Menüü
Ostukorv

SIIDIPAEL kuldne

SIIDIPAEL kuldne MUUD KAUBAD
SIIDIPAEL kuldne MUUD KAUBAD
SIIDIPAEL kuldne MUUD KAUBAD
SIIDIPAEL kuldne MUUD KAUBAD
SIIDIPAEL kuldne
1.50€
Maksudeta: 1.25€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SIIDIPAEL kuldne


Siidipael on taimne pael, millega saab kristalltalismane kanda. Selle otsa saab riputada nii auguga, kui ka ripatsi otsaga talismane. Siidipael on oma tekstuuris pehme ja õhuline. Väga kauni välimusega ning läikiva struktuuriga. Siidipaelu värvitakse erinevat värvi. Selle värv annab siidile erilise omaduse juurde.


Siid sümboliseerib naiselikkust, õrnust, armastust, romantikat, külgetõmmet ja armastuse külgetõmmet. Siidipaelu on kasulik kristallidega ühendada, et kristallide kandmisele anda lisaväärtust.


Kui siidi ühendada kristalliga, siis siid annab enda omadusi kristallile kaasa. Kui siidiga kanda armastusega seotud kristalle, siis siid võimendab nende jõudu. Kui sellega kanda teiste energiatega kristalle, siis suureneb külgetõmme ehk kristalli oskus midagi sinu ellu tuua.


Kuldne siid sümboliseerib lisaks siidi enda omadustele veel ka erinevaid energiaid. Läbi siidi annab see värvus jõudu juurde kristalltalismani kandmisele.

Kuldne siidipael sümboliseerib jõukust, küllust, millegi loomist, millegi ligi kutsumist ja külgetõmmet. Kuldset siidipaela kanna koos kristalliga, mida soovid kanda millegi ligi kutsumiseks.

Pildil on kuldne siidipael koos
Püriidiga, mis ei kuulu hinna sisse. Kuldne siidipael aktiveerib Püriidi külluslikud omadused ja see aitab kaitsta sinu suhet.


Siidipaele mõlemad otsad soovitame ära kõrvetada, et see kandmise/kristalltalismanide vahetamise ajal hargnema ei hakkaks.

Tehniline
Mõõdud Paela pikkus on ca 100 cm, paela paksus ca 3 mm. Toode ei sisalda kristalli.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.