55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

RUBIIN-FUKSIIT võtmehoidja süda

-10%
  • 21.00€
  • 18.90€

Toote detailid

  • Mudel: RUBIIN-FUKSIIT võtmehoidja süda
  • Saadavus: Laos


RUBIIN-FUKSIIT on kombinatsioon kahest kristallist, milleks on selle kristalli sees olev punakas osa Rubiin ja rohekat tooni osa Fuksiit. Selles kristallis on kahe Südametšakra ja armastuse kristalli jõud ning vägi. Rubiin-Fuksiit pärineb peamiselt Indiast, Pakistanist ja Brasiiliast. Rubiini peetakse maailmas üheks võimsamaks kristalliks, millel on väga palju universaalseid oskusi ja Fuksiiti peetakse väga heaks armastuse ning külluse kristalliks.

Üksteise mõistmine ja armastus

Rubiin-Fuksiit parandab lähisuhteid, aidates kaasa omavahelisele heale läbisaamisele. Kui sinu perekonnas on neid, kes omavahel ei saa hästi läbi või otsid paremat kontakti enda kaaslase, lapse, vanemate või õdede-vendadega, siis hoia seda kristalli enda lähedal. Poleeritud kristallile leia koht koduseinte vahel ja kui probleem on tõsisem, siis tuleks seda kristalli ehtena endaga igapäevaselt kaasas kanda.

Rubiin-Fuksiiti enda lähedal hoida ka selleks, et see aitaks avada sind armastusele. Rubiin-Fuksiidil on oskus tervendada Südametšakrat, aidates armastusel ise ellu tulla. Vahel on nii, et me soovime, et "ta tuleks", aga me kardame. Rubiin-Fuksiit aitab hirmudest vabaneda ja ka käitumisviisist, mis peletab teisi inimesi eemale. Kanna seda kaasas või lisa "uue armastuse" kristallidega kokku.

Armastuse Karma mõistmine

Kanna pidevalt kaasas endaga Rubiin-Fuksiidi kristalli, sellel on oskus näha, mida sa oled eelmises elus teinud ja miks sul just selline armastuse teema selles elus eksisteerib. See aitab lahti mõtestada sinu karma ja kui sa oled selleni jõudnud, siis hakkad ka ise mõistma, kuidas ühe või teise inimesega suhelda, kuidas teda enda ellu võtta ja kuidas temaga hakkama saada. Armastuse karma on meil kõigil!

Spiritualistidele

Rubiin-Fuksiit on väga kasulik neile, kes soovivad enda spirituaalset annet arendada ja seda ka teistega jagada. Rubiin-Fuksiit aitab luua kuldse kesktee enda energia jagamise ja enda energia hoidmise vahel. Mis tähendab seda, et see aitab takistada spirituaalsel tervendajal kogu oma energia teisele inimesele andmise eest ja samas aitab tunnetada, kus ning millal see piir on. 

KODU VÕTMETELE

- Rubiin-Fuksiidi võtmehoidja sobib koduvõtmete küljes hoidmiseks, kui soovid majapidamisse ühtehoidmist, perekonnaliikmete omavahelist head läbisaamist, armastuse jagamist, sõprust ning head õnne. See kristall ühendab inimesi ja aitab parandada lähisuhteid. 

AUTO VÕTMETELE

- Autovõtmete küljes hoia Rubiin-Fuksiidi kristalli, kui soovid end autoga sõites mugavalt tunda. See vabastab hirme ja aitab kaasa heaolutunde loomisele.

KONTORI VÕTMETELE

- Hoia seda kristalli töökoha võtmete küljes, kui soovid head läbisaamist inimestega, kellega sa koos töötad. Kui olete ettevõtte juht, omanik või tegeled oma käe peal, siis see toob sulle head mainet ja õnne.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- tervendab neerusid, aitab neil õigesti funktsioneerida. On kasulik energia taastamiseks ja pidevast väsimustundest vabanemiseks.

- kasulik naistele, kel on menopaus. Rubiin-Fuksiit aitab tasakaalustada emotsionaalsust ja turgutada sellel perioodil keha ning ainevahetust.

- kõrge vererõhk, palavik, maksa kehv töö, kehv immuunsüsteem, südamehaigused ja südame veresoonkonna probleemid.

- tervendab unehäiret, aidates sul oma hea une tagasi saada. Rubiin-Fuksiit muudab une sügavamaks ja ei lase sul üles ärgata enne seda, kui sa ise seda ei soovi või kui sinu keha on piisavalt palju puhata saanud. 


SODIAAK

Tähemärgilt sobivad Rubiin-Fuksiidi ehted kõige rohkem VEEVALAJALE ja KAALUDELE.

VEEVALAJATEL aitab see kristall märgata enda ümber ka teisi inimesi, aidates neid mõista ja näha, et ainult tal endal ei ole vaja armastust, vaid ka teised soovivad seda temalt saada. Üldjuhul kipuvad Veevalajad esmalt enda peale mõtlema ja võivad hiljem näha teiste probleeme, kui need on juba suured. Rubiin-Fuksiit toob Veevalajale armastuseõnne, aidates armastuseenergial tema elus suureneda. Mida aktiivsem on armastuseenergia, seda kiiremini lähevad täide tundeeluga seotud soovid ja unistused. Rubiin-Fuksiit aitab Veevalajal oma pahesid mõista ja õppida neid tervendama. See kõik õpetab Veevalajal olema parem kaaslane suhtes, aidates tal paremuse poole liikuda ja vajalikke muudatusi teha. Vallalistel Veevalajatel aitab Rubiin-Fuksiit muuta end enne, kui tema teele ilmub õige inimene, et olla talle võimalikult hea tulevane kaaslane. 

KAALUDELE toob Rubiin-Fuksiit head suhteõnne.

Rubiin-Fuksiiti võid laadida Apofülliit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Aaloeviirukiga või Teepuu eeterliku õliga.


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Kristalli suurus ca 2,6*2,7*1,2 cm.

Sildid: RUBIIN-FUKSIIT, rubiin-fuksiit võtmehoidja süda, armastus, üksteise mõistmine, suhte parandamine, lõuna, feng shui, spiritualist, spirituaalne teraapia, enda energia jagamine, uneprobleem, unehäire, hea uni, neerud, pidev väsimus, menopaus, kõrge vererõhk, luupainaja, õudusunenägu, südame haigused, südametšakra

  • Visa
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja