Menüü
Ostukorv

KREEMIKAS PUUVILLAPAEL

KREEMIKAS PUUVILLAPAEL MUUD KAUBAD
KREEMIKAS PUUVILLAPAEL
0.90€
Maksudeta: 0.75€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KREEMIKAS PUUVILLAPAEL

Võimalikud valikud

Puuvillapael on taimne pael, millega saab kanda kristalli-talismane. Paela otsa saab riputada nii auguga kui ka ripatsiga talismane. Puuvillapael on oma tekstuurilt alguses veidi jäik, kuid kasutamise käigus muutub see pehmemaks. Puuvillapaelu värvitakse erinevat värvi ja värv annab puuvillale erilise omaduse veel juurde. Lisaks on see kristallide kandmisel alternatiiv nahkpaelale. Ideaalne valik veganitele.

Puuvill sümboliseerib head õnne, tervenemist, kaitset, soovide täitumist ja energia edasi kandmist. Puuvillapaelu on kasulik kristallidega ühendada, et anda kristallide kandmisele lisaväärtust.

Kui puuvill ja kristall ühendada, siis annab puuvill enda omadusi kristallile kaasa. Kui kanda puuvilla koos küllusliku energiaga kristallidega, siis võimendab puuvill nende jõudu. Kui kanda sellega kaitse-energiatega kristallidega, siis suureneb see kaitsvate kristallide väge. Puuvillapaela on kasulik kanda koos ükskõik millise kristalliga. Seda sellepärast, et puuvill aitab kristalli energiat kiirelt Auravälja saata.

Puuvillapaela saad lõigata enda jaoks täpselt sellisesse pikkusesse, nagu sul soov on. Soovitame puuvillapaela otsad ära kõrvetada, et need ei hakkaks hargnema.

Kreemikas puuvill sümboliseerib lisaks puuvilla enda omadustele veel heaolu, hingerahu, tasakaalu, pingevaba hetke ja vabadust. Kreemikat puuvillapaela sobib ennekõike kanda rahu, tasakaalu ja hingerahu toovate kirstallidega.

Pildi peal on kreemikas puuvillapael koos Lumikvartsi talismaniga. Need kaks väeeset koos aitavad selle kandjale tuua hingelist heaolu, oskust elata muretult ja tunda elust rõõmu. Lumikvarts ei kuulu hinna sisse. 

Tehniline
Mõõdud Paela pikkus on ca 95 cm. Toode ei sisalda kristalli. Pildilolev pael on läbimõõduga 1 mm.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.