55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

KUUSk rituaali- & maagiaküünal

  • 8.90€

Toote detailid

  • Mudel: KUUSK rituaali- & maagiaküünal
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


KUUSK on püha puu, mida on maagiates ja rituaalides kasutatud kaitseenergia võimendamiseks ning ka hea õnne tagamiseks. Kuusk on puu, mis on meile eestlastele omane ja kuuse kasutamine erinevates rituaalides väga käepärane. Kuusk aitab kaitsta seda, mis on tema lähedal ja kui lisada kuuseessentsi küünla sisse, siis luuakse sellest küünlast kaitset pakkuv ning õnnetoov rituaaliese.

Kuuse
küünalt saab kasutada väga mitmel erineval moel:

- Kuuseküünal on vägagi universaalse toimega rituaaliküünal. Seda võid sa põletada nii küllusekristallide keskel kui ka armastusekristallide keskel. Kuuseküünal aktiveerib kristalle ja aktiveerib ka nende kristallide sisse loodud maagiat, et see elaks ning toimetaks sinuga või sinu koduga.

- Kõige parem viis Kuuseküünla kasutamiseks on selle põletamine kodukaitse kristallikomplekti keskel või välisukse vahetus läheduses. Kuuseküünal tõstab kodu kaitset ja aitab likvideerida energiaid, mis kodule liiga teevad. Loomulikult võiks samal ajal põletada ka Salvei rituaalitaime, et kodupuhastusrituaal oleks maksimaalselt võimas.

- Põleta Kuuseküünalt kodus, kui sa soovid koju head energiat tuua. Tee seda siis, kui sa tunned, et sul oleks motivatsiooni vaja või kellelgi teisel pereliikmel oleks vaja energiat, mis paneks teda liikuma.

- Kuuseküünalt põleta siis, kui tunned enda enda kodus ebaturvaliselt. Kuusk suurendab turvalisuseenergiat, blokeerib võõraste inimeste pilke, mis on suunatud sinu kodule, samuti varaste tähelepanu, kes võiksid midagi sinu kodust leida. Kui tunned end ebaturvaliselt ja tajud, et sinu kodu ei ole kaitstud, siis põleta Kuuseküünalt seni, kuni see on lõpuni põlenud. Alati kui Kuuseküünla süütad ja pärast kustutad, siis soovi, et sinu kodul oleks ümber tugev kaitse, mis hoiaks eemal ebavajalikku uudishimu ja vargusi. Võid küünla kõrval hoida ka kodukaitsekristalle, seda edukam saab olema ka sinu küünlarituaal. 

- Hea õnne ja kaitseküünalt, milleks Kuuseküünal ka on, võib põletada põhimõtteliselt ükskõik millises toas ning erinevate kristallide lähedal. See on kasulik sellepärast, et sellel on oskus energiad liikuma viia ning vanat seisma jäänud energiat vabastada.

- Kasutage erinevates maagiates, kus on just see küünal ära märgitud.

Täispikka artiklit küünalde kohta saad lugeda SIIT.

TÄHELEPANU:  KÜÜNALDE VÄRVUS VÕIB ERINEDA PILDIL OLEVAST!

Leiad kõik meie e-poe valikus olevad küünlad SIIT.

Tehniline
Põlemise aeg Väike ca 40h ja suurem ca 60h

Sildid: KUUSK, Väeesemed, küünal, küünlad, KUUSE rituaali- & maagiaküünal, kuuseküünal, rituaaliküünal, maagiaküünal, roheline küünal, kodu tervendamine, aura puhastamine, väeese, rituaal, kaitse, hea õnn

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja