Menüü
Ostukorv

VIIRUKIHOIDJA elulill (metallist)

VIIRUKIHOIDJA elulill (metallist) VIIRUKIHOIDJAD
VIIRUKIHOIDJA elulill (metallist)
17.40€
Maksudeta: 14.50€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: VIIRUKIHOIDJA elulill (metallist)


VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõeldud viiruki põletamiseks. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraamikast. Viirukialus tagab viiruki põletamisel turvalisuse ja loob sobiliku meeleolu. 


Viirukite põletamine on väga kasulik. Erinevad viirukid koosnevad erinevate taimede essentsidest ja kuivatatud purudest. Viirukite põletamisel vallanduvad nende taimede spirituaalsed energiad, mis tervendavad sind ja seda keskkonda, kus viirukit põletatakse. Viirukite põletamine peab kindlasti olema ohutu ja selle ohutuse tagavadki viirukialused. Kindlasti alati põleta viirukit sellele mõeldud aluse peal.


ELULILL on geomeetriline kuju, mis koosneb paljudest ringidest, mis omakorda moodustavad lillekujutisi. Elulill on ümmargune, mille sees on ringidest moodustatud paljudest lilledest koosneb sümbol. Elulill sümboliseerib elu hindamist, selle mõistmist ja nähtamatu maailma tunnetamist. Elulill on väga kasulik sümbol, mis aitab sind väga spirituaalsel tasandil. Elulill suurendab sinu teadlikkust, aitab sul spirituaalselt edasi areneda, aitab sul mõista seda, mis sind ümbritseb ja viib sind sügavasse meditatsiooni siis, kui sul on seda kõige enam vaja. Elulill aitab sul kokku viia enda mineviku, oleviku ja tuleviku, need omavahel ühendades ning aidates sul mõista seda, miks sa sellise elutee peal käid. Elulill aitab sul spirituaalseid teadmisi koguda ja neid enda ellu rakendada.


Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja seejärel raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukialuse peale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda soovid hoida. Kindlasti ei tohiks olla väikesel lapsel põlevale viirukile juurdepääs. Viiruki suitsev osa on kuum ja see võib kogemata last kõrvetada.


Viirukialuse peale saad lisaks viirukile panna ka kristalle, et need saaksid viirukisuitsu käes puhastuda ja oma energiakanaleid aktiveerida. Viiruk aitab vabaneda sinna kogunenud negatiivsest energiast. Kui kristallid on sinu majapidamises, siis need töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, võttes välja negatiivsus ning asendades see positiivsusega. Negatiivne energia aga jääb kristallide sisse kinni (kui need ei ole geoodid, druzyd ja püramiidid). Selleks tuleb nende kristallide energiaid puhastada, kas siis viirukiga või rituaalitaime suitsuga. Loomulikult on rituaalitaim selleks kõige tõhusam, aga viirukeid saab kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallidest energia tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte igapäevaselt. 


Viirukitega puhastamisel soovitan alati akent lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan põletada samaaegselt ka erinevaid küünlaid, vastavalt viirukile, et võimendada puhastusrituaali.
Tehniline
Mõõdud Metallist viirukihoidja mõõdud on ca 24*5 cm
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.