55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

ELIKSIIRIPUDEL MÄEKRISTALL elulill (hall)

  • 49.00€

Toote detailid

  • Mudel: ELIKSIIRIPUDEL MÄEKRISTALL elulill (hall)
  • Saadavus: Laos


Eliksiiripudel on mõeldud kristallivee valmistamiseks, kuhu on kandunud kristallide vägi. Vett on võimalik kodeerida ja anda sellele kristallidega energiat juurde. Iga kristall on oma unikaalse energiaga, mis suunavad veele kogu oma väe.


Ennekõike aitab see veepudel sul oma kristallieliksiiri alati mugavalt kaasas kanda. Eliksiiripudel võta kaasa trenni, minnes autoga sõitma, töö juurde või joo kristallieliksiiri oma kodus. Sellega on väga mugav ka reisida. Kuna eliksiiripudel on valmistatud klaasist, aitab see sul ka loodust säästa - saad seda korduvalt veega täita ja ei pea soetama poest plastpudeleid, mis on loodusele laastavamad, kui täita oma veepudelit üha uuesti.


Eliksiiripudelit on lihtne kasutada ja selles olevaid kristalle on võimalik vahetada. See eliksiiripudel on juba konkreetse kristalliga, kuid edaspidi on sul võimalik vahetada see kristall mõne teise La Tene chipskristalli vastu, just sellise, millist sa ise soovid. Jäta meelde - kõik kristallid toimivad erinevalt, seega vali kristall vastavalt sellele, millise kristalli energiat sul hetkel või antud eluperioodil on vaja.


Kristallide vahetamiseks eliksiiripudelist keera pudel tagurpidi ja keera põhi ettevaatlikult lahti. Kristallid on põhjas lahtiselt, seega on sul neid lihtne eemaldada ja vahetada.


Selle eliksiiripudeli muudab imeliseks pudeli põhjas olev elulille sümbol, kuna elulill suunab selle kristalli väe otse vee sisse. Vesi võiks pudeli sees seista vähemalt 20 minutit, enne kui hakkad seda jooma, et kristallide energia jõuaks läbi elulille sümboli vee sisse kanduda. Elulill värskendab inimese Auravälja, taastab häid energiaid ja annab juurde vaimset jõudu. Elulille ja kristallide kooslus teevad imesid.


Eliksiiripudelit on imelihtne puhastada, kuna selle klaasist osa võib pesta ka nõudepesumasinas, ülejäänud osi soovitan käsitsi pesta. Pudelis olevaid kristalle pese samuti käsitsi sõelal, lastes neile külma vett peale voolata.


Klaasist pudeli maht on 500 ml, kõrgus 23 cm.

Tehniline
Mõõdud Pudeli maht 500 ml, kõrgus 23 cm.

Sildid: ELIKSIIRIPUDEL, Muud kaubad, mäekristall, eliksiiripudel mäekristall, eliksiiripudel mäekristall elulill hall, eliksiiripudel mäekristall elulill hall, pudel, vee-eliksiir, joogipudel, elulill, kristallieliksiir, janu, energia, vedelikupuudus, chipskristallid, chipsid,

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja