja mitmeid põhjuseid, miks just ise kasvatada peterselli enda tarbeks. Iga taim mille eest me hoolt kanname, sellele me enda nõiduslikku armastust jagame ja kui sa ka loomupoolest jumaldad taimi ning sulle meeldib taimedega tegeleda, siis seda enam sa oma taimedesse nõiaväge laed. Petersellil on äärmiselt huvitav minevik ja seda on nõiduslikel eesmärkidel teadaolevalt juba Vana-Kreeka ajast kas..
Loe lisa...

6 PÕHJUST, MIKS KASVATADA BASIILIKUT KODUS

by .
  Basiilik on üks enimlevinud maitserohelisi, mis on seotud väga paljude erinevate maagiatega, alates rahamaagiast kuni armastuse maagiateni. Peamine põhjus, miks Basiilikut väga palju kasutatakse, on see, et seda on lihtne kasvatada ja see ei vaja väga suuri kasvutingimusi. Basiilikut on teadaolevalt kasvatatud üle 3000 aasta meditsiinilistel põhjustel ja tuhandeid aastaid rohkem veel maagiate ning rituaalide teostamise jaoks. Basiilik on ka minu retseptides ja söögilaual hinnatud taim, kuna sellel on äärmiselt palju võimsaid omadusi. Kõige parem on aga see, et Basiiliku kodus kasvata..
Loe lisa...

KUIDAS AVADA PROHVETLIKUD KRISTALLID EHK KRISTALLIDEGA ENNUSTAMINE

by in KRISTALLIDEGA ENNUSTAMINE .
  Kristallid omavad kõik oma erilisi sõnumeid ja neid ei saa mitte ainult enda Aura tervendamiseks kasutada, vaid nende energiate kasutamiseks on mitmeid erinevaid viise. Üheks võimaluseks on kristallide käest prohvetlike sõnumite saamine. Et alustada kristallidega ennustamist, pead sa kindlasti teadma, mis sa ennem peaksid iseenda Auras korda seadma ning seejärel tasa ja targu hakkama ennustamise komplekti looma. Selleks, et alustada ennustamist, soovitan ma siiralt sul iseenda Aura tervendamisega algust teha, alustades Tšakrate tervendamisega. See, kuidas Tšakraid tervendada, s..
Loe lisa...

SIDRUN, MIS PUHASTAB JA KAITSEB

by .
  Sidrun on võimas maagiataim ja see on puhas rõõm, et Eesti inimestele on sidrun lihtsasti kättesaadav. Algselt on sidrun pärit Aasiast ja see on ühe imeilusa taime vili. Sidrunipuid saab tuua ka koduseinte vahele, tavaliselt tehakse seda dekoratiivsel eesmärgil, tegelikult toob sidrunipuu majja ka palju head, hoolimata sellest, et see ei pruugi vilja kandma hakata. Sidrunipuu kaitseb kodu või keskkonda, seda nii peresuhete kui tervise osas, seepärast tasubki sidrunipuu oma koju tuua. Sidrun on vili, mis peab alati mu kodus laual olema, kuna see aitab 100..
Loe lisa...

GRANADILL, SELLE ARMASTUS ja TENE GRANADILLI ELIKSIIR

by .
  Granadill ehk inglise keeles "Passion Fruit" on üks armastuse taimi, mida saab enda suhte õnne jaoks tööle panna. Nõiduses kasutatakse kristalle, väetaimede suitsu, erinevaid sümboleid, taimi, küünlaid aga kas sa ka teadsid seda, et nõiduses süüakse teatud taimi või vilju, et anda enda Aurasse maagiat edasi? Kui oled spiritualist, siis tead, et kõik aspektid peavad sinu elus paigas olema, et sa end hästi tunneksid ja sa tead ka seda, et kõik, mida sa sööd, annab sinu tujudele, mõtetele, võimetele ja tervisele edasi väga palju. Seega nõiakunsti võid ellu viia ka köögis ja toite valmis..
Loe lisa...

LOVAGE EHK LEESKPUTK JA SELLE RITUAALID

by .
Lovage on taim, mis on saanud oma nime just sellepärast, et kõigepealt hakkasid nõiad seda taime armastuse rituaalides ja selle eliksiirides ära kasutama ning sealt saigi nime Lovage, mis on inglisekeelsest sõnast love ehk armastus tulnud. Rituaalid, milleks Lovaged kasutatakse - Naiselikkus, ilu, puhastamine, spirituaalne keskendumine, raha ja kire maagias. ARMASTUSE RITUAAL Armastuse rituaali jaoks asetatakse vanni vette Lovage rituaalitaime kuivatatud või värskeid lehti koos Roosi õitega ning samal ajal põletatakse kolme tumepunast küünalt, moodustades nendest kolmnurk vanni k..
Loe lisa...
  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja