Menüü
Ostukorv

RITUAALIANUM Elulill

RITUAALIANUM Elulill MUUD KAUBAD
RITUAALIANUM Elulill MUUD KAUBAD
Uus
RITUAALIANUM Elulill MUUD KAUBAD
RITUAALIANUM Elulill MUUD KAUBAD
RITUAALIANUM Elulill
18.00€
Maksudeta: 15.00€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: RITUAALIANUM Elulill

Pilt on illustreeriv. Toode ei sisalda rituaalitõrvikut ja Roosa Kvartsi kristalli.

RITUAALIANUM on mõeldud erinevate rituaalitaimede põletamiseks.

Selle sees on väga mugav hoida põlema/suitsema pandud Palo Santot ja Salveid. Kui neid rituaalitaimi selle anuma sees põletada, siis nende põletamisel tekkiv tuhk saab selle anuma sisse koguneda ning see aitab erinevaid rituaali- või maagiaprotsesse lihtsamini ja mugavamalt läbi viia. Näiteks saab rituaalitaimede põletamise anumaga tubades ringi käia ja kodule suurpuhastust teha, nii saad põletatavat taime endaga kaasas kanda. Selle anuma sees on väga mugav põlevat ja suitsevat rituaalitaime ära kustutada, muljudes põlevat osa näiteks anuma põhja. Sellisel juhul ei kahjustu näiteks Salvei rituaalitõrvik. Selle sees võib ka hoida rituaalitaime, mis on jäänud lõpuni kasutamata, et sa saaksid seda hiljem edasi kasutada.

ELULILL on spirituaalne sümbol, mis kannab endas tohutut väge. Sümbolid annavad meie eludele palju juurde ja neid saame kasutada iseenda energia rikastamiseks. Elulill on üks kaunimaid ja lihtsamaid sümboleid, mis kannab endast edasi geomeetria väge spirituaalsusesse. Elulille puhul on tegemist elu tsükliga, hoides endas kõike tervikuna, mida eluks vaja. See loob igavesti kestva energiate liikumise, luues enda ümber kerget ja helget energiat. Kui ümbritsed end elulillega, siis hoiab see sind tervena, tugevana, armastatuna, täiustades sinu elu. Elulille sümbolit kasutatakse palju ka kristallehete valmistamisel, kandes sümboli energiat kristalli ning sealt omakorda sinu Auravälja. Elulille ehted leiad SIIT.

Selle imekauni sümboli vägi aitab sul elus alati edasi liikuda. Ei ole vahet, mis sinuga toimub või millises perioodis sa oled, see justkui kannab sind kätel edasi, aidates sul õppida, areneda, edasi liikuda, takistada pidurdumist ja seisakut. Kui sa tunned, et sul on vaja elus edasi liikuda ja suuremat tõuget, siis kasuta selleks elulille sümbolit.

Elulille on hea kasutada meditatsioonis, hea une saavutamiseks ja spirituaalseks arenguks, kuna see soosib rahutasandile jõudmist, iseendaga rahu tegemist ning enese aktsepteerimist. Seepärast meeldib mulle elulill mulle väga ja soovitan seda sümbolit kõigile, kes sellega sidet tunnevad.

Lisainfo
Lisainfo Anuma kõrgus on 8,8 cm ja väline laius 12,5 cm. Sisemine laius on ca 8,8 cm.
SALVEI on väga vajalik rituaalitaim, millega puhastatakse Aurat, hinge, keskkonda, kristalle ja põhimõtteliselt&nbs..
8.90€
Maksudeta:7.42€
SININE SALVEI on üks salvei liikidest, millel on intensiivsem ja võimsam toime kui tavalisel ehk valgel salveil. See ei tähenda seda, et valge sal..
17.10€
Maksudeta:14.25€
PALO SANTO puu (1 tk)
Enim müüdud
Pilt on illustratiivne. PALO SANTO on müstilise ja saladusliku väega puu, mis kasvab Lõuna-Ameerikas. Palo Santo on olnud ka indiaanlas..
3.20€
Maksudeta:2.67€
DRAAKONI VERI rituaaltaim on valmistatud Draakoni verepuust. Kui soovid puhastada Auravälja, siis parim selleks on draakoni vere tõrvik. See aita..
39.90€
Maksudeta:33.25€
KÕRBE SALVEI on klassikalise Salvei üks liikidest, millel on kõik Salvei omadused olemas, lisaks sellel on ka lisaväärtused, mistõttu on ..
18.00€
Maksudeta:15.00€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.