Menüü
Ostukorv

PIPARMÜNT küünal

PIPARMÜNT rituaali- & maagiaküünal VÄEESEMED
PIPARMÜNT küünal
10.90€
Maksudeta: 9.08€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: PIPARMÜNT küünal

Võimalikud valikud

PIPARMÜNT on taim, mis sümboliseerib jõukust, kaitset, unistamist, unenägude nägemist ja väga palju spirituaalsust. Piparmündist valmistatud küünal aitab avada sinu meeli.

Piparmündiküünal kannab endaga kaasas küllusega, rahavooluga, astraalrännakuga, nägemuste, visioonidega ja tervendamisega seotud energiaid.

- Piparmündiküünalt on väga kasulik põletada vahetult enne magamajäämist (soovituslikult unenäokristallide keskel), et öösel oleksid võimeline saama prohvetlikke nägemusi. See on unenägude aktiveerimise küünal, mis avab sinu meele unenägude jaoks.

- Piparmünt on seotud visioonide aktiveerimisega ja seega aitab see ka sinu intuitsiooni avada. Väga kasulik on piparmündiküünalt põletada siis, kui sa mediteerid või kui sa soovid visioone püüda. Väga kasulik ka siis, kui sul on vaja midagi otsustada.

- Piparmündiküünalt on eriliselt kasulik põletada siis, kui sa tegeled ennustamisega, kuna see aitab õigetel vastustel sinu juurde tulla. Põleta seda küünalt ruunidega või teiste ennustamisvahenditega ennustades.

- Piparmündiküünal sümboliseerib külluseenergiat, seega on seda küünalt hea põletada erinevate külluse-, rahavoolu, edu ja materiaalse õnne kristallide keskel, et neid kristalle aktiveerida ja tõhusamaks muuta.

- Seda küünalt on kasulik põletada Täiskuu ajal, et enda ellu külluslike soovide täitumisi tuua. Leiad kuufaaside kalendri SIIT. Selleks võiksid sa küünla süütamise ajal soovida ühe konkreetse materiaalse soovi, et see saaks läbi Täiskuu väe täituda. Lisaks sellele, et see on külluse väega kaetud küünal, saab sellega soovida ka nägemusi.

- Lisaks Täiskuu ajal soovimisele võib igapäevaselt teha ühte soovirituaali. Põleta piparmündiküünla kõrval Palo Santot või mõnda külluseenergiaga viirukit, et see küünal avaks sinu elus rahavoolu, soovi küünla sisse konkreetne soov, kui sa selle põlema paned. Kui põletad selle kõrval visioone ja Ingleid kutsuvat viirukit, siis võid soovida ka nägemusi.

- Piparmündiküünalt põletades aktiveerib see sind ennast tervendama. See tähendab seda, et sa ise hakkad rohkem endale tähelepanu osutama ja märkama neid kohti iseendas, mida oleks vaja muuta. Kui sa soovid kodule tervendust tuua, siis kindlasti põleta just Piparmündiküünalt.

Täispikka küünalde artiklit saad lähemalt edasi lugeda SIIT.

Küünlad on ühed iidsemad väeesemed, mida rituaalides on. Küünlaleek aitab sinu mõtted ja soovid teele saata!

Tehniline
Põlemise aeg Väike küünal ca 40h, keskmine küünal ca 60h. TÄHELEPANU: KÜÜNALDE VÄRVUS VÕIB ERINEDA PILDIL OLEVAST!
BASIILIK küünal
Enim müüdud
BASIILIK on mündiliste perekonnast ja selle nimi tuleb kreekakeelsest sõnast kuningas, selle taime erilise aroomi tõttu. Basiilik on üks e..
10.90€
Maksudeta:9.08€
SIDRUNHEINA ja KORIANDRI küünlaid saab kasutada väga mitmel erineval moel kaitsmaks ennast, perekonda ja kodu:- Hoidke sed..
10.90€
Maksudeta:9.08€
ÕUNAD on kogu inimkonna ajaloo jooksul olnud väga suure au sees. Õunad sümboliseerivad armastust ja armastuse leidmist. Õunu peetakse ig..
10.90€
Maksudeta:9.08€
MÄND on taim, mida kasutatakse külluseenergia avamiseks, täiendamiseks ning võimendamiseks. Mändi kasutatakse ka kaitsvaks elemendi..
10.90€
Maksudeta:9.08€
KUUSK on püha puu, mis võimendab kaitseenergiat ning tagab ka hea õnne. Kuusk aitab kaitsta seda, mis on tema lähedal ja kui lisada kuusee..
10.90€
Maksudeta:9.08€
SAMMALAHHAAT on küllusekristall, mis toob Sinu ellu häid võimalusi, rahavoolu ja küllust. Tervendab üleüldist tervi..
2.80€ 3.50€
Maksudeta:2.33€
DENDRIITAHHAAT poleeritud
Enim müüdud -20 %
DENDRIITAHHAAT on väga tugev soovide täitja ja küllusekristall. Dendriitahhaat toob õnne kõigile, kes tegelevad taimedega&nbs..
2.48€ 3.10€
Maksudeta:2.07€
AKVAMARIIN poleeritud
Enim müüdud -20 %
AKVAMARIIN tervendab hinge ja on suurepärane valik, kui otsid kristalli, mis viiks Sinu hinge tasakaalu ja harmooni..
8.48€ 10.60€
Maksudeta:7.07€
SAMMALAHHAAT on küllusekristall, mis toob Sinu ellu häid võimalusi, rahavoolu ja küllust. Tervendab üleüldist tervi..
3.90€
Maksudeta:3.25€
TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omaduste tõttu. Tiigrisi..
6.50€
Maksudeta:5.42€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.