Menüü
Ostukorv

RITUAALIANUM

RITUAALIANUM MUUD KAUBAD
RITUAALIANUM MUUD KAUBAD
RITUAALIANUM MUUD KAUBAD
RITUAALIANUM MUUD KAUBAD
RITUAALIANUM
12.00€
Maksudeta: 10.00€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: RITUAALIANUM

Pilt on illustreeriv. Toode ei sisalda kristallchipse ja viirukit.

RITUAALIANUM on mõeldud erinevate rituaalitaimede põletamiseks.

Selle sees on väga mugav hoida põlema/suitsema pandud Palo Santot ja Salveid. Kui neid rituaalitaimi selle anuma sees põletada, siis nende põletamisel tekkiv tuhk saab selle anuma sisse koguneda ning see aitab erinevaid rituaali- või maagiaprotsesse lihtsamini ja mugavamalt läbi viia. Näiteks saab rituaalitaimede põletamise anumaga tubades ringi käia ja kodule suurpuhastust teha, nii saad põletatavat taime endaga kaasas kanda. Selle anuma sees on väga mugav põlevat ja suitsevat rituaalitaime ära kustutada, muljudes põlevat osa näiteks anuma põhja. Sellisel juhul ei kahjustu näiteks Salvei rituaalitõrvik. Selle sees võib ka hoida rituaalitaime, mis on jäänud lõpuni kasutamata, et sa saaksid seda hiljem edasi kasutada. 

Lisainfo
Lisainfo Seebikivist anuma kõrgus on 3,7 cm ja väline laius 7,7 cm. Sisemine laius on ca 6,5 cm.
SALVEI on väga vajalik rituaalitaim, millega puhastatakse Aurat, hinge, keskkonda, kristalle ja põhimõtteliselt&nbs..
8.90€
Maksudeta:7.42€
SININE SALVEI on üks salvei liikidest, millel on intensiivsem ja võimsam toime kui tavalisel ehk valgel salveil. See ei tähenda seda, et valge sal..
17.10€
Maksudeta:14.25€
PALO SANTO puu (1 tk)
Enim müüdud
Pilt on illustratiivne. PALO SANTO on müstilise ja saladusliku väega puu, mis kasvab Lõuna-Ameerikas. Palo Santo on olnud ka indiaanlas..
3.20€
Maksudeta:2.67€
KÕRBE SALVEI on klassikalise Salvei üks liikidest, millel on kõik Salvei omadused olemas, lisaks sellel on ka lisaväärtused, mistõttu on ..
18.00€
Maksudeta:15.00€
Pilt on illustreeriv. Pildil olevad Valge Aragoniit alus ja SALVEI "ARMASTUS" rituaaltõrvik ei kuulu komplekti.SALVEI on väga vajalik rituaa..
3.40€
Maksudeta:2.83€
VIIRUKIPUU eeterlik õli pärineb Boswellia taimest. LA TENE poodides on ka Boswellia küünalt võimalik endale soetada ja tegemist on tegelikult sama..
40.00€
Maksudeta:33.33€
ELIKSIIRIPUDEL on mõeldud kristallivee valmistamiseks, kuhu on kandunud kristallide vägi. Vett on võimalik kodeerida ja anda sellele kristallideg..
81.90€
Maksudeta:68.25€
JOJOBA, mille nime hääldatakse tegelikult ho-ho-ba, on taim, mis kasvab Sonorani kõrbes Mehhikos, Arizonases ja Lõuna-Californias. Jojoba ladinakeelne..
24.90€
Maksudeta:20.75€
CLARY SALVEI on üks Salvei sortidest, mille eeterlik õli on tervendava ja raviva toimega. Salvei ise on minu üks vaieldamatuid lemmikuid j..
19.90€
Maksudeta:16.58€
BASIILIK pärineb algupäraselt Indiast ja selle kohalikuks nimeks on tulsi. Basiilikul on oma hellitusnimi, milleks on maitsetaimede ..
11.90€
Maksudeta:9.92€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.