55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

JASMIIN aroomidifuuser

-15%
  • 13.30€
  • 11.30€

Toote detailid

  • Mudel: JASMIIN aroomidifuuser
  • Saadavus: Laos


JASMIIN on armastuse- ja intuitsioonilill. Jasmiin kannab endaga kaasas väga õrna, rahustavat ja puhast energiat. Sellesama energiaga aitab Jasmiin luua enda ümber väga romantilise atmosfääri. Lisaks aitab Jasmiin ka rahustada meeli nii, et see mõjuks hästi sinu tajumisele ning visioonidele.


AROOMIDIFUUSERID on mugavad ja lihtsad vahendid oma kodu energia tervendamiseks. Tervendavatele omadustele lisaks muudavad need koduõhu lõhnavaks ja värskeks. Igal aroomidifuuseril on oma vägi, mida see koduenergiasse lisab. Selle väe annab taim, mille essents on aroomidifuuseri sees.


Aroomidifuuserit hoia oma kodus just seal, kus soovid - magamistoas, vannitoas, tualetis, esikus - seal, kus sa soovid selle taime lõhna ning jõudu edasi kanda. 


Ava aroomidifuuseri pakend, eemalda pudelil olev kork ja aseta pudeli sisse kaasasolevad spetsiaalsed aroomidifuuseri puidust pulgad. Säti pulgad nii, et need oleksid pudelis laiali. Teatud tundide (oleneb kodu õhuniiskusest) või päeva möödudes on pudelis olev õli imendunud pulkade sisse, seejärel kandub aroom sinu koduõhku. 


Aroomidifuuserid kestavad igas majapidamises erinevat aega, kuna nende kestvus sõltub kodu õhuniiskusest ja akende lahti hoidmise sagedusest. Mõnes kodus võib aroomidifuuser aktiivselt lõhnata mitmeid kuid, teises lausa pool aastat. 


JASMIINI AROOMIDIFUUSER

- Jasmiin rahustab ja vaigistab stressis meele ja rahutu iseloomu. Jasmiiniaroom muudab sinu meeleolu paremaks, aidates sul vabaneda ülemõtlemisest ja liigsest muretsemisest, likvideerides mõtteid, mis põhjustavad pinget. Kui soovid vahel enda mõtteid välja lülitada, siis Jasmiiniaroom aitab sul seda teha. Lõõgastu Jasmiini saatel ja lase enda hingel puhata. 

- Jasmiiniaroom aitab meeltel rahuneda, samas aitab see keskenduda, mõttetööd teha ja visioone kinni püüda. See rahustab täpselt selle energia, mis ei lase sul mentaalseid ning hingelisi tegevusi teha. 

- Jasmiiniaroom aitab perekonda rahu tuua. Seda on hea koheselt kasutada, kui õhus on olnud mõni probleem.

- Jasmiinist tulenev aroom parandab sinu meeleolu, muutes sind leplikumaks, tasakaalukamaks, õnnelikumaks ja romantilisemaks. See on kasulik suhete tervendamiseks, kuna sa oled oma kaaslase jaoks avatum, avameelsem ja tolerantsem. Jasmiiniaroom taandab stressienergiat, mis võib tuua suhetesse pingeid ja probleeme.

- Jasmiiniaroom vabastab kodus olevat halba energiat, mis takistab sul tööl edukas olla. See on kasulik selleks, et vabastada töö ja rahaasjadega seotud muremõtteid.

- Lisaks annab Jasmiin tervendavat energiat kõikidele kristallidele, mille eesmärgiks on saada ühendust Inglite maailmaga, tugevdada ja arendada intuitsiooni, tuua visioone, kutsuda esile prohvetlikke unenägusid või viia sind kurssi sinu eelmiste eludega.

Lisainfo
Lisainfo Aroomidifuuser sisaldab klaasist õlipudelit ja 6 puidust pulka.

Sildid: AROOMIDIFUUSER, JASMIIN, jasmiin aroomidifuuser, aroomi difuuser, difuuser, jasmiini difuuser, õhu värskendamine, koduenergia, kodurahu, rahu, tasakaal, suhted, romantika, inglikristallid, intuitsioon, visioonid

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja