55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

La Tene kristallikomplekt "KALJUKITS"

  • 23.60€

Toote detailid

  • Mudel: La Tene kristallikomplekt "KALJUKITS"
  • Saadavus: Laos


La Tene kristallikomplekt "KALJUKITS" on loodud viiest erinevast kristallist, mis on Kaljukitse tähemärgi all sündinutele kasulikud, õnne toovad ja tervist hoidvad. Selles komplektis on Piltjaspis, Roosa Sammalahhaat, Oonüks, Girasol ja Hematiit. Kristallide komplekt on pandud musta värvi riidest koti sisse koos kristallide seletusega.

Kaljukits on kümnes tähemärk tähemärgi süsteemis, keda juhib Saturni vägi. Saturn on see planeet, mis suurendab Kaljukitse enesekindlust, tahtejõudu ja enesekaitset. Planeet, mis juhib Kaljukitse ja annab temale väge juurde. Kaljukitse tähemärgi alguseks loetakse 22. detsembrit ja selle lõpuks 19. jaanuari.


Aegade algusest peale on igale inimesele loodud kristallikomplekt vastavalt tema sünnikaardile. Astroloogia ja numeroloogia põhjal kokku pandud õnnekristallid toovad selle inimese ellu palju õnne ja küllust.

PILTJASPIS "Rahavoolu, külluse ja materiaalse edu kristall"


Kaljukitse rahavoolu, külluse ja isiklike saavutuste kristalliks on Piltjaspis. Piltjaspis toob Kaljukitsele materiaalset õnne ja küllust. Aidates Kaljukitsel leida üles see tööpositsioon, mida ta armastaks ja tõusta ka tööredelil ainult üles poole. Piltjaspis aitab Kaljukitsi igal materiaalsel tasandil, andes talle lihtsalt külluse energiat juurde. Kaljukitse kodus külluse nurgas/külluse karbis peaks kindlasti Piltjaspist olema. Pitljaspist tasuks ka ehtena kanda, et avada Auras olevat külluse kanalit.

Kaljukitse jaoks on materiaalne pool väga tähtis ja Piltjaspis aitab tuua talle edu. Piltjaspis aitab olla ka loominguline ning leida lahendusi, kuidas enda elu paremaks muuta.

Piltjaspis on Kaljukitse jaoks ka tööedu kristall, mis toob head õnne just tööalaselt. Piltjaspis aitab Kaljukitse ellu ka tööd tuua ja seda väga palju. Mida rohkem on tasuvat tööd, seda õnnelikum on Kaljukits.

ROOSA SAMMALAHHAAT "Armastus, suhte parandamine või suhte loomine"

Roosa Sammalahhaat on Kaljukitse armastuse õnne kristall. Roosa Sammalahhaat toob Kaljukitsele suhteõnne, aidates tal enda kõrvale leida kedagi, kellele suudaks ta enda elu kinkida. Kaljukitsele on ülioluline leida keegi terveks eluks, kellega enda elu jagada. Roosa Sammalahhaat on ka neile Kaljukitsedele, kes on juba suhtes, aidates suhtesse positiivsust, head õnne, usaldust, sügavat armastust ja teineteise mõistmist tuua.


Roosa Sammalahhaat võiks Kaljukitse voodi kõrval olla, armastuse kristallide keskel või ta võiks seda endaga kanda. Eriti siis tuleks seda kanda, kui Kaljukits on vallaline.


OONÜKS"Kaitseb ja hoiab eemale halba õnne"


Oonüks on Kaljukitse kõige tugevam kaitseenergiaga kristall. Oonüks on see kristall, mis aitab Kaljukitse valelt teelt eemal hoida, aidates tal enda karmat puhtana ja tervenda hoida. Oonüks õpetab Kaljukitsele kiirelt enda vigadest õppima ja suunab teda sellise elustiili poole, mis talle kahju ei too. Oonüks kaitseb sõltuvushaiguste eest ja stressi ning depressiooni küüsi sattumisest. Oonüks on niiöelda universaalne kristall ühele Kaljukitsele, mis aitab tema elust eemale hoida nii ebaõnne kui ka halbu inimesi.


Oonüksi kristalli võiks kindlasti Kaljukitse kodu välisukse vahetus läheduses olla või tema kodukaitse kristallikomplekti sees. Oonüksit võiks Kaljukits vähemalt kord aastas endaga ehtena kanda, et see tugvdaks tema Aurat ja õpetaks Kaljukitsele enda elust halba eemale hoidma.

GIRASOL "Intuitsioon, spirituaalsus ja Aura puhtus"


Kaljukitse üheks tugevamaks intuitsiooni arendamise ja spirituaalse energia võimendamise kristalliks on Girasol. Girasol on Kaljukitsele väga kasulik, et Kaljukits suudaks õigel ja valel sisetundel vahet teha. Girasol aitab Kaljukitse loogilisel ja materiaalsel poolel tasakaalus olla, et see sama iseloom tema kõrgemaid Tšakraid kinni ei lülitaks. Girasol avab kõik kolm ülemist Tšakrat, mille kaudu Kaljukits suudab enda elus asju ette näha ja enda saatust tunnetada. Girasol võiks olla Kaljukitsel ehtena või tema kodus võiks erineval kasutamisviisil neid kristalle olla.

Girasol on Aurat tervendava toimega, mis aitab Kaljukitse Aural puhtana seista. See on kristall, mis aitab Kaljukitsel saavutada seda, mida Kaljukits soovib.

HEMATIIT"Kaitse, tasakaalu ja tervise edendaja"


Kaljukitse negatiivset külge aitab vaos hoida Hematiit. Hematiit on see kristall, mis on igale Kaljukitsele vajalikuks talismaniks. Hematiit aitab maandada Kaljukitse negatiivsust, liigset egoismi ja jäärapäisust nendes kohtades, kus ta iseendale liiga teeb. Hematiit on Kaljukise tasakaalustaja ja tema energiate harmoniseerija. Hematiit võiks olla Kaljukitsel kaasas siis, kui ta tunneb, et kõik on hakanud allamäge minema ja kui ta ei saa enam iseendaga läbi.

Hematiit on ka Kaljukitse tervise kristall, mis aitab tal tervena püsida ja terviserikete korral tervise probleeme tervendada.

Need on Kaljukitsede jaoks väga kasulikud kristallid, mis selles komplektis olemas on. Seda komplekti võiks Kaljukits kaasas kanda või enda voodi kõrval hoida. Neid kristalle on ka hea enda lähedasele Kaljukitsele kinkida.

Komplekti võib lisada teisi kristalle, mida Kaljukits enda ellu soovib!

Loe täispika Kaljukitse artikli kohta SIIT. Seal on kirjas kõik Kaljukitse iseloomu ja nendele õnne toovate kristallide kohta.

Puhasta seda kristallikomplekti vähemalt ühel korral kuus Salvei rituaalitaime suitsuga, et nendesse kristallidesse kogunenud negatiivne energia nende seest vabaneks ja et need kristallid saaksid sinuga jätkusuutlikult tööd teha! 

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Komplekti kristallid on valiku keskmistes mõõtudes.

Sildid: Tene, kristallikomplekt, KALJUKITS, tooted, la tene, komplektid, la tene kaljukits, kaljukits kristallikomplekt, piltjaspis, roosa sammalahhaat, oonüks, girasol, hematiit, tähtkuju komplekt

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja