Menüü
Ostukorv

AMETÜST geood küünlaalus suur

AMETÜST geood küünlaalus suur VÄEESEMED
AMETÜST geood küünlaalus suur VÄEESEMED
AMETÜST geood küünlaalus suur VÄEESEMED
AMETÜST geood küünlaalus suur VÄEESEMED
AMETÜST geood küünlaalus suur
129.00€
Maksudeta: 107.50€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: AMETÜST geood küünlaalus suur

Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõik geoodid on Maa ise loonud.    

AMETÜST võitleb stressi vastu, toob head undtasakaalustab emotsioone ja kaitseb negatiivsete emotsioonide eest. Rahustab närvilist meelt.

Ametüst on üks maailma kõige populaarsematest kristallidest, mida kasutatakse ja samas ka kantakse ehtena ning kasutatakse Feng Shui teraapiates. Ametüsti leidub väga paljudes kohtades ja seda on suurel hulgal ka saadaval. Ametüsti peamiseks leiupaigaks on BrasiiliaIndiaMehhikoBoliivia ja USA ning paljud teised piirkonnad. Ametüst on Kvartsiline, mille peamiseks tooniks on lavendellilla kuni mustjas lilla. Ametüstis võib leiduda ka valgeid või läbipaistvaid kohti, mis on Mäekristalli osa. Ametüst on oma nime saanud kreekakeelsest sõnast ametusthosmis tähendab "mitte kahjulik" või "toksiinivaba". Seda seetõttu, et Ametüst vabastab hingest viha ja kibestumise ning avab hinge tervenemise poole.

Ametüst on kristall, mis toob spirituaalset energiat sinna keskkonda, kus see eksisteerib lihtsalt kristallina. Ametüst aitab hingel kasvada, areneda ja õppida ning edasi liikuda. Maajumalanna Gaia on andnud maapõue Ametüsti väga palju ja seda sellepärast, et inimesed ei unustaks hinge väärtust, see on ka üks põhilisemaid omadusi, mida Ametüst endaga kannab.

Kui oled uus kristallide maailmas, siis Ametüst on üks nendest kristallidest, mida hakatakse kasutama enda kodu Aura tervendamisel. Ametüst aitab, nagu ka Mäekristall seda teeb, Aurast eemaldada teatud energiad, mis siis takistavad teistel kristallidel korralikult tööd teha. Ametüst vabastab liigse materiaalsuse ja avab hinge olema avatud kõigele, mis elul talle pakkuda on.

Hoia Ametüsti lastetoas, et lapsele anda hinge rahu ning tasakaalustada tema äkilist loomust. Ametüst sobib neile, kes on üliaktiivsed ja ei oska enda energiat kuidagi ära rakendada.

Ametüst on üks olulisemaid tervenduskristalle, mis võiks kristallihuvilisel olemas olla. Ametüstil on väga mitmekülgne jõud ja see on kristall, mis avab enda sees täpselt sellise väe, mida sul just täna kõige enam on vaja. Ametüst avab enda sees tervendavad ja abistavad omadused vastavalt sellele, mis sulle muret põhjustab, et seda tervendada või mis sind väga huvitab ning annab sellele head õnne. Sul võib olla oma soov, mille sa Ametüstile mõtteliselt annad, et ta selle täita saaks, Ametüst täidab selle ja lisaks sellele toetab sind just sealt, kus sul kõige enam on vaja tuge.

Ametüst on alkoholivastane kristall ning seda oma koduseintevahel hoides, aitab see sind alkoholist eemale juhatada. Ametüst võitleb alkoholiga, kui sa alkoholi tarbid, siis see muudab sinu enesetunde väga kehvaks, tekitades ebamugavuse, mis omakorda tekitab alkoholi vastu lausa tülgastuse. Ametüsti hoia kodus, kui soovid pereliikmele alkoholivastast võõrutusteraapiat teha. 

Ametüst tervendab hinge, et hingeni saaks jõuda midagi kaunist ja väärtuslikku. Ametüst teeb eeltöö kõige positiivse jaoks, mida enda ellu soovid saada. Ametüsti on alati kasulik kanda ja kasutada, seda sellepärast, et sinu enda Aura oleks õnne valmis vastu võtma.

Ametüstil on oskus inimest intuitiivsemaks muuta, mis tähendab seda, et see suunab inimest ennast vastuseid otsima erinevate teemade puhul, aidates kaasa mõistmisele, mis on õige ja mis on vale, aidates elimineerida ka vale sisetunde, mis on väga kerge tekkima, andes suuna kätte, kuidas iseennast ja enda tehtud otsuseid usaldada. Ametüst avardab meelt, suunates pilgud ja mõtted just nendele teemadele, mis vajavad täna sinu tähelepanu kõige enam. 

Ametüst avab loomingulisi andeid ja edendab üleüldse loomingulise meele arengut. Ametüsti on kasulik enda kodukeskkonnas hoida, et see vallandaks sinus loomingulise mõtlemise. Ametüst aitab välja tuua sinus sinu loomingulise potentsiaali, aidates sul enda visioone füüsiliseks muuta, paberile panna või midagi luua, mis sinu meeltes eksisteerib. Ametüsti enda elus hoides võid sa mõne aja möödudes tunda, kuidas sa oled loominguliseks muutunud. Loomingulist meelt aitab lisaks Ametüstile avada ja arendada Picasso Jaspis, lisaks sellele ka Piltjaspis.

Kui Ametüsti terve elu vältel enda lähedal hoida, siis see aitab sul sinu enda elus olnud õppetundidest õppida, neid edaspidiseks arenguks kasutada ja läbi õppetundide käest saadud teadmiste elus edasi liikuda. Ametüst viib inimese hinge liikumisse, ei lase elul seista ega ka nõiaringi sattuda. Ametüst aitab takistusi ja raskusi näha kui õppetunde. Neid niiviisi nähes sa õpid kiiremini neist ja vabastad need enda eluteelt. Ametüst on väga kasulik enesearengu kristall. Ametüstil võiks olla kindlasti sinu elus oma koht. 

AMETÜST GEOODID on ülimalt rahustava ja intuitiivse energialaenguga kristallid, mida kasutatakse nii keskkonna kui ka inimese energia puhastamiseks, laadimiseks ja võimendamiseks. Ametüst on üks violetsetest tervendajatest. Violetne tervendamine on ülim aura puhastus viis läbi värvide, kuna violetsel värvil on oskus eeterkehast välja tuua stress, stressiallikad, et lahti saada kurbustundest, muuta inimest spirituaalsemaks, avades meie tšakrad heale tunnetusele ja intuitiivsele informatsioonile.

Ametüst geood toob spirituaalset valgustatust. Hoiab Sind märkide, sünkroonsusega ja Inglisõnumitega kontaktis. Hoia seda geoodi enda magamistoas või meditatsioonialal - see ühendab ja hoiab Sind kontaktis maailma iidsete tarkustega. Aitab Sul neid lahti kodeerida ehk paremini mõista.

KÜÜNLAALUSEID on kõige lihtsam kasutada kodu, tubade ja inimese hinge Aura puhastamiseks, kuna küünlaaluse peale saab lisada tuleelemendi, mida annab küünal ja see omakorda võimendab kristalli või kristalle, millest küünlaalus on valmistatud. See küünlaalus on valmistatud Ametüstist, mis on Feng Shuis stressi eemaldamise kristall.

KÜÜNLAALUS JA AMETÜST GEOOD

- Ametüst geoodi küünlaalust hoia enda kodus ükskõik millises toas, et see saaks leevendada pereliikmete stressi, närvilisust, kurbust, melanhooliat ja samas suurendada positiivset suhtumist, teadlikku emotsioonide kontrollimist.

- Ametüst geoodi küünlaalus on väga kasulik neile, kes maadlevad juba pikemat aega une probleemidega, olgu siis selleks kehv uni või väga sügavad unehäired. Ametüst on see kristall, millele on antud oskust uinutada ja suunata sinu meeled tasandile, mis meil on uinumiseks vaja.

- Ametüstist tehakse peamiselt küünlaaluseid geoodilistest vormidest, kuna geoodid on väe poolest poole võimsamad, kui tavaline Ametüsti kristall. Geood on see kristall, mis on moodustunud väikestest tipulistest kristallidest. Need samad tipud annavad selle kristalli omadusi sinu koju ja sinu hinge edasi. Need tipud on nagu "filtrid", mis töötlevad energiaid.

- Kui sa tegeled meditatsiooniga, siis Ametüsti küünlaaluse sees küünla põletamine samal ajal on sulle väga kasulik. Ametüst aitab meeled selgeks teha, intuitsioonil tugevneda ja sinu spirituaalsusel kasvada. Samas, kui sa tegeled massaaži või mõne teise teraapiaga, siis selle küünlaaluse hoidmine teraapia toas on ka äärmiselt kasulik, see aitab sul keskenduda ja enda tööd maksimaalselt hästi teha.

- Ametüst küünlaalus on kasulik, kuna see aitab kodu Aurat puhastada. Kindlasti põleta selle sees küünalt igal Täiskuu, Noore Kuu, Kuu esimese veerandi ja viimase veerandi loomise ajal. Need on need neli perioodi, kus Kuu annab meile kõige enam jõudu juurde uuteks algusteks ja vana energia puhastamiseks.

- Aseta see küünlaalus laua peale, kui külalised tulevad. Niiviisi ei jää külaliste toodud negatiivne energia sinu koju, vaid positiivne leiab enda koha sinu majapidamises. Peale selle aitab Ametüst tagasi tõmmata ka alkoholi tarbimist ja liigsöömist.

- Ametüst on kristall, mida igaühel läheb vaja. See on kõige paremaks abiliseks sinu elus, kui sa oled segaduses ja ei tea kuhu poole elus edasi liikuda. Põleta selles küünalt ja aktiveeri geoodi energia enda kodus - enda energiaväljas. Lase headel ideedel ja õigetel otsustel enda ellu tulla!

AMETÜST KÜÜNLAALUSE ERINEVAD KASUTAMISE VÕIMALUSED

Väeesemete puhastamine ja laadimine - Ametüstil on tugev seos Kuu energiaga, seega üldiselt kasutatakse Ametüsti öösel või pimeduses, et saada Ametüstilt maksimaalselt energiat. Selleks hoitakse Ametüst geoodi aknalaual, soovitatavalt kodu põhjapoolsemas piirkonnas ning ööseks asetatakse erinevad väeesemed, nagu näiteks pendlid, käeketid ja kristalli komplektid geoodi peale või kõrvale laadima, et nende energia ära ei kaoks. Kristallide puhastamiseks võib Ametüst geoodi kõrvale mõne rituaali taime või viiruki suitsema panna. Sellist laadimise ja puhastamise rituaali võib korrata igapäevaselt vastavalt sisetundele või kõige tõhusamaks mõjuks on Kuu ja Ametüsti kombineerimine täiskuu perioodil.

Violetse valgusega keha tervendamine ja selgeltnägemise edendamine - Violetset valgust saadakse Ametüst geoodilt nii, kui asetatakse selle kõrvale valge küünal põlema hämaras toas. Kõige tõhusam on violetse valguse kätte saamine siis, kui Ametüst geoodidest moodustatakse valge küünla ümber ring, et terve tuba saaks violetse valgusega kaetud. Selles ruumis aitab see valgus tervendada ruumi aurat, aidates eemaldada sinna kogunenud stressi, aidates eemaldada sealses ruumis oleva inimese pinged ja närvilisuse. Ja kui see esimene pool on täidetud, hakkab violetne valgus avama spirituaalsust, intuitsiooni, seejärel tajusid, tugevdades instinkte ning pikema aja vältel avades müstilisi andeid, nagu näiteks selgeltnägemine. Sellist kristalli rituaal võib teha täpselt nii palju, kui teie sisetunne ütleb, kuna Ametüsti energiat ei ole kunagi küllalt.

Ametüst geoodi paigutamine koju - Ametüst geood sobib kõikide kristallikomplektide keskele, mis on seotud intuitsiooni tugevdamisega, unehäirete leevendamisega, halbadest harjumustest lahti saamisega, stressi leevendavate kristallide sekka ja alati ka laste tuppa, aidates neil täisväärtuslikult üles kasvada. Ametüst voodi kõrval ravitseb unehäireid. Ametüst elutoas leevendab suhtepingeid, köögis aitab haigustest kiiremini lahti saada ja kodu välisukse kõrval aitab tööpinged kodust eemale hoida.

SPIRITUAALSUS

Ametüstil on oskus inimest intuitiivsemaks muuta, mis tähendab seda, et see suunab inimest ennast vastuseid otsima erinevate teemade puhul, aidates kaasa mõistmisele, mis on õige ja mis on vale. Aidates elimineerida ka vale sisetunde, mis on väga kerge tekkima ja andes suuna kätte, kuidas iseennast ja enda tehtud otsuseid usaldada. Ametüst avardab meelt, suunates pilgud ja mõtted just nendele teemadele, mis vajavad täna sinu tähelepanu kõige enam.

Ametüsti on kasulik endaga kanda selle spirituaalsuse pärast. Selles on üks väärtuslik vägi, mis aitab sul enda hinge rohkem kuulata ja mõista, mis sinu hing sulle rääkida proovib. Kui me enda hinge ei kuula, siis me ei saa teha õigeid valikuid. Hinge kuulamine on sama, mis intuitsiooni järgi elamine. Ametüst aitab sul kontakti saada enda sisemise väega, mis aitab sind juhtida õigetesse kohtadesse ja õigete asjade poole. Ametüst tugevdab intuitsiooni ja avab selle arengule. 

ELUS EDASI LIIKUMINE

Ametüst on kristall, mida igaühel läheb vaja. See on kõige paremaks abiliseks sinu elus, kui sa oled segaduses ja ei tea kuhu poole elus edasi liikuda. Põleta selles küünalt ja aktiveeri geoodi energia enda kodus - enda energiaväljas. Lase headel ideedel ja õigetel otsustel enda ellu tulla!

SÕLTUVUSTEST VABAKS 

Ametüstil on üks võimas omadus, mis annab inimestele sõltuvustest vabaks laskmise energia Aurasse. Ametüsti saab kasutada kõige enam alkoholi probleemidest vabanemisel. Kui alkoholism on väga sügavale juurdunud, siinkohal pean mina silmas pea kümne aasta pikkust alkoholi tarbimist, siis Ametüstile on kindlasti kõrvale kaaslast vaja. Selleks kaaslaseks sobib ideaalselt Ioliidi kristall. Neid mõlemaid Ametüsti ja Ioliiti tuleks endaga kanda nahaga kontaktis ehk talismanina endaga. Peale selle hoitakse neid kristalle kodus, voodi kõrval ja kasutatakse Feng Shui teraapias, et vabastada ka koju jäänud sõltuvuse energia. Kui sõltuvus on lühem, kui kümme aastat, siis sobib ka ainult Ametüsti kanda.

Kui soovid suitsetamisest vabaks saada, siis kanna Ametüsti koos Dalmaatsia Jaspise ja Suitskvartsiga. Ametüst avab sinu hinge sellisest harjumusest vabaks laskma.

Ametüsti kasutatakse ka narkootikumide, toidu ületarbimise ja rahamängu sõltuvuste korral. Selleks tuleks ka kindlasti Ametüsti endaga kanda ning koju tuua.

HINGE JA KODU TERVENDAJA

Ametüst on tervendajate tervendaja ja sobib kõigile kasutamaks, kuna see jõuab Aurasse kiirelt kohale. Ametüst sobib väga hästi koju, et see vabastaks stressi tekitavad energiat, mis on kodu seinte vahele kinni jäänud. Selleks sobib geoodiliste kristallidega kaunistada enda kodu, kuna need puhastavad ja filtreerivad kiirelt energiaid. Tipulisi kristalle on hea hoida kodus olevate kristalli-komplektide keskel, et neid võimendada ja aktiveerida töösse. Tipulisi kristalle hoitakse lihtsalt kodus, et need lisaksid kodu energiale spirituaalsust ja tervenemist. Tipulisi kristalle on hea hoida taimede peal, et Ametüst juhiks taime väe kodu energiat tervendama. Poleeritud ja lihvimata Ametüsti kasutatakse samamoodi, aga nende vägi on veidi madalam kui seda on geoodil ja tipul.

Ametüst sobib väga hästi kodu Idapoolsesse tuppa perekonna tervise edendamiseks ja Põhjapoolsesse tuppa kodust stressi välja juhtimiseks. 

ETTEVÕTTE JA ÄRI KAITSMINE

Ametüst on kristall, mis aitab äriliste ja ettevõttega seotud otsuste langetamisel. Ametüst aitab mõista, millised otsused toovad häid võimalusi ligi ja mis on täis pettumusi ning pettusi. Ametüst kaitseb ettevõtet pankroti ja ebaõnne eest. Ametüsti on kasulik hoida kontoriruumis, äripinnal või ettevõttega seotud dokumentide lähedal. Kui teha spetsiaalne külluse maagia ettevõtte ja äri pidamisele, siis võiks sinna maagiasse hiljem juurde lisada ka tükikese Ametüsti.

AMETÜST UNETUSE VASTU

Ametüsti kristalli kasutatakse stressi leevendamiseks ja hea une tagamiseks. Ametüsti hoitakse magamistoas ja seda viiakse sinna palju, et sa suudaksid lõõgastuda ning uinuda. Sobib unehäirete puhul kasutamiseks ja sobib ka lihtsalt hea ning tasakaaluka une saavutamiseks. Ametüst sobib ka sellepärast magamistuppa, et see aitab vabastada liigsed töömured, mis takistavad unenägude nägemist.

Ametüst kuulub "HARMOONIAKRISTALLIDE KOMPLEKTI", mille artikli leiate SIIT

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Ametüst on väga kasulik alternatiivteraapias, sellel on väga palju kasulikke energiapõhiseid omadusi, mis aitavad nii mõnelegi liigagi sageli esinevale haigusnähtusele tervendust anda. Ametüst on üks peamisi kristalle, mida kasutatakse ravitsemisel ja kristalliteraapia tegemisel.

- Ametüst aitab hormonaalse tasakaalupuudusega võidelda, aidates hormoone tasakaalustada ja erinevaid hormonaalseid haiguseid tervendada.

- Kristall, mis aitab kiirendada keha ainevahetust, aidates kaasa metabolismi korrapärasele tööle. Ametüsti kantakse selleks, et kaitsta enda keha vähitekke eest. Soovitan Ametüsti kasutada ja kanda, kui kehas on vähkkasvaja või tsüstid. Ametüst aitab vabastada Aurakehas eksisteerivaid energiad, mis on neid kas tekitanud või mis ei lase nendel terveneda.

- Ametüst on kasulik uneparandajakristall. Ametüst soodustab uinumist, aiatab lahti saada unehäiretest, aitab lõõgastuda ja on väga kasulik närvilisuse korral. Ametüst parandab närvisüsteemi, toob hingerahu ja tasakaalustab tasakaalutut meelt.

- Ametüst on stressikorral number üks kristall, kus kohast kristallidemaailmast abi saada. Ametüst leevendab stressi, aitab vabastada stressist põhjustatud valu, mis kehas välja lööb. Kui sa tunned, et sul on väga stressirohke periood, siis kasuta Ametüsti stressi maandamiseks.

- Kristall, mis aitab emotsioonidel muutuda tervemaks. Ametüst tervendab meelt, milles eksisteerivad vihaprobleemid, depressioon, ärevushäire, närvilisus, meeleolukõikumised ja aitab seda, kellel on probleeme pessimistlikku mõttemaailmaga. Ametüst tervendab negatiivseid emotsioone väga tõhusalt.

- Ametüst on kasulik sulle, kui sul on probleeme peavaludega. Eriti nende peavaludega, mida põhjustab stress. Lisaks Ametüstile aitab peavalusid väga efektiivselt tervendada ka Suitskvarts.

Kristallidega ravitsemine on alternatiivtervendus ja kristallid töötavad inimese vaimse kehaga, toetades Aura tervendust. Kristallidega ravitsemine toetab inimese hinge ja kehas eksisteerivaid energiate tervenemist.

SODIAAK 

Tähemärgilt mõjutab Ametüst mitmeid erinevaid sodiaake. Spirituaalsust ja intuitsiooni annab see KALADELE. Emotsionaalset tasakaalu ja stressile leevendust VEEVALAJATELE. Head und, tervist ja isiklikku jõudu JÄÄRADELEAMBURITELE on see universaalseks õnne- ja harmooniakristalliks.

Ametüst on Kalad-Jäära tasakaalustavaks kristalliks. Ametüst aitab Kalad-Jäära stressi madalal hoida ja ei lase tal kergelt ärrituda. Ametüst aitab hoida positiivsel lainel Kalad-Jäära ja see aitab samas ka tal teistega kompromisse teha. Ametüst toob head õnne ja muudab Kalad-Jäära veelgi intuitiivsemaks.

"Kui sa elad Kaladest kallimaga koos"

Ametüst geood ja Sinine Kaltsedon on need kristallid, mis võiksid kindlasti sinu ja Kaladest kallima kodus olla. Ametüst geoodi peal või kõrval tuleb hoida tükikest või rohkemgi Sinist Kaltsedoni, mis aitavad sul enda Kaladega hakkama saada. Mõlemad kristallid soodustavad Kalade mõistmist, temaga paremat läbisaamist ja suhete tervendamist. Nende kristallide kombineerimisel on sul endal parem aru saada oma kallima tunnetest, need kristallid kiirendavad tema tundma õppimist ja mõistmist. Samas aitavad need kristallid ka temal endal sinuga paremini läbi saada ja sinu vastu armastavam olla. Ametüst geood ja Sinine Kaltsedon aseta enda koju voodi kõrvale just sellele poole, kus ta magab. Teine võimalus on asetada Ametüst geood ja Sinine Kaltsedon tema foto peale, nii saab teha kaugkristall-tervendamist. Igatahes on kasulik neid kristalle Kaladega koos elades teie ühises kodus hoida.

Loe täispikka artiklit selle kohta, kuidas Kalasid armastada ja kuidas nende armastust mõista SIIT.

Mõned kristallid tõepoolest on tähtkujude järgi mitmete sodiaakide kristallid, kuid need töötavad nende kõigiga veidi erinevalt.

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.

NUMEROLOOGIA

Numeroloogia järgi on Ametüst õnne- ja isikliku edu kristall, mis loob karmaatilist puhastust kõikidele neile, kes on sündinud 3. kuupäeval, ükskõik millisel kuul. Ametüst toob 3. kuupäeval sündinule õnne igas valdkonnas, aidates elu õnnelikult elada. Ametüst maandab 3. sünnikuupäevaga kaasas käivat üliemotsionaalsust ja vabastab väga kergelt stressienergiat. Ametüst aitab 3. kuupäeval sündinul enda elu paremini elada, õppida õnne tundma, õppida end oma eesmärkide poole viima, lisaks on see väga hea kristall isikliku edu saavutamiseks. Ametüsti kristall võiks olla 3. kuupäeval sündinul ehtena, kui soovitakse endasse kiirelt Ametüsti väge saada, või kasutada seda sünnikristallide laekas, kus see saab terve su elu vältel sinu saatusega koostööd teha.

Inglisõnumid number 2-ga

Kui oled viimasel ajal näinud number kahe kombinatsioone igal pool, siis on see ehtne märk sellest, et oled ise spirituaalselt kasvamas. Et mõista paremini seda, mida 2 sinu elus sümboliseerib, siis alusta Ametüsti kristalli kandmist. See aitab inglisõnumeid paremini mõista ja kiirendab number 2-st tingitud positiivse väe ellu toomist kordades kiiremini. Selle artikli leiad SIIT.

Aeg-ajalt käi Salvei suitsuga selle küünlaaluse pealt läbi või põleta lähedal Lavendliküünalt, õli või viirukit.

Tehniline
Mõõdud Läbimõõt on ca 12 cm ja kõrgus ca 4-6 cm. Küünlaalus on mõeldud teeküünlale.
AMETÜST geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
15.00€
Maksudeta:12.50€
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. M..
69.00€
Maksudeta:57.50€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
159.90€
Maksudeta:133.25€
VALGE HAULIIT on sügav hinge tervendaja ja emotsionaalse tasakaalu looja. Aitab võitu saada unehäiretest, stressi l..
34.90€
Maksudeta:29.08€
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
21.70€
Maksudeta:18.08€
LABRADORIIT on salapärane kristall, mis on ise hallikas-rohekas, aga kui see päikesevalgust näeb, siis tuleb Labradoriidist välja mitmekülgne vär..
32.00€
Maksudeta:26.67€
ROOS küünal
Enim müüdud
ROOS on kõikide lillede kuninganna, mis kannab endaga kaasas müstilist, lummavat ja romantilist meeleolu. Roos on oma olemuselt väga kauni välimu..
10.90€
Maksudeta:9.08€
LAVENDEL on ülim stressi, depressiooni, negatiivsuse ja meeleolu kõikumise vastane imeravim. Lavendel aitab muuta sinu ellusuhtumist positiivseks..
10.90€
Maksudeta:9.08€
Pildil olev MALAHHIIT ei kuulu komplekti, ole nii armas ja sa võid ka Malahhiidi enda uute Tsitriin geoodide kõrvale soetada. Küllus sobib küllusega k..
112.50€
Maksudeta:93.75€
Kõik küünlaalused on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et küünlaalus, mille tellid, näeb veidi erinev välja sellest, mis on..
69.00€
Maksudeta:57.50€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.