Menüü
Ostukorv

ECOSH LIFE LIIGESTEKOMPLEKS

ECOSH LIFE LIIGESTEKOMPLEKS TERVISETOOTED
ECOSH LIFE LIIGESTEKOMPLEKS
24.00€
Maksudeta: 20.00€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ECOSH LIFE LIIGESTEKOMPLEKS

ECOSH LIFE on Eesti esimene väetoidulisandite tootja ja müüja, kelle toodete seas on esindatud nii parimad eksootilised kui ka kodumaised väetaimed. Tooted on puhtad ja kvaliteetsed, kokkusegatud ja valmistatud Eestis. Kõik La Tene valikus olevad Ecosh Life tooted on vegan.

Ecoshi uus LIIGESTEKOMPLEKS on loodud kõigile neile, kelle liigesed vajavad igakülgset ja igapäevast toetust just liigeste jaoks vajalike materjalidega. Toode sisaldab seitset liigeste tööd ja liikuvust tõhustavat koostisosa.

LIIGESTEKOMPLEKS aitab kaasa liigeste sh luude ning kõhrkoe normaalsele talitlusele. MSM koos glükosamiini, kondroitiini ja hüaluroonhappega toetab liigeste liikuvust ja aitab kaasa kollageeni moodustumisele.

Kõige olulisemad komponendid liigeste tervise seisukohalt on glükosamiin ja kondroitiin, millest moodustatakse liigeste sidemed, kõõlused, kõhred ja liigesevaheline vedelik. Teiseid ained toetavad liigese funktsioone ning kaitsevad neid.

Glükosamiin ja kondroitiin on ühendid, mis esinevad loomulikult liigeste kõhre sees. C-vitamiin aitab MSM-l imenduda ning kurkumiin ja viirukipuu aitavad kaasa liigeste normaalsele hooldusele, valu leevenemisele ja  omavad antioksüdantseid omadusi.

KOOSTISOSAD: glükosamiinsulfaat, kondroitiinsulfaat, MSM (metüülsulfonüülmetaan), kurkumiin (kurkumiin 95% ekstrakt ja kurkumiin BCM-95 ekstrakt), viirukipuu ekstrakt (Boswellia Serrata), C-vitamiin (kaltsium L-askorbaat), hüaluroonhape, piperiini (Piper nigrum) 95% ekstrakt, taimne kapsel (glaseeraine pullulaan)

PÄEVANE ANNUS SISALDAB: (4 kapslit/% NRV*): glükosamiinsulfaat 750 mg, kondroitiinsulfaat 500 mg, MSM (metüülsulfonüülmetaan, OptiMSM) 400 mg, kurkumiin (kurkumiin 95% ekstrakt ja BCM-95 ekstrakt) 145 mg, viirukipuu ekstrakt (Boswellia Serrata) 100 mg, C-vitamiin (kaltsium L-askorbaat) 50 mg (62,5 %), hüaluroonhape 50 mg, piperiini (Piper nigrum) 95% ekstrakt 5 mg. 

% NRV* – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele. (NRV – Nutrient Reference Value)

ALLERGEENID: puuduvad

MANUSTAMINE: 4 kapslit päevas vee või mahlaga vastavalt terapeudi või arsti soovitusele. Kapsleid võtta koos rasvu sisaldava toiduga. Raseduse, rinnaga toitmise ning ravimite tarvitamise korral konsulteerida arsti või terapeudiga.

TOOTE KOGUS: 90 taimset kapslit, netokaal 45 g

SÄILITAMINE: Toodet hoida kuivas, mitte üle 22 °C soojuses ning kaitstuna otsese päikesevalguse eest.

Soovitatud annust mitte ületada. Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku eluviisi. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

REALISEERIMISAEG: Vaata pakendilt

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Lisainfo
Lisainfo SÄILITAMINE: Toodet hoida kuivas, mitte üle 22 °C soojuses ning kaitstuna otsese päikesevalguse eest. TOOTE KOGUS: 90 taimset kapslit, 500 mg kapsel, netokaal 45 g. REALISEERIMISAEG: Vaata pakendilt. Hoida lastele kättesaamatus kohas.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.