Menüü
Ostukorv

RITUAALIANUM Hamsa

RITUAALIANUM Hamsa MUUD KAUBAD
RITUAALIANUM Hamsa MUUD KAUBAD
Uus
RITUAALIANUM Hamsa MUUD KAUBAD
RITUAALIANUM Hamsa MUUD KAUBAD
RITUAALIANUM Hamsa
18.00€
Maksudeta: 15.00€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: RITUAALIANUM Hamsa

Pilt on illustreeriv. Toode ei sisalda rituaalitõrvikut ja Sammalahhadi kristalli.

RITUAALIANUM on mõeldud erinevate rituaalitaimede põletamiseks.

Selle sees on väga mugav hoida põlema/suitsema pandud Palo Santot ja Salveid. Kui neid rituaalitaimi selle anuma sees põletada, siis nende põletamisel tekkiv tuhk saab selle anuma sisse koguneda ning see aitab erinevaid rituaali- või maagiaprotsesse lihtsamini ja mugavamalt läbi viia. Näiteks saab rituaalitaimede põletamise anumaga tubades ringi käia ja kodule suurpuhastust teha, nii saad põletatavat taime endaga kaasas kanda. Selle anuma sees on väga mugav põlevat ja suitsevat rituaalitaime ära kustutada, muljudes põlevat osa näiteks anuma põhja. Sellisel juhul ei kahjustu näiteks Salvei rituaalitõrvik. Selle sees võib ka hoida rituaalitaime, mis on jäänud lõpuni kasutamata, et sa saaksid seda hiljem edasi kasutada.

HAMSA KÄSI sümbol kujutab endas ette kätt, mille väike sõrm ja pöial on ühesuurused ning sõrmeotsad kaarduvad väljapoole. Vahel kujutatakse neid äärmisi sõrmi ka sirgena. Tihtipeale on käelabale kujutatud erinevaid sümboleid ja üheks populaarsemaks sümboliks on The Evil Eye ehk kaitsev silm. Kaitsvat silma ühendatakse Hamsaga sellepärast, et võimendada ja ühendada nende kahe sümboli väge. Kes veel ei tea, siis "Kuri silm" kaitseb äraneedmiste ja ärasõnumise eest. Täispika Hamsa käe artikli leiad SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Anuma kõrgus on 8,8 cm ja väline laius 12,5 cm. Sisemine laius on ca 8,8 cm.
SALVEI on väga vajalik rituaalitaim, millega puhastatakse Aurat, hinge, keskkonda, kristalle ja põhimõtteliselt&nbs..
8.90€
Maksudeta:7.42€
SININE SALVEI on üks salvei liikidest, millel on intensiivsem ja võimsam toime kui tavalisel ehk valgel salveil. See ei tähenda seda, et valge sal..
17.10€
Maksudeta:14.25€
PALO SANTO puu (1 tk)
Enim müüdud
Pilt on illustratiivne. PALO SANTO on müstilise ja saladusliku väega puu, mis kasvab Lõuna-Ameerikas. Palo Santo on olnud ka indiaanlas..
3.20€
Maksudeta:2.67€
DRAAKONI VERI rituaaltaim on valmistatud Draakoni verepuust. Kui soovid puhastada Auravälja, siis parim selleks on draakoni vere tõrvik. See aita..
39.90€
Maksudeta:33.25€
KÕRBE SALVEI on klassikalise Salvei üks liikidest, millel on kõik Salvei omadused olemas, lisaks sellel on ka lisaväärtused, mistõttu on ..
18.00€
Maksudeta:15.00€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.