Menüü
Ostukorv

ECOSH LIPOSOOMNE VEGAN D3-VITAMIIN

ECOSH LIPOSOOMNE VEGAN D3-VITAMIIN TERVISETOOTED
ECOSH LIPOSOOMNE VEGAN D3-VITAMIIN
38.00€
Maksudeta: 31.15€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ECOSH LIPOSOOMNE VEGAN D3-VITAMIIN

ECOSH LIFE on Eesti esimene väetoidulisandite tootja ja müüja, kelle toodete seas on esindatud nii parimad eksootilised kui ka kodumaised väetaimed. Tooted on puhtad ja kvaliteetsed, kokkusegatud ja valmistatud Eestis. Vegan.

Tänapäeval kiiresti arenev liposoomtehnoloogia võimaldab luua toidulisandeid, mis aitavad muuta toitained (nt vitamiinid, mineraalained) kudedele ja rakustruktuuridele paremini kättesaadavaks. 

Ecoshi liposomaatiliste toodete sarja kuuluv taimse päritoluga samblikust saadud vegan liposoomne D3-vitamiin sobib veganitele ning liposoomsus omakorda tagab parema imendumise ja töödeldavuse rakkude poolt. D3-vitamiin aitab kaasa tõhusamale immuunsüsteemi normaalsele talitlusele, kaltsiumi imendumisele organismis ning luude, hammaste ja lihaste normaalsele talitlusele.

Sobib veganitele, kuna sisaldab taimset päritolu kolekaltsiferooli, mis on saadud samblikust.

Mida tähendab liposoomne?

Liposoomid on väikesed fosfolipiididest koosnevad kerad, mis on sisuliselt rasvad ja millest koosnevad ka meie rakumembraanid. Oma ülesehituselt sarnanevadki liposoomid rakkudega ning see muudab nad kasulikeks vahenditeks, mille abil tagada paljude erinevate toitainete tõhus kohaletoimetamine. Rasvade poolt kapseldatud ehk ümbritsetud ained on paremini kaitstud ka seedimise ja vabade radikaalide lammutava toime eest.

Ecoshi liposoomse vegan D3-vitamiini tootes on nendeks rasvadeks (lipiidid) päevalille letsitiin, mis tänu kapseldamistehnoloogiale on viidud ümbritsema D3-vitamiini molekule. Letsitiin sarnaneb ehituselt rasvadega ja kujutab endast olulist rakumembraanide koostisosa, mis aitab moodustada terviklikku rakumembraani ja kergendab D3-vitamiini või mõne muu aine liikumist rakku, rakusiseselt ja rakuväliselt.

Liposoomne vegan D3-vitamiin:

- aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele,

- aitab kaasa kaltsiumi imendumisele organismis,

- aitab hoida luude, hammaste ja lihaste talitlust normaalsena.

Mis on liposoomse vegan D3-vitamiini eelised:

- sobib veganitele, kuna sisaldab taimset päritolu kolekaltsiferooli, mis on saadud samblikust,

- tänu liposoomtehnoloogiale kõrge biosaadavus – parem imenduvus ja töödeldavus rakkude poolt,

- liposoomidel ehk fosfolipiididel on oma lisa toiteväärtus ainevahetusele ja rakkude ehitusele,

- pulbrilisel liposoomsel tootel on pikem säilivus kui vedelal liposoomsel vormil,

- nii tehnoloogilisest protsessist kui ka lõplikust koostisest tulenevalt võib liposoomne vegan D3-vitamiin sobida ka inimestele, kellel on mõne toiduaine suhtes ülitundlikkust,

- toode on laktoosi- ja gluteenivaba.

KOOSTISOSAD: glaseeraine: pullulaan (taimne kapsel), maltodekstriin, niiskusesäilitaja: glütserool, emulgaator: päevalille letsitiin (fosfolipiidid), antioksüdant: alfa-tokoferool, D3-vitamiin ehk kolekaltsiferool (saadud samblikust), stabilisaator: kummiaraabik.

MANUSTAMINE: tarbida koos rasvusisaldava toiduga 1 kapsel päevas. 

PÄEVANE ANNUS SISALDAB1 KAPSEL
%NRV*
Vitamiin D3 (kolekaltsiferool)
3000 IU / 75 μg 1500%
%NRV* – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele. (NRV – Nutrient Reference Value)

Soovitatud kogust mitte ületada. Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku eluviisi.


SÄILITAMINE: toodet hoida kuivas, suletuna, toatemperatuuril kuni 25°C ja kaitstuna otsese päikesevalguse eest.

TOOTE KOGUS: 90 taimset kapslit, netokogus 48 g

REALISEERIMISAEG: Vaata pakendilt.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Tehniline
Mõõdud KAAL: 0.2 kg. PURGI MÕÕTMED: 60x60x110 mm.
Lisainfo
Lisainfo SÄILITAMINE: Toodet hoida kuivas, mitte üle 25 °C soojuses ning kaitstuna otsese päikesevalguse eest. TOOTE KOGUS: 90 taimset kapslit, netokaal 48 g. REALISEERIMISAEG: Vaata pakendilt. Hoida lastele kättesaamatus kohas.
CYTOPLANI vitamiinid ja mineraalaineid on taimse koostisega ning nende kõrge kvaliteet põhineb teaduslikel uuringutel. Cytoplani tooted on mõeldu..
12.50€
Maksudeta:10.25€
ECOSH LIFE on Eesti esimene väetoidulisandite tootja ja müüja, kelle toodete seas on esindatud nii parimad eksootilised kui ka kodumaised väe..
22.00€
Maksudeta:18.03€
ECOSH LIFE on Eesti esimene väetoidulisandite tootja ja müüja, kelle toodete seas on esindatud nii parimad eksootilised kui ka kodumaised väe..
39.00€
Maksudeta:31.96€
ECOSH LIFE on Eesti esimene väetoidulisandite tootja ja müüja, kelle toodete seas on esindatud nii parimad eksootilised kui ka kodumaised väe..
27.00€
Maksudeta:22.13€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.